Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.8.1 - UI přístavu

11 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,913 posts
3,466 battles

Kapitáni! :cap_win:

Od aktualizace 0.8.1. by mělo UI přístavu být podstatně plynulejší a rychlejší (třeba brzy dojde řada i na ň :cap_haloween:).

Tak co, jak se vám plynulost přístavu nyní líbí? Napište nám své postřehy!

• Funny 1

[IDDQD]
Korzár
1,539 posts
12,213 battles

No já dřív problém s přístavem neměl. Ale teď když kliknu tak čekám 2s, než se něco stane. Takže bomba. :Smile_teethhappy::Smile_facepalm:

• Funny 2

[HUGO]
[HUGO]
Weekend Tester
166 posts
2,299 battles
Před 11 hodinami Wolffnstein řekl/a:

No já dřív problém s přístavem neměl. Ale teď když kliknu tak čekám 2s, než se něco stane. Takže bomba. :Smile_teethhappy::Smile_facepalm:

Len 2 sekundy? Tak to fakt čosi opravili (juch!).. 

• Funny 1

[IDDQD]
Korzár
1,539 posts
12,213 battles
Před 18 hodinami VeronikaSVK řekl/a:

Len 2 sekundy? Tak to fakt čosi opravili (juch!).. 

Veronika ne... 😀

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,533 posts
9,962 battles
On 2/28/2019 at 12:58 PM, Wolffnstein said:

Za to muze Lucy ta to chtela aby mela pristav stejne rychli jako ostatni  . . . a znas to jak WG opravuje veci  :Smile_trollface:

• Funny 4

[FO3]
Players
44 posts
5,353 battles

jako přístav používám výhradně Oceán, protože byl nejméně zabugovaný, ale přes víkend to byla i u něj katastrofa - hlavně neděle, u všeho zpoždění 2-3s, navíc ve výzkumném stromě člověk klikne na loď a v přístavu se objeví úplně jiná...toto se mi stalo několikrát.

• Cool 1

[HUGO]
[HUGO]
Weekend Tester
166 posts
2,299 battles

RNG tak presiakol hrou, že ovplyvňuje i súradnice, kde sa nachádza "myšítko". A prvé dva razy mi prišlo vtipné, ako som po(konečne úspešnom) kliknutí na okno klanchatu nedokázala to okno pustiť.. necelú minútu trvalo, než som mohla kliknúť inam(a neťahala som furt so sebou okno klanchatu). To isté platí o okne divízie. Pravda, mám dojem, že prístav teraz reaguje o niečo rýchlejšie, než predtým. Takéto broskyňoviny by som však čakala ešte v alfa a closed beta teste.. teraz mi to príde ako naschvál.

• Cool 1

[POFF]
[POFF]
Players
403 posts
9,059 battles

Jak tak čtu, tak update RNG 2.0 úspěšně aplikován. Stává se z toho první full-RNG námořní hra.

V přístavu si klikneš na loď, ale RNG si určí za tebe, kterou loď ty budeš hrát (chápejte to jako bonus pro hráče, že nemusí přemýšlet a zdržovat se, se kterou lodí by si vlastně chtěl zahrát).

Klikneš na bitvu a dostáváš se do druhého kola RNG v tom, zda se ti bitva načte nebo nenačte. Pokud nenačte, není to chybou hry, nýbrž hráče, protože RNG vyhodnotilo, že bys s vybranou lodí zahrál beztak velké [edited], takže ti to utrpení zkrátí a do bitvy tě ani nepožene.

A jako bonus ti RNG dá nebo nedá růžový nick. Pokud ho obdržíš, tak je to proto, aby jsi se v tabulce hráčů lépe našel - takže opět bonus, aby jsi neztrácel čas hledáním svého nicku.

Takže já nevím, na co si tu vlastně hráči stěžují, když jim WG dává samé skvělé fíčury - jen je hráči evidentně neumí ocenit...

• Cool 2
  • Funny 1

[IDDQD]
Weekend Tester
909 posts
7,925 battles

Ale áno tie reakcie v prístave sú "štipík" rýchlejšie, ale nie oveľa...čakáme teda ako sa popasujete s Ň :Smile_teethhappy:

[POFF]
[POFF]
Players
403 posts
9,059 battles
Před 11 minutami Mikhail800 řekl/a:

Ale áno tie reakcie v prístave sú "štipík" rýchlejšie, ale nie oveľa...čakáme teda ako sa popasujete s Ň :Smile_teethhappy:

Ňijak :)

• Cool 1
  • Funny 1

[O-S-W]
[O-S-W]
Beta Tester
118 posts
10,654 battles

Taky se přidám dříve no problém, teď sekaná :Smile_facepalm:

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.