Jump to content
Server restart - 20/06/2019 Read more... ×
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.8.1 - Všeobecná zpětná vazba

48 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,865 posts
3,435 battles

Kapitáni! :cap_rambo:

081.png

Aktualizace s pořadovým číslem 0.8.1 přichází na servery World of Warships! 

Článek se všemi informacemi a video s Dashou najdete zde

O konkrétních tématech můžete diskutovat:

Přepracování zaplavení

Přepracování radaru

UI přístavu

Britské letadlové lodě a kolekce

a

Hlášení chyb

Co na tuto verzi říkáte? Napište nám své názory!

[IDDQD]
Players
183 posts
3,233 battles

Čau @YabbaCoe

Změn tam máte hodně, tak uvidíme jak se to projeví, např. to "kobercové bombardování" britských letadel.

Mě se líbí změna v arzenálu, kde půjdou kupovat vlajky za kredity a větší odměny za zničení a poškození lodě vyššího tieru.

Co se mi nelíbí je změna systému zaplavení a docela velké snížení poškození ze zaplavení. Todle jste aspoň DDčkům mohli vykompenzovat odměněním za spot, což se nekoná (pokud jsem něco nepřehlíd).

[T-N-T]
Players
340 posts
5,641 battles

Je pravda, že to mě nenapadlo - zvětšila se odměna za DMG do vyšších tierů. Platí to i pro spotování?

[CRN]
[CRN]
Beta Tester
3 posts

A opět KECI a KECI,co se předělalo a jak nám pomáhá zpětná vazba od hráčů ale aby přiznaly že to s letadlovými loděmi pokakali,že alespoň předělají ovladatelnost letadel aby nezatáčely přes půl mapy a jenom kdy se jim chce o tom ani muk.Hurá máme Britskou větev letadlovek k hov-nu ale to nevadí,budu mít větší odměnu za DMG do vyšších tierů 2x hurá,pokud zrovna nepojedu třeba VI v VIII bitvě, to budu muset zůstat pěkně vzadu a číhat ale to zase nic nenastřílím hmmm,tak pojedu dopředu ale tam přeci nic neustojím nemám dostřel ani pancíř a HP taky nic moc,takže taky k hov-nu.Tak si říkám co by šlo ještě vylepšit tak abych se na to :-) přestal hrát.

• Cool 1

[BL4CK]
Alpha Tester
198 posts
9,577 battles

Takže snad muj prvni prispevek k nejakemu patchi .....

totalne rozhazeny zvuky,   hudba v pristavu ktera byla VZDY vypnuta najednou hraje a stejne i ve hre, uplne zmenena hlasitost vseho v pristavu i v bitve

nalezena chyba ze se obcas a zcela nahodne u plujicich krizniku prevazne prozatim nezobrazuje kour z kominu takze neni vubec poznat jestli lod vubec jede .........

zkusim udelat screen a dat nekde do nejakyho chyb huntu

[-BES-]
Players
278 posts
7,582 battles

Souhlasim , totalne rozjebany ZVUKY.

Ta naprostá zhovadilost nazívajici se HUDBA v pristavu i v bitve  , kterou mam VZDY vypnutou , najednou NA PLNY kule hrajici FUJ FUJ !!

CO se tyka zvuku v bitve, neslysim střelbu vlastnich ani cizich del , jen zvuk nárazu granatu na lode pri zasahu ....... 

jednim slovem : TRAGÉDIE

[-BES-]
Players
10 posts
11,828 battles

Jak vypnu ty otravný zvuky při čemkoli co udělám??? (Vlezu do přístavu = nějaký kravál. Hledám bitvu = kravál. Koupim loď = kravál)

[PPH]
Players
164 posts
9,382 battles

Zkusil bych zmáčknout "escape" následně záložku "nastavení" v ní podsložku "zvuk" a mám dojem že čtení ovládáš tj. jednotlivé položky si povypínáš snad už sám...

To samozřejmě nemění nic na tom, že to zresetování nastavení zvuku z "off" na "on" se úplně nezadařilo, když už X aktualizací na to nijak nešáhlo a neměnilo již jednou uložené nastavení..

[-BES-]
Players
10 posts
11,828 battles

To nepomůže prostě to přehrává nějaký sračky v přístavu a při vyhledávání i když jsou vśechno krom zvuků lodí vypntuý.

[IDDQD]
Players
1,795 posts
16,591 battles

není nad to mít tam vlastní hudbu, pak si na sračky nemůžu stěžovat :cap_haloween:

edit: teď mi vypadl zvuk komplet, ticho...

• Funny 3

[IDDQD]
Players
1,795 posts
16,591 battles

hlášení do chatu a ping na mapě když někdo spustí radar/hydro je super :cap_like:I ten vizuální efekt radaru na hladině se mi líbí.

Na zpoždění si budu muset zvyknout, občas jsem si připadal jak idiot když jsem hledal loď která je na mapě a nemohl ji najít. 

• Cool 1

[T-N-T]
Players
340 posts
5,641 battles

Se zvukem teda problém nemám, prostě sem si ho znovu vypnul...

Jinak asi zas budu čůrat proti větru, ale mě se to líbí. I když jsou ve hře 2 CV, tak jako DDčko mi přijde že si můžu dobře zahrát. Jak se snížil spot, a letadla nespotujou torpéda, tak se mi mnohem víc daří se letadlům vyhnout a být užitečnej. Když už mě chytí, tak se můžu schovat do smoku. A když ani to se nepovede, tak můžu kličkovat jak šílenej, a mám nějakou šanci.

A z capu se mi taky utíká líp, když už je tam někde radar. Těch pár vteřin stačí na to kopnout do vrtule a dostat se alespoň z toho nejhoršího. Když si někdo sedne doprostřed capu do smoku, tak mu to stejně nepomůže, ale s trochou opatrnosti je to dost znát.

Ale mám odehraných jen pár her, zatím asi spíš lidi tápou, jak co nejlíp hrát CV nebo radary, takže se to třeba zas změní. Každopádně zatím podle mě výrazně lepší, než pár patchů zpátky.

• Cool 1

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,865 posts
3,435 battles

Kapitáni!

Víme o potížích se serverem a momentálně se pracuje na opravách. Omlouváme se a děkujeme za trpělivost

15:00 Servery jsou zase zpátky!

[IDDQD]
Weekend Tester
1,879 posts
5,102 battles

Letadlovky hraju hodně. Ale hrát T8 CV v T10 bitvě, to není ani zdaleka zábavné. Ani zdaleka. Dokonce jsem už potkal soupeře v CV, který v T10 bitvě zamířil rovnou k nepříteli, aniž by cokoli udělal. A vůbec se mu nedivím.

Spoiler

shot-19_03.02_20_44.39-0085.thumb.jpg.95b042734ad9035ccf57c5148158d105.jpg

Já vydržel celou bitku a udělil jsem pouze 35k dmg. Opravdu parádní zábava.

• Cool 1

[SALIS]
Players
334 posts
12,106 battles
45 minutes ago, Bergham said:

Letadlovky hraju hodně. Ale hrát T8 CV v T10 bitvě, to není ani zdaleka zábavné. Ani zdaleka. Dokonce jsem už potkal soupeře v CV, který v T10 bitvě zamířil rovnou k nepříteli, aniž by cokoli udělal. A vůbec se mu nedivím.

Hide contents

shot-19_03.02_20_44.39-0085.thumb.jpg.95b042734ad9035ccf57c5148158d105.jpg

Já vydržel celou bitku a udělil jsem pouze 35k dmg. Opravdu parádní zábava.

Občas je to celkem zábava i v desítkách když si člověk chvíli počká... Nemyslím si, že by to byl takový rozdíl proti T8 křižníku v desítkovým MM - krom toho, že ve špatné hře s křižníkem jde člověk ke dnu brzo a může jít na další hru; zatímco tady musí hrát i do konce s prázdnými letkami :Smile_sceptic: A ano tohle skóre dole je výjimka, ale zatím mě osobně se daří s Lexem držet můj nejvyšší průměrný DMG (a nejhorší winrate :Smile_sad: ) ze všech T8 co jsem hrál...  takže hratelný to je i s tím MM; ale zábavnost je věc jiná a samozřejmě naprosto individuální

Spoiler

shot-19_03.01_22_30.45-0139.thumb.jpg.a320bc408eec85629604c03fe83f6c62.jpgshot-19_03.01_22_30.43-0077.thumb.jpg.7bf7587873e1dc5d9170f416231b164e.jpg

[VW]
Players
26 posts
2,271 battles

Dobry den  bolo by dobre odkazat vyvojarom hry nech upravia system vyberu lodi do bitvy. Uz to neni normalne ze odohram 11 bitev a furt ma to hadze medzi 10tky n..neverim ze hra malo 8ciek a hraju len 10tky ..bolo by dobre riesit tuto moznost lebo ked na teba vypali 10tka stvrt HP mam dole ..je jedno ci som otoceny zadkom alebo predkom... uz je to pomerne nehratelne ... nech to urobia takto 10-9,8-7,6-5,4-3,2-1

loool.png

• Cool 2

[IDDQD]
Weekend Tester
904 posts
7,866 battles

Po mesiaci som spustil Random. Hral som len za krížniky. Môžem komentovať len tie. Spravidla som hral s krížnikom sedmičkou proti 6 Tier CV. Úprimne...CV nie sú momentálne pre krížniky hrozbou. Solídny hráč použíje dobre baráž a zostrelí všetko, čo na neho letí. DD-čka CV zjavne ťažšie triafajú. To však nič nerieši na tom, že DD je terčom permaspotu od CV. Teda pokiaľ nekooperuje s krížnikmi. Čo sa na randome vidí len málokedy. Zatiaľ patch nehodnotím, ale popravde CV hráčov trochu ľutujem. To balancovanie ide z jedného extrému do druhého.

[VW]
Players
26 posts
2,271 battles

Chcem este nahlasit bugu ohladom CV obcas sa to stane ze ked mi znicia lietadla musim dat F ale nereaguje to ..musel som zhodit celu hru v spravcovi uloh a znova zapnut hru a potom to slo ...

[VW]
Players
26 posts
2,271 battles
Před 7 hodinami Mikhail800 řekl/a:

Po mesiaci som spustil Random. Hral som len za krížniky. Môžem komentovať len tie. Spravidla som hral s krížnikom sedmičkou proti 6 Tier CV. Úprimne...CV nie sú momentálne pre krížniky hrozbou. Solídny hráč použíje dobre baráž a zostrelí všetko, čo na neho letí. DD-čka CV zjavne ťažšie triafajú. To však nič nerieši na tom, že DD je terčom permaspotu od CV. Teda pokiaľ nekooperuje s krížnikmi. Čo sa na randome vidí len málokedy. Zatiaľ patch nehodnotím, ale popravde CV hráčov trochu ľutujem. To balancovanie ide z jedného extrému do druhého.

Preco lutujes ? napriklad teraz som dal dole s CV 2 krizniky bezproblemoov a to mam 8smickovu CV --- raketami sa viem dobre trafit bez problemov som mu dal za 8000 az 9000 .. bombarderom som pohode naletel a krizniku som dal pohode za 15 000 a este som ho zapalil ..stacilo 3 nalety a jeden bol dole .. cize premna su krizniky lahky ciel :)

[IDDQD]
Weekend Tester
904 posts
7,866 battles
22 hours ago, Baci_SVK said:

Preco lutujes ? napriklad teraz som dal dole s CV 2 krizniky bezproblemoov a to mam 8smickovu CV --- raketami sa viem dobre trafit bez problemov som mu dal za 8000 az 9000 .. bombarderom som pohode naletel a krizniku som dal pohode za 15 000 a este som ho zapalil ..stacilo 3 nalety a jeden bol dole .. cize premna su krizniky lahky ciel :)

Beriem späť. Hral som Atago. Proti mne dve Tier 6 CV rozobrali si ma ako malého chlapca. Nálet za náletom čo 15 sekúnd nedalo sa nič urobiť. Pritom stačilo zabiť Richelieu a vyhral by som celú bitku. Ale pri tých permanentných náletoch sa nedá absolútne nič urobiť. Len som sa v jednom kuse vyhýbal raketám a torpédam. @YabbaCoe Asi teda ešte budem musieť počkať na ďalšiu optimalizáciu CV, čo? :Smile_facepalm: OK som ochotný bojovať proti jednej CV, ale proti dvom je to zhola nemožné.
Len tak ďalej v optimalizácii...otravnosťou mi CV silne začínajú pripomínať arty vo WoT.

[IDDQD]
Weekend Tester
904 posts
7,866 battles

@YabbaCoe Ešte jeden príklad Atago vs. 2 kusy 10 tier CV na súperovej strane. Bitka na 4 capy. Prvych 5 minút do capov nevliezli dokonca ani DD, pretože sa báli CV a torpili len spoza Capov. Všetky BB boli cca 15 km za capmi. Po 5 minútach snahy na niečo dostreliť (dostrel má Atago iba 15,8km) som sa pokúsil schovať za ostrov vedľa capu. V ten moment na mňa vyštartovali obe CV a za ďalšiu minútu bolo po mne. Zrušte láskavo 2 CV v každom tíme. Proti jednej sa dá hrať, ale dve sú nehorázne op, ak sa čo i len trochu koordinujú.

[O-S-W]
Players
230 posts
10,680 battles

2x CV na každé straně je naprostý nesmysl. Jedna letadlovka je schopná "obstarat" jednu část mapy, ale těžko všechny capy najednou. WG jde opět cestou nerfování, ale tuto základní věc nemění... Nechápu.

také stále není opraven bug, kdy při hřa s letadlovkou použiju "M" abych se s ní přesunul, ale po klikání kam bych chtěl lod přesunout se nic neděje...

• Cool 1

[IDDQD]
Weekend Tester
904 posts
7,866 battles

@YabbaCoe Keď už ste si na testovanie vybrali herný server...tu je ďalší príklad nezmyselnosti dvoch CV. Na konci bitky sme zostali 3 klasické lode (ja, Alaska a súperova Algerie) a k tomu 4CV! Tie doslova za 2 minúty sprasili dva úbohé krížniky a my sme viacmenej vyhrali len preto, že som bol v DD a kľučkoval ako šialený, keď sa na mňa obidve nepriateľské CV zamerali. Môžete Vy balancovať koľko chcete, kým si nepriznáte základný fakt, že 4 CV v bitke to je úplné zlo. Presne ako @MarfyArt povedal jedno krídlo musí byť vždy voľné pre lode, ktoré nemajú AA potenciál. Navyše nakonci hry sú 2CV strašne silné a osamelé lode vypnú za minútu.

Na oboch stranách zostrelených viac ako 120 lietadiel...to je stále world of warships, alebo to už pomaly integrujete klienta lietadiel?

Spoiler

2f5Z.jpg

• Cool 2
  • Bad 1

[CKVN]
Players
2 posts
13,909 battles

totalne ste tu hru dojeabali co bitva CV s dd nehratelne cim vic vasich vylepseni tim to vic stoji za [edited]

• Boring 1
  • Bad 1

[-BES-]
Players
278 posts
7,582 battles

Ted se povedlo jednomu troubelinovi co jsem jeste sam nezazil.

Mel jsem DD, letelo na me to vemíno z BOKU stremhlavejma bombarderama a trefil me VSEMA TREMA BOMBAMA, to si jako uz nekdo nebo neco dela ze me srandu ?!?!?!

Kdyz se ja o neco takovyho pokusim ikdyz zamerovaci kriz presne tam kde dd bude a netrefil jsem JEDINOU BOMBU jeste !!!

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.