Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.8.1 - Hlášení chyb

52 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,883 posts
3,451 battles

Kapitáni! :Smile_facepalm:

narazíte-li ve verzi 0.8.1 na nějakou chybu, nahlaste nám ji, prosím, do tohoto vlákna.

Jak hlásit chyby?

Pro snadnější navigaci a shromažďování vašich hlášení prosím dodržujte následující pravidla:

Podívejte se, jestli již bug nenahlásil někdo jiný. Pokud ano, přidejte své hlášení k již existujícímu tématu.

Založte vlákno s jasným názvem

Vyhýbejte se příspěvkům mimo téma daného vlákna

Pro bugy a chyby týkající se problémů s grafikou, pádů hry atd. prosím přiložte ve spoileru kopii souboru dxdiag.

Pro chyby na mapách přidejte obrázky, případně záznam z bitvy, pokud jej máte k dispozici.

Zkuste nám dodat co nejvíc informací o situaci, kdy se bug objevil.

Doporučená struktura hlášení bugu:

Loď

Mapa

Čas

Popis bugu

kopie záznamu dxdiag

V příloze nebo nalinkovaný obrázek/záznam bitvy.

Záznam z dxdiag schovejte do spoilerů, abyste usnadnili procházení tématu.

Především nezapomínejte na screenshoty a WGCheck!

https://eu.wargaming.net/support/cs/products/wows/article/10248/

Děkujeme :Smile_honoring:

[BL4CK]
[BL4CK]
Players
24 posts
9,680 battles

Občas nevidím kouř z komínů a nevidím hořet ohně na lodi, jen malé světýlko. A o tom že o půlnoci spadne hra a polovinu lidí ze hry to vyhodí radši ani nemluvit. Bye bye 160k average dmg na Henrim. Na to že se přístav seká víc než kdy dřív je tu jiné vlákno. GJ WG každý patch je lepší a lepší :cap_haloween:

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár
1,531 posts
12,175 battles

To je zase patch ty kráso.. 1:46 se mi načítá kolečko (do bitvy mě to hodilo hned) a pak tohle (ve hře 11 000 hráčů..). Opakovaný problém. No nic, jdu do práce. :D

shot-19.03.01_12.38.58-0863.jpg

shot-19.03.01_12.39.22-0397.jpg

[DE-FS]
[DE-FS]
Players
69 posts
6,149 battles

Tak se pokouším přihlásit do hry a nemůžu "Byl jste odpojen od serveru Byly zjištěny problémy. Zkuste to později, nebo kontaktujte Centrum zákaznické podpory." Tak kontaktuji.

[SWIM]
Players
50 posts
9,735 battles
9 minutes ago, Wolffnstein said:

To je zase patch ty kráso.. 1:46 se mi načítá kolečko (do bitvy mě to hodilo hned) a pak tohle (ve hře 11 000 hráčů..). Opakovaný problém. No nic, jdu do práce. :D

shot-19.03.01_12.38.58-0863.jpg

shot-19.03.01_12.39.22-0397.jpg

To samé a jako bonbónek mi další bitvu nezapočítalo, když jak kretén musim jet loď co nechci kvůli blbě danému maratonu. Takže 8 letadel sestřelených na <->.

[DE-FS]
[DE-FS]
Players
69 posts
6,149 battles
Před 2 minutami RozaMadMax řekl/a:

To samé a jako bonbónek mi další bitvu nezapočítalo, když jak kretén musim jet loď co nechci kvůli blbě danému maratonu. Takže 8 letadel sestřelených na <->.

mno a podpora to řeší ?? odpověděli nebo na to kašlou? 

[IDDQD]
Players
183 posts
3,261 battles

Už se mi 2x stalo, že uprostřed bitvy zmizel zvuk a ani přes četné pokusy v nastavení se nevrátil. :Smile_sad:  Naskočil až po konci bitvy.

[SWIM]
Players
50 posts
9,735 battles

Mne ten zvuk na několik vteřin se zesílí na nesmyslnou úroveň se sluchátky fakt lahoda.

WG podpora pořeší jen tvé nervy k horšímu.

[IDDQD]
Korzár
1,573 posts
11,141 battles

Zvuk padajici kovadliny mam pri spusteni hry, pri nacitani MM a na konci bitvy - po 1h mi z toho rozboli hlava.
Uz 1x se stalo ze mi luplo ve sluchatkach a zvuky ze hry (jen hry) zmizely uplne. Po shozeni hry lup znova a zvuky zas sly.

Po 10min hry mam neocekavane pady FPS bez zjevne navaznosti (smoke, pocasi atd)
BTW kdo rikal ze UI je lepsi - NENÍ! (stejne)

• Cool 2

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
194 posts
15,247 battles
Před 7 hodinami PfaJir řekl/a:

Už se mi 2x stalo, že uprostřed bitvy zmizel zvuk a ani přes četné pokusy v nastavení se nevrátil. :Smile_sad:  Naskočil až po konci bitvy.

Potvrzuji, stalo se mi dnes to samé. Vystřelím s Chung Mu a zvuk výstřelu nikde. Zkontroloval jsem ještě v průběhu bitvy nastavení zvuku ve win, vše ok. Po skončení bitvy jsem vyzkoušel lodní sirénu v přístavu, fungovala, další hra již byla se zvukem...

[SWIM]
Players
50 posts
9,735 battles

Zvuk padající kovadliny mám občas a nesmyslné dropy fps docela často. Zvuk mi teda ještě nevypadl a to mám dosti nestandartní samostatnou zvukovku, kt. nebude mít ani promile hráčů což je zase docela zvláštní v porovnání s většinou.

[O-S-W]
Players
230 posts
10,722 battles

1. Po spuštění hry po aktualizaci je kompletně překopanej zvuk = musel jsem znovu do nastavení vypnout otřesnou hudbu přímo ve hře a v přístavu.

2. Clevelandu chybí zvuk výstřelů a nabíjení... ostatní ruchy to má a je to děsivý poslouchat výbuchy granátů co narazí do ostrova vedle lodi, když jsem neslyšel, že jsem vystřelil... Dobrej BUG. (opakovaně ověřeno v několika bitvách - u jiných lodí co jsem zkoušel funguje zvuk výstřelu normálně)

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár
1,573 posts
11,141 battles

Ve hre zacne skakat ping na 200+ a po shozeni hry stejne. Po vypnuti GC ping 20. :Smile-angry:

[SWIM]
Players
50 posts
9,735 battles
43 minutes ago, LucyCZ said:

Ve hre zacne skakat ping na 200+ a po shozeni hry stejne. Po vypnuti GC ping 20. :Smile-angry:

Nevíš, že GC je největší zlo.

BTW. kdo vymyslel tu cypovinu, že když mám 1 WG premka a dostanu 1 premka do lodí, tak se mi to přemaže a vlastně stratim prem. den. Vždycky dokážete lidi tak potěšit.

[IDDQD]
Korzár
1,573 posts
11,141 battles

Hlasim bugy odstaneny - hra odinstalovana. :Smile_honoring:

• Funny 3

Players
2 posts
3,872 battles

Ahoj Prosim o radu, nevim kam to mám nahlásit tak to píšu sem. Poslední dobou mám nízké FPS v bitvě na začátku mám třeba 60 fps pohoda, ale pak když se střílí a lodě jsou u sebe tak fps klesnou na 25-30 a je to znát nevim čim to je, to se mi nestávalo...

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár
1,573 posts
11,141 battles
Před 2 minutami michal123459 řekl/a:

Ahoj Prosim o radu, nevim kam to mám nahlásit tak to píšu sem. Poslední dobou mám nízké FPS v bitvě na začátku mám třeba 60 fps pohoda, ale pak když se střílí a lodě jsou u sebe tak fps klesnou na 25-30 a je to znát nevim čim to je, to se mi nestávalo...

Nejsi sam. 

• Cool 1

[O-S-W]
Players
230 posts
10,722 battles

Včera to bylo naprosto nehratelné... Nejen, že mě to na konci několika bitev odpojilo ze serveru, takže po opětovném nalogování jsem si nemohl prohlédnout výsledky krom základních údajů. Pak jsem si chtěl vyzkoušet novou loď Hermes a připojím se do bitvy a koukám na točící se znak načítání bitvy a nějak to koukám trvá... Když uběhla pátá minuta a jela šestá, tak jsem zkusil bitvu dole tlačítkem vypnout a nic... Prostě zásek... natvrdo jsem to shodil a spustil hru znovu a rovnou se mi začala načítat ta hra, do které jsem se přihlásil... Skočím do bitvy a rozhlédnu se a vidím sádku jedoucích torpéd a "smějící se" červený DDčko 20m od lodi... fakt super hra... Pokud bych byl ještě za toto pokutován růžovou barvou, asi bych tu hru rovnou odinstaloval!!!! :Smile-angry:

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár
1,573 posts
11,141 battles
Před 2 hodinami MarfyArt řekl/a:

Včera to bylo naprosto nehratelné... Nejen, že mě to na konci několika bitev odpojilo ze serveru, takže po opětovném nalogování jsem si nemohl prohlédnout výsledky krom základních údajů. Pak jsem si chtěl vyzkoušet novou loď Hermes a připojím se do bitvy a koukám na točící se znak načítání bitvy a nějak to koukám trvá... Když uběhla pátá minuta a jela šestá, tak jsem zkusil bitvu dole tlačítkem vypnout a nic... Prostě zásek... natvrdo jsem to shodil a spustil hru znovu a rovnou se mi začala načítat ta hra, do které jsem se přihlásil... Skočím do bitvy a rozhlédnu se a vidím sádku jedoucích torpéd a "smějící se" červený DDčko 20m od lodi... fakt super hra... Pokud bych byl ještě za toto pokutován růžovou barvou, asi bych tu hru rovnou odinstaloval!!!! :Smile-angry:

20190302_204425.jpg?width=632&height=474
Mapa Dva bratri - ani na 4 pokusy jsem se nenarodila - jen toceni max zvuky z bitev. 
Problikla mi na pikosekundu bitva a kick na nacitaci obrazovku.
Asi podobny problem ze?

Btw nesel ani udelat screen - proto foceno mobilem :Smile_sceptic:

• Cool 1

[IDDQD]
Players
183 posts
3,261 battles
Před 31 minutami LucyCZ řekl/a:

Mapa Dva bratri - ani na 4 pokusy jsem se nenarodila - jen toceni max zvuky z bitev. 
Problikla mi na pikosekundu bitva a kick na nacitaci obrazovku.
Asi podobny problem ze?

Si říkám, jestli hrajeme stejnou hru. Co jsem upgradoval PC tak jsem ani jeden z výše uvedených problémů ještě nezažil. FPS mám stabilně 70-75 a do bitvy se dostanu cca 35 sec před začátkem a přístav zabugovanej nemám. Jediný co mě napadá je, že já nepoužívám žádný moduly. Není třeba možný, že od doby co zrušili podporu 32bit systému tak některý moduly se s tím nepopasujou? 

[IDDQD]
Privateer
2,884 posts
4,750 battles

Mňo článek je z 1.3. 2019 

Polština je celkem příbuzný jazyk a lidi z Těšínska jim bez problemu mluví , ale co mi jihočeští sudeťáci ?

A opravdu jsem nebyl na plápoláckých stránkách .

Vsz2dl1.jpg

Anebo to mám vyřešit žádostí o pas ? Jak německý ,tak polský K tomu českému co už mám ?

[O-S-W]
Players
230 posts
10,722 battles
13 hours ago, PfaJir said:

Si říkám, jestli hrajeme stejnou hru. Co jsem upgradoval PC tak jsem ani jeden z výše uvedených problémů ještě nezažil. FPS mám stabilně 70-75 a do bitvy se dostanu cca 35 sec před začátkem a přístav zabugovanej nemám. Jediný co mě napadá je, že já nepoužívám žádný moduly. Není třeba možný, že od doby co zrušili podporu 32bit systému tak některý moduly se s tím nepopasujou? 

Hraju lodě od začátku zcela bez módů jen s čistou hrou a tak to tímto asi nebude...

[O-S-W]
Players
230 posts
10,722 battles

Jo, ještě jeden zajímavý prvek... Při hraní s letadlovkou se mi najednou letka začne na místě motat do kola a nedá se s tím nic dělat... Za chvilku se zase chytne a za pár okamžiků znovu... Zajímavé "oživení"...

[IDDQD]
Players
183 posts
3,261 battles
Před 54 minutami MarfyArt řekl/a:

Hraju lodě od začátku zcela bez módů jen s čistou hrou a tak to tímto asi nebude...

Byla to jedna z možností. Tak nic no. Musíte doufat, že to další aktualizace vyřeší.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.