Jump to content
Server restart - 20/06/2019 Read more... ×
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Aktualizace 0.8.1: britské letky

13 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Players
179 posts
3,227 battles

Tak za mě máte "+" za

1) vyšší odměny za poškození nebo zničení lodě vyššího tieru

2) že se vlajky budou moct v arzenálu kupovat za kredity

a aby jsme to vyrovnali tak "-" za (hlavně pro DD)

1) nový systém zaplavení se mi nelíbí, nevím proč jenom jedno zaplavení na půlku lodě. Když někdo chytne sadu torpéd do přídě tak podle mě víc děr = víc nabírání vody a větší poškození (ja vím, píšu o realitě). Získat "likvidátora" třeba na splnění kampaně bude hodně obtížný

2) odměna za spot zase nic (teda pokud jsem něco nepřehlíd)

Ale nebudu dělak ukvapené závěry a počkám si jak se to projeví.

[AXS]
Beta Tester
120 posts
2,942 battles
Před 4 minutami PfaJir řekl/a:

nevím proč jenom jedno zaplavení na půlku lodě. Když někdo chytne sadu torpéd do přídě tak podle mě víc děr = víc nabírání vody a větší poškození (ja vím, píšu o realitě).

No ved po novom budu tie zaplavenia dve

[IDDQD]
Players
179 posts
3,227 battles
Před 11 minutami PanVeduci řekl/a:

No ved po novom budu tie zaplavenia dve

To sice jo, ale musíš trefit záď i příď. Pokud se ti stočí a všechny torpy chytí pouze do přídě tak dostaneš max 1 zaplavení. A ještě trvá kratší dobu a ubírá míň HP.

[COTNS]
Players
2 posts
1,282 battles

Hromada supr změn, ale hádám, že Hellcaty na Enterprise se budou furt zobrazovat jako Corsairy? Už jsou to tři hotfixy a jedna aktualizace a furt si nikdo nevšiml???

[DE-FS]
Players
23 posts
3,511 battles

Zdravím :) Z toho zaplavování jsem maličko rozpačitej, ale upřímě to na první pohled nevypadá nějak katastrofálně. Úprava radaru je zajímavá a svým způsobem směřuje víc k realističnosti, na druhou stranu to celkem kontrastuje s vlastností radaru projít skálou. Že už nebudete podporovat 32- bitové chápu, ale mě to na 32-bitovém systému neběželo (a měl jsem zapamatováno, že podpora zanikla nedlouho potom ) už tak rok a půl zpátky, možná dva. No a za nové lodě díky, ale nedlouho po změně na letadlovkách, aniž by se to celé dalo důkladně zvážit, natož upravit, je přidání dalších celkem hřebík do rakve možnosti nějakých rozsáhlejších změn.

[POFF]
Beta Tester
196 posts
17,134 battles

Ty kontejnery "letecké zásoby" si v prémiovém obchodě mají hráči vycucat z prstu?

Ty nové zvuky jsou naprosto příšerné....:cap_horn:

[BAF]
[BAF]
Players
8 posts
7,160 battles

Může mi někdo prosím vysvětlit myšlenkový pochody WG když dali Alasku za 1 000 000 Free XP? Do teď byly všechny premiovky za 750 000 a Alaska za mega? Prosím vysvětlete mi to, jsem zmatenej. Děkuji

[IDDQD]
Players
1,795 posts
16,581 battles
18 minutes ago, Sossak15 said:

Může mi někdo prosím vysvětlit myšlenkový pochody WG když dali Alasku za 1 000 000 Free XP? Do teď byly všechny premiovky za 750 000 a Alaska za mega? Prosím vysvětlete mi to, jsem zmatenej. Děkuji

na screenu pobitevní tabulky uvidíš důvod. Asi si dokážeš spočítat kolik takových bitev je na Alasku potřeba když máš prostředky. A to má Kom "jen" 2,1k base xp a nevím jestli všechny signály na xp/freeXP. 

[-BES-]
Beta Tester
39 posts
13,210 battles

Zdravim WG po updatu a prechod na 64 hra neustale laguje ,fps kolisa od 75-5 ,pristav je totalne zalagovanej ....... Mam dotaz Na WG to opravdu chcete potopit lode jako letadla .... Nejsem free play hrac , uz jsem do hry investoval  dost penez , ale za ne chci kvalitu a ne polotovar ... dekuji 

• Cool 1

[-BES-]
Players
278 posts
7,581 battles

Souhlas, od toho posledniho super updatu se hra jenom drbe a seká. Smutné !

Jak  dlouho lodky uz bezi ? 3 roky ? 

POŘÁD JE TO ALE BETA !! 

K smíchu ....

• Cool 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.