Jump to content
Server restart - 20/06/2019 Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
M1miPL

Ilość graczy na serwerach?

29 comments in this topic

Recommended Posts

[HOB]
[HOB]
Beta Tester
255 posts
10,629 battles

Nie umiem znaleźć statystyk... ktoś by pod linkował?

[BUSHI]
Players
3,311 posts
17,352 battles

Trochę ostatnio spadły, ale po takich wydarzeniach jak np. grind PEF-a, wiele osób gra i tak mniej, bo czuje się wypalonych. Nie licz raczej, że rework załamie popularność gry w dłuższym czasie, bo ludzie do wszystkiego się w końcu przyzwyczają, a i obecny balans nie jest ostateczny. W efekcie może być tak, że ilość osób grającymi nowymi CV jeszcze spadnie, bo wielu się po prostu nimi znudzi, a zostaną sami pasjonaci. Starymi CV, niby można było ostro kosić, a zbyt wielu chętnych jakoś do tego też nie było. Oczywiście WG nie poprawiało interfejsu i bugów, ale nie sądzę, żeby to jakoś drastycznie zmieniło sytuację. Generalnie ludzie się cieszyli jak nie było lotnisk w grze. Swoją drogą, gdyby latanie było takie popularne, to World of Planes nie świecił by pustkami, z tego co mi wiadomo.

A jeżeli ci chodzi o grę DD w nowej mecie, to oglądając streamy i czytając posty najlepszych graczy, to skupiają się oni głównie na farmieniu BB-ków, a niszczarki atakują jak akurat im się nawinie na trasie lub jeśli za bardzo się zbliżyła do ich CV. Tłumaczą to tym, że i taktyką czystego bicia dymydżu, zrobią te swoje średnie pod 70% WR.

https://stats.wotapi.ru/stats/wows/eu/total

• Funny 1

[HOB]
[HOB]
Beta Tester
255 posts
10,629 battles

Patrząc po statystykach to wiosna i tak ubędzie graczy bo cześć ludzi odkleja się od komputerów i zaczną się cieszyć wiosna.

• Cool 1

[HEROZ]
Players
762 posts
6,569 battles

NIe zapomnijmy jeszcze o takim drobiazgu, że chwilowo mamy dwa tygodnie, gdzie nie ma jakichś kontenerów do wyfarmienia i kolekcji, co nie zdażyło się od jakiegoś czasu. Albo okrętu. Albo flag. Szczerze to posucha jest mniejsza niż można by sie spodziewać nawet po tym fakcie. Rework CV swoją drogą.

Ze sprawdzaniem statystyk graczy poczekałbym do czwartku jak wejdzie 8.1. Niech jeszcze w tym patchu dorzucą Alaskę do oferty oprócz nowej kolekcji i kontenerów z przedpremierowymi brytyjskimi lotniskowcami (które można farmić) to będą niezłe jaja na serwerach. Myślę że do 35k graczy dobijemy z palcem w... nosie. Ja tam wrzuciłem na luz na czas tego pacza.

I myślę że nie ja jedyny.

• Cool 1

[E--C]
Players
144 posts
13,362 battles

Tu masz temat, w którym jest też  link do strony z interesującym Cię zagadnieniem: klik. Przełącz na EU i będziesz widzieć jak "siadło".
ups, nie zauważyłem że Odo też podał adres.

[FALAN]
[FALAN]
Players
8 posts
13,082 battles

5912 graczy na serwerze EU w dniu 25.02.2019 - czy trzeba coś dodawać ?

https://stats.wotapi.ru/stats/wows/eu/total

[TYTAN]
Players
1,289 posts
14,836 battles

Biorąc pod uwagę populację potencjalnych graczy z Polski, może wprowadzenie polskich dd, po ogarnięciu obory z cv, dało by nowa falę graczy :cap_viking:

[MAX]
Moderator
1,693 posts
7,993 battles
5 hours ago, Hohahimaki said:

czy trzeba coś dodawać ?

Skąd masz tę liczbę, bo z linku wynika ponad 25 tysięcy w szczycie i ponad 10k o północy.

U2jww7J.png

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
6,115 posts
2 minutes ago, szczekan said:

Co to jest DAU?

Stawiam na Daily Active User.

• Cool 1

WG Staff
1,977 posts
3,475 battles
4 minuty temu, szczekan napisał:

Co to jest DAU?

Ja myślałem, ze w tym temacie siedzą sami specjaliści od analizy danych i informacji o serwerze i będą znali taką terminologię. : )

• Funny 1

[HEROZ]
Players
762 posts
6,569 battles

Panowie roznica szczytowa jest taka że jak robie misje z kontenerami, to siadam i kilka meczy wpada. Jak nie ma kontenerów to siadam, jeden meczyk, dwa daily kontenery chapnę i spadam bo ciekawsze rzeczy mam do roboty.

Pacz 8.1 wszystko powie.

[FT-B]
Players
326 posts
3,849 battles

No cóż, ja nie gram od dwóch tygodni, jak w dyrektywach jest do zdobycia w sumie tylko węgiel :) A cel na ten rok, to zrobienie wszystkich 8 tierów, i może połowę expa potrzebnego na 9. Misje na kolejne okręty premium , mnie jakoś już średnio interesują, więc się nie spinam. Mam ich dosyć ;)  Teraz muszę grać tyle, żeby mieć CV 6 tieru. Zawsze się przyda do misji. Ogólnie mam z tą grą podobny problem, jak z wotem. Tam też grałem bardzo dużo, doszedłem do paru 7 tierów, i grę olałem po 3 latach grania. Tutaj gram niecały rok, Misje na PEF mnie wykończyły..i jakoś już gram, jak mi się chce. Już mi się nie chce robić tyle misji, dla paru wirtualnych flag czy camo.

[EMU]
[EMU]
Beta Tester
1,811 posts
5,488 battles
4 hours ago, blacman_pl said:

ilość graczy stabilnie rośnie w perspektywie długookresowej.

Teoretycznie. DAU może i wygląda ładnie, ale diabeł tkwi w szczegółach.

[TF16]
[TF16]
Players
1,381 posts
16,882 battles
1 hour ago, _Alie_ said:

Będzie dobrze. WG doskonale wie co robić. I to właśnie robi. Proszę się nie martwić o graczy i ich ilość.

[FALAN]
[FALAN]
Players
8 posts
13,082 battles

Uważam, że najlepiej wszystko przeczekać ... Wszelkie przepychanki, kłótnie i tak niczemu nie służą. Każdy umie ocenić, czy zmiany w mechanice lotniskowców są do bani, czy też wymagają wielu poprawek.

Jednak to my gracze powinniśmy być dla WG priorytetem. Poza tym jest tyle innych gier, którymi warto się zainteresować. Nic na siłę .... 

[TTTPL]
[TTTPL]
Players
231 posts
14,731 battles

Spokojnie, wprowadzą dla nieaktywnych program "okręt premium +" i po problemie. 

Beta Tester
1,139 posts
4,892 battles
10 hours ago, _Alie_ said:

Zastanawia mnie, jak się ma ta dyskusja, do tego: 

• Cool 1

Players
586 posts
3,903 battles
6 hours ago, Jasoandr said:

Spokojnie, wprowadzą dla nieaktywnych program "okręt premium +" i po problemie. 

To przyciąga ludzi na krótko.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.