Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Program rekrutacyjny „Graj z przyjaciółmi”: nowe nagrody

22 comments in this topic

Recommended Posts

[WIDMO]
Players
92 posts
12,868 battles

Po ostatnim udanym reworku odeszło tylu graczy, że trzeba zrobić nową akcję "zaproś kogokolwiek żeby tylko licznik graczy na serwerze się zgodził". Niedługo będą dawać 8 tierowe okręty premium za każdego nowo zaproszonego gracza. Nareszcie wszystko idzie w dobrym kierunku. :cap_haloween:

• Cool 1

[HOB]
[HOB]
Beta Tester
255 posts
10,639 battles

A gdzie ten licznik chętnie popatrzę...  teraz to nie węgiel trzeba rozdawać tylko złoto... by znaleźli się nowi chętnie...

• Cool 1

[FALAN]
[FALAN]
Players
8 posts
13,159 battles

Tak to jest jak plan i pomysły WG nie idą w parze z tym, co chcą gracze.... Nic dodać nic ująć.

[CSMW]
Beta Tester
1,540 posts
10,885 battles

Zaprosiłem "powracającego" i nie dostał Diany tylko Wariaga. Nie powiem, deal o wiele lepszy, ale czemu tak?

[TF16]
Players
337 posts
13,211 battles
15 hours ago, Spinacz100 said:

Niedługo będą dawać 8 tierowe okręty premium za każdego nowo zaproszonego gracza.

Wzorem firm i  banków proponuję po 100 EUR  od głowy :cap_cool:.

Wegiel jest już przereklamowany i zdeprecjonowany.  

[FALAN]
[FALAN]
Players
8 posts
13,159 battles

5912 graczy na serwerze EU w dniu 25.02.2019 - to mówi samo za siebie:

https://stats.wotapi.ru/stats/wows/eu/total

Players
3 posts
71 battles
3 godziny temu, Korsarz_87 napisał:

Zaprosiłem "powracającego" i nie dostał Diany tylko Wariaga. Nie powiem, deal o wiele lepszy, ale czemu tak?

Jak zaprosić powracającego? gdzie wkleić ten wygenerowany link?

[CSMW]
Beta Tester
1,540 posts
10,885 battles

Że sie tak nieśmiało zapytam, czy ten nowy program zaproszeniowy nie jest w opór zbugowany? 

[BSW-E]
[BSW-E]
Players
30 posts
3,633 battles

Czy okręt (tu Diana za pierwszą bitwę) dla nowego gracza pojawiają się od razu czy ileś trzeba czekać ??
Użyłem kodu zaproszeniowego (edit syn użył ) i mam już 4 tier gram z graczami a Diany nie widać :( 

[TF16]
Moderator
4,210 posts
10,678 battles
10 hours ago, ubersreik said:

Czy okręt (tu Diana za pierwszą bitwę) dla nowego gracza pojawiają się od razu czy ileś trzeba czekać ??
Użyłem kodu zaproszeniowego (edit syn użył ) i mam już 4 tier gram z graczami a Diany nie widać :( 

Po założeniu na konto - trzeba wejść w link i zaakceptować zaproszenie. Tworzenie konta z linku nie jest tym samym. Okręt powinien pojawić się po zalogowaniu (lub po pierwszej bitwie) - jak się nie pojawił oznacza to nic innego, tylko że nie bierze się udziału w programie. Proponuję założyć jeszcze raz konto i zacząć od początku. Tym razem pamiętając o wejściu w link rekrutacyjny.

[BSW-E]
[BSW-E]
Players
30 posts
3,633 battles

Ale drogi kolego nie działa...
1. Generuję link z konta ubersreik, link zaproszeniowy https://playtogether.worldofwarships.eu/invite/JK6QKWM
2. Wchodzę w niego i tworzę nowe konto, bo nie ma tu nic o akceptowaniu zaproszenia - jak widzisz są dwie opcje albo "nowe konto" albo "zaloguj" .1420742766_Desktop27-02-201922-06-08-944.thumb.png.a1e71df2d588255a31702776c6cf4643.png 

3. Tworzę nowe konto, bo to link zaproszeniowy, i tu bardzo ważne nie używam opcji "czy masz kod zaproszeniowy? bo nie mam żadnego kodu
a jasno i wyraźnie jest napisane na stronie "TEN LINK JEST TWOIM ZAPROSZENIEM. PODZIEL SIĘ NIM ZE ZNAJOMYMI."
4. Tworzę więc kolejne konto gram kilka bitew tak by zagrać pierwszą losową i ... nic, kolejna i nic... 

Dodatkowo sprawdzam czy link działa? Tz. korzystam z niego po raz drugi przy logowaniu, dostaję komunikat że korzystam już z tej opcji i to ja z tego nowego konta mogę już zaprasza nowych graczy ...  
Czegoś nie rozumiem albo coś tu nie działa, sprawę zgłosiłem do suuportu ale przy pierwszym koncie powiedzieli mi że nie korzystam z tej opcji zobaczymy jak przy drugiej. 

A najgorsze jest to że to miało pójść dla mojego syna taki prezent z dwiema premkami (jedną na pewno, drugą jak by doszedł do VI) a tu kicha... 

Edited by ubersreik
literówka

[TF16]
Moderator
4,210 posts
10,678 battles
5 minutes ago, ubersreik said:

Ale drogi kolego nie działa...
1. Generuję link z konta ubersreik, link zaproszeniowy https://playtogether.worldofwarships.eu/invite/JK6QKWM
2. Wchodzę w niego i tworzę nowe konto, bo nie ma tu nic o akceptowaniu zaproszenia - jak widzisz są dwie opcje albo "nowe konto" albo "zaloguj" .1420742766_Desktop27-02-201922-06-08-944.thumb.png.a1e71df2d588255a31702776c6cf4643.png 

3. Tworzę nowe konto, bo to link zaproszeniowy, i tu bardzo ważne nie używam opcji "czy masz kod zaproszeniowy? bo nie mam żadnego kodu
a jasno i wyraźnie jest napisane na stronie "TEN LINK JEST TWOIM ZAPROSZENIEM. PODZIEL SIĘ NIM ZE ZNAJOMYMI."
4. Tworzę więc kolejne konto gram kilka bitew tak by zagrać pierwszą losową i ... nic, kolejna i nic... 

Dodatkowo sprawdzam czy link działa? Tz. korzystam z niego po raz drugi przy logowaniu, dostaję komunikat że korzystam już z tej opcji i to ja z tego nowego konta mogę już zaprasza nowych graczy ...  
Czegoś nie rozumiem albo coś tu nie działa, sprawę zgłosiłem do suuportu ale przy pierwszym koncie powiedzieli mi że nie korzystam z tej opcji zobaczymy jak przy drugiej. 

A najgorsze jest to że to miało pójść dla mojego syna taki prezent z dwiema premkami (jedną na pewno, drugą jak by doszedł do VI) a tu kicha... 

No to jedziemy....
1. Dobrze. Tworzysz linkt
2. Tworzysz nowe konto (to zaproszone) i LOGUJESZ SIĘ NA NIM
3. Otwierasz link zaproszeniowy i jak widać na zrzucie - jest ZALOGUJ
4. Po wejściu ZALOGOWANYM w link - pojawi się przycisk - biorę udział (czy jakoś tak) i dopiero wtedy bierzesz udział.
Po zalogowaniu na nowym koncie wejście w linkt wygląda tak:
zaproszenie.thumb.jpg.c8657fa43f19f1970853249afec7af17.jpg

Trzeba kliknąć Accep Invitation.... i od tego momentu wszystko działa poprawnie.
Jeszcze raz skrótowo.

1.Wysyłasz linka do osoby, którą chcesz zaprosić.
2. Osoba ta tworzy konto (może być przez linka, a może normalnie)
3. Osoba ta loguje się na konto przed rozegraniem bitwy i wchodzi w link zaproszenia - oraz AKCEPTUJE zaproszenie.

Dopiero punkt 3 daje możliwość zdobycia nagród.

Nawet jest to opisane:
https://worldofwarships.eu/pl/content/world_of_friendship/

Ważne:

Po skorzystaniu z linku, wszyscy Rekruci powinni się zalogować lub zarejestrować i nacisnąć przycisk „Akceptuj zaproszenie”.

[BSW-E]
[BSW-E]
Players
30 posts
3,633 battles

Okej ...
Zadziałało... 
Ale musiałem jeszcze raz zalogować i użyć linka z kodu i dopiero pojawił się przycisk - AKCEPTUJĘ.

Masakra, to jest tak nie intuicyjne z tym akceptowaniem, (mamy XXI wiek) nie można było zrobić tego na jednej stronie,albo na stronie po wybraniu opcji Tworzę konto/Loguję się. 

ok.

Dark_Havoc dzięki za pomoc i wyjaśnienie tego jak "krowie na rowie" 
Pozdrawiam. 

Edited by ubersreik
literówka
  • Cool 1

[TTTPL]
[TTTPL]
Players
232 posts
14,853 battles

No dobra, a jakie to są kryteria by być "powracającym rekrutem"?

[TF16]
Moderator
4,210 posts
10,678 battles
3 hours ago, Jasoandr said:

No dobra, a jakie to są kryteria by być "powracającym rekrutem"?

https://worldofwarships.eu/pl/content/world_of_friendship/

"Link umożliwia pobranie World of Warships i powinien być wykorzystywany przez początkujących graczy, którzy nigdy nie grali World of Warships lub takich, którzy nie logowali się przez ostatnie 90 dni"

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.