Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
MeineLiebeWG

Lepsze statki dla nowego

2 comments in this topic

Question

Players
1 post
2 battles

Czesc. Jestem Michael i kiedyś gralem w samoloty i bardzo mi sie podobalo. Wczoraj moj kolega z Oppeln powiedział mi ze teraz w samoloty lepiej sie gra w statkach bo więcej jest ludzi. Zrobilem nowe konto ale nie mam na nim zlotych samolotow ani statkow. Co zrobic zeby mieć zlote samoloty? W samolotach bylem na osmym poziomie. Jak trzeba zalozyc nowe konto to mogę to zrobic bo tylko jedna gre zagralem bo miałem tylko statek trzeciego poziomu a chce grac czyms wiekszym.

  • Funny 2
  • Boring 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0
[HOB]
Moderator
1,585 posts
6,638 battles

Osobiście także uważam, że samoloty z nowych lotniskowców deklasują te przedstawione w WOWP.

 

Tutaj żeby mieć samoloty, trzeba mieć lotniskowiec. Wtedy sobie latasz jak w WOWP, tylko strzelasz ogniem pojedynczym zamiast ciągłym i bijesz tylko do celów naziemnych (raz wycelowanie, drugi raz strzał (torpeda/bomba/rakieta). Ponadto odpada sterowanie w 3. wymiarze.

 

Są także samoloty katapultowane, które latają wokół "zwykłych" okrętów i pełnią funkcję zwiadowczą i obronną (lub zwiększającą zasięg ostrzału).

 

"Złote samoloty" - tutaj tylko nasuwa się na myśl okręt premium. Te można zdobyć naturalnie drogą kupna, ale też względem WOT i WOWP bardzo często można zdobyć w prostszych misjach, a nawet wylosować. I to nawet 8-9 tier.

  • Cool 2
  • Bad 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×