Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

[WYNIKI] Wielka Biała Flota

21 comments in this topic

Recommended Posts

[HOB]
Moderator
1,304 posts
5,798 battles

Roczne konto premium wymaga wygłupów - współdzielenie konta jak najbardziej, zrzucenie wszystkiego innego (włącznie z podstawowymi potrzebami) także. Sytuację poratowałoby współdzielenie konta.

Całe szczęście nie będzie wysypu upartych graczy mających problemy z osiągnięciem top2, gdyż próg ten stanowi jednak istotną zaporę (dopiero godziny nocne i jeszcze słabsi gracze by umożliwili zdobycie drugiego miejsca).

Przynajmniej coopy wywalili z wymogów na roczne premium, inaczej by się cyrki działy.

Na szczęście prócz tej pseudo-rywalizacji jest dość sporo cennych gratów za mniej intensywną aktywność. Jak wierzyć niepotwierdzonym w 100% źródłom, w kontenerach znajdują się cenne graty, w tym dublony.

Szkoda tylko, że dadzą tylko 3 kontenery WG, bo zdobycie TOP2 kolejno 40 i 65 razy w ciągu tygodnia to gruba przesada.

• Bad 2

[ASC1]
[ASC1]
Players
7 posts
2,026 battles

Nie jestem pewien ale czy nie powinno być W dowolnej liczbie bitew losowych gracz vs. gracz lub rankingowych podczas wydarzenia Wielka Biała Flota dwadzieścia pięć RAZY zajmij jedno z 2 czołowych miejsc w drużynie w kategorii podstawowego doświadczenia. zamiast "W dowolnej liczbie bitew losowych gracz vs. gracz lub rankingowych podczas wydarzenia Wielka Biała Flota dwadzieścia pięć zajmij jedno z 2 czołowych miejsc w drużynie w kategorii podstawowego doświadczenia."

[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
41 posts
12,698 battles
11 godzin temu, Toyminator napisał:

Można już pogratulować Flambassom i tym podobnym rocznej premki :D

Powinieneś list dziękczynny do FUGIE wystosować za możliwość zrobienia misji na copach, bo byś nawet kontenera nie dostał. Nie rozumiem cię gościu, sam grasz tylko kooperacyjne, a przytyki robisz do ludzi którzy graja randomy czy rankingi. Śmieszny jesteś podrostu z tymi swoimi komentami znawcy, tylko czego, kooperacyjnych? 

[HOB]
Players
156 posts
16,018 battles
2 hours ago, RedFalconPL said:

Co jest w tym "Kontenerze Wargaming"?

Posiada  trzy sloty,  w których może wyskoczyć :

od 500 do 20 000 sztuk bezpłatnego doświadczenia
     1500 dublonów
     od 2 do 10 szt. kamuflaż reklamowy;
     od 3 do 25 szt. sygnały walki lub sygnały ekonomiczne;
     15 szt. specjalne sygnały flagowe;
     od 24 godzin do 14 dni  konta premium wows.

• Cool 1

[HOB]
Moderator
1,304 posts
5,798 battles

image.png.2fe6ac3936b0c1165e09065a17c34cb8.png

W drugim etapie na szczęście można grać coopy. Nawet trzeba :Smile_trollface:

Pogięło kogoś z tym wymogiem? I do tego sprzeczny z opisem na stronie.

• Bad 2

[HOB]
[HOB]
Beta Tester
226 posts
10,277 battles

Wbrew pozorom na copach zeby miec 2 miesce trzeba sie wysilic bo boty padaja jak muchy i czasami złe ustawienie startowe wyklucza zrobienie wyniku...

Ale z drugiej strony ostanio na copach byłem w grudniu gdy zbierałem sniezynki...

[DV]
Players
84 posts
10,075 battles

ktoś ma zadanie "wielka biała flota"- 15k bazowego xp? bo mi sie nie pokazało? Trzeba najpierw zrobić te trzy z numerami?  W opisie nic nie ma?

Btw... 40 pierwszych miejsc na coopach to coś jak 60 bitew najmniej.... lol... Jak to trzeba będzie zrobić aby dostać główną misję to się obryję jak norka...p...le nie robie

[HOB]
Moderator
1,304 posts
5,798 battles
3 godziny temu, Gerlath napisał:

ktoś ma zadanie "wielka biała flota"- 15k bazowego xp? bo mi sie nie pokazało?

U mnie jest, chyba nawet działa bez naciśnięcia guziczka. Liczyło od pierwszej wczorajszej bitwy, w tej chwili mam postęp 6,6/15k.

Jak nie widać to spróbuj wyłączyć i włączyć - na niektóre tego typu problemy metoda działa (popularny błąd pokazywania bardzo starych misji lub zniekształcanie progresu)

Pozostałe misje wchodzą niezależnie (części 1, 2 i 3 robi się równolegle), a 25 randomów/rankedów jest nawet do wykonania, choć trzeba świetnie grać i robić te 3 pudła dziennie. Ranked nawet ułatwia zadanie przez znacznie mniejszą konkurencję (choć wyższej klasy na wysokich ligach).

• Bad 1

[DV]
Players
84 posts
10,075 battles

No nie mam, może zrobiłem przy okazji i nawet nie zauważyłem? Znając moje gapiostwo to możliwe...

Btw- 22 "najlepszych" graczy - co to znaczy najczęściej? W liczbach względnych czy bezwzględnych, w sumie przypuszczam że to drugie i liczy się największa ILOŚĆ top2 w ciągu wydarzenia.... lol pożywka dla nolife i dzielących konta...

Ale jeśli to podniesie chłopakom statystyki... mi nie ubędzie a ktoś jednak nagrodę dostanie, więc policzę na plus...

Wolałbym jednak coś w stylu ostatniego konkursiku na leningrada...

[HOB]
Moderator
1,304 posts
5,798 battles
1 minutę temu, Gerlath napisał:

Btw- 22 "najlepszych" graczy - co to znaczy najczęściej?

Według angielskiej wersji wychodzi na to że po prostu trzeba mieć najwięcej bitew top2.

Inaczej by się okazało że w 20 bitwach masz 20/20 i wynik 100%, co by się posypało przy wielu wynikach 100%.

Jak nie wyspałeś się na zapas, nie porzuciłeś innych spraw i nie masz współwłaściciela na koncie - już możesz zapomnieć o top22.

Co do przeoczenia - 15k bazowego to spory wynik jak na 1 dzień, to sobie tylko przypomnij czy sporo grałeś. Też te pudła chyba robią 3 dni premki różnicy (po jednym za każde), więc może jak śledzisz czas premium to coś wyjdzie.

A przeważnie jak misja jest ukryta przez błąd, to jej postęp nalicza się prawidłowo.

• Bad 1

[DV]
Players
84 posts
10,075 battles

zrobiłem trzy kontenery, więc możliwe że pykła "przy okazji"...

Nawet nie myślałem o takim wyścigu, RAZ udało mi się dostać do top100 w misjach jak jeszcze był event na okręty podwodne , miałem wolne i jechałem na exploicie z tych okrętów... nigdy więcej...

"dużo" to pojecie względne, 15k bazowego to bywa że w 8 bitew się zrobi

i tak sobie myślę, dla kogo tak naprawdę sa misje nr 2 i 3... 25 wygranych top2 to ok 150 bitew o ile jest się w średniej, jak jest się niezłym to ok 50 zapewne starczy... to i tak sporo jak na 7 dni.

Misja na coopy to już naprawdę orka w polu...

[DV]
Players
84 posts
10,075 battles

On 2/21/2019 at 2:14 PM, Silentraz said:

Inaczej by się okazało że w 20 bitwach masz 20/20 i wynik 100%, co by się posypało przy wielu wynikach 100%. 

Ale przecież można by było wprowadzić minimum bitew, np "w xx bitwach t5+ osiągnij najwięcej top2 " gdzie xx mogło by być np 50, czy 60, albo i więcej  i przestałby to być konkurs dla nolifów...

[HOB]
Moderator
1,304 posts
5,798 battles
42 minuty temu, Gerlath napisał:

Ale przecież można by było wprowadzić minimum bitew, np "w xx bitwach t5+ osiągnij najwięcej top2 " gdzie xx mogło by być np 50, czy 60, albo i więcej  i przestałby to być konkurs dla nolifów...

Ale WG postanowiło w tym tygodniu nagradzać właśnie tych największych no-lifów. Z tym że wymóg top2 oznacza, że oferta dotyczy tylko zdolniejszych no-lifów (dzięki czemu ograniczą falę botów i seryjnych samobójców, która mogłaby się pojawić celem farmienia bitew).

To "najczęściej" można podciągnąć pod usterkę w tłumaczeniu (winno być "najwięcej razy" ), ale na pewno nie zamiar nagrodzenia najzdolniejszych graczy stawiając warunki sprzeczne z ideą.

Były konkursy dla faktycznie najlepszych wyników (choć tu i tak losowość decydowała), lecz nagrody były pojedyncze na każdą kategorię (i liczne choć drobne nagrody pocieszenia)

• Bad 3

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,735 posts
On 2/19/2019 at 9:47 PM, Silentraz said:

Całe szczęście  nie będzie upartych słabszych graczy, gdyż próg na top2 stanowi jednak istotną zaporę (dopiero godziny nocne i inne ameby umożliwiłyby zdobycie drugiego miejsca

2 hours ago, Silentraz said:

Ale WG postanowiło w tym tygodniu nagradzać właśnie tych największych no-lifów. Z tym że wymóg top2 oznacza, że oferta dotyczy tylko zdolniejszych no-lifów (dzięki czemu ograniczą falę botów

Jestem słabym graczem, gram dla przyjemności a nie dla statystyk. Mam jednak takie samo prawo do uczestnictwa w rozgrywce jak inni gracze, i nie życzę sobie być z tego powodu obrażanym i wyzywanym przez moderatora tego forum od ameb i botów. Proszę dostosować język do zajmowanego stanowiska. Dziękuję.

• Cool 1

[DV]
Players
84 posts
10,075 battles

To nawet nie no-lify wygrają tylko goście współdzielący konta po 3 i więcej, co umożliwi strzelenie 100+ bitew dziennie.

Zapewne jakaś ilość graczy będzie próbować iść po nagrode co zwiększy ruch na serwerze, nie zdając sobie sprawy że bez wyniku 150-200x top 2 to nie mają startu nawet.... bo zwykły gracz nawet tylu bitew nie rozegra

5 hours ago, Silentraz said:

Były konkursy dla faktycznie najlepszych wyników (choć tu i tak losowość decydowała), lecz nagrody były pojedyncze na każdą kategorię (i liczne choć drobne nagrody pocieszenia)

Zapewne mówisz o konkursie na leningrada- wg mnie był bardzo ok, wzięcie udziału nie wyłączało z życia, wynik był jednak trochę losowy(wg mnie, dobrze), a i nagrody pocieszenia coś warte...

[AIS]
Players
24 posts
16,111 battles

Rok premki juz dostałem. Drugi byłem :D. Nie grałem tak duzo jak piszecie(myśle ze niecałe 200 bitew) i grałem sam. Wystarczyło być 90 razy pierwszy lub drugi żeby dostać rok premki.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.