Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
doktorro2016

O co chodzi z tymi modyfikacjami ??

10 comments in this topic

Question

[CHAM_]
Players
4 posts
2,195 battles

Witam mam mały problem .

Ostatnio otrzymałem maila z którego wynikało iż używałem jakiś modyfikacji i dostałem bana na tydzień. 

Mimo prób kontaktu w obsługą nie otrzymałem żadnych odpowiedzi o co kaman. 

Nigdy nie używałem nic do tej gry i nawet nie wiem co miał bym uzywac poprostu w nia grałem i tyle. 

Dzis dostałem takiego maila

Drogi Graczu!

Po raz trzeci wykryliśmy użycie niedozwolonych modyfikacji klienta World of Warships na Twoim koncie. Zostanie ono na stałe zablokowane.

Aktualna polityka dotycząca modyfikacji World of Warships dostępna jest tutaj: (https://forum.worldofwarships.eu/topic/91894-modification-rules/).

Graj Fair!

Zespół World of Warships.

Jakie modyfikacje czy ktoś może mi w koncu wytłumaczyć o co tu chodzi ?????????????????????? 

Przecież nie można wypiąć sie na kogos kto gra w ta gre pare lat tak o bez słowa wyjasnienia. 

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0
WG Staff
1,660 posts
3,276 battles
godzinę temu, doktorro2016 napisał:

Witam mam mały problem .

Ostatnio otrzymałem maila z którego wynikało iż używałem jakiś modyfikacji i dostałem bana na tydzień. 

Mimo prób kontaktu w obsługą nie otrzymałem żadnych odpowiedzi o co kaman. 

Nigdy nie używałem nic do tej gry i nawet nie wiem co miał bym uzywac poprostu w nia grałem i tyle. 

Dzis dostałem takiego maila

Drogi Graczu!

Po raz trzeci wykryliśmy użycie niedozwolonych modyfikacji klienta World of Warships na Twoim koncie. Zostanie ono na stałe zablokowane.

Aktualna polityka dotycząca modyfikacji World of Warships dostępna jest tutaj: (https://forum.worldofwarships.eu/topic/91894-modification-rules/).

Graj Fair!

Zespół World of Warships.

Jakie modyfikacje czy ktoś może mi w koncu wytłumaczyć o co tu chodzi ?????????????????????? 

Przecież nie można wypiąć sie na kogos kto gra w ta gre pare lat tak o bez słowa wyjasnienia. 

Na wszystkie poprzednie tickety została Ci udzielona odpowiedź. 
Ostatni stworzyłeś godzinę temu.

• Bad 1
  • Angry 1

• 0
Players
3,283 posts
16,905 battles

Moim zdaniem wszystkie znane przez WG aplikacje/ustawienia kompa, które powodują problemy i nie są jawnymi cheatami powinny być z nazwy wymienione. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że wszystkie posty jakie się ukazują, że ktoś dostaje bana od automatycznego systemu i pisze, że naprawdę jest niewinny są kłamstwem bo stosuje jakiegoś "Wapacka". Może tak i jest, ale chciałbym usłyszeć zapewnienie, że system jest na 101% nieomylny, skoro klient nie musi wiedzieć za co jest karany.

Tak jak wcześniej pisałem - sam moduję i przyglądam się wszystkim modom od Chin po Rosję, jakie są dostępne i na dzień dzisiejszy nie znam żadnego, który jest zakazany i jest bezpłatny. Na płatnych forach, ludzie piszą, że dostają bany - ale sami wiedzieli jakie jest ryzyko.

• 0
[MAX]
Moderator
1,618 posts
7,858 battles

Miesiąc temu, przy ostatniej fali banów, Sub_Octavian pisał dlaczego muszą być mgliści:

tl;dr opisanie co dokładnie striggerowało ostrzeżenie, spowodowałoby, że twórcy cheata by to usunęli i wykrycie cheaterów byłoby znacznie trudniejsze.

• 0
Players
3,283 posts
16,905 battles
1 hour ago, Goomich said:

Miesiąc temu, przy ostatniej fali banów, Sub_Octavian pisał dlaczego muszą być mgliści:

tl;dr opisanie co dokładnie striggerowało ostrzeżenie, spowodowałoby, że twórcy cheata by to usunęli i wykrycie cheaterów byłoby znacznie trudniejsze.

Jest dosłownie 3, albo 4 dostawców płatnych cheatów dla tej gry. Wystarczy, że WG wykupi u nich incognito subskrypcję za te paręnaście USD i ma ich w garści. Jak widzę non stop jak działa najnowsza wersja programu i znam wszystkie jego pliki i co tam one sobie robią w pamięci, to do jego wykrycie na kompie użytkownika jest raczej formalnością dla osoby z branży IT - nieprawdaż?

• 0
[MAX]
Moderator
1,618 posts
7,858 battles

Do momentu, w którym tamci nie zaczną sprzedawać wersji z różnymi plikami. Potem wystarczy sprawdzić, która grupa zgłasza bany i już można typować takie konto incognito, by opakować je szczelnie fejkowym cheatem.

• 0
Players
3,283 posts
16,905 battles
51 minutes ago, Goomich said:

Do momentu, w którym tamci nie zaczną sprzedawać wersji z różnymi plikami. Potem wystarczy sprawdzić, która grupa zgłasza bany i już można typować takie konto incognito, by opakować je szczelnie fejkowym cheatem.

A jakie problem kupić wiele kont. To są groszowe sprawy dla takiej firmy. Za to świadomość dla kupujących, takie oprogramowanie, że nie zna się dnia, ani godziny najprawdopodobniej całkowicie zniechęciła do takich zakupów. Swoją droga antywiry codziennie są aktualizowane, a skala trudności i pracy w wykryciu takich zagrożeń jest nieporównywalna.

Co jeden człowiek wymyśli, to drugi w chwilę obejdzie. Tylko raz nadszarpniętego zaufania można już nie odbudować. Swoją drogą na każdym forum tych "modyfikacji" część ludzi od pewnego czasu i tak pisze, że dostają bany. A jaka jest odpowiedź ich producentów ? Żadna (najwyżej zwrot kasy za nie wykorzystany czas) i dalej się reklamują: nasz czeat jest nie wykrywalny. hahaha

Do czego zamierzam ? Do tego, że dopóki WG nie zapewni, że na 100% każdy ban jest słuszny i każdy, kto nie kupił takiego oprogramowania może spać spokojnie, dopóty ani Ja, ani Ty nigdy nie będzie pewien, czy pewnego dnia sami nie zaczniemy takiego wątku na forum i zostaniemy z niczym. bo nagle się okaże, że zainstalowaliśmy właśnie jakąś nowa aktualizację, czy nowe oprogramowanie nie związane w ogóle z grą, a system uzna, że jesteśmy winni i już.

• 0
[CHAM_]
Players
4 posts
2,195 battles

dokładnie tak jest jak piszesz . Nigdy nie instalowałem żadnych modów ani żadnych programów które mogły by jakoś wspomagać tą gre a i

tak Panowie napisali mi że używałem i tyle koniec gatki. Możesz sobie pisać a oni w kółko piszą ci o zasadzie 3 naruszen i tyle a nikt nie chce napisać co to było z nazwy.

Dla mnie to jest jakas paranoja. Grasz kupujesz różne dodatki statki pierdoły a w pewnym momencie ktoś pisze ci że  THE GAME IS OVER  i nie ma opcji żeby coś ci wytłumaczyli za czy jak to sie stało. Dowidzenia i tyle KONIEC. 

Dla mnie to banda i nic wiecej.  Po tym jak pisałem pare razy do nich że to nie może tak wyglądać i oczekuje jakiś wyjasnień dostałem coś takiego :

1.04. Firma Wargaming.net może zawiesić, rozwiązać, zmodyfikować lub usunąć konta graczy w dowolnym momencie, z dowolnego powodu lub bez powodu oraz bez uprzedniego powiadomienia właściciela konta. Konta rozwiązane przez firmę Wargaming.net z powodu dowolnego rodzaju naruszenia, w tym bez ograniczeń z powodu naruszenia niniejszego regulaminu lub EULA, nie podlegają przywróceniu z jakiegokolwiek powodu. 

Życze wszystkim miłego grania bo ja to już pie....e. 

Szkoda czasu, pieniędzy i później nerwów. 

Cały ten WG to banda złodzieji nastawionych tylko i wyłacznie na zyski. 

• Cool 1

• 0
[W_PL]
Players
48 posts
8,189 battles

No to ciekawe jak ja długo pogram. Miałem identyczną sytuację tylko że zrobiłem zalecanego reinstala w innym folderze po tygodniowym banie. 

Co ciekawe zrobiłem raport programem wgcheck i wysłałem ticket z zapytaniem co zrobić żeby konto nie poszło w piach bo wiem że nie gram na modach a folder resmods jest u mnie pusty jak torba żebraka. Jako odp na ticket dostałem info że problemem może być dlc do gwinta. Bez wchodzenia w zbędna dyskusje jak dodatek do gry której już jakiś czas wogule nie uruchamiam może im przeszkadzać usunąłem go i gram. Póki co drugi tydz. Zobaczymy na jak długo.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.