Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Pravidla akce „Fly! Strike! Win!“

14 comments in this topic

Recommended Posts

Players
153 posts
9,177 battles

Tak by ma zaujimalo, ci dovod preco maju britske lietadlovky viac hp je ten, ze v reale mali pancierove paluby a boli odolnejsie ako americke lietadlovky.

[CS-NO]
Players
26 posts
17,876 battles

Se všemi CV at jdou třeba do prdele...  Nekonečný počet letadel úplně degraduje krátkodobé vylepšení AA a nikdo  okolo ti vlastně nemůže pomoci.  Vždy lituji toho, na koho se zaměří, protože to jsou nekonečné nálety a dotyčný má po hře...

Players
11 posts
7,843 battles

No škoda, že jste to nevydali před tou pitomostí alias "reworkem CV". Určitě bych zkusil, neb všeho potřebného k vývoji a pořízení mám hromady.

Teď už nehraji, neboť mne to po třech dnech přestalo bavit (ani ten premium účet jsem nedočerpal). A přestalo mne to bavit nejen se zmršenými letadlovkami (proč mám ovládat nějaká primitivní letadla, když si můžu vybrat hry přímo s letadly na lepší úrovni, byť asi bez torpéd???), ale i s jinými loděmi. Ten důvod je očesání AA ochrany mých oblíbených lodí a jak píše muDus...od chytřejších letadlovkářů soustředění na ty slabší. Což s totální vypatlaností v podobě neomezeného počtu letadel znamená jiný extrém od zhovadilosti jménem "ruční útok".

Nejen elitní japonští letci z prvních let úplně normálně nasázeli několik torpéd úhledně ve zničující blízkosti lodi, že ano? Anebo ne? A co stíhači při zmíněném zvráceném režimu. Pokud se hráč nevěnoval svým stíhačům, tak by se ničivé důsledky celkem omluvit "překvapivým útokem ze slunce". No a tím nám vznikne jeden z chabých bodů obhajoby nového nesmyslu, že někdo má brzy prázdnou letadlovku.

Dalo by se tady pokračovat, že WG šlápl do lej.. a doufám, že úbytek nejen neplatících hráčů povede WG k zamyšlení, jestli trochu nepřestřelili.

Ale ve WG zřejmě zaměstnávají na určitých pozicích zfetované pitomce, kteří navrhují podobné úchylnosti. Třeba v tancích nyní zavedli kolová vozidla - akorát je problémem jejich nepříliš realistické chování. Na druhou stranu je balzámem na duši nula nadvlád, možnost zakázání dementních módů (tam to bylo něco na způsob sprintu, tady je to epicentrum - jen bez oné možnosti) a tanková specialita útok/obrana v přijatelném množství bitev. Jinak standartky.

I když nevylučuji, že se po sedmi letech poohlédnu i jinde, byť třeba donedávna nejoblíbenější lodě nemají plnohodnotnou náhradu

• Boring 1
  • Bad 2

Players
153 posts
9,177 battles
19 hours ago, muDus said:

Se všemi CV at jdou třeba do prdele...  Nekonečný počet letadel úplně degraduje krátkodobé vylepšení AA a nikdo  okolo ti vlastně nemůže pomoci.  Vždy lituji toho, na koho se zaměří, protože to jsou nekonečné nálety a dotyčný má po hře...

No ano, prakticky neobmedzeny pocet lietadiel je hlupost na n-tu. Malo to zostat tak ako to bolo pred reworkom, ze je mozne zostrelit vsetky lietadla. Takto cv-ckari nemusia ani rozmyslat, len posielaju vlnu za vlnou.

• Cool 1
  • Boring 2
  • Bad 1

Players
153 posts
9,177 battles
1 hour ago, chapman859 said:

A přestalo mne to bavit nejen se zmršenými letadlovkami (proč mám ovládat nějaká primitivní letadla, když si můžu vybrat hry přímo s letadly na lepší úrovni, byť asi bez torpéd???), ale i s jinými loděmi

S torpedami si mozes zahrat IL-2 Sturmovik, akurat , ze tam si musis dat pozor aj na spravnu rychlost a vysku odhodenia torped.

Players
27 posts
3,630 battles

Bože, tady je zase "slzavé údolí"...:Smile_child:

Ten váš brekot nad nekonečným počtem letadel je k smíchu. Zatím jsem s Rangerem neztratil nikdy víc jak 50 letadel a to jsem by proti 8. Takže vzhledem k tomu, že mel Ranger předtím 76 letadel...

A dále, ty útoky rozhodně nejsou "vlna za vlnou". Hlavně pokud jste s CV jako low tier, musím sakra uvažovat, kam zaútočím, jinak jsem za chvilku bez letadel a posílat letky po 1-2 letadlech je jak poslat je na jatka.

Takže utřete slzy a dejte se dohromady uplakánci, nic hrozného se nestalo, rework hru jen změnil, ale určitě nepokazil. Změna je spíše lehce k lepšímu.

Už se těším na britské letadlovky.

• Cool 3
  • Bad 1

Players
153 posts
9,177 battles
23 hours ago, Darth_Vader_Morava said:

Ten váš brekot nad nekonečným počtem letadel je k smíchu. Zatím jsem s Rangerem neztratil nikdy víc jak 50 letadel a to jsem by proti 8. Takže vzhledem k tomu, že mel Ranger předtím 76 letadel...

A dále, ty útoky rozhodně nejsou "vlna za vlnou". Hlavně pokud jste s CV jako low tier, musím sakra uvažovat, kam zaútočím, jinak jsem za chvilku bez letadel a posílat letky po 1-2 letadlech je jak poslat je na jatka.

Takže utřete slzy a dejte se dohromady uplakánci, nic hrozného se nestalo, rework hru jen změnil, ale určitě nepokazil. Změna je spíše lehce k lepšímu.

Ale vsak kludne, ked chceme mat z toho cistokrvnu arkadovku.... ja by som bol radsej ak by to malo aspon trocha do cinenia aj realitou. Preto som aj zastanca (asi jediny) obmedzenej municie a torped :Smile-_tongue:

• Cool 1

[CRYO]
Players
104 posts
17,592 battles
V 20. 2. 2019 v 14:46 Darth_Vader_Morava řekl/a:

ale už je viditelné, že WG poklesly příjmy....

• Funny 1

[WH1TE]
Players
14 posts
6,020 battles

Zdar bando,

hele dostal se někdo z vás mezi první stovku v tabulce nebo má info o odměně?
Přímo ve hře je uvedená jen plaketa....  ale logicky počítám, že k ní jsou 3 dny prémiáku jako v prvních 5%.

Neví někdo?

[T-N-T]
Players
358 posts
16,787 battles
Před 40 minutami Lightofstorm řekl/a:

Zdar bando,

hele dostal se někdo z vás mezi první stovku v tabulce nebo má info o odměně?
Přímo ve hře je uvedená jen plaketa....  ale logicky počítám, že k ní jsou 3 dny prémiáku jako v prvních 5%.

Neví někdo?

Dostaneš všechny odměny, které jsou pro 25%, 10%, 5% atd... Tj. to co vidíš u nižších příček + plaketu navrch.

[WH1TE]
Players
14 posts
6,020 battles
1 hour ago, cer243 said:

Dostaneš všechny odměny, které jsou pro 25%, 10%, 5% atd... Tj. to co vidíš u nižších příček + plaketu navrch.

Aha, tak to už je fakt motivační :)

Díky za info ;) .

[WH1TE]
Players
14 posts
6,020 battles
23 hours ago, cer243 said:

Tak jsem snahu o prvních 100 vzdal... včera jsem ke svému úžasu zjistil, že do splnění se počítají i Kooperativní bitvy, které se dají splnit i za 2-3 minuty :(  ... a fakt zabíjet boty kvůli tabulce nebudu.

[-BES-]
Players
324 posts
8,424 battles

Kolik se vubec dalo nasyslit florinu hm ? Nejak moc mi jich schazi !!

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.