Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
sawer_snd

Ilość nowych okrętów premium

20 comments in this topic

Recommended Posts

[KURLA]
Beta Tester
712 posts
9,648 battles

Czy nie wydaje się wam że produkcja nabiera tempa ? $ wiadomości od Wargaming o nowej premce raz za razem uświadamia mnie w przekonaniu że złote czasy dobiegły końca i zaczyna się wymyślanie i proby wyciągania kasy ? Nie chciałbym żeby skończyło się to na przegiętych do granic możliwości okrętach premium;P . Jestem zmuszony do pisania bardzo delikatnie z uwagi na polityczno - firmową poprawność co poniektorych a może wszystkich moderujących tutaj i gumowe uszy ;P

Jeszcze jedno. Lumberjack, wrociłem na chwilę ...tylko ;)

• Cool 4
  • Funny 1
  • Bad 1

[TTTPL]
[TTTPL]
Players
231 posts
14,607 battles

Myślę, że to nie jest największym problemem.

To poniżej już jest:

1) Ciche nerfy premek (Tirpitz, Scharn itp) - gdzie WG obiecało ich nie ruszać

2) Oficjalne nerfy premek - gdzie WG obiecało ich nie ruszać

3) Perfidne skoki na kasę graczy za ordynarne reskiny okrętów

Z jednej strony WG by zrobiło lo... dokonało aktu płciowego homoseksualnego po "francusku" za dolara, a z drugiej strony ta nielogiczna polityka sprzedaży premek i wycofywanie okrętów znoszących złote jaja. 

Czy nabiera tempa? Pewnie tak, ale to chyba nic dziwnego obserwując inne produkcje ze stajni WG? Nie gram w czołgi ani samoloty, ale tam chyba też ich sporo jest?

• Funny 1

[-FZO-]
Community Contributor
1,103 posts
11,329 battles

Nadchodzi co prawda kilka nowości: Viribus Unitis, Leone, Yahagi, Azuma, które nie są reskinami ale Nieustraszony aka wykastrowany Grozowoj już nie zieje oryginalnością. 

Do tego gotowe mamy już lotnisko premium T VIII RN które... nie ma torpedowców. Ale wizualnie w porcie ciężko zauważyć różnicę. No i radziecki Nelson nadpływa. 

Przybywa przecież graczy, trzeba dać im możliwość wyboru. 

[HOB]
[HOB]
Beta Tester
226 posts
10,277 battles

Może poza premium nic nie trzeba tu kupować a i po jakimś czasie jak się wszystko wybada to nawet i premium nie potrzebne

WG Staff
1,659 posts
3,276 battles
7 godzin temu, sawer_snd napisał:

Czy nie wydaje się wam że produkcja nabiera tempa ? $ wiadomości od WorstGaming o nowej premce raz za razem uświadamia mnie w przekonaniu że złote czasy dobiegły końca i zaczyna się wymyślanie i proby wyciągania kasy ? Nie chciałbym żeby skończyło się to na przegiętych do granic możliwości walletszipach ;P . Jestem zmuszony do pisania bardzo delikatnie z uwagi na polityczno - firmową poprawność co poniektorych a może wszystkich admisrających tutaj i gumowe uszy ;P

7 godzin temu, sawer_snd napisał:

Jeszcze jedno. LumpelJacek, wrociłem na chwilę ...tylko ;)

Będę wdzięczny jak przestaniesz przekręcać pseudonimy, nazwy i zaczniesz korzystać z funkcji edytuj zamiast pisać jeden post pod drugim. : )

• Cool 1
  • Funny 1
  • Boring 2
  • Bad 4
  • Angry 1

Players
2,166 posts
5,142 battles
6 godzin temu, MageT91 napisał:

Nadchodzi co prawda kilka nowości: Viribus Unitis, Leone, Yahagi, Azuma, które nie są reskinami ale Nieustraszony aka wykastrowany Grozowoj już nie zieje oryginalnością. 

Do tego gotowe mamy już lotnisko premium T VIII RN które... nie ma torpedowców. Ale wizualnie w porcie ciężko zauważyć różnicę. No i radziecki Nelson nadpływa. 

Ciekawe, o tym nie wiedziałem. Czyżby szykowała się detronizacja "słynnego" Grafa Zeppelina?

Weekend Tester
548 posts
14 godziny temu, Jasoandr napisał:

Myślę, że to nie jest największym problemem.

To poniżej już jest:

1) Ciche nerfy premek (Tirpitz, Scharn itp) - gdzie WG obiecało ich nie ruszać

2) Oficjalne nerfy premek - gdzie WG obiecało ich nie ruszać

3) Perfidne skoki na kasę graczy za ordynarne reskiny okrętów

Z jednej strony WG by zrobiło lo... dokonało aktu płciowego homoseksualnego po "francusku" za dolara, a z drugiej strony ta nielogiczna polityka sprzedaży premek i wycofywanie okrętów znoszących złote jaja. 

Czy nabiera tempa? Pewnie tak, ale to chyba nic dziwnego obserwując inne produkcje ze stajni WG? Nie gram w czołgi ani samoloty, ale tam chyba też ich sporo jest?

WG dotrzymuje słowa na swój sposób.

Premshipy nie dostają nerfa, ale firma co rusz zmienia zasady gry powodując, że dany okręt staje się cieniem samego siebie.

Przykład Błyskawicy jest nam najbliższy sercu.

• Cool 3

[-FZO-]
Community Contributor
1,103 posts
11,329 battles
5 hours ago, henryk5pio said:

Ciekawe, o tym nie wiedziałem. Czyżby szykowała się detronizacja "słynnego" Grafa Zeppelina?

Teraz nie ma OP lotni. Zwłaszcza na VIII.

Okręt w wersji testowej jak widać na załączonym screenie

271116089_DesktopScreenshot2019_02.19-17_15_08.thumb.jpg.174be7a399a8e339b29c2af9e4247cf9.jpg

[E--C]
[E--C]
Players
110 posts
12,086 battles
10 hours ago, MageT91 said:

...

Od pewnego czasu przyglądam się statystykom i nie stwierdzam takiego zjawiska. Serwer EU miał swój szczyt dawno temu i od dłuższego czasu ma bardzo delikatny ale jednak trend spadkowy. Oczywiście są 'momenty" typu koniec roku  z fajnymi misjami i nagrodami,  kiedy graczy przybywa, ale nie jest to wzrost stały. Obecny rework CV to raczej odpływ graczy. WG wyprodukowało sporo naprawdę fajnych premek ale jednocześnie bardzo kiepsko w praktyce wychodzi im zapowiadane spłaszczenie MM. Grając Irianem (naprawdę fajny krążek) z reguły jestem jedną z 2-3  ósemek  wśród  IX i X. Mam sporo premek, ale właśnie ten upośledzony MM oraz gigantyczny test lotnisk na zwykłym serwerze wyleczył mnie z kupna czegokolwiek. Ostatnio z gry również.

• Cool 2

[-FZO-]
Community Contributor
1,103 posts
11,329 battles

Nie wierzysz w oficjalne informacje na temat przyrostu liczby graczy i zadowolenia z reworku? Ty heretyku.

• Funny 11

[E--C]
[E--C]
Players
110 posts
12,086 battles

No wiesz,  jeden obraz (wykres) wart tysiąca słów. W dodatku to też oficjalna informacja jak mniemam. I wcale mnie to nie cieszy. Wolalbym zeby WoWS "pękał w szwach". 

Players
9 posts
4,765 battles

kupowanie premek w tej grze mija sie z celem juz od jakiegos czasu. Ciche nerfy i buffu, niby kupujesz go o danych statystykach po okresie testowym gdzie ludzie testowali go przez tam pewnien okres to po kiego grzyba pozniej jeszcze przy nim grzeba po jakims X czasu od wypuszczenia go w sklepie premium?? Kupiłem w tej grze tylko 3 okrety premium (reszta z eventow)i tych zakupow załuje. Jeszcze jak makaroniarza na wyzszy tier dadza to bedzie lodziomiodzio. Samowolka  pełna w wydaniu WG.ehhh Czas poszukac chyba innej gry

[-DWS-]
Beta Tester
4,508 posts
12,249 battles
2 hours ago, MageT91 said:

Nie wierzysz w oficjalne informacje na temat przyrostu liczby graczy i zadowolenia z reworku? Ty heretyku.

Akurat wzrost populacji jest całkiem możliwy. Aksjomat Cole'a brzmi: Suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.

To by nawet pasowało.

• Cool 2
  • Funny 4

[ORKAN]
[ORKAN]
Players
69 posts
12,141 battles
3 hours ago, MageT91 said:

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,213 posts
13,823 battles

Jeżeli zapowiedzi nerfa premek się sprawdzą, a patrząc po mocy jaką prezentuje nowy wypust: Wichita, może być to prawda, to wystarczy posiadać 1 premke do zarobku od bólu i ew. Konto Premium ponieważ okręty drzewkowe będą po prostu lepsze.

Players
2,166 posts
5,142 battles
4 godziny temu, Marshal00 napisał:

Jeżeli zapowiedzi nerfa premek się sprawdzą, a patrząc po mocy jaką prezentuje nowy wypust: Wichita, może być to prawda, to wystarczy posiadać 1 premke do zarobku od bólu i ew. Konto Premium ponieważ okręty drzewkowe będą po prostu lepsze.

Wystarczyło w swoim czasie kupić Missouri i problem z kasą z głowy. Zrobisz nędzne 40-50k obrażeń i jesteś 200-300k srebra do przodu.

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,213 posts
13,823 battles
4 hours ago, henryk5pio said:

Wystarczyło w swoim czasie kupić Missouri i problem z kasą z głowy. Zrobisz nędzne 40-50k obrażeń i jesteś 200-300k srebra do przodu.

Kupiłem. Tylko wpadłem w mały nałóg bo niektóre były fajne. Teraz dystrybutor mnie wyłączył.

[E--C]
[E--C]
Players
110 posts
12,086 battles
17 hours ago, dissident1 said:

Piszę o serwerze EU, nie pozostałych, gdzie sytuacja jest faktycznie nieco inna. Z mojego punktu widzenia byłoby znakomicie,  gdyby graczy przybywało i średnio dziennie byłoby z 50-60 tysięcy..  Wtedy łatwiej o splaszczony MM  więc i większy komfort gry, także premkami. Na tę chwilę jednak kręcimy się z WG wokół komina - oni nie pozyskują nowych graczy (w satysfakcjonującej ilości),  my coraz niechętniej  kupujemy premki. Zapowiedź osłabienia premek mnie osobiście zamknęła portfel.

• Cool 4

Players
2,166 posts
5,142 battles
8 minut temu, szczekan napisał:

Piszę o serwerze EU, nie pozostałych, gdzie sytuacja jest faktycznie nieco inna. Z mojego punktu widzenia byłoby znakomicie,  gdyby graczy przybywało i średnio dziennie byłoby z 50-60 tysięcy..  Wtedy łatwiej o splaszczony MM  więc i większy komfort gry, także premkami. Na tę chwilę jednak kręcimy się z WG wokół komina - oni nie pozyskują nowych graczy (w satysfakcjonującej ilości),  my coraz niechętnie kupujemy premki. Zapowiedź osłabienia premek mnie osobiście zamknęła portfel.

Ponoć WoT wypadł z pierwszej dziesiątki najlepiej zarabiających gier free to play, oby się to nie odbiło też na WoWs.

• Cool 2

[-DWS-]
Beta Tester
4,508 posts
12,249 battles
3 hours ago, henryk5pio said:

Ponoć WoT wypadł z pierwszej dziesiątki najlepiej zarabiających gier free to play, oby się to nie odbiło też na WoWs.

Już się odbija. WoWs był zbyt skomplikowany dla typowego czołgisty, no to go upraszczają.

• Cool 1
  • Funny 3

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.