Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

[WYNIKI] Wygrywajcie z flagami sygnałowymi

17 comments in this topic

Recommended Posts

[KURLA]
Players
19 posts
14,361 battles

" Kapitanowie! Czy potraficie umiejętnie wykorzystywać flagi sygnałowe?"

Całe WG w pełnej krasie. Wydarzenie niby mówi o "umiejętnym wykorzystaniu flag", a promuje wykorzystanie maksymalnej ilości flag bez względu na ich efektywność :D

Coś jak zapowiadane nerfy, które są buffami i tak dalej. Brawo WG!

• Cool 1
  • Funny 1
  • Bad 2

Players
5 posts
5,295 battles
2 hours ago, Avalanc said:

" Kapitanowie! Czy potraficie umiejętnie wykorzystywać flagi sygnałowe?"

Całe WG w pełnej krasie. Wydarzenie niby mówi o "umiejętnym wykorzystaniu flag", a promuje wykorzystanie maksymalnej ilości flag bez względu na ich efektywność :D

Coś jak zapowiadane nerfy, które są buffami i tak dalej. Brawo WG!

A gdzie jest powiedziane że ..." promuje wykorzystanie maksymalnej ilości flag bez względu na ich efektywność"... masz wykorzystywać takie flagi jakie Ci pasują. Jeżeli zawiesisz 15 sztuk w różnych konfiguracjach to bierzesz udział w losowaniu. ...Każde 15 wykorzystanych sygnałów daje Wam szansę na prezent (30 sygnałów to 2 szanse itd.)... 

• Cool 1

Players
4 posts
6,286 battles

Rozumiem, że te 15 flag to łączna ilość flag użytych w kilku grach, np. 8 w pierwszej bitwie, 4 w drugiej etc.? Bo jeśli dobrze pamiętam jednorazowo (maksymalnie) można zawiesić 8 flag. To pierwsze pytanie.

Drugie brzmi: czy jeśli w ciągu weekendu wykorzystam łącznie np 75 flag to będę miał automatycznie 5 szans?

[GTWPL]
Players
269 posts
16,968 battles

Powtórka z ubiegłego roku. Szmatek użyłem około 300 i NIC, zatem proponuje wielką ostrożność w zakładaniu flag  

• Funny 1

[HOB]
Moderator
1,308 posts
5,806 battles
2 hours ago, arystotes said:

Rozumiem, że te 15 flag to łączna ilość flag użytych w kilku grach, np. 8 w pierwszej bitwie, 4 w drugiej etc.? Bo jeśli dobrze pamiętam jednorazowo (maksymalnie) można zawiesić 8 flag. To pierwsze pytanie.

Drugie brzmi: czy jeśli w ciągu weekendu wykorzystam łącznie np 75 flag to będę miał automatycznie 5 szans?

Specjalistą nie jestem, ale na moje oko to każda flaga jest zabierana osobno, czyli w praktyce liczą ile flag zostało zabranych w danym przedziale czasu.

Potem wynik dzielą przez 15 z zaokrągleniem w dół, następnie pojawia się lista gdzie każdy gracz ma ilość wpisów lub pasmo numerków odpowiadające zużytym flagom. Na koniec wybór 50 losowych numerków, które otrzymają łodzie i 3000 pakietów kamuflaży.

Np. na liście będzie 400k pozycji, ja dostanę numerki od 123500-123510, Ty dostaniesz 234605-234619. I z przedziału 1 do 400.000 wylosują 50 liczb, następnie 3000.

Nawet jeśli rzeczywistość jest inna, to masz szanse, gdzie w liczniku jest liczba twoich losów (każde 15 wykorzystanych flag), a w mianowniku ogólna liczba zgłoszeń. To oczywiście pomnożone przez liczbę nagród.

Z ciekawostek, NA mniej liczne ma taką samą ilość nagród, ale także RU ma tyle samo.

[CSMW]
Beta Tester
1,483 posts
10,685 battles
6 hours ago, Gigantikus said:

Powtórka z ubiegłego roku. Szmatek użyłem około 300 i NIC, zatem proponuje wielką ostrożność w zakładaniu flag  

Bardzo ostrożnie założyłem 8 flag na każdym statku. Ostrożniej już sie nie dało, BHP przede wszystkim, uprząż, kask, kamizelka odblaskowa, a co mi tam, zaszalałem- nawet rękawiczki "wampirki". Żaden majtek nie spadł z masztu. 

• Cool 4
  • Funny 1

[HOB]
Moderator
1,308 posts
5,806 battles
11 minutes ago, Dzony_Kalasony said:

Coś mi się nie chce wierzyć, że WG da coś za darmo(?).

Owszem, da. I to po raz drugi.

Poprzednio było 50 Rom dla co najmniej kilkudziesięciu tysięcy graczy, teraz będzie 50 Massachusettsów na podobną ilość graczy.

Dochodzi jeszcze po 3 tys. pakietów kamuflaży na akcję, ale to raczej drobiazg (choć szanse na zwycięstwo można podawać tu w procentach)

Nie zapominajmy także o nagrodzie gwarantowanej - 1 sygnale Sierra Mike :Smile_great:

[HOB]
Moderator
1,308 posts
5,806 battles
10 minut temu, elKosior napisał:

Będą gdzieś wyniki?

image.png.d90a4f41248588934ef15973c907494d.png 

Pewnie artykuł niebawem odświeżą, angielska wersja może wcześniej będzie miała listę.

To nie rozkład jazdy pociągów, a podane tutaj ramy czasowe są jedynie wersjami wstępnymi.

Ale z tego co pamiętam, to poprzednio nagrody pojawiały się przed ogłoszeniem, więc może pod tym kątem się wyrobili.

• Bad 1

[MSWIA]
Beta Tester
22 posts
19,704 battles

Tyle sygnałów dawałem ze juz nic prawie nie mam i nic  nie dostałem nic....Bedzie trzeba zmienic gre na inną

Players
5 posts
2,246 battles
36 minut temu, rakson3 napisał:

Tyle sygnałów dawałem ze juz nic prawie nie mam i nic  nie dostałem nic....Bedzie trzeba zmienic gre na inną

I na jaką zmienisz? Pochwał się.

Chwalić to się proszę w wiadomościach prywatnych. Można także założyć temat w offtopie o grach, które szczególnie się spodobały grającym w statki okręty ~Silentraz

[MSWIA]
Beta Tester
22 posts
19,704 battles

Cos jest z dzwiekami lotniskowcow jak sie gra i nawet jak grałem pancernikiem a słychac jakis nalot samolotami to czasami jest jakis głosny chuk dzwięków

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.