Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Evil0wn3r

Matchmaking i AA

13 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
9 posts
1,054 battles

Czemu nikt z wargaming ani ogarniętych graczy nie zwraca uwagi na match making lotniskowców :
Konkretniej: Tier 8 rzuca w 8 na 10 bitew na tier 10 , a przeciw tier 10 nic nie zrobisz bo zanim eskadra doleci to już po niej, nie wspominając o tym jak po tyłku daje AA 10 tieru samolotom lotni 8 tieru.
Czemu nikt nic nie robi z match makingiem ?
Na obecną chwilę przy takich losowaniach nie da się grać lotniskowcami 8 tieru, a narzekanie graczy że AA potrzebuje buffa to za przeproszeniem gówno prawda i tak jest za mocne w wielu przypadkach..
Rework jako tako ok zrobiony ale match making nie do zżycia.
Niech ktoś na to zwróci uwagę i coś z tym zrobi.
WOT już zniszczony teraz czas na WOWS ?

• Boring 1

WG Staff
1,659 posts
3,273 battles
14 godziny temu, Evil0wn3r napisał:

Czemu nikt z wargaming ani ogarniętych graczy nie zwraca uwagi na match making lotniskowców :
Konkretniej: Tier 8 rzuca w 8 na 10 bitew na tier 10 , a przeciw tier 10 nic nie zrobisz bo zanim eskadra doleci to już po niej, nie wspominając o tym jak po tyłku daje AA 10 tieru samolotom lotni 8 tieru.
Czemu nikt nic nie robi z match makingiem ?
Na obecną chwilę przy takich losowaniach nie da się grać lotniskowcami 8 tieru, a narzekanie graczy że AA potrzebuje buffa to za przeproszeniem gówno prawda i tak jest za mocne w wielu przypadkach..
Rework jako tako ok zrobiony ale match making nie do zżycia.
Niech ktoś na to zwróci uwagę i coś z tym zrobi.
WOT już zniszczony teraz czas na WOWS ?

W tym roku będziemy podchodzić do tematu MM 1/1 ale za wcześnie na oficjalne komunikaty. 

• Cool 3
  • Funny 1

[KURLA]
Beta Tester
1,077 posts
5,719 battles
9 minutes ago, WG_Lumberjack said:

W tym roku będziemy podchodzić do tematu MM 1/1 ale za wcześnie na oficjalne komunikaty. 

W tym roku? To w całym 2019 roku mam sobie dać spokój z grą CV? Jak mogę grać moją ulubiona klasą jeśli ewidentnie widać, że obecny jej obecny stan to tak naprawdę surowy projekt? Co z deklaracją, że rework skończy się wciągu 2 paczy (zostawiam już w spokoju kwestię operowania na żywym pacjencie)?

WG Staff
1,659 posts
3,273 battles
6 minut temu, kidd18 napisał:

W tym roku? To w całym 2019 roku mam sobie dać spokój z grą CV? Jak mogę grać moją ulubiona klasą jeśli ewidentnie widać, że obecny jej obecny stan to tak naprawdę surowy projekt? Co z deklaracją, że rework skończy się wciągu 2 paczy (zostawiam już w spokoju kwestię operowania na żywym pacjencie)?

To nie była deklaracja ale plan i optymistyczny wariant. Naszą grę balansuje się cały czas.
W tym roku nie oznacza ostatniego dnia grudnia 2019 : )

• Funny 3

[HEROZ]
Players
723 posts
6,382 battles
5 minutes ago, kidd18 said:

Rework sie skonczy. Zmiana w mm bedzie globalna. A jak na chwile wyciagniesz "ulubiona klase" ze swojego punktu widzenia to zobaczysz ze na tierze VIII problem jest globalny.

Beta Tester
350 posts
11,204 battles
2 minutes ago, WG_Lumberjack said:

To nie była deklaracja ale plan i optymistyczny wariant. Naszą grę balansuje się cały czas.
W tym roku nie oznacza ostatniego dnia grudnia 2019 : )

Podoba mi się Wasze optymistyczne podejście. :cat_bubble:

[KURLA]
Beta Tester
1,077 posts
5,719 battles
1 minute ago, Oderisson said:

Rework sie skonczy. Zmiana w mm bedzie globalna. A jak na chwile wyciagniesz "ulubiona klase" ze swojego punktu widzenia to zobaczysz ze na tierze VIII problem jest globalny.

Coś się na pewno skończy. To akurat pewne. Jaka globalna zmiana MM? Było jakieś info? 

[HEROZ]
Players
723 posts
6,382 battles
4 minutes ago, kidd18 said:

Coś się na pewno skończy. To akurat pewne. Jaka globalna zmiana MM? Było jakieś info? 

Chocby kilka postow wyzej. Z to kolega myslal ze MM +/- 1 bylby specjalnie dla cv? A moze specjalnie dla niego?

[KURLA]
Beta Tester
1,077 posts
5,719 battles
1 minute ago, Oderisson said:

Chocby kilka postow wyzej. Z to kolega myslal ze MM +/- 1 bylby specjalnie dla cv? A moze specjalnie dla niego?

Myślę, że nic nie wiesz, ale się wypowiadasz. Co do MM +/-1 to kolega nie zauważył, że CV (jako jedyna klasa w grze) występuje obecnie co 2 tiery? Określenie implikacji tego stanu rzeczy pozostawiam do własnych przemyśleń.

[QTANG]
Weekend Tester
287 posts
10,292 battles
21 hours ago, kidd18 said:

Myślę, że nic nie wiesz, ale się wypowiadasz. Co do MM +/-1 to kolega nie zauważył, że CV (jako jedyna klasa w grze) występuje obecnie co 2 tiery? Określenie implikacji tego stanu rzeczy pozostawiam do własnych przemyśleń.

Wszystko zależy od tego co WG wyczytać z Excela. W razie czego "coś się zbuffuje a coś znerfi". Zmiany w MM potraktowałbym z przymróżeniem oka... Ktoś rzucił temat, że kiedyś może coś a ma to moim zdaniem spowodować delikatne zaleczenie ran u graczy ocieplenie odbioru gry  po reworku. Wejdzie tak szybko jak havoc w WoT(zapowiadany latami w każdej przyszłej patchnocie). 

• Cool 1
  • Funny 2

Players
74 posts
963 battles
On 2/14/2019 at 9:41 AM, WG_Lumberjack said:

Ä do czego Tu podchodzic?

Wystarczy to zrobic i Po jednym CV Na team.

Jak bedzie mniej graczy w kolejce dac mniejsze teamy. Nikomu to w nocy nie przeszkadza jak jest 7na7 to nikomu to nie bedzie przeszkadzalo jako standard.

I kazdy normalny gracz bedzie wolal poczekac kilka minut dluzej Na bitwe niz byc darmowym fragiem dla jakiegos obslinionego bachora dwa tiery wyzej.

Przestancie juz tak chronic Tych 40% pomidorow bo oni itak nie placa Za gre

Chyba ze wolicie poczekac jak wam zostanie 2 ostatnich graczy i wtedy Beda bitwy jeden Na jeden

• Cool 1

[HOB]
Players
57 posts
6,236 battles
‎2019‎-‎02‎-‎14 o 09:41, WG_Lumberjack napisał:

Masz na myśli MM dla lotnisk czy dla wszystkich okrętów ?

Weekend Tester
548 posts
6 godzin temu, MW_RP napisał:

Masz na myśli MM dla lotnisk czy dla wszystkich okrętów ?

Obstawiam, że jeszcze nie wiedzą.

Po 0.8 jest taki bajzel w grze, że będąc szefem szefów wywaliłbym osoby za to odpowiedzialne na zbity pysk z roboty.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.