Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Námořní bitva: soutěž klanů

16 comments in this topic

Recommended Posts

WG Team, Master Pirate, Sailing Hamster
1,041 posts

Hledáte způsob, jak získat naftu, abyste mohli vylepšit svou klanovou základnu? Vaše šance je tady: akce „Zásobovací line“ se vrací v novém formátu!

Přečíst na portálu

Alpha Tester, Korzár
3,248 posts
18,863 battles

Poslední match byl zábavnej a byl to velmi tuhej boj, kterej mě udělal radost z čistě klanových důvodů.
Trochu pochybuju, že se IDDQD tentokrát pustí do boje se stejnou vervou, protože užasný rework patch zasr změny sabotáž se mi klanovníci trošku zazimovali a aktivita jde do kopru (i moje), ale nějakou tu naftu samozřejmě vyboxujem.

Nicméně mám dotaz na @YabbaCoe nebo @Tuccy .
Předmětem akce je nafta, která je použitelná pouze a jedině jako zdroj na budování klanové základny. A mě by zajímalo kolik klanů už má postaveno na 100%. Pokud vůbec nějaký :Smile_hiding:.
IDDQD stále nemá pár budov, ale už budeme finišovat (pokud se tedy na hru všichni nevykašlou - to záleží čistě na WG :etc_swear:) a mám takový dojem, že jsme jeden z těch bohatších klanů. Možná se pletu.
Nicméně rád bych znal odpověď na otázku. Díky.

• Cool 2

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff, Community, Alpha Tester
3,451 posts
7,299 battles

Upřímně řečeno nevím - myslím, že pár klanů už 100% má, ale... Drtivá většina rozhodně nějaký ten mazut potřebuje :)

• Cool 2

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
107 posts
8,418 battles

A uvažuje se o nějakém rozšiřování klanových budov?

Případně bylo by možné naftu za něco směnit (ocel, dublony a podobné nesmysly :Smile-_tongue:) ?

• Cool 1

[BPCZ]
[BPCZ]
Players
19 posts
7,221 battles

No do budoucna rozšiřovat budovy asi půjde jěště víc než těd' a otázka je jestli do hry přidají i  klanovou pokladnu kterou avizovaly když přidávaly přístav do hry a jestli tam pude utrácet nafta nebo uhlí s ocelí

Alpha Tester, Korzár
3,248 posts
18,863 battles
Před 17 hodinami Bakero01 řekl/a:

No do budoucna rozšiřovat budovy asi půjde jěště víc než těd' a otázka je jestli do hry přidají i  klanovou pokladnu kterou avizovaly když přidávaly přístav do hry a jestli tam pude utrácet nafta nebo uhlí s ocelí

Klanová pokladna bude hned po ň a po sloučení zlata WG her :Smile_glasses:

• Cool 2

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,826 posts
10,382 battles
1 hour ago, TheComedian1983 said:

Klanová pokladna bude hned po ň a po sloučení zlata WG her :Smile_glasses:

Pridani llanove pokladny by byl vetsi pruser nez ponorky :Smile_hiding:

[BPCZ]
[BPCZ]
Players
19 posts
7,221 battles

No vzpomínám si jasně a přesně že když přidávali klanový přístav do hry tak psali že časem přidají klanovou pokladu a hráčovu peněženku kde půjde utrácet nafta :Smile_Default: A hráčova pěněženka už ve hře je v podobě Arzenálu kde naftu předělali na uhlí a ocel tak proč ne ta klanová pokladna:Smile_Default:

Alpha Tester, Korzár
3,248 posts
18,863 battles

Protože WG zná svoji... hráčskou základnu a ví že by to dopadlo stejně jak pustit do hry Kitakami :Smile_trollface:

• Funny 1

[IDDQD]
Players
12 posts
5,813 battles

To speciální hodnocení klanu se počítá podle čeho?Ať hledám jak hledám,tak odpověď na netu nenacházím.V pravidlech nic.Tak podle čeho je hodnocený klan??????????

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
1,801 posts
11,812 battles
Před 39 minutami YabbaCoe řekl/a:

Nevím, kdo se mě to ptal, ale hodím sem ve zkratce popis, který jsem obdržel ohledně rozdělování bodů za Námořní bitvu:

Body závisí na:

• výsledku bitvy (výhra, remíza, prohra)
  • počet získaných hvězd
  • Rozdíl v získaných hvězd z předchozích kol.

Rychlost růstu ratingu není konstatní a závisí na počtu odehraných bitev: Více odehraných bitev - pomalejší růst.

Tím pádem, pokud klepnete klan, který měl doposud více bodů, než váš klan, dostanete více bodů...

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
2,154 posts
3,570 battles
On 3/4/2019 at 3:50 PM, Carmina_Burana said:

To speciální hodnocení klanu se počítá podle čeho?Ať hledám jak hledám,tak odpověď na netu nenacházím.V pravidlech nic.Tak podle čeho je hodnocený klan??????????

Někde jsem to vypisoval, ale už si nejsem jistý kde. Je to rozhodně podle hvězd, pak samozřejmě zda vyhraješ, pak lehce ovlivňuje i to, jak je tůvj soupeř vysoko v žebříčku. 

Každopádně zeptej se někoho z Bl4cku, jelikož jsou ve světovém žebříčku momentálně na druhém místě :cap_like:

• Cool 1

Players
73 posts
15,938 battles

My sami nevime 

Každopádně máme na to zlepšovák v podobě kohyho který hlídá plnění hvězdiček a buzeruje ty co je nezapli :D

• Funny 3

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
2,154 posts
3,570 battles
3 hours ago, Generator_MiMiMi said:

My sami nevime 

Každopádně máme na to zlepšovák v podobě kohyho který hlídá plnění hvězdiček a buzeruje ty co je nezapli :D

Přesně tak se to musí! Dejte mu funkci vrchního buzerovače, tedy motivátora :etc_red_button:

• Funny 3

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.