Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Aktualizovaná mechanika pro zaplavení a spotřební doplněk „Přehledový radar“

36 comments in this topic

Recommended Posts

Players
10 posts
2,497 battles

Celkem zajímavá změna s tím radarem. Dává to DD-čkam trochu víc volnosti. Já to beru :cap_like:

[T-N-T]
Beta Tester
856 posts
6,976 battles

Slušný zářez DDček.
Celkem jim zakouřily CV, tak proč je nedorazit ještě zaříznutím zaplavení...:cap_like:

Dám si pauzičku, počkám až to soudruzi došolíchají a uvidíme jestli to ještě bude hra pro mě, nebo bude čas jít zase dál...

P.S.: Jestli počítám správně, tak pro BB a DD se dmg ze zaplavení snížila 3x!:cap_fainting:

Max dmg dříve (v % celkového HP):       Nyní:

BB                       60%                                  40%

CA                       60%                                  20%

DD                       60%                                  20%

Očekávám i pokles dmg z požárů, protože ztratilo smysl nechat se hořet a bát se zaplavení. Teď budeme všichni hned opravovat a případnou další dmg z případného dalšího zaplavení dorovnáme hýlem.

• Cool 5

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
128 posts
14,145 battles
Před 1 hodinou HavranRyc řekl/a:

Slušný zářez DDček.
Celkem jim zakouřily CV, tak proč je nedorazit ještě zaříznutím zaplavení...:cap_like:

Dám si pauzičku, počkám až to soudruzi došolíchají a uvidíme jestli to ještě bude hra pro mě, nebo bude čas jít zase dál...

P.S.: Jestli počítám správně, tak pro BB a DD se dmg ze zaplavení snížila 3x!:cap_fainting:

Max dmg dříve (v % celkového HP):       Nyní:

BB                       60%                                  40%

CA                       60%                                  20%

DD                       60%                                  20%

Očekávám i pokles dmg z požárů, protože ztratilo smysl nechat se hořet a bát se zaplavení. Teď budeme všichni hned opravovat a případnou další dmg z případného dalšího zaplavení dorovnáme hýlem.

Počkej na další aktualizaci Havrane, taky se může stát, že s aktualizací 0.8.2 přijdou automatické opravy pro všechny typy lodí. Hráči se přece potřebují soustředit na souboje a tak je nevhodné je vytrhávat z víru bitvy nějakou opravou při požáru či zaplavení. A v aktualizaci ve verzi 1.0.0 se lodě stanou plně autonomní stroje, včetně zaměřování, hráči budou jen klikat myší, samozřejmě jakmile se objeví zelený signál :crab:

P.S.: Pozor, příspěvek obsahuje velké množství ironie.

• Cool 2
  • Bad 1

Players
21 posts
2,241 battles

Podle mého názoru zaplavení fungovalo dobře, ale tato část změny mě až tolik netrápí. Ty radary...

Radary je rozhodně třeba reformovat, protože jsou prostě až příliš účinné.

Navrhnu pár změn:

1) Radary odhalují lodě za ostrovy na poloviční vzdálenost, než je dosah radaru - vím,že srovnávat WOWS se skutečností je zbytečné, ale na radarech 2-světovo-válečných lodí byl stěží k rozeznání ostrov od lodi.

2) lodě odhalené radarem jsou             a)jen siluety

b) je vidět pouze loď, bez ukazatele typu, jména lodi či hráče

c) loď je vidět jen na minimapě

- protože radar ukázal jen místo lodi na moři, ne že by se po použití radaru loď prostě najednou zjevila jako když rožnete světlo

• Cool 1

[O-S-W]
Players
178 posts
9,941 battles

Proč je změna mechaniky zaplavení nutná? Protože je nutné udržet u hry *EDIT* a děti, které nejsou schopné pochopit základní věci, jako je použití mozku při rozvržení použití oprav.

Po nerfu Jap CV a jejich šance na zaplavení je toto naprosto absurdní. Někdy mi připadá, že vývojáři hrajou asi úplně jinou hru... Za jejich snahu bych je odměnil týdnem hraní jen CV T8 v desítkových bitvách, aby si užili do bezvědomí naprostou bezzubost kamikaze náletů na skupinky T10 lodí. jedinou možností, co mohou CV T8 v takové bitvě dělat je spotování z uctivé vzdálenosti a případné útoky na DD, pokud se trochu vzdálí od skupinky BB a CA.

Ideální variantou by bylo sebrat křižníkům radar úplně a do bitev vkládat pouze jednu letadlovku na každé straně s MM+1T. 

Edited by shindyGG
Urážka
  • Cool 4

[CULMY]
Players
118 posts
8,371 battles

Tak nejdriv se predelavaji CV, pac jsou udajne moc silne, pak se jim pro jistotu zakaze utocit vsema perutema zaraz - tzn. ze utoci pouze 3 letadla a zbytek slouzi jako cvicny cil pro AAA. Na to se nerfnou IJN CV torpeda a nasleduje snizeni ucinku zaplaveni tech torped, ktera nahodou neminou bitevku, pac DD a CA/L nema ani smysl atakovat, protoze se netrefite.

A to vsechno s puvodnim vysvetlenim, ze CV hraje malo lidi, tak se reworknou, aby je hralo lidi vic !!!

• Cool 1

[CSP]
[CSP]
Players
49 posts
23,491 battles
1 hour ago, AssassinaCZ said:

Tak nejdriv se predelavaji CV, pac jsou udajne moc silne, pak se jim pro jistotu zakaze utocit vsema perutema zaraz - tzn. ze utoci pouze 3 letadla a zbytek slouzi jako cvicny cil pro AAA. Na to se nerfnou IJN CV torpeda a nasleduje snizeni ucinku zaplaveni tech torped, ktera nahodou neminou bitevku, pac DD a CA/L nema ani smysl atakovat, protoze se netrefite.

A to vsechno s puvodnim vysvetlenim, ze CV hraje malo lidi, tak se reworknou, aby je hralo lidi vic !!!

aneb ať žije zjednodušování :D - před 0.8.x.x jsem hru s CV bral jako něco co málo kdo zvládne, a když už ano, tak ať mně klidně vypne na nálet
k reworku CV se radši nevyjadřuju - jen když budu chtít hrát z pohledu pilota - tak jsou jiné hry, ale že hra ztrácí na zábavnosti a rozmanitosti a mění se v Ctrl+C/Ctrl+V jen to přejmenujeme
mno těch pár let srandy za to stálo, jdeme hledat něco jiného co člověka zabaví a nebude to zdrojem frustrace

• Cool 3

Players
22 posts
19,142 battles
40 minutes ago, Burky79 said:

aneb ať žije zjednodušování :D - před 0.8.x.x jsem hru s CV bral jako něco co málo kdo zvládne, a když už ano, tak ať mně klidně vypne na nálet
k reworku CV se radši nevyjadřuju - jen když budu chtít hrát z pohledu pilota - tak jsou jiné hry, ale že hra ztrácí na zábavnosti a rozmanitosti a mění se v Ctrl+C/Ctrl+V jen to přejmenujeme
mno těch pár let srandy za to stálo, jdeme hledat něco jiného co člověka zabaví a nebude to zdrojem frustrace

Players
22 posts
19,142 battles

*EDIT*, prostě všechny hodnoty u radaru zaokrouhlíme nahoru. A co prodloužit dosah torpéd a zvětšit mapu páč se na lajně 1 a 10 nedá hnout, ještě že vzniklo dilema zda si dát spotovací letadlo či stíhače to nám bude balancovat vznikající nedostatky.

Edited by shindyGG
Urážka
  • Cool 1
  • Funny 1

[-BES-]
Players
263 posts
7,332 battles

Když už hodlaji *EDIT* prodluzovat radar.

PROČ neprodlouzi taky 10 kilakovy torpeda na t9- t10 ddckach hm ??

12 km by bylo alespon dostatecny, kdyz uz se nerfuje zaplavovani atd atd atd atd .........

Edited by shindyGG
Urážka
  • Cool 3

[CSP]
[CSP]
Players
49 posts
23,491 battles
4 hours ago, cer243 said:

Počkej na další aktualizaci Havrane, taky se může stát, že s aktualizací 0.8.2 přijdou automatické opravy pro všechny typy lodí. Hráči se přece potřebují soustředit na souboje a tak je nevhodné je vytrhávat z víru bitvy nějakou opravou při požáru či zaplavení. A v aktualizaci ve verzi 1.0.0 se lodě stanou plně autonomní stroje, včetně zaměřování, hráči budou jen klikat myší, samozřejmě jakmile se objeví zelený signál :crab:

P.S.: Pozor, příspěvek obsahuje velké množství ironie.

to spíš 0.8.3 - už neovládáš kormidlo, max střílíš :D

aneb noob friendly hra :D

• Cool 1

[CRYO]
Players
62 posts
14,857 battles

když k tomu přičteš často používaný mod na zásahy a WG to řešit neumí, jak dlouho to ddčkáře bude bavit, ... nějak se přestává hrát letadla, myslím, že brzo přijdou mise jako odhalte letadlovou lodí 2 dd nebo udržte letku naživu víc jak 3 minuty, ještě že dávají podmínku ve vítězné bitvě, to už vůbec neřeším.

• Cool 2

[-BES-]
Beta Tester
6 posts
3,084 battles

Jasně tyvole! To jsem přesně potřeboval k životu! Aby ta rusky *EDIT* měly *EDIT* radar nejen delší na vzdálenost ale i značně na délku! Řekl bych, že jsem main na minotauru. Můj život se značně zjednoduší když mě budou ruský desítkový křižníky radarovat 4 km od mýho maximálního dostřelu po dobu o 5s delší, pokud použíjí radar mod, který použijí na 100% tak krásných 36s. Tohle mi připomíná délku trvání radaru minotauru bez modifikace a o dva kilometry kratší. Výborný patch jak udělat zatracený britský křižníky zatraceně víc na nic.

Co mám jako Minotaur? Overmach od 260mm děl a výše, plochou záď přes kterou jdou střílet citadely i bez overmatche,  obrovskou citadelu která sahá téměř až po palubu na lodi velikosti Hippera. Krásně rychle zrychluje, což může být ovšem i nevýhoda, protože od 15 uzlů níž vůbec nezastavuje(jedno špatný kliknutí na zpětný chod, všimneš si za 1-2 vteřiny aj si v rektu). Torpédomety které možná přežijí tři salvy HE.  spot 9.1km který mi dává tak akorát dost času, abych se rozhodl, jestli si nechám dát citadely přes čumák, nebo se pokusím otočit a utéct a dát si je zboku. Britský AP jsou mi strašně platný, když je ke mě cokoliv čumákem, což ke mě bude v momentě když začnu střílet AP a britskej super heal je mi velice platnej. Většinou, když mě potopí v minotauru tak to je tak rychle, že ho nestihnu ani kliknout.

Skutečný klady : DPM na broadside a heal.

Řekl bych, že citadela by měla být pod vodou jako u britských bitevek (a tím myslím všechny britské křižníky)  a společně pro všechny britské křižníky HE, ale to jen a pouze v případě, že si člověk vezme radar, ne smoke. Určitě do kategore QoL by patřily dvě výstuhy tvaru <====> na přídi a na zádi, pod 16mm pancířem hodnoty 22mm to by zapříčinilo overmatch do citadely Stalingradu a Kronstadtu a Henrimu a seznam bude pokračovat s Alaskou a tou japonskou lodí, aby kapitáni britských křižníků vůbec měli šanci utéct. 

Vážně nechápu kluci z Petrohradu zvládnou každým patchem nerfovat britský křižníky. Já vím, že je neměli nikdy rádi, už od doby kdy je vydali, vzhledem ve stavu, ve kterém je vydali, ale samotná revitalizace CV je nerf pro Minotaur sama o sobě. Za A musí čelit spotu letadlovek, nemá AA range jako předtím aby mohl zůstat skrytý před očima letadlovky, náhodou všechny křižníky, které jsou schopné se vypořádat s letadly mají také radar. Větší spot od nerfu concealment modulu...

… a to čím ho teď vylepšíte zpátky do balance je? 100 metrů radaru. *Slowclap*

Obecně nápad, že jakejkoliv desítkovej křižník je counter na desítkovej křižník je *EDIT* jak *EDIT*. Dívám se na Tebe Staline

A JEŠTĚ DOSTANE BUFF... *EDIT*

Já vím, stats are not final, ale všiml si někdo, že 406mm děla Kremlu se točí téměř stejně rychle jako na DM? :-D 

4real?

Edited by shindyGG
Vulgarismus a urážky
  • Cool 2

[CS-NO]
[CS-NO]
Beta Tester
22 posts
1,052 battles

Ted uz chybi akorat zdvojnasobit pocet pouziti havarijnoho tymu v bitve(u premioveho  ztrojnasobit prosim ;-) ) a bude to OK. Radar jako takovej nebyl NIKDY problem, problem bylo jeho nevyvazeni v tymech. Timto akorat dostanou DD-cka dalsi facku od WG, dmg jim pujde pekne dolu a to jak na zaplavenich, tak na pozarech. 

BAD WORK.....:Smile_facepalm:

• Cool 1

[AXS]
[AXS]
Players
1 post
1,252 battles

Je hezké že se o to staráte a upravujete ale chci se zeptat už rok a pul lakujete hráče na ps4 že to vyjde i na pska a pořád nic najednou vše i utichlo včem je problem ?

Players
22 posts
19,142 battles

Ještě mám další dotaz, k čemu je inovovaná mechanika zaplavování dobrá, když nejsou dd, která by takový dmg udělila, jako sorry ale letadlovky dávají tak 1 záplavu na 15 torpéd, to je jak rozdávat tretry jednonohým sprinterům a čekat rychlostní zázrak, ovšem wg ví víc než by se mohlo zdát a výhledově může dojít k potenciálnímu využití této mechaniky a to tehdy když budou mít všechny dd prodloužený dojezd torpéd, protože i kdyby náhodou cv ve hře nebyla, tak to všechno doženou další skvělou mechanikou úžasným přehledovým radarem s převratným 6s zpožděním pro zbytek týmu ale 5s prodloužením trvání radarů a kdyby čistě náhodou došlo k tomu omylu a torpéda dojezd měla tak hydro je jistota.

Nevím co soudruzi z SSSR předstírali za opravu, ale přístav stál, stojí a s takovým přístupem stát bude *EDIT* produkt, protože z toho love nepadaj (prej slabší pc hm).

Další super věc že už 14 dní platím za to, že dělám balanc pro wg, jsem to ale *EDIT* a bacha na to, odměnou nám může být dobrý pocit ze slibu, že na tom pracují ovšem nikdo neví na čem, protože priority wg připomínají *EDIT* na obsazených záchodech a končí to prioritou kam teď s tím.

Edited by shindyGG
Vulgarismus
  • Cool 2
  • Funny 1

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
128 posts
14,145 battles
5 hours ago, Lordfiesco said:

Ještě mám další dotaz, k čemu je inovovaná mechanika zaplavování dobrá, když nejsou dd, která by takový dmg udělila, jako sorry ale letadlovky dávají tak 1 záplavu na 15 torpéd, to je jak rozdávat tretry jednonohým sprinterům a čekat rychlostní zázrak, ovšem wg ví víc než by se mohlo zdát a výhledově může dojít k potenciálnímu využití této mechaniky a to tehdy když budou mít všechny dd prodloužený dojezd torpéd, protože i kdyby náhodou cv ve hře nebyla, tak to všechno doženou další skvělou mechanikou úžasným přehledovým radarem s převratným 6s zpožděním pro zbytek týmu ale 5s prodloužením trvání radarů a kdyby čistě náhodou došlo k tomu omylu a torpéda dojezd měla tak hydro je jistota.

Nevím co soudruzi z SSSR předstírali za opravu, ale přístav stál, stojí a s takovým přístupem stát bude *EDIT* produkt, protože z toho love nepadaj (prej slabší pc hm).

Další super věc že už 14 dní platím za to, že dělám balanc pro wg, jsem to ale *EDIT* a bacha na to, odměnou nám může být dobrý pocit ze slibu, že na tom pracují ovšem nikdo neví na čem, protože priority wg připomínají *EDIT* na obsazených záchodech a končí to prioritou kam teď s tím.

Kdybys dával pozor, tak určitě víš, že v současné verzi hry již letadla nedetekují torpéda. Navíc délka jejich použití byla v případě křižníků velmi razantně zkrácena. Tudíž pak nastane situace, kdy jsi v BB, víš, že po tobě jde DD, ale pokud nemáš hydro, tak velmi pravděpodobně nějaké to torpédo zbaštíš. Předpokládám, že toto je důvod úpravy mechaniky zaplavení. Long range torpy s velkým spotem vypouštěné na 10+ km mi vrásky nepřidělávají.

Players
22 posts
19,142 battles
56 minutes ago, cer243 said:

Kdybys dával pozor, tak určitě víš, že v současné verzi hry již letadla nedetekují torpéda. Navíc délka jejich použití byla v případě křižníků velmi razantně zkrácena. Tudíž pak nastane situace, kdy jsi v BB, víš, že po tobě jde DD, ale pokud nemáš hydro, tak velmi pravděpodobně nějaké to torpédo zbaštíš. Předpokládám, že toto je důvod úpravy mechaniky zaplavení. Long range torpy s velkým spotem vypouštěné na 10+ km mi vrásky nepřidělávají.

O tom vím ale na toto jsem nepodotýkal podotýkal jsem na dosah radaru jeho délku a dojezdu torpéd a množství dd které tuto mechaniku využijí a ne vždy bývají v t10 mm t10 dd jediný dd co mají slušný torpy jsou šima yugumo a gearing tím je šlus.

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
128 posts
14,145 battles
Před 7 minutami Lordfiesco řekl/a:

O tom vím ale na toto jsem nepodotýkal podotýkal jsem na dosah radaru jeho délku a dojezdu torpéd a množství dd které tuto mechaniku využijí.,

Nebál bych se toho, ono to WG zase "vybalancuje".

• Funny 3

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
128 posts
14,145 battles
Před 1 hodinou AssassinaCZ řekl/a:

no prave toho se bojim

Není důvod se bát, ono to půjde jako vždy ode zdi ke zdi, nic mezi. A komunita se může stavět na zadní jak chce.

Sám už jen čekám, až se na veřejném testu objeví ponorky a v tu chvíli budu mít na disku o 40 GB prostoru více. Navíc by mi zbyl volný čas a mohl bych se po letech opět vrátit k modelaření - modely mám, stačí koupit lepidlo, barvy, oprášit pistoli a kompresor...

• Cool 2

[CSP]
[CSP]
Players
49 posts
23,491 battles
29 minutes ago, cer243 said:

Není důvod se bát, ono to půjde jako vždy ode zdi ke zdi, nic mezi. A komunita se může stavět na zadní jak chce.

Sám už jen čekám, až se na veřejném testu objeví ponorky a v tu chvíli budu mít na disku o 40 GB prostoru více. Navíc by mi zbyl volný čas a mohl bych se po letech opět vrátit k modelaření - modely mám, stačí koupit lepidlo, barvy, oprášit pistoli a kompresor...

koukám, že nebudu sám, kdo bude mít volného času

• Cool 1

[T-N-T]
Players
1 post

Radary mely vyznam v dobe, kdy se letadlovky moc nehraly a i tak bylo dost prilezitosti s DD diky nim si nezahrat. Ted, kdyz vyjedu s DD, je to jedna raketa za druhou a k tomu se prodlouzi radary a s dobou pouzivani. Za me je to hodne spatne. Radary se naopak ted mely ocesat. A zaplaveni? :) Ano, kdyz nekdo neumel pouzit cetu, sel ke dnu.Byl to jeden z taktickych prvku ve hre. Ted, aby se platici decko mohlo soustredit na klikani mysi se to orizne. Letadlovky jsou ted lacina freewarova arkada a ze zbytku je snaha velika udelat to same.

Players
171 posts
5,727 battles
Před 53 minutami Stormcastle řekl/a:

Letadlovky jsou ted lacina

Pekelně drahá, žádná jiná loď nemá takové náklady po bitvě jako tenhle ,,šit,,

• Cool 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.