Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Bobiano

Szukam Klanu.

4 comments in this topic

Recommended Posts

[E--C]
[E--C]
Players
1 post
2,115 battles

Witam.

Ostatnimi czasy coraz przyjemniej gra mi się w WoWsa i chyba nadszedł już ten moment, żeby poszukać sobie klanu. Co prawda niedawno przekroczyłem 1200 rozegranych bitew i nie mam jakiegoś super współczynnika zwycięstw, ale liczby te stopniowo rosną. Chciałbym spróbować swoich sił w klanówkach i zobaczyć z czym to się je. Jak na razie mam 3 dyszki (Gearing w drodze), myślę że na dobry początek powinny wystarczyć do wspólnej gry w dywizjonach. Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie, ale jestem osobą raczej spokojną, ciężko mnie zdenerwować i ostatnio ukończyłem 31 lat. Do korzystania z TSa i Discorda nie mam żadnych oporów, sprawny mikrofon i słuchawki (preferuje TSa).

Nick: Bobiano
Ilość bitew: 1250
Preferowany typ okrętów: DD/CA
Preferowane tiery: 8-10
Ulubiony okręt: Fletcher (prawdopodobnie będzie Gearing jak się go dorobię), Worcester

Link do strony ze statystykami: https://wows-numbers.com/pl/player/505757205,Bobiano/?
TS/Discord/Mumble: tak/tak/nie

[TYTAN]
Players
1,334 posts
16,191 battles

Myślę, że klan dla Ciebie wiekowo 30+ wpadnij na discord kiedyś koło 18. Zastanowimy się. ZGZ2 z przejściem do ZGZ po pewnym czasie masz pewne. Zastanawiam się nad ZGZ.

[-FWS-]
Players
24 posts
16,413 battles

No jeżeli tak to zapraszam na naszego ts... Chwilę pogadamy zobaczysz czy taka ekipa Wiarusów będzie Tobie odpowiadać. Pozdrawiam i podaje adres ts 151.80.12.6:6390

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.