Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Skrzetusky09

Bombowce nurkujące a niszczyciele

6 comments in this topic

Recommended Posts

Players
191 posts

Witam ! 

Chciałem zapytać jak Wam idzie atakowanie dd-ków za pomocą bombowców nurkujących?  

Dla mnie osobiście to chyba największy "smaczek" tego reworku. Polowanie w locie nurkowym na te łupinki... Jest klimat :Smile_Default:

Players
586 posts
3,903 battles
21 minutes ago, AhmedDetonujBoom said:

nieźle, naprawdę nieźle

Chociaż bardziej wolę to w WT robić :)

Wczoraj z synem pomęczyliśmy Hosho na jego koncie. W sumie jest fun - mnie średnio bawiło, ale 10 latek się dobrze bawił - najwyraźniej target dla WG. Nie na niszczyciele, ale jak wsadził każdą bombę w Furutakę (2x cytadela z każdego nalotu) to ubaw był po pachy - pewnie nie w Furutace :cap_haloween: Te biedne BB z III tieru bez AA łapiące również 3-6k z nalotu... IMHO troszkę te bomby Hosho słabe - na III tier to może i ok, ale na V tier to już taki bardziej żart. Daliby po 5k z bomby ;)

Beta Tester
3,614 posts
11,504 battles
2 hours ago, ThePoisonDwarf said:

Wczoraj z synem pomęczyliśmy Hosho na jego koncie. W sumie jest fun - mnie średnio bawiło, ale 10 latek się dobrze bawił - najwyraźniej target dla WG. Nie na niszczyciele, ale jak wsadził każdą bombę w Furutakę (2x cytadela z każdego nalotu) to ubaw był po pachy - pewnie nie w Furutace :cap_haloween: Te biedne BB z III tieru bez AA łapiące również 3-6k z nalotu... IMHO troszkę te bomby Hosho słabe - na III tier to może i ok, ale na V tier to już taki bardziej żart. Daliby po 5k z bomby ;)

Torpedy Midway 2-4k co ty wiesz o zartach, latam głównie na bombach ale widzę że w szturmowcach grzebali bo o ile były zwrotne to teraz cegła.

[GOFER]
Players
834 posts
9,587 battles
On 2/10/2019 at 6:48 PM, Skrzetusky09 said:

Witam ! 

Chciałem zapytać jak Wam idzie atakowanie dd-ków za pomocą bombowców nurkujących?  

Dla mnie osobiście to chyba największy "smaczek" tego reworku. Polowanie w locie nurkowym na te łupinki... Jest klimat :Smile_Default:

Trafiałeś pewnie na nowych lub kiepskich mechanicznie graczy. Trafisz na wymiatacza który wciśnie "P" i skończy się sielanka. 

• Funny 3

[2137]
[2137]
Weekend Tester
316 posts
6,453 battles
1 hour ago, Basmacz said:

Trafiałeś pewnie na nowych lub kiepskich mechanicznie graczy. Trafisz na wymiatacza który wciśnie "P" i skończy się sielanka. 

No chyba, że kierujący samolotem ma zainstalowany wsad.exe i nie lata w linii prostej.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.