Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
konrad0905

lotniskowiec - obsługa

15 comments in this topic

Question

Players
19 posts
635 battles

Obejrzałem kilka filmów instruktażowych obsługi lotniskowce na youtube i coś robię źle . Przygodę z lotniskowcem zaczynam od japońskiego lotniskowca Hosho IV poziomu

1. Nie widzę mapy globalnej z obsługą samolotów , a od tego zaczynaja się filmy.

2. Na mapie globalnej ( po wciśnięciu M ) mogę sterować tylko lotniskowcem i nie widzę grup samolotów .

Co mogę zrobić :

a/ wystartować jedną eskadrą i prowadzić atak ręcznie ,

b/ po wciśnieciu F samoloty wracaja na lotniskowiec

c/ i mogę sterować następna pojedynczą eskadra

Co robię źle i co nalezy wcisnąć , żeby planować akcję automatyczną kilkoma eskadrami

podaję przykład :  i po pominięciu wstępu przechodzimy do 6:45  i tego widoku nie mam i nie umiem do niego przejść

14 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Alpha Tester, In AlfaTesters
6,593 posts

To stary film. Od 0.8.0 wszystko się zmieniło, i już nie wygląda jak na tym filmie. Pooglądaj jakieś nowe. Słowo klucz, które jakimś cudem przegapiłeś: rework.

• Cool 1

• 0
Players
19 posts
635 battles

1. czyli mozna grać tylko jedną eskadrą ?

2. Jak grać kilkoma eskadrami naraz ?

3. Jak bronić strefy mysliwcami ?

4. Czy można przeprowadzać automatyczne ataki ?

5. Jak zmieniać skład eskadr w porcie ( np zmienić na korzyść myśliwskich samolotów na amerykańskim myśliwcu ?

pytań mnóstwo, bo wyglada na to , że WOW ograniczył drastycznie grę lotniskowcem

• 0
Players
19 posts
635 battles
21 minut temu, konrad0905 napisał:

to co jest w podanym instruktażu , to sam odkryłem, ale liczę , że jednak mylę się . Moze jednak :

1. Jak grać kilkoma eskadrami naraz ?

2. Jak bronić strefy mysliwcami  w przypadku amerykańskiego mysliwca?

3. Czy można przeprowadzać automatyczne ataki ?

4. Jak zmieniać skład eskadr w porcie ( np zmienić na korzyść myśliwskich samolotów na amerykańskim myśliwcu ?

P.S. To rzeczywiście nieźle muszą pluć ludzie , którzy wydali na lotniskowce i kapitanów prawdziwe pieniądze.

A tak swoja drogą , czy jest coś nowego co uatrakcyjniło grę :

- zobaczyłem syreny : fajnie trąbi się

Czyli wyglada , że spóxniłem się z tą grę , fajna juz ona była

• 0
Alpha Tester, In AlfaTesters
6,593 posts
23 minutes ago, konrad0905 said:

1. czyli mozna grać tylko jedną eskadrą ?

2. Jak grać kilkoma eskadrami naraz ?

3. Jak bronić strefy mysliwcami ?

4. Czy można przeprowadzać automatyczne ataki ?

5. Jak zmieniać skład eskadr w porcie ( np zmienić na korzyść myśliwskich samolotów na amerykańskim myśliwcu ?

pytań mnóstwo, bo wyglada na to , że WOW ograniczył drastycznie grę lotniskowcem

1. Tak

2. Patrz punkt 1

3. Polecieć w miejsce, które chce się bronić i wezwać myśliwce

4. Nie

5. Nie rozumiem pytania.

• 0
[-FZO-]
Community Contributor
1,200 posts
12,501 battles

Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronie głównej WoWsa. Jest artykuł na każdy temat

• 0
[-FZO-]
Community Contributor
1,200 posts
12,501 battles

Chodzi o deck zapewne. USA CV zostały z tego wykastrowane jakiś czas temu. Obecnie nie ma możliwości wyboru czegokolwiek na cv

• 0
Players
19 posts
635 battles

są filmy instruktażowe na każdy temat oprócz lotniskowców . Gdyby były odpowiedzi , to nie pytałbym się. Do licha to tak za wszelką cenę badałem linię , zeby zbadać i kupić lotniskowiec.

Był to mój ruch bez sensu

Lotniskowiec wydawał się skomplikowaną i fajną maszyną , a zamieniony został w zwykłą strzelankę

• 0
Players
1,693 posts
7,993 battles
9 hours ago, MageT91 said:

Jest artykuł na każdy temat

9 hours ago, konrad0905 said:

są filmy instruktażowe na każdy temat oprócz lotniskowców .

artykuł

• 0
Players
19 posts
635 battles

Proszę nie wyładowywać swoich stresów na mnie. 

Jedyne co przejrzałem to :

1. główne menu/ filmy szkoleniowe ( i tak nie wszystkie , bo to chyba bez sensu ) i tam lotniskowców nie ma chociaż przynajmniej kest kilka filmów innych za dużo

2. tematu  na forum dla początkujących o  lotniskowcach nie znalazłem

3. znalazłem za to pod róznymi typami lotniskowców bitwy na youtube i stwierdziłem , że jest to fajna skomplikowana zabawka ( wg WOW chyba zbyt skomplikowana ) i dlatego parłem ją przebadać.

4. Jakie było moje rozczarowanie .......

P.S. Przecież ja nie czytam artykułów . Co robiłbym z tą wiedzą ?

• 0
[-PGS-]
Players
196 posts
7,111 battles
On 2/11/2019 at 2:09 AM, Goomich said:

wszystko ładnie pięknie ale w tych pożałowania godnych materiałach co przytoczyłeś nie ma ani słowa jak torpedować bez tej siatki celowniczej. Koleś na filmie robi nalot jedną eskadrą, torpedy spadają, po 2-3 sekundach druga eskadra pozbywa sie torped a po kolejnych 3 sek trzecia torpeduje. Uważam że to przegięcie żeby sie o takiej mechanice nie zająknąć bo to daje potężny bonus doświadczonym graczom. Sam wcześniej nie grałem na lotniach ale teraz sobie chciałem spróbować i od samego początku nie jestem w stanie bo nie mam informacji o podstawowej mechanice. Podobno ten rework miał zmniejszyć tzw skillgap a takie zagranie kolosalnie go powiększa.

• 0
[KLON]
Players
339 posts
17,486 battles
28 minutes ago, kmkris1410 said:

wszystko ładnie pięknie ale w tych pożałowania godnych materiałach co przytoczyłeś nie ma ani słowa jak torpedować bez tej siatki celowniczej. Koleś na filmie robi nalot jedną eskadrą, torpedy spadają, po 2-3 sekundach druga eskadra pozbywa sie torped a po kolejnych 3 sek trzecia torpeduje. Uważam że to przegięcie żeby sie o takiej mechanice nie zająknąć bo to daje potężny bonus doświadczonym graczom. Sam wcześniej nie grałem na lotniach ale teraz sobie chciałem spróbować i od samego początku nie jestem w stanie bo nie mam informacji o podstawowej mechanice. Podobno ten rework miał zmniejszyć tzw skillgap a takie zagranie kolosalnie go powiększa.

Koleś korzysta z powtórki gry, a nie nagrywa jej bezpośrednio i dlatego nie widac celowników.

Tutaj masz normalny widok.

Praktyka czyni mistrza, a biorąc pod uwagę, że samoloty nie sa limitowane masz sporo okazji do ćwiczeń.

• 0
[-PGS-]
Players
196 posts
7,111 battles
16 minutes ago, Firkines said:

Koleś korzysta z powtórki gry, a nie nagrywa jej bezpośrednio i dlatego nie widac celowników.

Tutaj masz normalny widok.

Praktyka czyni mistrza, a biorąc pod uwagę, że samoloty nie sa limitowane masz sporo okazji do ćwiczeń.

Dzięki za szybki odzew. Jeśli tak jest jak piszesz to nie stawia tego całego reworku w dobrym świetle. Widać że deweloperzy/programiści nie oglądnęli żadnej powtórki robiąc ten cały rework. Przecież to podstawa że pracując nad mechaniką rzucania torped móc to sobie obejrzeć jak to wyglądało w bitwie. Skoro się nie da tego zobaczyć to wniosek jest taki że coś wprowadzili na pałke nie sprawdzając jak to w rzeczywistości działa.

Pozdrawiam.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.