Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Jak to funguje: protiletadlová obrana, stíhači a letadla

23 comments in this topic

Recommended Posts

[PPH]
Players
225 posts

Úžasný... po týdnu a něco nových CV letadlovek + jednom patchi máme dokonce už "how it works" kdy konečně osvětlíme mechaniky... výborná práce...!

Odpovídá asi tak průměrné výkonnosti běžného úřadu v ČR ale nevím zda se korporát chce srovnávat se státním sektorem...

• Cool 2

Players
7 posts
843 battles

ktory *EDIT* tak *EDIT* tie lietadlovky tato hra sa uz vyrovna tym *EDIT* world of tanks !!! dajte sem este tie *EDIT* goldy a bude uplne cool!!!!!

Edited by shindyGG
Vulgarismus

[BONA]
Players
1 post
1,284 battles

neskutočne :D tak ak chcem zachranit svoje lietadla tym že ich pošlem naspat s klavesou F tak tym padom po tomto novom patchi ich akurat pekne všetky stratim GJ WG dalej pri každom minipokuse o upravenie lietadliel pri lete sa zameriavanie orzladi ako by som sa otocil o 360 stupnov a ešte pritom možem zhodit akurat tak 2 torpeda tak bud nech hadzem aspon 5 alebo nech mi skočia na [EDIT] cele wg pekne 

Players
7 posts
843 battles

listadlovky boli moja srdcova zalezitost ale po tejto *EDIT* uprave na ne *EDIT* rusim a uninstall vsetky lietadlovky uz stoja *EDIT*!!!!

Edited by shindyGG
Vulgarismus

Players
7 posts
843 battles

mas pravdu nech si to hraje ten *EDIT* co to *EDIT* stoja za *EDIT* cele kietadlovky vsetko co bolo dobre *EDIT* jejicj vymyslanim novycj *EDIT*!!!!

Edited by shindyGG
Vulgarismus

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
283 posts
16,136 battles
1 hour ago, sakal_killer said:

listadlovky boli moja srdcova zalezitost ale po tejto [EDIT] uprave na ne [EDIT] rusim a uninstall vsetky lietadlovky uz stoja za [EDIT]!!!!

Srdcová záležitost? Nevím, asi bych necelých 80 bitev v coopu s CV jako srdcovou záležitost nenazval. A ten slovník je taky výběrový.

@YabbaCoe nemáš někde po ruce tlačítko "delete"? Co tady ti dva vysemenili, to se sw*ni protiví...

• Funny 4

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
2,154 posts
3,575 battles
36 minutes ago, cer243 said:

Srdcová záležitost? Nevím, asi bych necelých 80 bitev v coopu s CV jako srdcovou záležitost nenazval. A ten slovník je taky výběrový.

@YabbaCoe nemáš někde po ruce tlačítko "delete"? Co tady ti dva vysemenili, to se sw*ni protiví...

Tak šakala jsem poskrýval a reportnul, ten to trochu přepísk... 

Ten druhý se ještě udržel v mezích, tak jsem to jen zeditoval...

• Cool 1

[-VU-]
Players
156 posts
3,661 battles

Ako je pekne ze nam sudruhovia dali video alebo nam povedali ako vymysleli ako to prerobili. No uznavam hranie CV je teraz akcnejsie a zaujimavejsie ale  stale  Ma zaujima ako sa maju branit lode proti ufarmeniu lietadlovkou ?  Ako hracou  ktori si honkaju ego na T10 a pripadne este T9  sa moja otazka netyka,  videl som par videi ako ked genialny MM splechol T8 lietadlovku do T10 bitky  mal to chlapec tazke . Ale ja sa zaujimam o tier  od 4 dajme tomu po 7. ci 8. Niektore lode maju AA skor k srande a ci daco zostrelia je fakt na stasti, Ak sa stim jednim delom a dvoma gulometmi daco da nieco zostrelit :Smile_teethhappy: A je kazdemu jasne ze s lietadlami budem skor nahanat lod ktora ma mensiu AA ako tu co mi moze vymazat celu letku behom chvile, Teraz sa hrac CV nemusi obavat  ze mu dojdu lietadla takze  trosku no problema ale co lode ?. AA sa pogriluje  a  uz nemam ani co som mal ale panko ma furt celu letku, a nekonecny hangar.  a pokial si ma na zaciatku vybral ako svoj ciel neurobim stim absolutne nic, A pokial ma nepotopi tak moja hra je len o vyhybani sa jeho utokom. Vazne sranda.  To ze sa najdu hlavne hraci DD  ze nato mrncia , aspon sa naucia ze vybrat sa ihned na solo misiu nebude najrozumnejsie . Potestoval som zopar lodi a mozem povedat niektore su ked si vas vyberie lietadlovka,  rovno dat vratit sa do pristavu .  Lebo nicit si zdravie  rozculovanim  nad niecim co zase vymysleli je vazne skoda. Apropo ked niekomu ukazem ,,buček" a vymaze ma je to moja chyba , ked necitam hru a behnem kde cihaju 2 x DD  a nakrmia ma tycinkami je to opat moja chyba . Ale  co zmozem ked mam lod co ma AA na srandu a nemam sa ako branit utokom lietadiel ?

• Cool 1

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
2,154 posts
3,575 battles
3 minutes ago, sakal_killer said:

co tu  saskujete !!! co sa vam nepaci Pravda!!!!

spíše jde o tvou interpretaci tvého názoru...

2 minutes ago, sakal_killer said:

cet 243 ty co tu mudrujes !!!

a prosímtě zamez tomuto jednání, děkuji

• Cool 3

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,828 posts
10,395 battles
24 minutes ago, general00azetsk said:

Ako je pekne ze nam sudruhovia dali video alebo nam povedali ako vymysleli ako to prerobili. No uznavam hranie CV je teraz akcnejsie a zaujimavejsie ale  stale  Ma zaujima ako sa maju branit lode proti ufarmeniu lietadlovkou ?  Ako hracou  ktori si honkaju ego na T10 a pripadne este T9  sa moja otazka netyka,  videl som par videi ako ked genialny MM splechol T8 lietadlovku do T10 bitky  mal to chlapec tazke . Ale ja sa zaujimam o tier  od 4 dajme tomu po 7. ci 8. Niektore lode maju AA skor k srande a ci daco zostrelia je fakt na stasti, Ak sa stim jednim delom a dvoma gulometmi daco da nieco zostrelit :Smile_teethhappy: A je kazdemu jasne ze s lietadlami budem skor nahanat lod ktora ma mensiu AA ako tu co mi moze vymazat celu letku behom chvile, Teraz sa hrac CV nemusi obavat  ze mu dojdu lietadla takze  trosku no problema ale co lode ?. AA sa pogriluje  a  uz nemam ani co som mal ale panko ma furt celu letku, a nekonecny hangar.  a pokial si ma na zaciatku vybral ako svoj ciel neurobim stim absolutne nic, A pokial ma nepotopi tak moja hra je len o vyhybani sa jeho utokom. Vazne sranda.  To ze sa najdu hlavne hraci DD  ze nato mrncia , aspon sa naucia ze vybrat sa ihned na solo misiu nebude najrozumnejsie . Potestoval som zopar lodi a mozem povedat niektore su ked si vas vyberie lietadlovka,  rovno dat vratit sa do pristavu .  Lebo nicit si zdravie  rozculovanim  nad niecim co zase vymysleli je vazne skoda. Apropo ked niekomu ukazem ,,buček" a vymaze ma je to moja chyba , ked necitam hru a behnem kde cihaju 2 x DD  a nakrmia ma tycinkami je to opat moja chyba . Ale  co zmozem ked mam lod co ma AA na srandu a nemam sa ako branit utokom lietadiel ?

Pokud se bojis letadlovky tak muzes jezdit pobliz lode co ma silne AA a nebudes mit problem. Aktualne jsou AA az moc silna vetsina hracu CV ma problemi odhodit naklad a o preziti letky ani nemluve.

A opravdu staci malo atrochu nesikovny hrac na CV a klidne muze byt komplet bez letadel takze ten mitus ze CV ma nekonecne letadel uz je spise urban legend.

• Cool 1

[IDDQD]
Players
375 posts
11,686 battles

Což znamená camping shluku lodí a větší lemming trainy (zábava?). A zároveň hráči, kteří se hru snažili rozhýbat a něco zkusit i za skoro zoufalého stavu, můžou škrtnout třetinu lodí jako nehratelné, protože teď vyrazit například s Monarchem na záchranu hry, kdy tým campí na jednom čtverečku, bohužel mimo báze ("Bojim bojim, enemy má dvě CV, nikam nejedu, radši prohraju") a stav je 300-700 - to budu akorát pro srandu té letadlovce, aby si na mně zatrénovala. Vím, že WG neudělá backstep, ale stačilo by mi ke trošce štěstí alespoň OMEZENÝ počet letadel! Prostě abych měl pocit, když si mně týpek v letadlovce vybere za cíl, že když mu sestřelím alespoň pár letadel, tak že ta moje obrana měla alespoň trochu smysl ...

• Cool 1

[-VU-]
Players
156 posts
3,661 battles
1 hour ago, Sigimundus said:

Pokud se bojis letadlovky tak muzes jezdit pobliz lode co ma silne AA a nebudes mit problem. Aktualne jsou AA az moc silna vetsina hracu CV ma problemi odhodit naklad a o preziti letky ani nemluve.

A opravdu staci malo atrochu nesikovny hrac na CV a klidne muze byt komplet bez letadel takze ten mitus ze CV ma nekonecne letadel uz je spise urban legend.

Ja sa jej nebojim len ,lod ktoru mam ma na srandku kralikov AA  tak to sa mam akoze drzat na 2 km od lodi co ma nejake AA a mozno realne daco zostreli. A to je vazne rada na lemming train :Smile_teethhappy:  Ako spatky , viem otom ze aj pri starom systeme  bola zarucena ochrana pred lietadlami sa drzat pokope, ale i slaba lod vtomto pripade dokazala trosku posteklit lietadla ale teraz ?    Posledne dny testujem co mam v pristave a vacsina 5T lodi sa ledva ubrani 4T lietadlovke,  Zhody naklad a vrati sa o 1 ci 2 lietadla menej,  to je mi uspech, Ako to je silna AA . Napr taku Ishizuchi teraz musim nechat v pristave, ist snou do tohto cirkusu je volanie trenuj namne chlape :Smile_teethhappy: Pred timto ,,vylepsenim" sa napr k Murmansku  zo 4T alebo 5T lietadlovkou  sa priblizil iba blb, Mam dokonca aj odmenu ciste nebe , lebo to chlapci nevedeli pochopit preco im to okolo mna pada, a teraz som rad ked mu nieco zostrelim,  To je ta silna a brutalna AA ?  Ako vravim T10 ma nezaujima ako niektory na fore citam ze ani nevedia ako tam lietaju tie muchy, Dalsie napr vcera s konigsbergom  proti mne 2x 6T cv. Fakt uplna sranda kluckovat ako to len ide aby ma trafili co najmenej, Sak nepojde na 7T lode.  Uplny luxux je ked si v 6T a teba to supne k 8T to sa mam akoze north caroline povesit na kotvu?  alebo clevelandu  sa drzat tak aby namornici si mohli davat francuzaky? Ako sorry za moju ironiu ale toto je trosku nedomyslene , Co napriklad taka Ashitaka ? ta stoji 35€  a je to prakticky trening platz pre lietadla,  Ale mam skusenost aj z opacnej strany aby to nevyzeralo ze hejtim  ake su slabe AA  na lodiach,  Par krat som testol CV co mam hosho a ryujo. Ako ist do nahodnej bitky este nemam ale v coopu som skusil hosho a pokial som nemusel na texaxa moc toho nepadalo,. Ale ked som skusil ryujo a dalo mi to proti 8T a nic nedoletelo ! Nie to este zeby som vylozil naklad.  Poziciam si slova jedneho z vas  ,,co sudruzi nedali na nizsie tieri vynahradili si to na tych vysich kde aj DD dokaze vymazat  letku z neba"  Co sa tyka ze mytus nekonecne lietadiel  testoval som i Hooda . Pred tim som barazou dokazal sam odrazit i 8CV  nalety, dnes je baraz ako tam slusna ale i tak ma ryujo uklofalo! lebo mne dosla baraz , postupne aj AA odchadzala ale jemu lietadla nie . Stale to boli plne letky. a utocil a utocil a utocil 

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,828 posts
10,395 battles
2 hours ago, Markethia said:

Což znamená camping shluku lodí a větší lemming trainy (zábava?). A zároveň hráči, kteří se hru snažili rozhýbat a něco zkusit i za skoro zoufalého stavu, můžou škrtnout třetinu lodí jako nehratelné, protože teď vyrazit například s Monarchem na záchranu hry, kdy tým campí na jednom čtverečku, bohužel mimo báze ("Bojim bojim, enemy má dvě CV, nikam nejedu, radši prohraju") a stav je 300-700 - to budu akorát pro srandu té letadlovce, aby si na mně zatrénovala. Vím, že WG neudělá backstep, ale stačilo by mi ke trošce štěstí alespoň OMEZENÝ počet letadel! Prostě abych měl pocit, když si mně týpek v letadlovce vybere za cíl, že když mu sestřelím alespoň pár letadel, tak že ta moje obrana měla alespoň trochu smysl ...

Ale letadlovka ma omezeny pocet letadel

[IDDQD]
Players
375 posts
11,686 battles

Je omezený a "omezený", vždyť víš, co myslím ...

Btw před chvílí jsem viděl na Streamu bitvu full T10 (na každé straně dvě desítkové letadlovky) a do těch full desítek WG prdlo jeden osmičkový Monarch na obě strany. Zároveň ho to naspawnovalo (toho, co jsem mohl vidět od začátku hry) úplně na kraj od všech ostatních lodí. "Úžasný zážitek" - je takový problém, kruci WG, dát v takovém případě bitvu full desítky 11 vs 11 lodí? ...

[O-S-W]
Players
249 posts
11,424 battles

Zajímalo by mě, proč se jen na letadlovky nevztahuje klanová sleva???

[O-S-W]
Players
249 posts
11,424 battles
On 2/8/2019 at 5:49 PM, Markethia said:

Hrál jsi teď někdy s T8 letadlovkou v T10 bitvě? To je doslova krmení AA nestvůry počty sestřelů. Takové bitvy končím standardně s udělenou dmg kolem 20-30k a to ještě díky tomu, že jsem trochu prudil DD, které jsou trochu odtržené od hlavní skupiny lodí + mohu pomoci maximálně nějakým spotem než mi to při větším přiblížení všechno popadá. Na druhou stranu, pokud se dostanu do bitvy s T8 CV proti šestkám, není problém 100k dmg.

Je jasné, že problém VYVÁŽENOSTI je jen a pouze v MM +2T!

• Cool 3

[_CSR_]
Players
238 posts
6,957 battles
V 8. 2. 2019 v 19:46 general00azetsk řekl/a:

Stale to boli plne letky. a utocil a utocil a utocil 

jako vážně? tak to bych se chtěl naučit nebo koupit takovou CV s tím co mám je realita úplně jiná. Jinak letadla jsou drahý jak mrcha takže cena za údržbu po bitvě je neskutečně přehnaná, přijít za bitvu o 30 letadel stojí barák a může si to dovolit jen někdo kdo má mraky kreditů a je mu to jedno.

[IDDQD]
Players
375 posts
11,686 battles

A nezdá se vám, že argumenty "obou táborů" se vlastně nepřímo shodují v jednom - a to, že tenhle patch se prostě tak nějak nepovedl? :cap_wander:...

• Cool 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.