Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
thethc

wykrycie

4 comments in this topic

Question

[S3ALC]
Players
5 posts
9,422 battles

Prosze o wytlumaczenie mechanizmu wykrywania okretow.

Lubie grac Z46,przed bitwa sprawdzam kamo innych niszczarek i czesto mam teoretycznie najnizsza wartosc a w praktyce najczesciej jestem wyspotowany przez inne niszczyciele zanim je zobacze i nie chodzi tu o radar ,czy  sonar.

Poprostu dostaje komunikat wykryto i nie bardzo wiem kto i co.

Czy okret plynacy ma wieksze szanse na wykrycie niz stojacy,czy tez wartosci kamo w skladach druzyn nie pokrywaja sie z rzeczywistoscia?

Z gory dzieki za odpowiedz

Pozdrawiam

3 answers to this question

Recommended Posts

• 1
Players
1,693 posts
7,993 battles
9 hours ago, thethc said:

Info dotyczące samolotów może być już przeterminowane.

Lubie grac Z46,przed bitwa sprawdzam kamo innych niszczarek i czesto mam teoretycznie najnizsza wartosc a w praktyce najczesciej jestem wyspotowany przez inne niszczyciele zanim je zobacze i nie chodzi tu o radar ,czy  sonar.

A jesteś sfitowany na maksymalne camo?

czy tez wartosci kamo w skladach druzyn nie pokrywaja sie z rzeczywistoscia?

Dokładnie. Praktycznie każdy używa kamuflażu i skilla, a od ósmego tieru jeszcze modułu.

• 0
[KLON]
Players
338 posts
17,486 battles
3 hours ago, thethc said:

Poprostu dostaje komunikat wykryto i nie bardzo wiem kto i co.

Czy okret plynacy ma wieksze szanse na wykrycie niz stojacy,czy tez wartosci kamo w skladach druzyn nie pokrywaja sie z rzeczywistoscia?

Z gory dzieki za odpowiedz

Pozdrawiam

W sumie to na tych Tierach jest więcej DDków, które mają lepsze kamo od z46 niż tych z gorszym kamo.Na dane w składach drużyn nie ma co patrzeć, te wartości są bazowe i nie biorą pod uwagę ulepszeń, skilli kapitana czy założonych kamuflaży.Jaki masz zasięg wykrywania z powierzchni na swoim z46?

• 0
[S3ALC]
Players
5 posts
9,422 battles

Dziekuje Goomich za konkretna odpowiedz,tak sie domyslalem,ze wartosci podane w skladach druzyn przed bitwa sa wartosciami bazowymi .

Zetke mam wymaksowana pod kamo i ze wszystkimi modyfikacjami mam 5,9 km wykrycia.

Moda prosze o usuniecie tematu jezeli uzna to za stosowne.

Pozdrawiam

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.