Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Veřejný test 0.8.1 - Všeobecná zpětná vazba

18 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,533 posts
3,140 battles

Kapitáni!

Na veřejném testu si můžete vyzkoušet změny, které přinese aktualizace 0.8.1. Veškeré tyto změny můžete najít v tomto článku na portále.

Zahráli jste si na veřejném testu? Napište nám své názory!

[SVK-A]
Beta Tester
82 posts
2,370 battles

No som na teste ale nikde tie britske lietadlovky v pristave, arzenale ani v technologickom strome. v hre tak isto vsetci len t8 a bez britskych cv. A taktiez nie su v arzenale tier 10 lode a vyzkum vsetkeho stoji rovnako skusenosti ako na live servery. Tak isto reset schopnosti velitela za plnu cenu, ziadnych 14 dni premium uctu.

[T-N-T]
Weekend Tester
140 posts
8,378 battles
On 2/7/2019 at 5:51 PM, PanVeduci said:

No som na teste ale nikde tie britske lietadlovky v pristave, arzenale ani v technologickom strome. v hre tak isto vsetci len t8 a bez britskych cv. A taktiez nie su v arzenale tier 10 lode a vyzkum vsetkeho stoji rovnako skusenosti ako na live servery. Tak isto reset schopnosti velitela za plnu cenu, ziadnych 14 dni premium uctu.

Po odehrání bitvy mi zkušenosti potřebné na IX a X skočily na 4000. O britský CV psali, že na testu nebudou, až na živém.

Players
3 posts
1,162 battles

Zdravím, po nainstalování klienta na PT a přetažení do game center se mi k serveru nepovedlo přihlásit, email stejný , heslo stejný jako na live serveru. Věděl by někdo ???

díky

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,533 posts
3,140 battles
54 minutes ago, LuckyDestructor said:

Zdravím, po nainstalování klienta na PT a přetažení do game center se mi k serveru nepovedlo přihlásit, email stejný , heslo stejný jako na live serveru. Věděl by někdo ???

díky

Jsi zaregistrován do veřejného testu? Mrkni do článku: https://worldofwarships.eu/cs/news/public-test/public-test-081/ 

Totiž tvé přihlašovací údaje na live server nejsou na public test, ty musíš založit nové (můžeš použít i stejné)

Players
278 posts
4,080 battles
V 7. 2. 2019 v 17:20 YabbaCoe řekl/a:

Zahráli jste si na veřejném testu? Napište nám své názory!

Nehrál jsem poslední verzi testu a ani nehraju aktuální verzi na živém serveru, ale můj názor na tohle je následující, běžte si znovu (poprvé) přečíst zpětnou vazbu k testu před vypuštěním reworku - je tam docela přesně popsáno, co nefunguje, proč to nefunguje a proč tenhle rework bez zásadních změn základních prvků reworku nebude nikdy fungovat - těch užitečnejch informací je tam dost, jen umět (chtít) číst.

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,533 posts
3,140 battles
51 minutes ago, Thenostheonmk2 said:

Nehrál jsem poslední verzi testu a ani nehraju aktuální verzi na živém serveru, ale můj názor na tohle je následující, běžte si znovu (poprvé) přečíst zpětnou vazbu k testu před vypuštěním reworku - je tam docela přesně popsáno, co nefunguje, proč to nefunguje a proč tenhle rework bez zásadních změn základních prvků reworku nebude nikdy fungovat - těch užitečnejch informací je tam dost, jen umět (chtít) číst.

V tom případě tento tvůj kometář v tomto vlákně pro Veřejný test 0.8.1 budu ignorovat. Děkuji za pochopení

• Cool 1
  • Funny 1

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
54 posts
7,316 battles
20 minutes ago, YabbaCoe said:

V tom případě tento tvůj kometář v tomto vlákně pro Veřejný test 0.8.1 budu ignorovat.

giphy.gif

:Smile_honoring:

• Funny 3

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,533 posts
3,140 battles
5 minutes ago, Flaky26 said:

giphy.gif

:Smile_honoring:

:fish_glass: tak... :Smile_veryhappy::Smile_veryhappy::Smile_veryhappy:

No nediv se mi, toto je vlákno pro PT 0.8.1, tak se ptám na zpětnou vazbu ohledně testované verze... takže jak mi tady zmíní, že tam nebyl, tak v tomto vlákně je jeho komentář absolutně irelevantní...

Players
278 posts
4,080 battles
Před 10 minutami YabbaCoe řekl/a:

No nediv se mi, toto je vlákno pro PT 0.8.1, tak se ptám na zpětnou vazbu ohledně testované verze... takže jak mi tady zmíní, že tam nebyl, tak v tomto vlákně je jeho komentář absolutně irelevantní...

Akorát, že ty informace stále platí, protože jste stále neměnili podstatný části reworku. Nicméně chápu, že hodláš absolutně ignorovat zpětnou vazbu a upřímě jsem to i čekal, WG ignorovalo absolutně vše (jinak by tohle nemohli vypustit v tomhle stavu), tak proč neignorovat komentáře i teď ne?

Takhle se určitě daleko dostanete, nemluvě o tom, že bylo snažší vytáhnout informace ze zpětné vazby před reworkem, než je luštit v tomhle hate spamu...

• Bad 5

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
54 posts
7,316 battles
1 hour ago, YabbaCoe said:

No nediv se mi, toto je vlákno pro PT 0.8.1, tak se ptám na zpětnou vazbu ohledně testované verze

Správně. Off topic komentáře netolerovat. :Smile_Default:

Musím pochválit ikonku nad lodí a oznámení do chatu, když někdo použije radar či hydro. Pokud někdo sleduje chat a okolí, může si lépe načasovat použití vlastních doplňků. Na testu se mi zdálo, že to celkem funguje (ale těžko soudit po pár bitvách).

Trochu mám obavy z předělávání map (Střepy). Chápu, že se WG snaží o balanc, ale takhle budou za chvíli všechny mapy stejné. Vypadá to jako jen trochu jiná Okinawa.

Co takhle zvýšit frekvenci nejvíce vybalancované mapy ve hře?

Spoiler

OCEÁN

Players
1,388 posts
4,330 battles
20 hours ago, Thenostheonmk2 said:

Akorát, že ty informace stále platí, protože jste stále neměnili podstatný části reworku. Nicméně chápu, že hodláš absolutně ignorovat zpětnou vazbu a upřímě jsem to i čekal, WG ignorovalo absolutně vše (jinak by tohle nemohli vypustit v tomhle stavu), tak proč neignorovat komentáře i teď ne?

Takhle se určitě daleko dostanete, nemluvě o tom, že bylo snažší vytáhnout informace ze zpětné vazby před reworkem, než je luštit v tomhle hate spamu...

Koukam, ze meteorologove se nemylili: Porad -4 =)

---

Uz tolik nebrec a bez si to vyzkouset.

Hraje se to dobre, CV nerfli poradne.

[SVK-A]
Beta Tester
82 posts
2,370 battles
25 minutes ago, M8ii said:

---

toho chudaka radsej nechaj napokoji este ti zacne nadavat. uz pisal ze lode prestal hrat, dobre spravil

[CSP]
[CSP]
Players
44 posts
23,122 battles
On 2/12/2019 at 11:57 AM, M8ii said:

---

nehraje se to dobře

• Cool 1

Players
278 posts
4,080 battles
V 12. 2. 2019 v 11:57 M8ii řekl/a:

Zkoušel jsem to na testu, dál tu sračku hrát nehodlám, aspoň ne dokud (jestli vůbec) to WG neopraví. Nehodlám dělat WGčku pokusnýho králíka a kazit si tak staty a zábavu ze hry, zvlášť potom, co absolutně ignorovali zpětnou vazbu.

V 12. 2. 2019 v 11:57 M8ii řekl/a:

Naprosto výborně, hrát CV je absolutní otrava a hrát proti ní znamená svítit skoro permanentně, všichni jsou z CV podělaný a tak kempí ještě 10krát usilovněji než před reworkem - úžasná zábava...

V 12. 2. 2019 v 12:18 PanVeduci řekl/a:

toho chudaka radsej nechaj napokoji este ti zacne nadavat. uz pisal ze lode prestal hrat, dobre spravil

Chudák seš ty, ty se tu lidem pošklebuješ, že jsou "uplakánci", když vyjádří svojí nespokojenost se stavem hry.

• Bad 2

Players
1,388 posts
4,330 battles
2 hours ago, Thenostheonmk2 said:

Zkoušel jsem to na testu, dál tu sračku hrát nehodlám, aspoň ne dokud (jestli vůbec) to WG neopraví. Nehodlám dělat WGčku pokusnýho králíka a kazit si tak staty a zábavu ze hry, zvlášť potom, co absolutně ignorovali zpětnou vazbu.

Naprosto výborně, hrát CV je absolutní otrava a hrát proti ní znamená svítit skoro permanentně, všichni jsou z CV podělaný a tak kempí ještě 10krát usilovněji než před reworkem - úžasná zábava...

Chudák seš ty, ty se tu lidem pošklebuješ, že jsou "uplakánci", když vyjádří svojí nespokojenost se stavem hry.

Vzdyt oni to opravili. Konecne muze hrat CV uplne kazdy, nejenom par vyvolenych RTS-karu.

Tys asi nezazil CV spotting za starych casu.

Co se tu nabrecelo potoky slz, ze se na nej povesilo letadlo a mel po hre. A CV si resilo klidanko na druhe strane mapy svuj DMG-ek

Ted se na tebe nepovesi, protoze musi pro dalsi letku.

nj, lidem vadi, ze se vratili CV do her, uz byli zvykli, ze je potkaji 1 za 50 her.

• Cool 2
  • Bad 2

[CSP]
[CSP]
Players
44 posts
23,122 battles
18 minutes ago, M8ii said:

Vzdyt oni to opravili. Konecne muze hrat CV uplne kazdy, nejenom par vyvolenych RTS-karu.

Co se tu nabrecelo potoky slz, ze se na nej povesilo letadlo a mel po hre. A CV si resilo klidanko na druhe strane mapy svuj DMG-ek

nj, lidem vadi, ze se vratili CV do her, uz byli zvykli, ze je potkaji 1 za 50 her.

CV mohl hrát každý, ale každý s ní uměl jinak, ne jak v tomhle stavu, kdy to zvládne cvičená opice

• Bad 1

Players
278 posts
4,080 battles
Před 14 hodinami M8ii řekl/a:

CO opravili? Spot? To asi težko ne? Protože třeba právě ten spot nepůjde opravit bez předělání základů nového systému, jediný co předělávali byla protiletecká a počet letede+shozů v letce a ani tu protileteckou ještě nevyřešili. O problémech jako je ovládání CV a další věci ani nemluvě.

A předtím to nemohl snad hrát každý? Byla snad nějaká částka v goldech nebo nutnost splnění IQ testu abys to mohl hrát? - ten IQ test by byl docela fajn ale pro celou hru...

Každej to mohl hrát, sledovat v nejhorším případě 8 letek na mapě (reálně 5 - protože TB a DB lítaly stejně pohromadě) musí zvládnout každej.

Akorát, že letadla předtím přiletěly, shodili náklad a 2-3 minuty byl od nich pokoj, ted jedna letka údělá 3 nálety a než poslední letadla odletí, tak přilétají další - to je podle tebe lepší?

• Bad 2

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.