Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

0.8.1 - Nadchodzą brytyjskie lotniskowe & kolekcja

2 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
2,392 posts
4,182 battles

Brytyjskie lotniskowce

Od czasu zamkniętych beta testów w World of Warships dostępne były tylko dwie możliwe do zbadania gałęzie lotniskowców – japońska i amerykańska. Do tej pary wkrótce dołączą brytyjskie lotniskowce, a Wy możecie zdobyć wczesny dostęp do aktualizacji 0.8.1.

Cechy szczególne brytyjskich samolotów

Brytyjskie samoloty mają większą pulę PW od swoich odpowiedników na tym samym poziomie. Aby wykorzystać tę przewagę i pokusić się o atakowanie okrętów z silną ochroną przeciwlotniczą, zalecamy skupić się na następujących umiejętnościach dowódcy i ulepszeniach zamontowanych na czwartym miejscu: Opancerzenie samolotów i Ekspert przeżywalności.

Brytyjskie bombowce spuszczają ładunki w odmienny sposób, zrzucając dużą liczbę bomb w nalotach dywanowych. Elipsa rozrzutu jest rozciągnięta równolegle do ruchu eskadry i ma większe rozmiary od elips rozrzutu bombowców innych krajów. Ta cecha sprawia, że będziecie mogli zadawać kolosalne uszkodzenia, jeśli w odpowiedni sposób podlecicie do celu.

Brytyjskie samoloty szturmowe przenoszą dużo rakiet, a bombowce torpedowe są wyposażone w potężne torpedy krótkiego zasięgu. Charakteryzują się też dobrą zwrotnością i stosunkowo niską prędkością przelotową, co pozwala im na niemal natychmiastowe zawracanie, wykorzystując doładowanie do zmniejszania prędkości.

Pamiętajcie, że lotniskowce są w fazie ciągłych prac nad balansem rozgrywki. Z tego powodu specyfikacje techniczne omawianych Brytyjczyków mogą w nadchodzących aktualizacjach ulec zmianie. Poprawki lotniskowców będą wprowadzane już po ich premierze na serwerach głównych. Taka decyzja wynika z faktu, że gracze inaczej zachowują się na serwerach testowych, niż na głównych, więc niemożliwe jest ostateczne zbalansowanie rozgrywki podczas testów. Chcielibyśmy więc od razu podkreślić, że bardzo docenimy wszelkie Wasze opinie i wsparcie!


Wydarzenie „Fly! Strike! Win!”

W aktualizacji 0.8.1 wydarzenie trwa w najlepsze. Podobnie jak uprzednio, dla graczy zostaną udostępnione cztery nowe etapy. Każdy etap potrwa tydzień i będzie się składał z czterech dyrektyw, z których każda zawiera od sześciu do ośmiu misji bojowych i ekonomicznych. W nagrodę można otrzymać różne przedmioty w grze, korony oraz kontenery Zrzut zaopatrzenia.

Wydarzenie „Fly! Strike! Win!” będzie dostępne dla graczy, którzy osiągnęli 12. poziom Przebiegu służby, a także grają okrętami V–X poziomu w bitwach losowych oraz kooperacyjnych. Niektóre misje mogą być wykonane w operacjach.

Gdy tylko zdołacie wykonać wszystkie dyrektywy w danym etapie, otrzymacie dostęp do Galerii Sław, gdzie będziecie mogli zdobyć nagrodę poprzez osiągnięcie odpowiedniej liczby punktów. Na koniec każdego tygodnia 100 najlepszych graczy otrzyma specjalne osiągnięcie „Top 100”.

b2840040-340f-11e9-8830-38eaa735f4cc_120

„Fly! Strike! Win!” w Arsenale

Arsenał otrzymuje nową, tymczasową kategorię z trzema zestawami, które zawierają możliwe do zbadania brytyjskie lotniskowce:

 • flag_United_Kingdom.png elite.png IV Hermes
 • flag_United_Kingdom.png elite.png VI Furious
 • flag_United_Kingdom.png elite.png VIII Implacable

Aby zdobyć zestawy z lotniskowcami, będziecie potrzebować tymczasowych zasobów — koron i florenów — wprowadzonych w ramach wydarzenia Fly! Strike! Win!

Jak zdobyć korony?

6a593b70-340d-11e9-aa3b-38eaa735f4cc_100
 • Wykonując dyrektywy wydarzenia Fly! Strike! Win!
 • Wykonując łańcuchy codziennych misji bojowych.
 • Wymieniając je za dublony w Arsenale (z tej opcji można skorzystać tylko trzykrotnie).

Jak zdobyć floreny?

6a155b08-340d-11e9-b445-38eaa735f4cc_100
 • Z kontenerów Zrzut zaopatrzenia, które możecie zdobyć wykonując misje bojowe i dyrektywy wydarzenia Fly! Strike! Win!
 • Wykonując łańcuchy codziennych misji bojowych.
 • Z kontenerów premium Zrzut zaopatrzenia, które możecie kupić w Sklepie premium.

Będziecie mogli zdobywać korony, floreny i kontenery Zrzut zaopatrzenia w nagrodę za wykonanie dyrektyw i łańcuchów misji bojowych wyłącznie podczas trwania pierwszych trzech tygodni aktualizacji 0.8.1.

 

Zestawy z lotniskowcami mogą zostać zdobyte wyłącznie w określonej kolejności, jeden po drugim. Każdy zestaw można otrzymać tylko raz na konto.

Korony można wymienić tylko na zestawy z lotniskowcami. Pozostałe korony można wymienić na floreny po kursie 1:8, lecz wyłącznie w trakcie czwartego tygodnia aktualizacji 0.8.1. Floreny zaś mogą zostać wymienione w dowolnym momencie, na inne przedmioty w grze: kredyty, konto premium Warships, wzory kamuflażu Union Jack, lub sygnały bojowe i ekonomiczne.

Wraz z premierą aktualizacji 0.8.2, wszystkie pozostałe korony zostaną automatycznie wymienione na floreny po kursie 1:8. Wciąż będziecie mogli wydawać swoje floreny w Arsenale w trakcie aktualizacji 0.8.2.


Kolekcja „Lotnictwo morskie”

Nowa kolekcja „Lotnictwo morskie” składa się z 16 elementów, wśród których znaleźć możecie modele samolotów, sygnały oficerów lądowania oraz odznaki brytyjskich lotniskowców. Pierwszy przedmiot z kolekcji można znaleźć w kontenerach Zrzut zaopatrzenia. Pozostałe – zarówno w kontenerach Zrzut zaopatrzenia, jak i codziennych. Musicie tylko aktywować subskrypcję na ekranie kolekcji, włączając opcję „Odbierz”, gdy tylko zdobędziecie pierwszy element.

 

Otrzymacie możliwość wyboru pomiędzy różnymi schematami kolorystycznymi kamuflażu brytyjskich okrętów w ramach nagrody za skompletowanie każdej listy tematycznej. Nagrodami za zdobycie całej kolekcji są: stały kamuflaż dla brytyjskiego lotniskowca VIII poziomu Implacable, okazja na wybranie pomiędzy różnymi schematami kolorystycznymi dla okrętów Wspólnoty, a także możliwość zatknięcia jednocześnie dwóch flag na brytyjskich lotniskowcach.

ebe3993e-29e4-11e9-a16d-38eaa735f4cc_120

Będziecie mogli wymienić duplikaty na brakujące przedmioty z kolekcji „Lotnictwo morskie” w stosunku 5:1. Możecie wybrać pożądany przedmiot, który chcecie zdobyć za niepotrzebne kopie. Gdy uzbieracie całą kolekcję, wszystkie pozostałe na Waszych kontach duplikaty zostaną wymienione na kredyty po kursie 1 przedmiot = 15 000 kredytów.

Więcej informacji na temat wydarzenia „Fly! Strike! Win!”, nowej kategorii w Arsenale, a także kolekcji Lotnictwo morskie, możecie znaleźć w specjalnym artykule.


Dostawy codzienne brytyjskich lotniskowców

Jeśli będziecie logować się regularnie do gry pomiędzy 28 lutego a 14 marca, możecie odebrać następujące nagrody w sekcji Dostaw codziennych:

 • 3 wzory kamuflażu Union Jack
 • 50 000 kredytów
 • 50 000 kredytów
 • 1 dzień konta premium Warships
 • 1 kontener Zrzut zaopatrzenia
 • 50 000 kredytów
 • 5 wzorów kamuflażu Union Jack
 • 1 dzień konta premium Warships
 • 50 dublonów
 • 1 kontener Zrzut zaopatrzenia

Możecie w sumie otrzymać 10 nagród, natomiast dostawy są dostępne przez 14 dni. Z tego też powodu możecie pominąć cztery dni z dwóch tygodni i wciąż otrzymać wszystkie dostępne nagrody!

 • Cool 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×