Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

0.8.1 - Radar

4 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
2,392 posts
4,182 battles

Radar dozorowania

Począwszy od aktualizacji 0.8.1 sprzęt eksploatacyjny Radar dozorowania będzie działał w następujący sposób: wykryty okręt natychmiast pojawi się na minimapie, natomiast stanie się widoczny dla drużyny przeciwnej po upływie 6 sekund, pod warunkiem, że w tym czasie będzie nieprzerwanie pozostawał w strefie działania radaru. Niszczyciele i krążowniki polegające na pozostawaniu w ukryciu i zasłonie dymnej otrzymają szansę na manewrowanie, co pozwoli im na uniknięcie ostrzału ze strony większości przeciwników i zredukowanie ilości otrzymanych uszkodzeń.

2a91fc4a-2ea2-11e9-b93b-38eaa735f4cc_120

Interakcja pomiędzy okrętem wykorzystującym Radar dozorowania i jego celem pozostaje niezmieniona: wykryta jednostka natychmiast pojawi się na minimapie i w samej grze.

Te zmiany pozwolą okrętom polegającym na kamuflażu grać bardziej proaktywnie. Okręty mające na pokładzie Radar dozorowania będą mogły walczyć z taką samą skutecznością jak wcześniej, lecz będą musiały polegać raczej na sobie, aniżeli na współpracy zespołowej podczas pierwszych sześciu sekund po aktywacji sprzętu eksploatacyjnego.

https://worldofwarships.eu/pl/news/game-updates/update-081-british-squadrons/#gameplay

Share this post


Link to post
Share on other sites
[GRAY]
Players
47 posts
16,991 battles

Za... Ekhm... Fajny pomysł z tym radarem  ;) Czekam 6 sekund (siedząc w dymie) na pojawienie się niszczyciela płynącego 3km ode mnie, który po ich upływie zdąży cię storpedować i jeszcze schować się za górką :> Taka współpraca zespołowa z tego wynika że radar poszedł się.. sobie na spacer. A tak na serio to ten czas renderowania powinien się zmniejszać/zwiększać wraz z odległością dzielącą nas od radarowanego okrętu, chociażby w celu uniknięcia powyżej opisanych sytuacji, ale kto tutaj słucha swoich graczy... :]

Do tego dochodzą lagi, wyrzucanie z serwera (czyli norma po każdym update) i mam dość grania na jakiś tydzień :)

Już serio nawet nie dajecie szans na dostosowanie się do nowych zmian, walcząc o kolejne straty swoich graczy :D

Serdecznie nie pozdrawiam :}

Share this post


Link to post
Share on other sites
Players
1,660 posts
8,928 battles

@WG_Lumberjack

Ja rozumiem te wszystkie zmiany prócz jednej. Workowi zabrali radar 9,9 km teraz 10km, bo DD nie ma jak uniknąć radaru, bo Worek miał spot mniejszy od zasięgu radaru. Teraz ma spot 9,8 km, a radar 9 km. Donskoi ma 12,57 km spot i 12 km radar ok prawie 600 m zapasu, ale Chapayev ma 10,37 km spot i 12 km radar! WTH?

  • Cool 1
  • Funny 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×