Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

0.8.1 - Zalania

2 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
2,392 posts
4,177 battles

Zalanie

Poprzednio, gdy podczas zalania okrętu sprzęt eksploatacyjny Grupa naprawczo-ratunkowa nie był natychmiast gotowy do użycia, szanse na zatopienie lub otrzymanie poważnych uszkodzeń były bardzo duże.

Nadchodzące zmiany w mechanice zredukują czas trwania zalania i uszkodzenia z nim związane. Okręt jednak od tej pory będzie mógł być dotknięty dwoma zalaniami jednocześnie. Może do nich dojść na obu końcach okrętu – zarówno na dziobie, jak i na rufie, gdzie granicę stanowi środek okrętu. Warto nadmienić, że okręt nie może być dotknięty jednocześnie dwoma zalaniami na tym samym końcu.

2a7d77f2-2ea2-11e9-8b57-38eaa735f4cc_120

Zalanie zmniejsza moc napędu, co jest najbardziej widoczne podczas próby dynamicznego manewrowania, przez co okręt staje się łatwym celem dla przeciwników. Nowa aktualizacja powiększy karę nakładaną na wydajność napędu, co wraz z innymi zmianami w mechanice nadal będzie czyniło z zalań tak samo poważne zagrożenie, jak wcześniej.

Zmiany sprawią, że zalanie będzie mniej bolesne dla nowych graczy i pozwolą tym bardziej doświadczonym na efektywniejsze zarządzanie PW swojego okrętu, zapewniając dodatkową okazję na ripostę.

Gracze będą teraz mniej ostrożni i zachowawczy przy używaniu Grupy naprawczo-ratunkowej. Powinno to więc spowodować, że średnie uszkodzenia w wyniku zalań będą rosnąć, a nie maleć.

Więcej szczegółów o zmianach w interfejsie, podobnie jak o zalaniu i Radarze dozorowania możecie przeczytać w specjalnym artykule.

 

https://worldofwarships.eu/pl/news/game-updates/update-081-british-squadrons/#gameplay

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×