Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

0.8.1 - Ogólna dyskusja

10 comments in this topic

Recommended Posts

[PL_RP]
Players
7 posts
22,220 battles

Panowie, a co z misją bojową na exeter , którego nie można kupić ???

Przypomnę, że jest to misja bojowa   - rycerz devonu- 

[HOB]
Moderator
1,510 posts
6,406 battles
5 minut temu, Endi68 napisał:

Panowie, a co z misją bojową na exeter , którego nie można kupić ???

Przypomnę, że jest to misja bojowa   - rycerz devonu- 

image.png.9c6933c971bf411accc477e25ec91a3c.png

?

• Boring 1

[PL_RP]
Players
7 posts
22,220 battles

I DZIĘKUJĘ    - SPRAWDZAŁEM RANO I JAKOS W POŁUDNIE I NIE BYŁO TEGO OKRĘTU W SKLEPIE , a teraz się pokazał  - dobranoc    :) 

Players
76 posts
2,722 battles

Cześć,

Chciałbym zaapelować do administracji tej gry aby poprowadzili na stream jakąś serie "Jak celować do okrętu, uciekającego, szturmującego, podpływającego blisko itd..." Grając ostatnio muszę pochwalić ostatnią aktualizację i rozproszenie radaru po mapie dookoła okrętu oraz informowanie o jego włączeniu na czacie. Świętnie się to prezentuje. Natomiast jest jedna sprawa, gracze. A dokładniej ich sposób grania czy też celowania, pewnie wielu z nas się zgodzi że celowanie w tej grze graczy woła o pomstę do nieba.... okręt ucieka to widziałem gracza który strzela w jego rufe a potem krzyczy na czacie dlaczego nie może trafić... serio? Moja reakcja była typu "Poważnie?" Lub druga sytuacja gdy dziobujesz się do okrętu a ten "arcymistrz" jest do ciebie o dziwo bokiem to nic nie pozostaje jak ustawić celownik na lini pionowej środka jego pierwszej wieży na wysokości styku kadłubu z wodą powiem tak cytadele mu z pewnością zapewnisz mi się udało grając musashi w Iowe tym sposobem trafić 6 cytadel to oznacza że każdy z 6 pocisków wszedł w Cytadele. Jednak są mistrzowie którzy biją w nadbudówkę lub 1,2-2cm nad poziomem wody czyli w typową burtę co kończy się niepowodzeniem.

Druga sprawa: Proszę zróbcie coś z celowaniem gdy okręt chce nas taranować a my możemy mu jeszcze co nie co, może i nawet cytadele trafić jednak celownik blokuję się na pokładzie w górę i nie można zejść celownikiem w dół dopiero zmieniając widok z trzeciej osoby i znowu wracając do trybu snajpera jednak jest problem podczas takiego szturmu, ponieważ w takim momencie liczy się każda sekunda i atmosfera w grze sięga w tym momencie zenitu i nagle blokada celownika... taran i do portu. I tak kończy się gra nie na fajnym zachowaniu gracza i ajć nie udało się może innym razem tylko jest... wargaming to wargaming tamto "uninstall this game" później wyładowanie się na czacie na innych graczach gdzie później może i są za to banowani, później ti tak znowu się zaczyna błedne koło = toxic jakiś czas. Ale po co zwalczać to na takim etapie jak można to naprawić i zdusić agresje graczy w zarodku.

• Funny 1

Players
1,693 posts
7,993 battles
19 minutes ago, CHALLENGER_NESI said:

Druga sprawa: Proszę zróbcie coś z celowaniem gdy okręt chce nas taranować a my możemy mu jeszcze co nie co, może i nawet cytadele trafić jednak celownik blokuję się na pokładzie w górę i nie można zejść celownikiem w dół dopiero zmieniając widok z trzeciej osoby i znowu wracając do trybu snajpera jednak jest problem podczas takiego szturmu, ponieważ w takim momencie liczy się każda sekunda i atmosfera w grze sięga w tym momencie zenitu i nagle blokada celownika...

Odkręć kółkiem myszki jeden albo dwa stopnie przyblizenia.

Players
1,363 posts

Nie wiem czy specjalnie to zrobiliście czy po zmianie mapy zapomnieliście wprowadzić tierowe ograniczenie ale mapa Okruchy jest ciut za mała na TX.. przy 20km(CA) zasięgu na starcie można działami pokryć wszystkie 3 capy, a co dopiero BB -  te to po chwili sięgają zasięgiem na drugi koniec mapy:D

[PUNKS]
Weekend Tester
57 posts
18,264 battles

1. Etykieta:

Językiem oficjalnym forum jest język angielski. Używanie innych języków jest dozwolone jedynie w specjalnych sekcjach językowych.

Nie przeklinaj

Pisz na temat

Forum World of Warships służy do dyskusji na tematy związane bezpośrednio z grą World of Warships

Tematy niezwiązane z World of Warships lub Wargaming.net zostaną usunięte.

Nie dyskutuj na temat moderacji i sankcji

Lektura naszych Reguł pomoże w zrozumieniu, dlaczego Twój wpis podległ moderacji

Nie używaj nicków pracowników Wargaming w tytule Twoich postów

Wszelkie ważne i nagłe sprawy należy zgłaszać bezpośrednio do Działu Obsługi Klienta

Nie zakładaj wątków po to by dzielić się prywatnymi wiadomościami

Wymiana wiadomości z Działem Obsługi Klienta oraz przez prywatne wiadomości powinny pozostać prywatne.

• Cool 13

[PUNKS]
Beta Tester
3 posts
20,382 battles

Dzień dobry,

W pełni popieram - bo praw nabytych nie powinno się zabierać. Szczególnie to dziwne, że rekompensaty za CV były przeprowadzone w sposób zadowalający.

Traktuję zlikwidowanie zniżki w porcie na CV jako bug do natychmiastowej korekty - chyba, że WG ma inny pomysł, ale tez wymaga to jasnej komunikacji do wszystkich graczy.

Z pozdrowieniami

Kserkses

• Cool 6

[PUNKS]
Weekend Tester
57 posts
18,264 battles

Dzień dobry,
minęło trochę czasu od mojego ostatniego postu i spokojnie wracam do tematu zmian i obecnie funkcjonującej wersji gry.
Mam nadzieję że tym razem obejdzie się bez warna, a po moich hymnach i wątpliwościach pozostanie chociaż ten post :).

Cieszę się (zresztą pewnie nie tylko ja) że w grze pojawiły się nowe okręty. Nowa gałąź drzewka brytyjskiego i nowe długo wypatrywane premki. 
Urozmaicenie ewentami w rodzaju Fly Strike Win,  Bitew Morskich czy misji na HMS Exeter też zasługuje na pochwałę. To te dobre rzeczy które nam sie przytrafiły i przytrafiają.

A teraz proza życia:

Wprowadzenie reworku klasy lotniskowców można różnie oceniać - ja przyznaję że pojedynczy gracze, Ci którzy chcieli dostać rekompensaty za zmiany, powinni być zadowoleni.
Ci którzy indywidualnie chcieli na nich dodatkowo zyskać, na pewno zyskali. Przy okazji jednak....

Jak próbowałem wcześniej zasygnalizować, uważałem i nadal uważam że z punktu widzenia dowódcy klanu i klanowicza jednostronne zniesienie zniżek klanowych na lotniskowce
zostało żle i niemoralnie przeprowadzone przez twórców gry. Chociaż jest to zgodne z regulaminem gry. W punkcie 1.04 jest zapisane że Wargaming.net może zmienić w koncie gracza co chce, wtedy kiedy bedzie chciało, bez pytania go o zgodę (link do regulaminu gry). Co wcale nie znaczy że powinno tak robić. Jak mądry człowiek przede mną napisał "nabytych praw (zniżek) nie powinno sie odbierać .."bez rekompensaty.

Fly Strike Win.

Szkoda że na samym początku nigdzie w oficjalnych materiałach nie wypowiedziano się że za walutę zdobytą za samą systematyczną grę nie uda sie kupić w arsenale HMS Implacable. I że trzeba będzie wydać kasę. Niby nieoficjalnie wszyscy o tym mówili i to wiedzieli ale oficjalnie nadal jest do zdobycia "dla każdego". W przypadku HMS Cossack od początku wydarzenia było stwierdzenie że będzie dostępny za minimalną kwotę i wyglądało to rzetelniej niż teraz czytanie na czatach gry, kanałach diskorda spiskowych teorii i narzekań. Pewnie gdyby to był okręt premium to by przeszło bez szemrania.  

Bitwy morskie:
Ostateczna forma w jakiej zaistniały Bitwy Morskie jest chybiona. Bazowe XP i progi postępu poziomu gwiazdek są źle pomyślane, przy obecnym pomyśle na wydarzenie jako próby powinny być naliczane tylko zwycięskie bitwy.

Życzę wszystkim powodzenia na głębokich wodach, 

z poważaniem,
z4r4z4, PUNKS

• Cool 17
  • Funny 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.