Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

[UPD 11/2] Aktualizacja 0.8.0.2

40 comments in this topic

Recommended Posts

Players
379 posts
15,394 battles

Before that, I played very few aircraft carriers, at the moment it was fun, until today's update!
After the upgrade, the airplanes actually fall all at one max. 2 raids. Targeting with torpedoes is a pure lottery.
WG showed that even after a year of testing, they will not be able to introduce a refined new mechanic ...
The proof is of course the update to update, and it's sooo fast ...
Best to let me sell 8 and 10 tier for 100% of the value and let me know how you cover the subject ...

P.S. in wot I stopped playing when one of the 10 tiers was turned into something else ...
Here begins the same, today's change means the efficiency of aircraft carriers -60-70%, as I researched them and I bought it was a different product ... this is called experimenting on breadcakes ... I'm unhappy ...
For me, this is your next step to uninstall the game as well as WOTA ... Or rather I am a "generous player"

• Cool 2

[MS-B]
[MS-B]
Alpha Tester, Players, In AlfaTesters
2 posts
12,667 battles

with this hotfix you went from the extreme to the extreme. now cv are not needed and every ship build under AA is able to defend against the cv without a problem  and nerf cv totally took away the pleasure of the game and the only task cv now after this hotfixe is the detection of the enemy ships and hunt dd . You should only fix AA system not nerf cv you killed your own rework after week of existence. good job i will w8 for player who show you that that despite the nerf,  he will destroy the opponent and I am curious what will you do if the players continue to  accuse that the carriers are  still strong, the ban of good players? removing aircraft carriers from the game, or maybe carriers only on consoles

• Cool 2
  • Bad 1

Players
379 posts
15,394 battles

Dokładnie tak jak napisałeś, kombinują rok, potem wprowadzają coś, a za kilka dni niszczą wszystko nad czy "pracowali" rok...

• Cool 1
  • Bad 1

Players
5 posts

I jeszcze:

- update są w stylu "zmieniamy system zadawania obrażeń" i żaden konkret, żadna liczba

- zauważyłem, że prędkość torped w Grafie spadła z 40 do 35 (i teraz nie wiem czy już z wątroby siada mi na pamięć, czy rzeczywiście ją zmienili), ale w ogłoszeniu nie ma o tym wzmianki (no chyba, że jednak z wątroby na oczy)

- przez parę dni grało się lotniskami "za dobrze", to teraz gra się "ch***wo"

Dziecko wylane z kąpielą..

A tak naprawdę wystarczyło parę drobnych zmian i sprawdzić jak to idzie, w razie czego później następne.

• Cool 1

Players
379 posts
15,394 battles

pisali o zmianie predkości na Hakuryu, a jak mialem 55 z perkiem tak mam nadal, ale to nic, bo teraz na modzie 1 czy 2 trafic cos to jakas masakra, poza tym samoloty spadaja jak kaczki, z pelotka na 7 tierach tez poje....li, zamiast zmniejszyc o 25% to zmniejszyli do 25%....

I dziwią się potem, ze sie ludzie złoszczą...

• Cool 1

Players
5 posts

Taa wszystko spada jak kaczki... dzisiaj chciałem dojść Shimę, ale cała eskadra mi spadła - myślę sobie, pewnie jakiś krążek gdzieś za górką, w dymku czy coś, niech no sprawdzę drugi raz... druga eskadra w wodzie i co? Shima straciła mi dzisiaj 17 samolotów. Bubel, nie "rework".

• Cool 1

Players
10 posts
2,578 battles

Drogie WG 

Obecny rework wymagał tylko balansu AA nie totalnego rozbrojenia CV. Niszczycie własny tytuł zniechęcając ludzi do gry.

• Cool 3
  • Bad 3

[ORKAN]
Players
5 posts
6,520 battles

To co odpierdzielili dzisiaj z tą łatą to to wywołuje obłąkańczy śmiech, po rebalansie eskadry torpedowe z Shokaku nie są w stanie podlecieć do Musashi !!! Wszystko pada jak muchy. Ponowne przygotowanie maszyn to teżjakaś porażka. W porównaniu z tym co było wczoraj to przepaść. Sami rozpieprzyli swoje dzieło w 24 h. Gratulacje WG.

• Cool 2
  • Bad 2

Players
379 posts
15,394 battles

Śmiało możecie sobie zabrać z mojego konta te wypociny zwane lotniskowcami, i wrócić mi za nie free xp + kasę...

Prowokujecie mnie do odinstalowania wows, tak jak to zrobiłem z WOT ponad 2 lata temu...

Tam za sprawą niszczarki ger 10 tieru, którą sobie podmienili - bo tak im się chciało...

tu rok "pracy" nad nową mechaniką lotni,  - po tyg sie okazało, ze jest nie teges, -shitfix, ktory robi z lotni szalupy z paralotniami zamiast samolotów... 

• Cool 2
  • Bad 1

[R0GUE]
Players
8 posts
4,085 battles
5 hours ago, maxh4x said:

Taa wszystko spada jak kaczki... dzisiaj chciałem dojść Shimę, ale cała eskadra mi spadła - myślę sobie, pewnie jakiś krążek gdzieś za górką, w dymku czy coś, niech no sprawdzę drugi raz... druga eskadra w wodzie i co? Shima straciła mi dzisiaj 17 samolotów. Bubel, nie "rework".

Ja grałem co prawda 6 tierowym "Ryjkiem", ale Akizuki rozwalil mi 4 albo 5 pełnych grup, udało mi się zaatakować go 2 razy (ok 1000 dmg), a wiekszość grup nawet się do niego nie zbliżyła. Też rozglądałem się za krążownikiem, ale nie było w okolicy nikogo innego.

Zamiast jakoś balansować to AA, podnieść skuteczność o 20% i zobaczyć co będzie, to zwiększyli o 400% i wioooo.

Przed dzisiejszym patchem mój Fletcher w buildzie AA, z dopałką +200% walił kilka razy słabiej niż teraz Akizuki bez dopałki.

Co więcej... mój Buffalo w buildzie AA zdejmował 0-2 samoloty zanim te do mnie dolatywały, a teraz sie do byle DD'ka nie da dolecieć :P

• Cool 1
  • Bad 2

Beta Tester
22 posts
8,475 battles
15 hours ago, Pyro2015defender said:

Drogie WG 

Obecny rework wymagał tylko balansu AA nie totalnego rozbrojenia CV. Niszczycie własny tytuł zniechęcając ludzi do gry.

W pełni się zgadzam. 

• Cool 1
  • Bad 2

Players
8 posts
7,891 battles

Dobrze by było najpierw naprawić prawidłowe wyświetlanie wartości AA na okrętach, a później wprowadzić możliwość darmowego przeszkalania kapitanów. Obecnie wartość liczbowa p-lotki nie uwzględnia ani perków AA kapitana, ani udoskonaleń AA na okrętach.

[-PAV-]
Players
5 posts

BRAWO WG BRAWO nie tylko strzał w kolano i obie stopy to przy okazji i w głowę... nawet jak wprowadzicie lotniskowce chińskie i polskie to i tak ich nie kupię

• Cool 1

[BMWY]
Players
6 posts
3,404 battles

Z tego co widze to takze spaprano bitwy kooperacyjne , czemu nie ma lotniskowcow w druzynie botow? Zamiast nich jest dodawany pancernik zamiast lotniskowca co niestety czesto wypacza gre...

• Cool 1
  • Boring 1
  • Bad 2

Players
133 posts
8 minutes ago, Rold said:

Z tego co widze to takze spaprano bitwy kooperacyjne , czemu nie ma lotniskowcow w druzynie botow? Zamiast nich jest dodawany pancernik zamiast lotniskowca co niestety czesto wypacza gre...

naprawdę są tacy gracze co się obudzili po 2 tygodniach, na forum to umieją wejść, a ze strony nie umieć czytać?

• Cool 1
  • Funny 1

[BMWY]
Players
6 posts
3,404 battles

Wybacz Socyn ale nie zauwazylem takiej informacji w oficjalnych zrodlach WOwa...Jakbys byl laskawy wrzucic link w ktorym o takiej zmianie pisza bylbym wdzieczny

[KLON]
Players
339 posts
17,486 battles
7 minutes ago, Rold said:

Wybacz Socyn ale nie zauwazylem takiej informacji w oficjalnych zrodlach WOwa...Jakbys byl laskawy wrzucic link w ktorym o takiej zmianie pisza bylbym wdzieczny

Przy okazji informacji o usunięciu niektórych operacji była mowa botach na CV.

Część rozgrywki w tych operacjach była związana z lotniskowcami. Niestety na obecnym etapie boty nie zostały wystarczająco „wyszkolone”, aby sprostać nowemu procesowi rozgrywki. Trwają prace nad ich „ulepszeniem” i dołożymy wszelkich starań, aby te operacje wróciły do gry.

[BMWY]
Players
6 posts
3,404 battles

Jakies zdanie wrzucone kompletnie w innym temacie a nie ma jasnej informacji konkretnie wyszczegolnionej - wiec jest - moim odczuciu- malo czytelna...

[KLON]
Players
339 posts
17,486 battles
9 minutes ago, Rold said:

malo czytelna...

Dla większosci graczy cała zmiana wprowadzona w patchu 0.8.0 jest mało czytelna, wiec to akurat nic nowego. Tak w ogóle to uważaj o co prosisz, większośc graczy na randomach akurat narzeka teraz najbardziej na bitwy w których są CV w grze. Z czym się wiąże w sumie problem braku CV na bitwach kooperacyjnych? Więcej DMGu/expa/kasy jest do zdobycie w łatwy sposób na botach?

• Cool 1

Players
37 posts
4,366 battles

Ja dziś zaliczyłem wylot z gry zanim zacząłem grać,niczym zdążyłem wrócić było już po mnie i to już nie pierwsza taka sytuacja powinna być jakaś rekompensata za coś takiego bo to nie z mojej winy.

[TF-7-]
[TF-7-]
Players
356 posts
5,384 battles

Większość graczy, niezależnie od koloru, to poczciwi idioci, którym do tego WG jeszcze mózgi wyprało. Ci inni, z rzadka na forum zaglądają

P.S.

Jakimś cudem cytat się nie zapisał

Edited by wib_wojtek
  • Cool 1
  • Bad 1

[SURFA]
Players
88 posts
3,710 battles

Moim zdaniem skuteczność samolotów przed poprawką była w zasadzie ok. Lotniskowce plasowały się w zależności od gracza od dolnej ćwiartki do górnej i bardzo rzadko na topie oraz na dnie. Okręty ze słabym AA może i dostawały trochę częściej, a wymanewrowanie rakiet przez czerwone DD było niemal niemożliwe, więc polowania na zużyte DDki bez dymu były skuteczne, ale... okręty z dobrym AA mogły dziesiątkować samoloty i bywało, że mój bufallo zdejmował 30+ samolotów, a i taki Dallas czy inne okręty z buffem nieraz pozwalały skutecznie obronić pobliskie lotnisko przed torpedami.
Planowałem sobie pograć Cvkami bo może jednak ta zmiana nie była taka najgorsza per saldo choć wolę RTS, ale teraz to się znowu zastanawiam jaki w tym sens? Przecież chodziło o przyciągnięcie nowych graczy na CV, a nie ich odstręczenie. Lotniska były najskuteczniejszymi zabójcami okrętów w II W.Ś., więc czemu gra ma tego nie oddawać? Niech build AA będzie opcją nad którą wielu graczy będzie mieć dylemat. A nie żeby 90% go olewało bo lotniska dostały mega nerfa i są już tylko elementem folklorystycznym. Pomijam to, że zniechęcenie do lotnisk spowoduje, że klasa będzie - ale realnie nieużywana. To jaki sens? Jakby było mało, że ścięto ponad połowę wszystkich CV z gry.

• Cool 3
  • Funny 1
  • Bad 2

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.