Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

[UPD 11/2] Aktualizace 0.8.0.2

81 comments in this topic

Recommended Posts

Players
64 posts
6,605 battles

Skor by som bol aj za znizenie rychlosti lietadiel, kedze lietaju krizom krazom cez celu mapu..... vsetko naspotuju...DD sa neoplati takmer vobec hrat.

• Cool 1
  • Bad 1

[NYXCZ]
Alpha Tester
8 posts
2,451 battles

Trapny balast uz tak trapneho balastu jmenem cv. Kdyz ma clovek stesti a hraje hru bez cv = fun. Kdyz s nima = vypnout a jit hrat neco jinyho

• Cool 2
  • Boring 1
  • Bad 1

[C-WAW]
Players
32 posts
9,497 battles

Obtížnost hraní za dd se změnila z hard na insane survival. Takhle to ted vypadá  v desítkách, ani jedno dd, obě letadlovky mají highest exp a na konci, když už není co šikanovat si to rozdají proti sobě, což je na dlouho a dojde i na sekundárky....GJ

cv.jpg

• Cool 1
  • Funny 2
  • Boring 1

[CSP]
[CSP]
Players
50 posts
25,573 battles

již se těšíme na příchod UK CV, které do tohodle nevybalancovaného paskvilu přinesou další frustraci :D
balancování lodí OK, ale ne tímto stylem : *EDIT* to a potom se uvidí
a změny v tomto hotfixu : na nic
lepší by bylo udělat roll back a hodně kol dalšího testování, ne použít hráče jako pokusná morčata/králíky/křečky .... můj názor, že hodně z nich to odladí od chuti do dalších investic v této hře

Edited by shindyGG
Vulgarismus
  • Cool 1
  • Bad 1

[IDDQD]
Weekend Tester
946 posts
8,507 battles
27 minutes ago, Forsakenn said:

Obtížnost hraní za dd se změnila z hard na insane survival. Takhle to ted vypadá  v desítkách, ani jedno dd, obě letadlovky mají highest exp a na konci, když už není co šikanovat si to rozdají proti sobě, což je na dlouho a dojde i na sekundárky....GJ

Spoiler

cv.jpg

Smejem sa cez slzy. Toto je oveľa väčší fail ako Rubikon vo WoT. Pretože ten aspoň pred vydaním stiahli. Vo WoWS tento paškvil vydali a teraz nevedia, čo skôr opraviť.

• Cool 5
  • Funny 1
  • Boring 1
  • Bad 1

[-BES-]
Players
314 posts
8,127 battles

Takze, dnesni update mi krasne dodrbalo klienta lodí . Gratuluji !

Po spusteni mi hra spatne do černé obrazovky a neni jina moznost nez dat RESTART ( čidlíkem) 

ctrl+alt + delete nefachá ( to pisu pro rejpaly ) 

Mam koupeny premko , NEMUZU se do hry prihlasit , kdo mi nahradi ušlé dny hm ?

[BL4CK]
Players
24 posts
21,695 battles

Tady je vidět jak moc jste postoupili v balancu, celý enemy tým mi sesmahl jen 10 letadel a to nemluvím o tom, že t6 nemá šanci. Zaznívá to dost často ale, ale chce to i balanc MM +-1 pro letadlovky. Ale takto se to ve wg dělávalo ono to je třeba uspořádat mítink na němž se nikdo neshodne programátorský tým jenž neví zda by to zvládl, a pak se objeví kretén co vymyslí, že by se mohla změnit mechanika, která vše zjednoduší. No jednoduše si vemte všichni letadlovky a šikanujte se dokud vás to nepřestane bavit.

cv.png

• Cool 1
  • Funny 1

[VW]
Players
26 posts
2,399 battles

Ako nehnevajte sa vsetci tu placete ... som rad za tuto zmenu a nie vonku 50 lietadiel a  sledovat vsetko ..takto staci len jedno sledovat a riadit ho ...hravam aj z inymi lodami ale furt natrafim na camperov a nikto mi nepomoze tak si hraajem z CVckom a hraje sa mi dobre 

• Cool 2
  • Bad 1

[PRDI]
Players
218 posts
1,712 battles
11 minutes ago, Baci_SVK said:

Ako nehnevajte sa vsetci tu placete ... som rad za tuto zmenu a nie vonku 50 lietadiel a  sledovat vsetko ..takto staci len jedno sledovat a riadit ho ...hravam aj z inymi lodami ale furt natrafim na camperov a nikto mi nepomoze tak si hraajem z CVckom a hraje sa mi dobre 

tak si zober Konigsberga a hybaj hrať proti Ryuju a potom mi povedz prečo ludia nadavaju

alebo Budonneho proti leximu ako to je vyššie a prajem prijemne odreagovanie od hry ked len utekaš pred niečim čo nevieš zostreliť a nehovoriac o tom že Budonny ma ešte horšie AA-čka ako Kirov

• Cool 5
  • Funny 1

[VW]
Players
26 posts
2,399 battles
1 minute ago, ElHabanero said:

tak si zober Konigsberga a hybaj hrať proti Ryuju a potom mi povedz prečo ludia nadavaju

alebo Budonneho proti leximu ako to je vyššie a prajem prijemne odreagovanie od hry ked len utekaš pred niečim čo nevieš zostreliť a nehovoriac o tom že Budonny ma ešte horšie AA-čka ako Kirov

tak sa skvor stazujte na to ako to dava ked hlada hracov do hry :D

[PRDI]
Players
218 posts
1,712 battles

ale čo by bolo potom s tebou keby si bol 6-ka CV proti 8-kam a nie naopak ?

• Bad 1

[VW]
Players
26 posts
2,399 battles

este jedna vec ked to blbo losuje ... mam 8 bitevnik a skoro vzdy ma to da medzi 9 a 10 a uz len z dialky vidim streli ani nevidim tu bytevku co ma octreluje pomali z 25 km 

[VW]
Players
26 posts
2,399 battles

2 minutes ago, ElHabanero said:

ale čo by bolo potom s tebou keby si bol 6-ka CV proti 8-kam a nie naopak ?

ako som piasal skvor sa stazujte na losovanie a nie na lietadlovu lod

[PRDI]
Players
218 posts
1,712 battles

no vidíš ja to mam podobne s tym sa da žiť ale o 2T vyššie CV proti tebe to je samovražda

• Boring 1

[VW]
Players
26 posts
2,399 battles
1 minute ago, ElHabanero said:

no vidíš ja to mam podobne s tym sa da žiť ale o 2T vyššie CV proti tebe to je samovražda

ja viem ja to poznam ked isli na mna dve CV 10tky z torpedami tak si expim teraz CV urob to aj ty 

• Cool 1

[CULMY]
Players
120 posts
8,983 battles

no skuste si nekdo vzit CV 8/10 a udelat nalet na enemaky, pri tomto do... myslenem zpusobu utoku vam zarucim, ze se vam nevrati  vetsina letadel, pokud vubec nejake.  Nepochopil jsem logiku rozfazovaneho naletu. proc musim utocit po letkach, kdyz naletam s celou peruti? to abych dal sanci AAA sestrelit vetsinu letadel pred tim, nez je muzu pouzit asi.

• Cool 2

[C-WAW]
Players
32 posts
9,497 battles
12 hours ago, Baci_SVK said:

Přesně pro takové horší hráče s wr 46% wr (také se na mě nezlob) se tato hra zjednodušuje.Jak sám říkáš, dřív jsi nestíhal sledovat, ted máš jednu letku.Že takto překopali celý gameplay a zcela odrovnali dd, nemůžeš pochopit, máš max podvoisky tier 5 Pro srovnání, já mám na dd t5 max dmg 169k dmg a average exp 1463, ty 40k dmg a exp 713.Po této aktualizaci už rozhodně nebudu schopen zahrát to co dřív, ale tobě to tolik neublíží, protože už předtím jsi nezahrál nic moc.Nic ve zlém. Tato aktualizace nejvíc ublížila lepším hráčům, kdy snižuje rozdíly.Hra za dd t8 a výš je imho momentálně pouze pro sadomachistické jedince co mají počítač natřený krví. .Každá druhá loď hydro, radary .Ok, ale ted až tři CV s nekonečným počtem letadel a okamžitým startem.Ale nadávají i hráči CV, protože lodě se združují do svazu, kvůli focus AA a tam si neškrtnou.Takže zbývá honit jen osamocené lodě, tzn primárně dd. A to není moc zábava.                 

• Cool 9

[VW]
Players
26 posts
2,399 battles
2 minutes ago, Forsakenn said:

Přesně pro takové horší hráče s wr 46% wr (také se na mě nezlob) se tato hra zjednodušuje.Jak sám říkáš, dřív jsi nestíhal sledovat, ted máš jednu letku.Že takto překopali celý gameplay a zcela odrovnali dd, nemůžeš pochopit, máš max podvoisky tier 5 Pro srovnání, já mám na dd t5 max dmg 169k dmg a average exp 1463, ty 40k dmg a exp 713.Po této aktualizaci už rozhodně nebudu schopen zahrát to co dřív, ale tobě to tolik neublíží, protože už předtím, jsi nezahrál nic moc.Nic ve zlém. Tato aktualizace nejvíc ublížila lepším hráčům, kdy snižuje rozdíly.Hra za dd t8 a výš je imho momentálně pouze pro sadomachstické jedince co mají počítač natřený krví. .Každá druhá loď hydro, radary Ok, ale ated až tři CV s nekonečným počtem letadel a okamžitým startem.Ale nadávají i hráči CV, protože lodě se združují do svazu, kvůli focus AA, a tam si nešrtnou.Takže zbývá honit jen osamocené lodě, tzn primárně dd. A to není moc zábava.                 

pocuj nehram to kazdy den 16 hodin denne .. uz sa stalo ze som to rok nezapol ...preto mam odohratych 1217 bitev .. ja na percenta nehram ani si ich nevsimam nech mam aj nulu mne to je jedno :D len pisem ze vdy atrafim na blbych hracov ked idem z bitevkou alebo kriznikom ze jeden vystreli a hned sa stahu vsetci dozadu ze su dokakany ja zato nemozem ..hrajm aj WOT a tam ked idem vsetci dopredu a nie kempovat tak vyhrame ..tu na lodiach je to normalne ze ked jeden vystreli a cela flotila sa hned stahuje cize budem kempit aj ja z CVckom ..ja nemam problem ist dopredu ale sam to je samovrazda ,, cize tie percenta su mi vies kde :D

[CSP]
[CSP]
Players
50 posts
25,573 battles
1 minute ago, Forsakenn said:

Přesně pro takové horší hráče s wr 46% wr (také se na mě nezlob) se tato hra zjednodušuje.Jak sám říkáš, dřív jsi nestíhal sledovat, ted máš jednu letku.Že takto překopali celý gameplay a zcela odrovnali dd, nemůžeš pochopit, máš max podvoisky tier 5 Pro srovnání, já mám na dd t5 max dmg 169k dmg a average exp 1463, ty 40k dmg a exp 713.Po této aktualizaci už rozhodně nebudu schopen zahrát to co dřív, ale tobě to tolik neublíží, protože už předtím, jsi nezahrál nic moc.Nic ve zlém. Tato aktualizace nejvíc ublížila lepším hráčům, kdy snižuje rozdíly.Hra za dd t8 a výš je imho momentálně pouze pro sadomachstické jedince co mají počítač natřený krví. .Každá druhá loď hydro, radary Ok, ale ated až tři CV s nekonečným počtem letadel a okamžitým startem.Ale nadávají i hráči CV, protože lodě se združují do svazu, kvůli focus AA, a tam si nešrtnou.Takže zbývá honit jen osamocené lodě, tzn primárně dd. A to není moc zábava.                 

tesat do kamene

• Cool 2

Players
10 posts
6,274 battles

No jak jsem psal jinde, po tomto patchi jsem zkusil jednu bitvu na Ryujo, somozřejmě proti T8 (jinak to neumím :-D). Hra na [edited] po všech stránkách, jakýkoliv útok na BB automaticky smrt, torpéda si lítají kam chcou(to se zase někdo zamyslel). Jediné co šlo dělat  bylo šikanovat dvě DD, tým mi je naštěstí kamarádsky nechal na hraní. Výsledek, minimálně tři nasraní lidi v bitvě a jinak [edited]. Asi si od CV min do příchodu UK dám pauzu, v tuto chvíli je to IMHO oser z obou stran ,jak CV tak i zbytek.

• Cool 1
  • Funny 2

[CSP]
[CSP]
Players
50 posts
25,573 battles
8 minutes ago, Baci_SVK said:

pocuj nehram to kazdy den 16 hodin denne .. uz sa stalo ze som to rok nezapol ...preto mam odohratych 1217 bitev .. ja na percenta nehram ani si ich nevsimam nech mam aj nulu mne to je jedno :D len pisem ze vdy atrafim na blbych hracov ked idem z bitevkou alebo kriznikom ze jeden vystreli a hned sa stahu vsetci dozadu ze su dokakany ja zato nemozem ..hrajm aj WOT a tam ked idem vsetci dopredu a nie kempovat tak vyhrame ..tu na lodiach je to normalne ze ked jeden vystreli a cela flotila sa hned stahuje cize budem kempit aj ja z CVckom ..ja nemam problem ist dopredu ale sam to je samovrazda ,, cize tie percenta su mi vies kde :D

procenta vem čert, ale změna hry k horšímu je to co většině hráčů vadí mnohem víc - i to zjednodušení CV, prostě za starého MM byl větší rozdíl mezi schopnostmi hráče u CV znát, teď by to zvládla za trs banánů i cvičená opice

a nic proti opicím
před 0.8.0 mi bylo jedno co jsem potkal v MM, teď jak je tam CV tak je zábava pryč a je to nuda, zlaté bitvy bez CV :D

• Cool 1

[CSP]
[CSP]
Players
50 posts
25,573 battles
Just now, lk4 said:

No jak jsem psal jinde, po tomto patchi jsem zkusil jednu bitvu na Ryujo, somozřejmě proti T8 (jinak to neumím :-D). Hra na [edited] po všech stránkách, jakýkoliv útok na BB automaticky smrt, torpéda si lítají kam chcou(to se zase někdo zamyslel). Jediné co šlo dělat  bylo šikanovat dvě DD, tým mi je naštěstí kamarádsky nechal na hraní. Výsledek, minimálně tři nasraní lidi v bitvě a jinak [edited]. Asi si od CV min do příchodu UK dám pauzu, v tuto chvíli je to IMHO oser z obou stran ,jak CV tak i zbytek.

UK CV budou ještě větší šikana T10 je schopná na nálet vyndat cokoliv

Players
10 posts
6,274 battles

IMHO UK v podstatě "vymažou" stávající linie, teda pokud nedostanou totál nerf před vydáním. No uvidíme co zase kluci vymyslí :-)

• Cool 1

[IDDQD]
Weekend Tester
946 posts
8,507 battles

Ja hrám teraz len RB kým sa nedostanem na rank 1. A len sa smejem nad tými urýchlenými opravami WG, čo riešia. Po RB dám randomu šancu. Ak ma CV budú ďalej šikanovať. Zbohom WG. Kúpil som si balík hier od Paradoxu s 11 hrami za 11€. To mi na pár rokov vydrží.

• Cool 6

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.