Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
BL4CK_SK

◄‼♫☼► MEGA ROZDÁVANIE LODÍ, DUBLONOV a KÓDOV ◄♫☼► SOBOTA 09.02.2019 od 18:00 ◄♫☼►

12 comments in this topic

Recommended Posts

[BL4CK]
Community Contributor
172 posts
18,780 battles
🎉☯️🥳 SOBOTA 09.02.2019 od 18:00 https://www.twitch.tv/bl4cksk 🥳☯️🎉

Najväčšie ROZDÁVANIE LODÍ, DUBLONOV, KÓDOV V HISTÓRIÍ CZ/SK World of Warships

Celková suma použitá na nákup lodí, dublonov a všetkého, pre Vás, ako poďakovanie je neuveriteľných 🤩 5️⃣5️⃣0️⃣ EUR (1️⃣4️⃣1️⃣0️⃣0️⃣ CZK) 🤩
+ ako ⚜️ BONUS ⚜️ od WARGAMINGU a vďaka YabbaCoe (WG manager pre CZ/SK) 10x CCT Kod a 1xTier 8 lod podľa vlastného výberu 🥳☯️🤩

🔰Zoznam cien (na základe Vášho hlasovania):🔰
⚜️ prémiové lode:
Tier 8 - Tirpitz
Tier 8 - Massachusetts
Tier 8 - Prince Eugen
Tier 8 - Atago
Tier 8 - Lo Yang
Tier 8 - loď podľa vlastného výberu (WG)
Tier 7 - Scharnhorst
Tier 7 - Hood
Tier 7 - Atlanta
Tier 6 - Arizona
Tier 6 - Aigle

⚜️ 10 x 5.500 Dublonov

⚜️ 10x CCT Superkontajner

Poďakovanie patrí všetkým, ktorý sa rozhodli prispieť do celkového rozpočtu a tak zväčšiť porciu darčekov:
r1msey, ladyprasena, mailosek1, zaciatocnikjap, diblik666, Zerkof12, dodo____ a Ajs_wallow_kumm ☯️ ĎAKUJEM 💖

A vy nezabudnite pozvať každého, rodinu, priateľov, známych, zdielajte a lajkujte, nech je v Sobotu poriadna Páááááááááárty 🥳☯️🤩⚜️🥳☯️🤩🚤🛥🛳🚢🍹🍾💥🥳🤩☯️🥳

Teším sa na Vás

☯️ Bl4ck_SK
  • Cool 6

[BL4CK]
Community Contributor
172 posts
18,780 battles

jááj, keby náhodou niekto nevedel, prečo sa to celé vlastne deje, tak toto je len vďaka Vám, takže preto 

Twitch_partner_blahozelanie.jpg

• Cool 2

[ATOM]
Players
44 posts
5,939 battles

Paráda, budu tam.Jen malá poznámka, já už vlastním Atlantu,Tirpitze a Aigla, co by se stalo kdybys vyhrál jednu z těch co už mám?

[BL4CK]
Community Contributor
172 posts
18,780 battles
8 hours ago, kubazet99 said:

Paráda, budu tam.Jen malá poznámka, já už vlastním Atlantu,Tirpitze a Aigla, co by se stalo kdybys vyhrál jednu z těch co už mám?

Podľa toho, že ceny budem odosielať ako darčeky, tak by ti v prípade výhry, mal po potvrdený daru, prísť ekvivalent v dublonoch.

[BL4CK]
Community Contributor
172 posts
18,780 battles
☯️ Ďakujem všetkým, že ste dnes boli, akurát som odoslal posledné ceny - darčeky - takže sa prosím prihláste cez oficiálnu stránku WG - klik na prémiový obchod a tam Vám bude svietiť položka - Vaše Dárky - potvrďte to, máte nato 30 dní. Samozrejme platí, len pre tých čo vyhrali.

Teraz jedno MEGA ĎAKUJEM, hlavne všetkým tým, čo tam boli skoro 4 hodiny a nič nevyhrali aj napriek tomu, že ma podporili cez donate, subscribe a inak, snáď budete mať viac šťastia nabudúce ;) teda určite :P a každému, kto sa podielal aspoň tým, že tam bol a celkovo celej komunite, ktorá tolerovala môj spam, za posledné dni :) JEDNODUCHO STE VŠETCI SUPER 💖

Zozam výhercov zverejnený nebude, pretože, niektoré účty patria začiatočníkom a ja nechcem, aby náhodou mal niekto poznámku, že vyhral prémiovú loď 7 alebo 8 tieru, niekto kto má +-400 hier. Proste mal viac šťastia a možno práve táto lodička mu prinesie lepší a krajší pocit z hry ;)

A len poznámka na záver, moje streamy budú pokračovať už v štandardnom režime ☯️ od 16.02, každý večer od 18:30 do 22:00 ☯️ + od budúceho mesiaca (Marec/Březen), aj každý deň niekto počas vysielania vyhrá CCT kód. Tento mesiac už nie, cien bolo za dnes až až :D ešte mi volala pani z Prahy o 2 ráno či mi niekto neukradol kartu a že či viem o tých pohyboch, ktoré sa práve realizujú na účte 😅

Tak ešte raz veľká vďaka, bolo Vás tam skoro 150 väčšinu času, takže to hovorí za všetko ;)

S úctou

[CC] BL4CK_SK ☯️
  • Cool 2

Alpha Tester, Korzár
3,248 posts
18,867 battles

V životě jsem nebyl tolik času na žádném streamu. Bavil jsem se. Dobrá práce Blacku :Smile_honoring:

• Cool 2
  • Boring 1

[BL4CK]
Alpha Tester
200 posts
10,218 battles

Snad v životě jsem neviděl coma na nějakém streamu a ještě aby se ůčastnil odpočtů her a komunikace na něm 

dobrá práce BL4CKU

btw diky za goldy :D  lepsi nez body ktery bych hned progambloval :D  (vsechno v poradku prislo)

• Cool 1
  • Funny 2

[CKVN]
[CKVN]
Players
53 posts
6,014 battles

cau, chcem sa podakovat za super stream BA4CKovi, a za vyhru lodky tirpitz, este raz dik

• Cool 3

[IDDQD]
Weekend Tester
1,888 posts
5,162 battles

Sice jsem nemohl koukat déle než hodinku, ale bylo tu super. Díky. :cap_like:

• Cool 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.