Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Zpravodaj vývojářů 0.8.1

19 comments in this topic

Recommended Posts

[-BES-]
Beta Tester
39 posts
13,286 battles

Super ..konecne nemusim klikat na kontiky jako trotl ...jen 3 roky cekani ,keste aby radar nefungoval pres skaly a jsem spokojeny ... skoro 

[CZSN]
Players
5 posts
14,219 battles

Ano, bude to vše super...jestli to mršení hry půjde tímto tempem, tak od aktualizace 8.2 to můžu odinstalovat. Z cca 90 lodí co mám už tak díky letadlovkám hraju jen 4, protože to ostatní nemá cenu. A to ještě nedělám nic jiného, než se vyhýbám letadlům, na nějaké válčení s loděmi ani není čas. Bral jsem hru takovou jaká je, s klady i zápory jednotlivých lodí, tak nevím proč Wargaming mění vyvážení hry je na základě toho, která skupina šulinů si stěžuje. Nehrajou se letadlovky, tak je posílíme. Nějaký jelito v DDéčku dostane dostane čočku, tak zmrvíme radary. Jiný dostane od Musashi či Kronstadtu, tak je rovnou škrtnem z nabídky. A můžeme pokračovat. Připomíná mi to snahu o genderové rovnováhu za každou cenu. Výsledek bude, že hra půjde do kytek jako WOT.

Nevím nad čím vývojáři přemýšlí (nebo čím), ale počet kolotočů v přístavu či způsob rozbalování kontejnerů, bych viděl jako ten nejmenší problém co je třeba řešit.

• Cool 3
  • Boring 1

Players
27 posts
3,630 battles
Před 1 hodinou ngwtrx řekl/a:

Ano, bude to vše super...jestli to mršení hry půjde tímto tempem, tak od aktualizace 8.2 to můžu odinstalovat. Z cca 90 lodí co mám už tak díky letadlovkám hraju jen 4, protože to ostatní nemá cenu. A to ještě nedělám nic jiného, než se vyhýbám letadlům, na nějaké válčení s loděmi ani není čas. Bral jsem hru takovou jaká je, s klady i zápory jednotlivých lodí, tak nevím proč Wargaming mění vyvážení hry je na základě toho, která skupina šulinů si stěžuje. Nehrajou se letadlovky, tak je posílíme. Nějaký jelito v DDéčku dostane dostane čočku, tak zmrvíme radary. Jiný dostane od Musashi či Kronstadtu, tak je rovnou škrtnem z nabídky. A můžeme pokračovat. Připomíná mi to snahu o genderové rovnováhu za každou cenu. Výsledek bude, že hra půjde do kytek jako WOT.

Nevím nad čím vývojáři přemýšlí (nebo čím), ale počet kolotočů v přístavu či způsob rozbalování kontejnerů, bych viděl jako ten nejmenší problém co je třeba řešit.

Z letadlovek mám menší strach jak předtím...že by byly posílené bych rozhodně neřekl :Smile_popcorn:

[CSP]
[CSP]
Players
50 posts
25,599 battles
2 hours ago, ngwtrx said:

mno možná ani 0.8.2 nebude potřeba ...
vyvážení lodí beru, ale kompletní překopání celé hry, k horšímu ne .....
do verze 0.8.0 jsem letadlovku neřešil, když byla, tak byla a bylo mi jedno co mám za loď 
od verze 0.8.   se víc bavím ve hrách bez ní/nich, ale odehraji jich menší počet za den, zmizel faktor zábavy

• Cool 1

[CZSN]
Players
5 posts
14,219 battles
Před 25 minutami Darth_Vader_Morava řekl/a:

Z letadlovek mám menší strach jak předtím...že by byly posílené bych rozhodně neřekl :Smile_popcorn:

Kup si X a uvidíš, nejde o to, že by byly silnější, ale když tě začne pronásledovat tak neděláš nic jiného než se vyhýbáš letadlům (a to beru křižníky a torp.) a pak si stejně nezahraješ, protože musíš pořád manévrovat a na lodě není čas, k čemu je i ničení letadel ? Hlavně tu řeším obecně přístup ke změnám, kdy se vždy nějaká 4% skupinka stěžuje a pak se mění vše ve hře od bitevek po ty letadlovky.

• Cool 1

[CZSN]
Players
5 posts
14,219 battles
Před 1 minutou Burky79 řekl/a:

mno možná ani 0.8.2 nebude potřeba ...
vyvážení lodí beru, ale kompletní překopání celé hry, k horšímu ne .....
do verze 0.8.0 jsem letadlovku neřešil, když byla, tak byla a bylo mi jedno co mám za loď 
od verze 0.8.   se víc bavím ve hrách bez ní/nich, ale odehraji jich menší počet za den, zmizel faktor zábavy

souhlasím, zmizel faktor zábavy - rozpuštěný a vypuštěný

• Cool 1

Players
10 posts
6,274 battles

Opravdu vám ve WG přijde jako dobrý nápad zrovna teď uvést do hry další větev CV (a event s tím spojený)? Já nevím, ale řekl bych, že už tak je kolem toho docela dost problémů (ať už domělých, nebo reálných).

[KG_CZ]
Beta Tester
12 posts
11,730 battles

Bohužel musím říct, že zábavnost hry klesá a atmosféra námořních bojů se vytrácí.

S novými letadlovkami je ten problém, že rozdíl v úrovni hráčů na jedné a druhé straně více než dříve posiluje výhodu jednoho týmu proti druhému. Nemusí to být ani o poškození způsobeném letadly, úplně stačí, když letadla provádějí aktivní průzkum a odhalují lodě nepřítele. Za plus považuji to, že "kempící" lodě jsou nyní ve vážných problémech, takže se nám hra trochu rozpohybovala. Nutnost nejezdit nikam sám ale hráče hodně omezuje a často vede k nesmyslnému sdružování bezradných kapitánů na dost neuvěřitelných místech. Individuální akce je prostě v éře nových CV schopným letadlářem často potrestána a učí hráče stádnímu chování, což hře na atraktivitě zrovna nepřidá.

Radary jsou kapitolou samy pro sebe. Nechápu, proč radary vidí skrz ostrovy. Navíc, dosah radaru nad deset kilometrů v podstatě znemožní torpédoborcům jakoukoli samostatnou akci. Dovedu si představit, že radar bude mít přesné zaměření na cca deset kilometrů a nad tuto hodnotu zobrazí zaměřenou loď jenom na minimapě.

Není snadné dobře vyvážit hru a udržet její atraktivitu pro široké portolio hráčů, ale přidávání nových mechanik a lodí se speciálně posílenými schopnostmi neobvyklými v jejich třídě k vyvážení rozhodně nepřispěje a hráč, jehož tým třikrát po sobě uteče do rohu mapy nebo se sjede za největší skálu si zanadává na MM a hru rovnou vypne. A když bude mít smůlu a přihodí se mu to párkrát po sobě, nejspíš půjde hrát něco jiného. A to by byla škoda, protože tahle hra ještě pořád stojí na dobrých základech a když se v bitvě potkají dva vyrovnané týmy, poskytuje neopakovatelný zážitek.

• Cool 2

[CRYO]
Players
98 posts
16,704 battles
Před 41 minutami Medved_X řekl/a:

Bohužel musím říct, že zábavnost hry klesá a atmosféra námořních bojů se vytrácí.

S novými letadlovkami je ten problém, že rozdíl v úrovni hráčů na jedné a druhé straně více než dříve posiluje výhodu jednoho týmu proti druhému. Nemusí to být ani o poškození způsobeném letadly, úplně stačí, když letadla provádějí aktivní průzkum a odhalují lodě nepřítele. Za plus považuji to, že "kempící" lodě jsou nyní ve vážných problémech, takže se nám hra trochu rozpohybovala. Nutnost nejezdit nikam sám ale hráče hodně omezuje a často vede k nesmyslnému sdružování bezradných kapitánů na dost neuvěřitelných místech. Individuální akce je prostě v éře nových CV schopným letadlářem často potrestána a učí hráče stádnímu chování, což hře na atraktivitě zrovna nepřidá.

Radary jsou kapitolou samy pro sebe. Nechápu, proč radary vidí skrz ostrovy. Navíc, dosah radaru nad deset kilometrů v podstatě znemožní torpédoborcům jakoukoli samostatnou akci. Dovedu si představit, že radar bude mít přesné zaměření na cca deset kilometrů a nad tuto hodnotu zobrazí zaměřenou loď jenom na minimapě.

Není snadné dobře vyvážit hru a udržet její atraktivitu pro široké portolio hráčů, ale přidávání nových mechanik a lodí se speciálně posílenými schopnostmi neobvyklými v jejich třídě k vyvážení rozhodně nepřispěje a hráč, jehož tým třikrát po sobě uteče do rohu mapy nebo se sjede za největší skálu si zanadává na MM a hru rovnou vypne. A když bude mít smůlu a přihodí se mu to párkrát po sobě, nejspíš půjde hrát něco jiného. A to by byla škoda, protože tahle hra ještě pořád stojí na dobrých základech a když se v bitvě potkají dva vyrovnané týmy, poskytuje neopakovatelný zážitek.

s tímhle pojetím letadel vyvážit hru nejde, budou se o to pokoušet dlouho

• Cool 1
  • Boring 1

[CSP]
[CSP]
Players
50 posts
25,599 battles
8 minutes ago, 8ka said:

s tímhle pojetím letadel vyvážit hru nejde, budou se o to pokoušet dlouho

a výsledkem bude mrtvá hra

• Cool 1

Players
60 posts
4,304 battles

hra uz je mrtva, vydavat dalsie CV do tohto bordelu je uz uplnou ceresnickou na torte, najprv tu je sialene haku a teraz este pridu anglicke. sorry jako, ja si tu chcem oddychnut, nie neustale studovat co a ako. keby som v tom nemal uz nejake peniaze investovane, tak by ma to ani nehnevalo, ale toto... zaujimalo by ma akurat ci WG aj sleduje ten feedback alebo to maju u zadele.

• Cool 1

[CSP]
[CSP]
Players
50 posts
25,599 battles
6 minutes ago, colonel_duce said:

hra uz je mrtva, vydavat dalsie CV do tohto bordelu je uz uplnou ceresnickou na torte, najprv tu je sialene haku a teraz este pridu anglicke. sorry jako, ja si tu chcem oddychnut, nie neustale studovat co a ako. keby som v tom nemal uz nejake peniaze investovane, tak by ma to ani nehnevalo, ale toto... zaujimalo by ma akurat ci WG aj sleduje ten feedback alebo to maju u zadele.

sleduje maximálně kolik EUR mají z obchodu ....

kdyby sledovali feedback, tak to takhle nedok*rví .....

• Cool 2

[CSP]
[CSP]
Players
50 posts
25,599 battles
6 minutes ago, PanVeduci said:

zas sa sem plakulici nastahovali. bubu bu bu lietadlovky waaa :D

do 0.8.0 jsem si letadlovku občas i zahrál  - cca 1k bitev dohromady
v 0.8.0 jsem vrátil i prémiové, protože se mi styl hry nelíbí + jak to změnilo gameplay všech ostatních tříd  - jezdit lemmingtrain není můj cíl

za mně ten, kdo poslal tenhle paskvil na live server bez pořádného testování - okamžitě vyhodit, vrátit do relativně odladěného stavu a začít znova a pořádně, ale to nenastane protože chyba se nerada přiznává, takže teď minimálně do 0.9.0 se to bude dávat dohromady 

• Cool 1

Players
60 posts
4,304 battles

bol som na ten rework zvedavy, ale ak teraz niesom schopny sa nijako branit, AA nefunguje, resp. funguje nahodne, hoc mam kapitana a moduly na to, concealment nieje, hra je uplne rozbagrovana (ak to mam slusne nazvat), stealth torping super rychlych lietadiel tak neviem co mam na to povedat. a do toho sa este vypustia RN CV, ktore opat budu nevyvazene a zase sa to cele rozosere. mal som nejednu hru, kde nerobim nic ine, len sa vyhybam torpedam  v FDG. to nieje nikdy sranda, ale robit to cely match a potom zas a zas je uz chore. Prvy vystrel som mal po 6 minutach zapasu! Premiovky, ktore su uz uplne bez AA su na co? Ako mam vyskladat moduly, ak AA nefunguje, ale mozno bude? Modul stoji 3mil a radsej zlepsit zly dostrel na FDG alebo to AA? Nepochopim ako toto mohli vydat, uz niesme v alfa testovani a ludia platia realne peniaze. Posledny match, haku TB preletelo cez 2 krizniky, 2 BBs a zhodilo torpy na CV. Stratil asi 1 lietadlo. Cele zle.

• Cool 1
  • Boring 1

[CRYO]
Players
98 posts
16,704 battles
Před 2 hodinami PanVeduci řekl/a:

zas sa sem plakulici nastahovali. bubu bu bu lietadlovky waaa :D

možná je to i tak, že drtivá většina sem svůj názor nenapíše, ale cítí to podobně.  No ale Ty jsi v tom

objevil plakulínky....

[BL4CK]
[BL4CK]
Players
25 posts
10,291 battles

Nechápu proč berete super mapy a děláte z nich takovýhle symetrický a absolutně umělý hnusy. Zrovna "střepy" je podle mě dost dobrá mapa.

• Cool 5

[IDDQD]
Weekend Tester
948 posts
8,526 battles
11 hours ago, nuteladealer said:

Nechápu proč berete super mapy a děláte z nich takovýhle symetrický a absolutně umělý hnusy. Zrovna "střepy" je podle mě dost dobrá mapa.

Presne. Práve kvôli istej asymetrickosti je táto mapa zaujímavá.

Players
27 posts
3,630 battles
Před 20 hodinami ngwtrx řekl/a:

Kup si X a uvidíš, nejde o to, že by byly silnější, ale když tě začne pronásledovat tak neděláš nic jiného než se vyhýbáš letadlům (a to beru křižníky a torp.) a pak si stejně nezahraješ, protože musíš pořád manévrovat a na lodě není čas, k čemu je i ničení letadel ? Hlavně tu řeším obecně přístup ke změnám, kdy se vždy nějaká 4% skupinka stěžuje a pak se mění vše ve hře od bitevek po ty letadlovky.

To se mě včera stalo s 8 DD proti 10 CV.

CV si na mě zasedla a nedalo se dělat nic. Ale tak to prostě chodí, beru to jak to jde... I předtím když si na tebe CV zasedlo, tak na vysokých levelech to bylo PÁ PÁ. Nyní mě aspoň nepotopí na  1 nálet...

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.