Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Biuletyn deweloperów 0.8.1

16 comments in this topic

Recommended Posts

[E--C]
Players
176 posts
14,770 battles

Niestety, nie nadchodzą nowe krążki tylko kolejne kłopoty (CV). Do poprawienia.

Dowódcy!

Zbliża się wdrożenie drugiej z serii aktualizacji związanych z lotniskowcami, a w niej masa ciekawych zmian. Nowe drzewo technologiczne z brytyjskimi krążownikami, zmiany w niektórych aspektach mechaniki gry i wiele więcej!

Nadchodzą brytyjskie lotniskowe  Kolekcja „Lotnictwo morskie”  Ulepszona mechanika gry  Przegląd mapy Okruchy  Optymalizacja portu  Inne zmiany

Players
37 posts
4,382 battles

Najpierw to naprawcie bugi ze strzelaniem do okrętów bo to jest chore cała salwa poszła centralnie w okręt i zero uszkodzenia.Nic bym o tym nie pisał ale dość często tak widzę w grze.I proszę tu nie pisać że niby poszły rykoszetem albo że przeszły na wylot bo tak nie było,jeszcze się zgodzę jak by były jakieś lekkie uszkodzenia ale ich nie było jak by ten okręt był duchem.

• Cool 1

[PLO]
Players
548 posts
14,786 battles

To ja mam kilka uwag:

Brytyjskie samoloty [...] uzbrojone są w rakiety o dużej prędkości.

Udało się komuś spudłować rakietami z powodu ich zbyt małej prędkości?

Cechą szczególną brytyjskich bombowców nurkujących jest możliwość przenoszenia dużego ładunku i spuszczania go na cel bez konieczności nurkowania.

Wiem, czepiam się, ale to zdanie jest dziwne z co najmniej 2 powodów.

Ulepszona mechanika gry

Radar dozorowania, Zalania

DD-ków już nie zobaczycie w grze na wysokich tierach.

w grze pojawią się różne wskaźniki dla Radaru dozorowania, Sondy hydroakustycznej oraz Pewnego wykrycia, dzięki czemu wiedzieć będzie w jaki sposób zostaliście wykryci.

Czy te wskaźniki będą się pojawiać wszystkie naraz jeżeli zostanie wykryci przez kilka rzeczy na raz? Jeżeli nie to poprawa jest niewielka.

Ogólnie trzeba być nieźle nienormalnym żeby po wprowadzeniu gigantycznej zmiany mechaniki dowalić kolejne zmiany.

Ja sobie też chyba zrobię urlop od WoWs-a.

• Funny 2

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
382 posts
12,999 battles

Widać wszystkie chore pomysły dotyczące kolejnego mega nerfu DD (nerf zalań) i wzmocnienia i tak już wybujałej po same niebiosa radarowej patologii są już na testowym i lada moment będą w grze. Po co WG robi to po kawałku. Niech po prostu zlikwiduje klasę okrętów jakimi są DD a nie celebruje tego na raty. 

• Cool 2

[ARES2]
Players
27 posts
6,029 battles
21 minut temu, Barwena napisał:

Widać wszystkie chore pomysły dotyczące kolejnego mega nerfu DD (nerf zalań) i wzmocnienia i tak już wybujałej po same niebiosa radarowej patologii są już na testowym i lada moment będą w grze. Po co WG robi to po kawałku. Niech po prostu zlikwiduje klasę okrętów jakimi są DD a nie celebruje tego na raty. 

No co Ty...niech cierpią!!!

Małe, wredne okręciki - nic tylko spamują tymi swoimi torpedkami, nie chcą zajmować CAPów. Żadnego z nich pożytku.

Na szczęście teraz mnie musimy ich już prosić o spotowanie - lotnie robią to lepiej. Jak dojdą wodnosamoloty lądujące na CAPach to już nie będziemy ich wcale potrzebowali.

A potem powoli zajmiemy się krążkami.... :cap_haloween:

• Cool 1

[HOB]
Moderator
1,510 posts
6,406 battles

Jak już będą szybciej zdobywane kontenery, to można jeszcze oszczędzić sporo czasu i cierpliwości na ich zdobywaniu.

Opisane i przemilczane parę miesięcy temu.

[MW_RP]
Beta Tester, Players
44 posts
11,572 battles

A gdzie się podziewa Alaska? Brak info czyli zapewne nie w tym patchu :Smile-angry:

[V-I-P]
Players
1 post
5,299 battles

Swietne zmiany WG!!! Wszystko co przeczytalem sa od dawna oczekiwanymi zmianami i wszystko zdecydowanie na duzy plus! Rzadko sie zdarza zebym byl w 100% zadowolony z patcha.

• Funny 1

Players
115 posts
677 battles
58 minutes ago, MeHow1994 said:

Swietne zmiany WG!!! Wszystko co przeczytalem sa od dawna oczekiwanymi zmianami i wszystko zdecydowanie na duzy plus! Rzadko sie zdarza zebym byl w 100% zadowolony z patcha.

Ja też jestem zachwycony.

Nareszcie wspaniały Hood zostanie przeniesiony na ósmy poziom. 

image.thumb.png.3420398e376e4bd7f41987c0ce30bd1d.png

To oburzające, że tak długo musiał biedować poniżej Bismarcka.

[HOB]
Moderator
1,510 posts
6,406 battles

Nie zapomnijcie ocenić filmu, to także pewna metoda na pozostawienie feedbacku.

image.png.3de4cd52457e966a0f8a4bf63a1a8a27.png

Players
187 posts
10,495 battles

Ta gra zmierza zdecydowanie w złym kierunku ,a lotniska to totalna porażka ,wpakowałem w tą gra sporo kasy czas zakrecic kurek z kasą ,a marzył mi się Exeter i bardzo czekałem na ten okręt ale po obecnych zmianach czarno widzę przyszłości tej gry obym się mylił.:cat_paw:

• Cool 3

Players
165 posts
2,706 battles

@WG

Ciongle mauo !!!! Koniecznie zwiększyć ochronę przeciwtorpedową do tych 90-95% To skoandal, żeby taki mały DD zadawał jakiekolwiek obrażenia BBrajankom. DO tego pożary - kpicie? Załoga takiego BB to było ponad 1k chłopa i kilka kotów więc jak coś podpaliło pierdziawkami to mogli to obszczać więc pożar automatycznie powinien być gaszony po 3 sekundach.

Więcej CV i więcej BB tego nam trzeba. 

• Funny 1
  • Bad 1

Beta Tester
46 posts
10,059 battles

https://wows-numbers.com/pl/ships/

Ustawiamy dowolny tier, porządkujemy wg. ilości zadanych uszkodzeń."No od razu widać że te niszczyciele za dużo dimedżu robiły". Już zmieniliście waszą grę w stada baranów zbijające się w kupę przed lotniskowcami (a jeszcze nie wyszły nowe OP lotniskowe premki). Broń RNGesusie, aby mając nawet durne lotnisko po swojej stronie, które nie potrafi upolować dedeka używając RPF, aby stado baranów pokarała niegodna shima.

Ale w zasadzie róbta co chceta, ja już się wypisałem z tej szopki.

• Cool 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.