Jump to content
  • 0
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Czambor_1

Zniknął mi okręt który dostałem ale jeszcze nie umieściłem w porcie

7 comments in this topic

Question

Players
8 posts
11,510 battles

Mam bardzo dziwny i chyba głupi problem. Otóż prawdopodobnie po zrobieniu całej serii zadań "Chiński Nowy Rok" dostałem panazjatycki niszczyciel Loyang i legendarnego kapitana z 10 pkt. I wtedy miałem zaćmienie. Stwierdziłem ,że skoro nie mam miejsc w porcie to sprzedam jakiś okręt i aktywuje Loyanga. Po sprzedaży okrętu zniknęła mi lista nagród razem z okrętem . Nigdzie nie mogę jej znaleźć. Nie da się odtworzyć informacji o ostatnich bitwach bo również jest czysta. Gdzie mam szukać rozwiązania problemu?

Sytuacja miała miejsce dziś między 13.30 a 14

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Players
10,090 posts
11,855 battles
2 minutes ago, Czambor_1 said:

Mam bardzo dziwny i chyba głupi problem. Otóż prawdopodobnie po zrobieniu całej serii zadań "Chiński Nowy Rok" dostałem panazjatycki niszczyciel Loyang i legendarnego kapitana z 10 pkt. I wtedy miałem zaćmienie. Stwierdziłem ,że skoro nie mam miejsc w porcie to sprzedam jakiś okręt i aktywuje Loyanga. Po sprzedaży okrętu zniknęła mi lista nagród razem z okrętem . Nigdzie nie mogę jej znaleźć. Nie da się odtworzyć informacji o ostatnich bitwach bo również jest czysta. Gdzie mam szukać rozwiązania problemu?

Sytuacja miała miejsce dziś między 13.30 a 14

Wszelkie okręty otrzymane z misji, superkontenerów przychodzą z własnym miejscem w porcie. Może to co otrzymałeś to był kupon na Lo Yanga w sklepie premium?

• 0
Modder
4,873 posts
22,141 battles

Sprawa jest prosta do wyjaśnienia. Instalujesz program mxstat i patrzysz w logi z danego dnia i w zakładce "Loot" pokazuje ci wszelkie informacje o tym co otrzymałeś.

image.thumb.png.13bdef42ca93750e5f39724a1a4689c1.png

• Cool 1

• 0
Players
8 posts
11,510 battles
8 godzin temu, Panocek napisał:

Wszelkie okręty otrzymane z misji, superkontenerów przychodzą z własnym miejscem w porcie. Może to co otrzymałeś to był kupon na Lo Yanga w sklepie premium?

Przecież legendarny dowódca z 10 pkt nie jest na zadnym z kuponów (przynajmniej ja  tak dostawałem )

Odo_Toothless

Sprawa jest prosta do wyjaśnienia. Instalujesz program mxstat  i patrzysz w logi z danego dnia i w zakładce "Loot" pokazuje ci wszelkie informacje o tym co otrzymałeś.

Ja nie jestem orłem z tego temat więc zadaję kolejne pytania. Skąd ściągnąć program? Czy jest darmowy? I czy istnieje w polskiej wersji językowej?

• 0
Players
8 posts
11,510 battles

Skoro znalazłem dowódcę Loyanga w rezerwie, a nie znalazłem okrętu to sprawa się wyjaśniła - czyli był to tylko kamuflaż a nie jak sądziłem okręt. Za zamieszanie przepraszam a temat uważam za zamknięty