Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
konrad0905

walka w bitwach z okrętami róznych poziomów

34 comments in this topic

Question

[WOLF1]
Players
21 posts
3,474 battles

Bitwy okrętów róznych poziomów spowodują niechęć do gry jak w grę w WOT. Gra staje się nudna , a nawet irytująco nudna. Czy przewidziane są tutaj jakieś zmiany ?

33 answers to this question

Recommended Posts

• 2
[KLON]
Players
414 posts
19 minutes ago, konrad0905 said:

Bitwy okrętów róznych poziomów spowodują niechęć do gry jak w grę w WOT. Gra staje się nudna , a nawet irytująco nudna. Czy przewidziane są tutaj jakieś zmiany ?

Jeśli na T3 różnica w poziomach okrętów stanowi dla Ciebie problem, a gra jest nudna, to mam dla Ciebie złe wieści - potem jest tylko gorzej. Najnudniejsza rozgrywka w tej grze jest natomiast gdy spotykają sie w bitwie okręty T10 i mamy zazwyczaj do czynienia z camperiadą, której WOT by sie nie powstydził. Kiedyś mógłbym polecić Ci gre na niszczycielach, które są najmniej wrażliwe na różnice w poziomach okrętów i grajac na nich raczej nie możesz narzekać na nude, ale kilka dni temu WG zabiło praktycznie tą klase okrętów permamentnym spotem z nowych lotniskowców, więc nie mam żadnych rad dla Ciebie.

• 1
Players
2,380 posts
15,806 battles

Niczego nie rozumiecie.

Konrad pływa okrętem. To fakt. Konrada zatapiają regularnie i nie ma pojęcia co się dzieje. Również fakt. Nie możemy również zaprzeczyć, że umiejętności Konrada powinny zapewniać stałe 5-8 fragów na bitwę (bo tylko wtedy Konrad będzie zadowolony).

Mamy więc dwie opcje rozwiązania sytuacji:

1) podejście człowieka inteligentnego - jestem nowym graczem, gram tragicznie czyli muszę czegoś nie ogarniać. Czas włączyć poradniki, poczytać forum, douczyć się bo coś ewidentnie robię źle.

2) podejście człowieka blisko powiązanego z małpą - nie zatapiam wszystkiego więc winni są inni gracze (każdy kto mnie trafia to cziter, który za gruby hajs kupił "mody"), MM (wszystkie 400 gier to losowania -1, to jasne!), forumowiczów (gadają bzdury zamiast przyłączyć się do mojego strajku polegającego na tym, że gram coraz więcej). No i najważniejsze - piszę na forum nie po to, żeby uzyskać pomoc ale po to, by przekonać tą bandę idiotów, że gra jest tragiczna (400 gier vs 15000, kto się może mylić?).

W 90% małpiate załoga ryneczka lidla wybiera drugą opcję.

• Cool 4

• 0
[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
247 posts
18,864 battles
21 minut temu, konrad0905 napisał:

Napisał gracz o  122 bitwach, jak mniemam expert w tej dziedzinie.

• Cool 1

• 0
[WOLF1]
Players
21 posts
3,474 battles

Odpowiedź od Firkines daje prawdziwy obraz gry , którą ja zauważyłem już po kilkudziesięciu grach .  Na początku gry nie są zauważalne róznice , bo prawdopodobnie tych róznic w poziomach nie ma. Bitwy można przegrywać , ale tutaj chodzi o walkę, zaciętość, przyjemność i zwykłą frajdę . Od 100 gry przyjemność kończy się , a gra na 3 poziomie pancernikiem jest niemożliwa ( z powodu lotniskowców wyższych poziomów między innymi .   Zrobiłem kampanię pierwszego poziomu ( na okrętach  III poziomu ) i frajda skończyła się. Zagrałem raz w nocy i frajda była , bo był pojedynek 1 na 1 . Przeciwnik miał mocniejszy okręt tego samego poziomu , ale można było pokombinować i na całkowitych resztach z obu stron długa bitwa  zakończyła się . Nie jest ważne to wygrał, bo była frajda .

Jest to pytanie zasadnicze i najwazniejsze wg mnie dotyczące każdej gry . Czy gra jest zacięta i daje frajdę. Ta od pewnej ilości gier przestaje dawać , więc nie ma sensu iść w górę powyżej II poziomu i szkoda dla niej czasu

• 0
[KLON]
Players
414 posts

Wbrew pozorom tutaj różnica poziomów okrętów ma o wiele mniejsze znaczenie niż w WOT i można sporo ugrać okrętem nawet o 2 poziomy niższym. Większym problemem dla frajdy z rozgrywki jest natomiast poziom graczy w poszczególnych drużynach i ich wiedza na temat mechaniki gry. Na Twoim miejscu @konrad0905 nie rezygnował bym tak szybko jeśli temetyka okrętów wojennych Ciebie interesuję. Jest sporo dobrych graczy, którzy streamują swoje bitwy i możesz tam zobaczyć, że na brak frajdy i emocji w tej grze zazwyczaj nie mozna narzekać, ale trzeba poznać podstawy mechaniki tej gry żeby jakaś frajda w ogóle była. 

• 0
[WOLF1]
Players
21 posts
3,474 battles

może za mało wiem o grze , ale nie po to badam i kupuję okręt , żeby pózniej mozna było uczciwie nim  grać jedną  - dwie bitwy . sprawdziłem inna opcję. Po 100 grze  nalezy założyć inny profil i rozegrać znowu 100 gier itd

• 0
[WOLF1]
Players
21 posts
3,474 battles

zagrać sobie 2,3 nbitwy dziennie i szukać gry , która daje więcej zabawy. Skąd ten szatański pomysł gry na wielu poziomach w jednej bitwie ? Czy nikt  nie dostrzega absurdu takiej sytuacji ?

• 0
[KLON]
Players
414 posts
18 minutes ago, konrad0905 said:

Skąd ten szatański pomysł gry na wielu poziomach w jednej bitwie ? 

1) Gracze mają większą motywacje do grindu okrętów, które z założenia mają dać im przewage nad innymi graczami.

2) Słaby gracz ma w tym systemie większą szanse na dobrą/bdb bitwe gdy jest losowany na topce.

3) Szybciej jest losowana drużyna do gry ( wersja oficjalna WG, czyli najmniej istotna kwestia)

• 0
[WOLF1]
Players
21 posts
3,474 battles

ty napisałeś nieprawdę wg mnie . Czy ty uważasz , że ja jestem mocniejszym graczem po 111 bitwach?   i dlatego zawsze gram okrętem z niższego poziomu  ? Jaką ja mam motywację do "grindu" okrętu , to napisałem wyżej i wątpię abym róznił się od innych przeciętnych graczy.

• 0
[KLON]
Players
414 posts
9 minutes ago, konrad0905 said:

ty napisałeś nieprawdę wg mnie . Czy ty uważasz , że ja jestem mocniejszym graczem po 111 bitwach?   i dlatego zawsze gram okrętem z niższego poziomu  ? Jaką ja mam motywację do "grindu" okrętu , to napisałem wyżej i wątpię abym róznił się od innych przeciętnych graczy.

Grasz zazwyczaj okrętami niższego poziomu ponieważ T1 zawsze ma losowanie na swoim poziomie, a od T2 jest MM +1, więc trudno żeby po Twoich 111 bitwach było inaczej. Najlepszym miejscem do nauki jest T4 ponieważ teoretycznie masz największą szanse na dobre losowanie i jest to ostatni Tier w którym masz losowanie +1 - od T5 możesz już trafić na okręty T7 i wtedy dopiero można się żalić na niesprawiedliwe losowania. Oczywiście wszystko zależy od tego ilu masz graczy w kolejce na poszczególnych Tierach i trudno mi powiedzieć jak to teraz na niższych poziomach jest. Punk widzenia zawsze zależy od miejsca w którym sie znajdujemy i z mojego doświadczenia tak to właśnie wygląda.

• 0
[WOLF1]
Players
21 posts
3,474 battles

ale ktoś inny gra cały czas okrętami o jeden poziom wyższymi , gdy ja gram cały czas okętami o jeden poziom niższymi.

Co mogę doradzić :

1/ nie badać pancerników III poziomu ( nie ma sensu , bo taki pancernik jest całkowicie bezbronny przeciwko IV poziomowi )

2/ innymi okrętami  pływać sobie , ale wg mnie nie wyżej niż III  ( bo po co ). Przeczekiwać w pobliżu lotniskowców na decydującą rozgrywkę i atakować pod koniec na wystrzelane okręty. Najlepiej atakować w dwa , trzy na samotne . Ale to się nie uda , bo przeciwnik gra tak samo . Przemykać jak mały szczurek bokami i tego ta gra uczy , wg mnie .

3/ Popływałoby się lotniskowcem , ale jaki ma to sens

Gra byłaby fajna , ładne okręty i fajna "strzelanka" , ale firma postarała się, aby w tę grę nie grać . Zrobiła wszystko co mozna , aby tak było

• 0
[DOREE]
Beta Tester
1,730 posts
12,834 battles
2 hours ago, konrad0905 said:

ale ktoś inny gra cały czas okrętami o jeden poziom wyższymi , gdy ja gram cały czas okętami o jeden poziom niższymi.

Co mogę doradzić :

1/ nie badać pancerników III poziomu ( nie ma sensu , bo taki pancernik jest całkowicie bezbronny przeciwko IV poziomowi )

2/ innymi okrętami  pływać sobie , ale wg mnie nie wyżej niż III  ( bo po co ). Przeczekiwać w pobliżu lotniskowców na decydującą rozgrywkę i atakować pod koniec na wystrzelane okręty. Najlepiej atakować w dwa , trzy na samotne . Ale to się nie uda , bo przeciwnik gra tak samo . Przemykać jak mały szczurek bokami i tego ta gra uczy , wg mnie .

4) Znaleźć inne hobby

• Cool 2

• 0
[WOLF1]
Players
21 posts
3,474 battles

Masz rację, inne hobby jest najlepszym rozwiązaniem  , Kilka bitew dziennie i pokazać dziecku jak wyglądały okręty . Mozliwe , że ta gra kiedyś wyglądała inaczej ( przynajmniej jej początki ) i nie była aż tak "zarżnieta"

• 0
[DOREE]
Beta Tester
1,730 posts
12,834 battles
1 hour ago, konrad0905 said:

Masz rację, inne hobby jest najlepszym rozwiązaniem  , Kilka bitew dziennie i pokazać dziecku jak wyglądały okręty . Mozliwe , że ta gra kiedyś wyglądała inaczej ( przynajmniej jej początki ) i nie była aż tak "zarżnieta"

Po prostu albo sie godzisz z takim, a nie innym środowiskiem, albo nie i nie wchodzisz w nie. Losowania +/- 1 (czy nawet 2) to jeden z najmniejszych problemów, o ile wogóle jest to problem. Bo gdyby losowania były +/- 0 to jaki byłby sens wielopoziomowych drzewek? I sorry, ale nie chce mi sie wierzyć, że ZAWSZE jesteś na dole stawki przy losowaniu +2. Moooże przy malutkiej próbie by tak wyszło, moooże na VIIIkach. Problem może raczej leżeć w tym, ze nawet jak jesteś na topce, to nie bardzo potrafisz to wykorzystac. Ale OK, nie każdy musi być mistrzem wows'a i nie ma sensu kurczowo trzymać sie produkcji, w której widzisz same wady, zwłaszcza, że w kulturze społeczeństwa konsumpcyjnego na każdym kroku czekają inne rozrywki.

• Cool 2

• 0
[WOLF1]
Players
21 posts
3,474 battles

1. nie,  jestem zawsze vc +1 .

2.  cytuję " Bo gdyby losowania były +/- 0 to jaki byłby sens wielopoziomowych drzewek? " Czy ty wiesz co ty napisałeś?

- równe poziomy to jest podstawa zasada do chociaż pozornej sprawiedliwości w tej grze i odejście od tej zasady powoduje inne problemy o których nawet nie mam pojęcia

-  wyjątek od podstawowej zasady powoduje odejście od zasady równości i jakiejś pozornej chociaż sprawiedliwości, bo wiadomo że ludzie za pieniądze szkolą sobie kapitanów i tak maja większe więc szanse. Gra musi przynieść dochód, ale bez przesady .

3. gra rozgrywana w taki sposób traci pojęcie zabawy , a o to przecież wszystkim chodzi ? Nieprawdaż ?

Nie nie godzę się z tą zasadą nierówności poziomów w tej grze i nie będę ją nikomu polecał , a sam bede grał nie na serio

• 0
[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
247 posts
18,864 battles
7 godzin temu, konrad0905 napisał:

Nie nie godzę się z tą zasadą nierówności poziomów w tej grze i nie będę ją nikomu polecał , a sam bede grał nie na serio

To po co dalej brniesz w wows zamiast zrobić uninstall, w sobotę miałeś 122 bitwy dziś masz 173, może te twoje granie nie na serio, psuje innym fun z tej gry. Dla mnie jesteś typowym szkodnikiem, w realnym życiu tez tak postępujesz? Firkines wyjaśnił ci wszystko jak dziecku, a ty dalej swoje klapki na oczy jak fanatyk, mi to nie pasuje i trzeba to zmienić. Co  do pokazywania dziecku jak wyglądają okręty, to zabierz je nad morze np. do Gdyni. Moim zdaniem jesteś niereformowalny jak nasz rzad, widzisz tylko swój pogląd mając gdzieś inne.

• Cool 1

• 0
[WOLF1]
Players
21 posts
3,474 battles

aha i jeszcze polityka do tego. Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś.

Przecież to jest podstawowa zasada równości , to równe poziomy okrętów w bitwie. Za tym idą mozliwośc  oszukiwania w postaci mod-ów.

Rozbawia mnie dyskusja na ten temat . Mody piszą ( jak w wot ) autorzy i sprzedaja za kasę. Mozliwość działania mod-ów mozna łatwo wyłączyć przeciez , ale nikt tego nie robi.

W rzeczywiści mod-y działaja z punktu widzenia firmy bardzo pozytywnie :

- mod-y maja swoja cenę i przynoszą dochód

- mobilizuja innych gracza do kupowania wyszkolenia kapitanom itd

Ale główną przyczyną są mozliwości bitew z nierównym poziomem okrętów , bo jest to "furtka , która umozliwia dalsze przekręty.

Następne są nieuczciwe MM ( wg zawodników , którzy posiadaja mody ) druzyna ma sansę 1-3 % na wygranie bitwy i są jakieś fantastyczne wyniki nawet na I poziomie.

Wszystko wynika z nieuczciwego podejścia do gry osób zarządzających grą . Oczywiście , że mozna grać w tę grę , ale trzeba zdawać sobie sprawę z tych wszystkich elementów wg mnie i oczywiście , że zabawy nie będzie, bo ta gra nie słuzy do zabawy

• 0
[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
247 posts
18,864 battles
59 minut temu, konrad0905 napisał:

Przecież to jest podstawowa zasada równości , to równe poziomy okrętów w bitwie. Za tym idą mozliwośc  oszukiwania w postaci mod-ów.

Rozbawia mnie dyskusja na ten temat . Mody piszą ( jak w wot ) autorzy i sprzedaja za kasę. Mozliwość działania mod-ów mozna łatwo wyłączyć przeciez , ale nikt tego nie robi.

Ale główną przyczyną są mozliwości bitew z nierównym poziomem okrętów , bo jest to "furtka , która umozliwia dalsze przekręty.

Następne są nieuczciwe MM ( wg zawodników , którzy posiadaja mody ) druzyna ma sansę 1-3 % na wygranie bitwy i są jakieś fantastyczne wyniki nawet na I poziomie.

Wszystko wynika z nieuczciwego podejścia do gry osób zarządzających grą . Oczywiście , że mozna grać w tę grę , ale trzeba zdawać sobie sprawę z tych wszystkich elementów wg mnie i oczywiście , że zabawy nie będzie, bo ta gra nie słuzy do zabawy

Co ty bierzesz, że takie bzdury piszesz.

• Funny 3

• 0
[KLON]
Players
414 posts

Możesz mi wierzyć lub nie, ale akurat w tej grze mody i inne udogodnienia mają bardzo mały wpływ na Twoje wyniki w grze i jesli nie masz wiedzy a parametrach okrętów, mechnice gry, umiejętności odpowiedniego pozycjonowania lub nie zwracasz uwagi co sie dzieje na minimapie, to informacja o tym jak prawidłowo strzelać z pancernika na pełnym jego zasięgu jest mało istotna gdy RNG ma duży wpływ jaki będzie wynik tego strzału.

Naprawde doceniam, że nie pchasz sie wyżej tylko grasz sobie spokojnie na niskich tierach i zdobywasz doswiadczenia, ale moim zdaniem więcej sukcesów będziesz odnosił gdy po kiepskich bitwach bedziesz szukał i poprawiał swoje błędy, a nie obwiniał innych o oszustwa na Tierach I - III.

Jest sporo graczy, którzy myślą podobnie jak Ty teraz i dlatego właśnie na T10 jest często taki słaby poziom gier. Przecież wszyscy mają tam najsilniejsze okręty w grze i walczą tylko z okrętami niższych lub równych poziomów, więc jeśli ktoś z takim okrętam ma słaby wynik, a jego ego nie pozwala przyznac się do błędów, to wine muszą ponosic oczywiscie oszuści, a nie elementarny brak wiedzy o funkcjonowaniu gry.

2 hours ago, konrad0905 said:

Nie rozumiem o co tutaj chodzi? Przecież porażki nie mobilizują według Ciebie do niczego.

Jeśli chcesz naprawdę przyjemnie spędzić czas w tej grze, to polecam zdobyć więcej informacji o jej działaniu. Obecnie prowadzimy troche bezsensowna dyskusje z Toba podczas której Ty nie zadałeś żadnego pytania dotyczącego samej gry i problemów z jakimi może się spotkać początkujący gracz - ponieważ oczywiscie Ty wiesz lepiej co robić i jak grać gdyby tylko jeszcze MM, RNG i oszuści z modami nie przeszkadzali..

• Cool 3

• 0
Players
41 posts
4,548 battles
2.02.2019 o 11:26, konrad0905 napisał:

Bitwy okrętów różnych poziomów sprawiają że gra jest wymagająca i trzeba się nauczyć jak okrętem niższego poziomu zatopić okręt poziomu wyższego, lub w jaki sposób danym okrętem przysłużyć się drużynie i pomóc w dojściu do zwycięstwa.

2.02.2019 o 12:43, konrad0905 napisał:

Odpowiedź od Firkines daje prawdziwy obraz gry , którą ja zauważyłem już po kilkudziesięciu grach .  Na początku gry nie są zauważalne róznice , bo prawdopodobnie tych róznic w poziomach nie ma. Bitwy można przegrywać , ale tutaj chodzi o walkę, zaciętość, przyjemność i zwykłą frajdę . Od 100 gry przyjemność kończy się , a gra na 3 poziomie pancernikiem jest niemożliwa ( z powodu lotniskowców wyższych poziomów między innymi .   Zrobiłem kampanię pierwszego poziomu ( na okrętach  III poziomu ) i frajda skończyła się. Zagrałem raz w nocy i frajda była , bo był pojedynek 1 na 1 . Przeciwnik miał mocniejszy okręt tego samego poziomu , ale można było pokombinować i na całkowitych resztach z obu stron długa bitwa  zakończyła się . Nie jest ważne to wygrał, bo była frajda .

Jest to pytanie zasadnicze i najwazniejsze wg mnie dotyczące każdej gry . Czy gra jest zacięta i daje frajdę. Ta od pewnej ilości gier przestaje dawać , więc nie ma sensu iść w górę powyżej II poziomu i szkoda dla niej czasu

Tiery 1-4 to taki samouczek. Każdym z tych okrętów da się grać i wygrywać. Osobiście w moim odczuciu poziomy 1-6 to w dużej mierze nawalanka z niewielkimi elementami taktyki, a wyżej poziomy 7-10 to już gra taktyczna i drużynowa (w teorii) Opinii i odczuć na temat "frajdy" jaką daje gra jest tyle ilu jest graczy w nią grających. Może WoWs nie jest grą dla ciebie i po 100 bitwach cię nuży.

2.02.2019 o 13:11, konrad0905 napisał:

może za mało wiem o grze , ale nie po to badam i kupuję okręt , żeby pózniej mozna było uczciwie nim  grać jedną  - dwie bitwy . sprawdziłem inna opcję. Po 100 grze  nalezy założyć inny profil i rozegrać znowu 100 gier itd

Tutaj nie wiem o co ci chodzi. chyba tylko na poziomie 1-3 przy dobrej bitwie która da dużo PD i kredytów da się zagrać okrętem 1 bitwę i iść wyżej.

2.02.2019 o 13:41, konrad0905 napisał:

zagrać sobie 2,3 nbitwy dziennie i szukać gry , która daje więcej zabawy. Skąd ten szatański pomysł gry na wielu poziomach w jednej bitwie ? Czy nikt  nie dostrzega absurdu takiej sytuacji ?

No to nie znajdziesz gry MMO w klimacie bitew morskich gdzie nie ma podziału na klasy i "poziomy" okrętów. 

2.02.2019 o 18:04, konrad0905 napisał:

Co mogę doradzić :

Gra byłaby fajna , ładne okręty i fajna "strzelanka" , ale firma postarała się, aby w tę grę nie grać . Zrobiła wszystko co mozna , aby tak było

Bzdura. Nie ma możliwości żebyś cały czas miał losowania +2. Na tierach 1-7 bardzo często gra się na tym samym poziomie z ewentualnym -1/+1 -2/+2. 

1. Pancerniki nie są bezbronne, chyba że płyną samotnie i zjada ich lotniskowiec lub dd. Chociaż nawet w takiej sytuacji ogarnięty gracz na pancerniku może sobie poradzić. 

2. No graczy z takim podejściem żeby "przeczekiwać" bitwę jest masa, i jest to rak tej gry. Jest masa filmów, poradników na forum czy stron pokazujących taktyki na poszczególne okręty i żadna nie polega na czekaniu. No chyba że dla Brajanków którym umysł podpowiada żę jedyna słuszna taktyka to plumkanie z dział na granicy ich zasięgu.

3. Jak nie widzisz sensu to szukaj innych gier. Z twoich wpisów mam wrażenie że masz jakąś depresje, ciągle tylko "jaki to ma sens" :Smile_unsure:

3.02.2019 o 23:46, konrad0905 napisał:

1. nie,  jestem zawsze vc +1 .

2.  cytuję " Bo gdyby losowania były +/- 0 to jaki byłby sens wielopoziomowych drzewek? " Czy ty wiesz co ty napisałeś?

- równe poziomy to jest podstawa zasada do chociaż pozornej sprawiedliwości w tej grze i odejście od tej zasady powoduje inne problemy o których nawet nie mam pojęcia

-  wyjątek od podstawowej zasady powoduje odejście od zasady równości i jakiejś pozornej chociaż sprawiedliwości, bo wiadomo że ludzie za pieniądze szkolą sobie kapitanów i tak maja większe więc szanse. Gra musi przynieść dochód, ale bez przesady .

3. gra rozgrywana w taki sposób traci pojęcie zabawy , a o to przecież wszystkim chodzi ? Nieprawdaż ?

1. Nie wiem co tu masz na myśli.

2. No w prawdziwych konfliktach zbrojnych wszyscy leją się po równo byle tylko było sprawiedliwie :Smile_facepalm:

- i w czołgach i okrętach (w samoloty nie grałem) od firmy wargaming spokojnie da się wygrać niższym tierem przeciw wyższemu. (no może w czołgach już nie bo nie grałem w nie od jakiś 2 lat a czytałem że sporo zmieniło się na gorsze, byle tylko niedzielni gracze mogli się cieszyć)

3. Zależy kto czego oczekuje. Ja się dobrze bawię mając przed sobą wyzwanie. Może daj szansę WoWs ale w trybie kooperacji a nie PVP?

Nic nowego. Jest masa nowych starych graczy co nie gra na serio tylko zwiedza mapy. Na szczęście dla pozostałych są jeszcze bitwy rankingowe i klanowe byle uciec od takiej patologii.

4.02.2019 o 11:47, konrad0905 napisał:

Moim zdaniem za szybko się poddajesz. Nie rozumiesz mechaniki gry przez co sama gra ci nie idzie i wysnuwasz dziwne teorie spiskowe. Obejrzyj poradniki chociażby z YT, po czytaj poradniki z forum i zagraj kilkanaście bitew będąc bogatszy o wiedzę teoretyczną.

A jeśli sama gra ci nie leży a chcesz coś o tej tematyce, to mogę polecić:

- Cold Waters

- Serię Silent Hunter

- Pacific Fleet

- Kontynuację Pacific Fleet czyli Atlantic Fleet

Innego pomysłu nie mam. Pozdrawiam :Smile_Default:

• Cool 1

• 0
[H-M-F]
Beta Tester, Players
229 posts
6,252 battles

moement - jaką nienormalność ?

w praktycznie każdej tego typu grze walczy się z okrętami/pojazdami/przeciwnikami na różnych poziomach. W statkach jest dużo lepiej niż w czołgach (tutaj daje się zatopić okręt +2 tier; w czołgach często nawet nie da się uszkodzić czołgu +2 tiery)

co więcej - chcesz mi powiedzieć, że walka w obrębie tieru byłaby "fer" ? czy Ty naiwnie myślisz, że okręty tego samego tieru są "równie potężne" ? Nie są, więc co by Ci dało granie w obrębie jednego tieru ? A może po prostu mieć tylko jeden okręt na tier - wtedy wszyscy by pływali tym samym i nie było by "nierówności" (wtedy trzeba też usunąc moduły, dodatkowe wyposażenie i skille kapitanów - by wszyscy byli równi ;) )

• 0
[WOLF1]
Players
21 posts
3,474 battles

Wg mnie samemu sobie zaprzeczasz :

1. Oczywiście , że nie są równe okręty tego samego poziomu  , bo sa inne i do czego innego służą rozne rodzaje okrętów

2. Każdy rodzaj okrętu realizuje inne cele, ale nie jest możliwe żeby uczestniczyły okrętu róznych poziomów w tej samej bitwie.

- Co oni maja ze sobą robić na tych zbyt małych na tę ilość graczy mapach ?

- Gdzie maja się schować i jak ?

- na szczęście torpedy niezależnie od poziomów okrętów nie są z czekolady jak pociski w WOT, a pociski artyleryjskie to nie słodkie cukierki jak jest w WOT, ale i tak przewaga okrętów wyższych poziomów jest po prostu zbyt duża, bo jest miażdżąca

Co ty chcesz usprawiedliwić ???

Ponieważ okręty tych samych poziomów wg Ciebie nie są równe, to zróbmy jeszcze większe róznice ?

t

• 0
[H-M-F]
Beta Tester, Players
229 posts
6,252 battles

to wróć do pokemonów zamiast męczyć się w statkach (masz już 329 bitew, czyli nadal się męczysz)

ja jakoś nie narzekam na walki z wyższymi tierami - co więcej za zadane uszkodzenia wyższemu tierowi dostajesz więcej XP/kredytów

a jak Ci się nie podoba ale chcesz grać to graj rankedy (teraz byś musiał wygrindować tier IX) ....

z mojej strony EOT bo czuję się jakbym rozmawiał z trolem lub 4-ro letnim dzieckiem ...

• Cool 1

• 0
[WOLF1]
Players
21 posts
3,474 battles

Prowadzić ataki osobiste, a nawet używasz wyzwisk , ale to nic nie zmienia bo ty nie prowadzisz  rozmowy merytorycznej . 

Przebadałem krązownik 5 poziomu i nie da się nim grać wg mnie.  Zawsze vc +2 poziomy , wszystkie przegrane bitwy i jedna, dwie salwy z odległości 15 km ( sic !!! ) załatwiaja ten okręt.

Ty piszesz , że za uszkodzenia wyższym poziomom dostaje się większe pd . Czy mogłbyś uściślić ?

Daje przykład :

- za uszkodzenia 1000 hp vc ten sam poziom np 100 pd

- za uszkodzenia 1000 hp vc +1  100 +  A pd

- za uszkodzenia 1000 hp vc +2  100 + B pd

- i odwrotnie przeciwnik +1 poziom otrzymuje 100 pd - C pd

- i odwrotnie przeciwnik +2 poziom otrzymuje 100 pd - D pd

Czekam na konkretne dane dotyczące wartośći A i B oraz C i D

P.S. Merytorycznie wg mnie nie da się w żaden sposób obronić gry okretów róznych poziomów i żadna rekompensata nie zrekompensuje tego, ale czekam na dane .

Oczywiście mogę podać prawdziwe dane np za V poziom :

30 trafień 13 717 hp  otrzymałem 193 pd  przeciwko V poziomowi

66 trafień 46 156 hp ( 5 pożarów) przeciwko Gneisenau VII poziom (sam mam tylko 22 600 hp ) otrzymałem 521 pd ( + jeszcze miałem 1031 za uszkodzenia samolotów ) , a więc otrzymałem proporcjonalnie  mniej

Uwaga : Komentarz od PancernyAgrest wg mnie nie zasługuje nawet na wspomnienie , a tym bardziej na odpowiedź.

Dalszy ciąg prześmiechów i ataków osobistych + zero informacji merytorycznych

( SWOJĄ DROGĄ SKĄD TAKA MODA , ŻE ZAMIAST ODPOWIEDZI NASTĘPUJE ATAK OSOBISTY . WYOBRAŹMY TO SOBIE W SZKOLE :

- ILE JEST 2+2

- ODPOWIEDŹ :  zadaje pani takie pytania, bo jest pani brzydka

- ILE JEST 2+2 !!!

- odpowiedź : pani jest chyba małpą  )

.  I to ma wystarczyć na moje pytanie , a później na   sugestię, że bitwa okrętami róznych poziomów zarzyna tę grę

Sign in to follow this