Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.8.0 - Všeobecná zpětná vazba

72 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
5,135 posts
4,445 battles

Kapitáni! :cap_rambo:

dasha080.png

Posledního lednového dne přichází velká aktualizace 0.8.0! Potřebné informace můžete najít v článku na portále.

Svou zpětnou vazbu můžete psát do příslušných vláken:

Přepracovaná hratelnost letadlových lodí

Hodnocené bitvy: Jedenáctá sezóna

Námořní bitva: Souboj mezi klany

Událost Fly! Strike! Win!

Lunární nový rok

a

Hlášení chyb.

Napište nám svou zpětnou vazbu!

• Angry 1

Players
11 posts
6,457 battles

image.thumb.png.01a88a595f9e42e6b54e050624d8dbf6.png

Vy jste zvýšily údržbu CV T8 na 100 000? Ptám se jelikož se o tom nikde nepsalo.

Ty preferované AA sektory odstraňte páč víc škodí než pomáhají protože mám dvě bitvy s Karolínou a první bitvě jsem se hrabal AAčkách a CV si na mě  smlsla a druhou bitvu jsem to nechal a tak CV mě jen lehce škrábla.

image.thumb.png.0bce21890d941a26c70ed032f91b692d.png

V této bitvě jsem zkoušel měnit AA sektory a způsobil jsem letadlům okolo 20k dmg.

image.thumb.png.295617a3c46bc1148f1327234b23287c.png 

A tady jsem AA sektory nechal být a letadla dostaly skoro 38k dmg. Docela rozdíl né?

A  moduly na AAčka se mi zdají tak trochu nevýrazná ale toŤ  otázka jestli se mi to jenom nezdá. A vyděl bych problém u lodí s špatnými AAčky protože letadlům nic nedělají( odzkoušeno na Tirpitzu s US torpedovými bombardéry T8. K jeho štěstí jsem se ani jednou netrefil).  

U CV je spotřebák Stíhači absolutně k ničemu zvláště u letek protože hlídají velmi malou oblast a jde jim snadno uletět.  Byl bych radši kdyby stíhači se vrátily jako letka která jde víc ovládat.  S bitevníky a torpéĎáky se není problém trefovat i když to rozměřování a zaměřování během útoku moc nechápu jak to funguje. U střemhlavých bombardérů je trefování takové nepříjemné a nepřirozené ale to jsi myslím že to chce jenom praxi.  Naštěstí pro ostatní lodě se stačí držet pri sobě a CV nemá moc šancí  jak využít plně letku(i když někdo možná najde způsob jak tuhle obranu obejít). 

A menší bug na závěr, z nějakého důvodu se mi přehrával zvuk výstřelu z hlavních děl i když jsem v tom momentu jsem nestřílel.  

Za mě tento patch je hodně nedodělaný. Určitě bych úplně změnil mechaniky stíhačů u CV a vrátil bych je jako normální letku, určitě bych buffnul AA lodím (jen ty co to potřebují, třeba takový démon a worster mi příjde stejně silný jako před tím)  a přidal letadlům měnit výšku, podobně jako ponorky hloubku(více možností, více zábavy).  Takže se chlapci z WG mají co dělat aby rework dali pořádně do kupy. 

Players
5,251 posts
31,615 battles

Hlavně, že jsi to "vYděl"... a to " jsi myslím", že jsi takový malý anální horolezec...

• Cool 1

[IDDQD]
Weekend Tester
2,035 posts
5,692 battles

Zdá se, že to máte parádně vyladěné. A teď hurá na ponorky. :D

• Cool 1

[RAS]
Players
152 posts
10,906 battles

Neda mi to, protoze jsem mel tu hru rad.. A proto se ptam

- vazne je WG natolik zoufale, ze musi kopirovat napady z jinych her sem? Dropy jako v PUBG a Fortnite, ovladani AA jak ve StarTreku (presmerujte veskerou energii do prednich stitu - v pripade lodi do bocnich AA)

- vazne je nutne komunitu neustale prudit nudnymi mody a modely pocasi? - epicentra, cyklony, bourkove fronty a jako tresnicka na dortu zavody ve zbrojeni... 

- vazne je nutne tlacit zasadni zmeny herni mechaniky (rework CV) pod takovym tlakem, ze z toho pak vznikne to co vzniklo? pohreb teto linie a totalni nevyvazenost hry? opet...

Vim, ze komunita se na rework doptavala a cekalo se na nej vic jak rok... ale v tomto pripade by bylo ocividne lepsi celou akci zrusit, celit chvilkovemu nastvani komunity a jelo by se dal. Co ted vidim ruzna fora, tak je problem krapet vetsi a komunita to nenecha zadarmo. Btw osobne jsem cekal takovyto fail uz na zacatku, protoze problemy s vyvazenim tu byly od nepameti co se do lodi vzdy neco pridalo. 

Do hry se pridavaji nesmysly, zacina se z toho delat desnej gulas. Simulace pocasi je fajn pro simulator, ale ne pro v podstate bojovou hru - neni vyjimkou, ze clovek v takove situaci 10 a nekdy i vice minut pluje a nic nedela, protoze proste neni co delat...

Je mi z toho smutno. Driv jsem lode tryhardil nehoraznym zpusobem, tesil se az prijdu z prace a zase je zapnu.. Ted? ted uz jen lezi na disku a sem tam dam jednu dve hry jen proto, abych si pripomnel jakej bastl se z toho stal ... 

Tenhle update je historicky ta nejhorsi smeska vseho mozneho a nemozneho co kdy od WG prisla. 

• Cool 3

[IDDQD]
Weekend Tester
2,035 posts
5,692 battles

Kde jsou ti, co hejtili starý model? Proč teď netleskají? :D

• Cool 2
  • Funny 2

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
736 posts
20,768 battles
Před 24 minutami Bergham řekl/a:

Kde jsou ti, co hejtili starý model? Proč teď netleskají? :D

Asi po včerejšku ještě nestačili popadnout dech.

Já si včera jen stáhnul aktualizaci (v práci na externí disk), doma nakopíroval data z externího disku do pc, zkusil najet do přístavu, abych zkontroloval, že aktualizace se povedla a poté hru vypnul. Nějak jsem neměl náladu na ten guláš, o kterém jsem v průběhu dne četl. Uvidíme, zda dneska dostanu odvahu to pustit, ale mám ještě nějaké dřevo na nařezání na cirkulárce, tak na lodě pravděpodobně hodím bobek a půjdu dělat ven, má být solidně. To samé zítra... A přemýšlím, zda si vůbec kazit neděli.

Mno, pokud cílem posledního patche bylo změnit stav, kdy malá skupina hráčů nedávala na letadlovky, tak se to povedlo. Teď velká skupina hráčů nadává na vše. Gratulace...

A Žabáku, přeji pevné nervy, nyní poznáš zákon padajícího "houna" v praxi.

• Cool 1

[NYXCZ]
Alpha Tester
19 posts
3,900 battles

To co je ted z tydle hry udelano je fakt do nebe volajici odpad. V kazdy bitve dve cv, k tomu 4 dd a nedelas nic jinyho nez evadujes nejaky kraviny. Bye bye zabavne namorni bitvy.  Kdyz k tomu pridam "DD protect" z minuleho patche, jednoduse se to neda hrat. Samy overpen, ding a jina kravovina, ktera ma dopad i na ostatni dmg do dalsich lodi, nemuzu reagovat jinak nez jebat a uninstal.. O RNG ani nemluve. Typicky WG behaviour, kdyz dementne tak poradne. 

• Cool 3

[SALIS]
Players
676 posts
15,569 battles

Sice mě tu asi ukamenujete, ale mě se ty letadlovky docela líbí, ať už z pohledu hraní CV nebo z pohledu hraní proti CV; ano chce hrát trochu jinak, ale baví mě to - hlavní problém se kterým asi soulasím je spot DDček, ikdyž včera jsem měl slušné hry i s nima . :cap_rambo::Smile_honoring:

• Cool 3
  • Boring 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team, Korzár
3,134 posts
14,541 battles

Děkuji, že nemusím okno z interface shazovat 10x, již funguje napoprvé :Smile_honoring:

Players
14 posts
4,550 battles

Zdravím, ja ako DD-čkár Vám milé WG veľmi pekne ďakujem. Podľa mňa, hlavne tier X, sú DD skoro nehrateľné. Non stop vám niečo lieta nad hlavou, celá mapa svieti, rád by som vedel, ako mám hlavnú výhodu DD, t.j. nízky spot, teraz akože využiť? Na CV ste ľudí nalákali, ale od DD ľudí odradíte. Teda na vyšších tieroch určite. Pred tým, kým bola jedna CV v hre, tak sa lietadlám dalo nejako aj vyhnúť, odsledovať kde sú a niečo vymyslieť. Teraz je to bez šance. Hra sa vlastne zmenila na letecký deň. Maskovanie vlastne stratilo zmysel. 

Kúpil som si zase ruský DD tier V a to sa dá hrať. Tam je to úplne o niečom inom. Lietadlá viacmenej neškodné, samovražedné torpédové útoky na BB, prestrelky so všetkými, zapaľovanie.... Aspoň je to sranda. Veď vlastne o to v hre ide. Ale Shima a Grozo idú do suchého docku a nevyplávajú, kým sa tu niečo nezmení. 

• Cool 3

[_CSR_]
[_CSR_]
Players
5 posts
8,620 battles

Mne sa to taktiez nepozdava , jedna CV to ide ,ale dve toje moc po tych upravach . Nie len DD maju problem s viditelnostou , ale aj krizniky , celu vyditelnost si mozu strcit..... , ked dostanes citadelu od BT , ktora by ta nemala vidiet , takze za mna , toto sa NEVYDARILO.

• Cool 2

Players
32 posts
4,112 battles

No, možná vás nenapadlo, že hra jakžtakž fungovala, když se letadlovky objevovaly občas a 2 letadlovky výjimečně. Hra se teď mění na něco, co pro mne není zábavné ani trochu (já hodně rád hrál DD a křížníky na maskování, dokonce i některé BB). Ale úplně o mne jako o hráče nepřijdete, ještě stále hraji WoT.

• Cool 2

Beta Tester, In AlfaTesters
204 posts

som celkom rad za rework tych lietadloviek, chcem dat len spetnu vezbu co mi vadi...

1. hrozne moc ma otravuje to ked idu lietadla utocit a tie lietadla sa rozdeluju. A tie co dokoncia utok sa vracaju spet na lietadlovku. Uplne to robi ich utok na moju lod neprehladnym, vsade len ikonky lietadielok, spravia 3 nalety a uz je aj plna minimapka zaspamovana tymi ikonkami lietadiel co sa vracaju na svoju lod. A este ked do toho pribudunu stihaci z toho spotrebneho doplnku... a to este ked su v hre lietadlovky dve no bordel. Spravte to tak ze tie lietadla co zautocia sa vratia naspet do svojej letky a nech sa ikonka letky nerozdeluje pri utoku na dve a viac, ale stale ostala len jedna. A tie lietadla co spravili utok aspon pekne posluzia ako stit pre tie co este mozu utocit.
2. ten system kedy kazde lietadlo dostava poskodenie samostatne. Celkom blbe ak len strielam strielam po lietadlach a nic a zrazu v jednej sekunde zostrelena cela letka. Alebo ten isty pripad, lietadla len preletia okolo mna, nic nezostrelim a ten za mnou vyzerie zostrelenie celej letky. Mohlo by to byt trochu konzistentnejsie.

3. dal by som obmedzenie na max 2 lietadlovky v hre

[CSVL]
[CSVL]
Players
52 posts
30,501 battles

CV prodány. Další nákupy v obchodě nebudou .....
ještě jeden podobný patch a hra jde z disku .....  

A děkuji za tip na Steel Ocean :D

Edited by Burky79
  • Cool 2
  • Funny 2

Players
34 posts

Přidám se se svojí troškou do mlýna.

1. Nekonečné množství letadel totálně likviduje jakoukoliv taktiku torpédoborců. 

2. Vrácení letadel pomocí příkazu F je velmi podivně fungující mechanika. Skoro bych řekl že je to nechtěně cheat. 

3. Vidím postupný úbytek DDček na vysokých tierech. 

4. Ranked hry jsou po dlouhé době mnohem příjemnější než random. 

204 posts
12 hours ago, Burky79 said:

CV prodány.

este pride ten cas kedy tie lietadlovky casom doladia budu vsetci lutovat preco ich predavali, ze sa da snimi aj celkom super zahrat :D

8 hours ago, Cunnedda said:

Přidám se se svojí troškou do mlýna.

1. Nekonečné množství letadel totálně likviduje jakoukoliv taktiku torpédoborců. 

3. Vidím postupný úbytek DDček na vysokých tierech. 

vyjadrim sa len k tymto dvom bodom:

3. ubytok ddciek je sposobeny tym ze vsetky hraju v ranked

1. velmi vela hracov vravi ako cv znicilo gameplay DD. Ale ja to absolutne nechapem. Sam hravam DD a musim povedat ze to je uplne super ked uz ma moze lietadlovka spotnut len jednou letkou vo vzduchu namiesto toho aby ich mala vo vzduchu 4-6. ved tento sucasny rework cv je pre dd uplne uzasny, a ja si to za dd celkom uzivam

• Cool 1

Players
14 posts
4,550 battles
Před 1 hodinou PanVeduci řekl/a:

este pride ten cas kedy tie lietadlovky casom doladia budu vsetci lutovat preco ich predavali, ze sa da snimi aj celkom super zahrat :D

vyjadrim sa len k tymto dvom bodom:

3. ubytok ddciek je sposobeny tym ze vsetky hraju v ranked

1. velmi vela hracov vravi ako cv znicilo gameplay DD. Ale ja to absolutne nechapem. Sam hravam DD a musim povedat ze to je uplne super ked uz ma moze lietadlovka spotnut len jednou letkou vo vzduchu namiesto toho aby ich mala vo vzduchu 4-6. ved tento sucasny rework cv je pre dd uplne uzasny, a ja si to za dd celkom uzivam

Vážený PanVeduci, Beta Tester. Ak si to s DD nepochopil, tak Ti to skúsim vysvetliť.

V prvom rade spôsob hry s DD T5 a T10 je absolútne odlišný!!! Upozorňujem Ťa na to preto, že síce hrávaš DD, ale v priemere najviac T5 a T10 ani nemáš. Takže ani nemôžeš tušiť, čo sa v hre s DD T10 deje. Ak sa mýlil, tak ma prosím oprav.

Pri hre s DD T5 si v podstate môžeš robiť čo chceš. Dosah torpéd v zásade nepresahuje spot, takže o nejakom tajomnom torpédovaní sa nemusíme baviť. Ja sa s DD T5 bavím. Či mi niečo lieta nad hlavou je mi jedno. Spot tu nehrá nejakú zásadnú rolu, lietadlá sú aj tak neškodné. Ostreľujem sa s DD aj CA, zapaľujem BB a snažím sa prekĺznuť k CV a potopiť ich. Streľba je nepresná, v pohode sa dokážem uhýbať (napr. ruský DD T5 Podvoisky). Na osamotenú BB s kľudom angličana priamo vyplávam a z cca. 3 km oboplávam a torpédami pošlem ku dnu. Až mi je protihráča ľúto. Nič s tým neurobí. Hlavnými delami ma netrafí a ani nestihne, a sekundárky ani nemá. Takže tu sú pre mňa CV skôr ľahká korisť ako nejaký problém.

Pri hre s DD T10 je všetko úplne inak. Nemôžeš sa "bezhlavo" pustiť kam Ťa napadne. Ako náhle si spotnutý, krížniky a DD sú schopné Ťa v momente vymazať z mapy.  Tu už každý obdržaný zásah riadne zabolí. Postup je opatrný, pretože si treba držať odstup a snažiť sa získať prehľad v hre, kde je protivník a NESPOTNUTÝ!!! sa snažiť zaútočiť. Torpédový útok je väčšinou efektívny zo vzdialenosti okolo 7 km. Potom ústup na vzdialenosť okolo 9-10km mimo dosah radaru, ktorý vie značne znepríjemniť život. Aha! Ty vlastne netušíš, že na T10 majú lode radary, ktorými DD "nasvietia" a nepomôže Ti ani dymová clona? Priamy útok na BB je tu tak isto nemožný. Rozstrieľa Ťa sekundárkami na sito. Hlavne nemci. Áno, dmg sa získava aj zapaľovaním, ale nie len ním. Nie všetky DD sú Khaba a JPN DD na to vôbec nie sú určené. Áno, aj to, za aký národ DD hráš, určuje taktiku. Hlavne DD Shima je stavaný na nízky spot a torpédovanie. Mám so Shima odohraných 400 bitiek, tak neskromne tvrdím, že viem o čom píšem. Keď boli v hre kľudne aj dve CV T10, v podstate mi to nevadilo. Buď som mal šťastie a lietali na druhom konci mapy, alebo som sa s nimi trochu potrápil. Niekedy ma aj potopili, aj to patrí k tomu. Lenže som ich nemal non stop nad hlavou. Chvíľu trvalo kým prileteli. Dalo sa na nich reagovať. Poprípade som si vypýtal protilietadlovú podporu a keď to bolo možné, stíhači sektor vyčistili. Potom bol chvíľu kľud, dalo sa niečo riešiť, kým znova prileteli. Teraz mám lietadlá nad hlavou skoro stále, čiže som bez šance na torpédový útok. Priblížiť sa nemôžem, pretože by ma hneď roztrhali. Tak mi ostáva len strieľať z hranice dostrelu a snažiť sa nahnať nejaký dmg. No to je teda sranda! Čiže najväčší problém pre DD je ich spot z CV lietadiel, ktoré sú vo vzduchu skoro stále!!!

Tým znemožňujú DDčkam hrať a bojovať spôsobom, na aký sú určené. Snáď som sa vyjadril dostatočne výstižne, aby si to mohol pochopiť.

• Cool 3

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,908 posts
13,559 battles
11 minutes ago, Dinco_SVK said:

Vážený PanVeduci, Beta Tester. Ak si to s DD nepochopil, tak Ti to skúsim vysvetliť.

V prvom rade spôsob hry s DD T5 a T10 je absolútne odlišný!!! Upozorňujem Ťa na to preto, že síce hrávaš DD, ale v priemere najviac T5 a T10 ani nemáš. Takže ani nemôžeš tušiť, čo sa v hre s DD T10 deje. Ak sa mýlil, tak ma prosím oprav.

Pri hre s DD T5 si v podstate môžeš robiť čo chceš. Dosah torpéd v zásade nepresahuje spot, takže o nejakom tajomnom torpédovaní sa nemusíme baviť. Ja sa s DD T5 bavím. Či mi niečo lieta nad hlavou je mi jedno. Spot tu nehrá nejakú zásadnú rolu, lietadlá sú aj tak neškodné. Ostreľujem sa s DD aj CA, zapaľujem BB a snažím sa prekĺznuť k CV a potopiť ich. Streľba je nepresná, v pohode sa dokážem uhýbať (napr. ruský DD T5 Podvoisky). Na osamotenú BB s kľudom angličana priamo vyplávam a z cca. 3 km oboplávam a torpédami pošlem ku dnu. Až mi je protihráča ľúto. Nič s tým neurobí. Hlavnými delami ma netrafí a ani nestihne, a sekundárky ani nemá. Takže tu sú pre mňa CV skôr ľahká korisť ako nejaký problém.

Pri hre s DD T10 je všetko úplne inak. Nemôžeš sa "bezhlavo" pustiť kam Ťa napadne. Ako náhle si spotnutý, krížniky a DD sú schopné Ťa v momente vymazať z mapy.  Tu už každý obdržaný zásah riadne zabolí. Postup je opatrný, pretože si treba držať odstup a snažiť sa získať prehľad v hre, kde je protivník a NESPOTNUTÝ!!! sa snažiť zaútočiť. Torpédový útok je väčšinou efektívny zo vzdialenosti okolo 7 km. Potom ústup na vzdialenosť okolo 9-10km mimo dosah radaru, ktorý vie značne znepríjemniť život. Aha! Ty vlastne netušíš, že na T10 majú lode radary, ktorými DD "nasvietia" a nepomôže Ti ani dymová clona? Priamy útok na BB je tu tak isto nemožný. Rozstrieľa Ťa sekundárkami na sito. Hlavne nemci. Áno, dmg sa získava aj zapaľovaním, ale nie len ním. Nie všetky DD sú Khaba a JPN DD na to vôbec nie sú určené. Áno, aj to, za aký národ DD hráš, určuje taktiku. Hlavne DD Shima je stavaný na nízky spot a torpédovanie. Mám so Shima odohraných 400 bitiek, tak neskromne tvrdím, že viem o čom píšem. Keď boli v hre kľudne aj dve CV T10, v podstate mi to nevadilo. Buď som mal šťastie a lietali na druhom konci mapy, alebo som sa s nimi trochu potrápil. Niekedy ma aj potopili, aj to patrí k tomu. Lenže som ich nemal non stop nad hlavou. Chvíľu trvalo kým prileteli. Dalo sa na nich reagovať. Poprípade som si vypýtal protilietadlovú podporu a keď to bolo možné, stíhači sektor vyčistili. Potom bol chvíľu kľud, dalo sa niečo riešiť, kým znova prileteli. Teraz mám lietadlá nad hlavou skoro stále, čiže som bez šance na torpédový útok. Priblížiť sa nemôžem, pretože by ma hneď roztrhali. Tak mi ostáva len strieľať z hranice dostrelu a snažiť sa nahnať nejaký dmg. No to je teda sranda! Čiže najväčší problém pre DD je ich spot z CV lietadiel, ktoré sú vo vzduchu skoro stále!!!

Tým znemožňujú DDčkam hrať a bojovať spôsobom, na aký sú určené. Snáď som sa vyjadril dostatočne výstižne, aby si to mohol pochopiť.

Aktualne hraju jen t10 DD (Shima, Gearing a Harugomo) a s CV aktualne nemam problem. Mnohem vetsi problem mam s idioty (ted nemyslim tebe ci nekoho konkrtetniho) co jedou primo rovne pred sebe najedou doprostred capu behem chvile umrou a zbytek hry si stezuji do chatu jak radar ci CV jsou strasne OP.

• Cool 1

204 posts
40 minutes ago, Dinco_SVK said:

V prvom rade mi prestan vysvetlovat hru na 10 tiery ok? viem co su radary a viem co je hra s DD na 10 tiery. Dakujem, polka tvojho prispevku je zbytocna. Akurat co som teda vycital z toho ze sa stazujes na neustale letadlo nad hlavou... a pred reworkom to bolo lepsie? teraz mas nad hlavou len jednu letku. ked si ich mal 4+ ktore ta spotovali bolo to lepsie? A dalsia vec je spot s radarmi. Ale stym lietadlovky nemaju nic spolocne.

• Cool 1
  • Boring 1

[S-O-S]
[S-O-S]
Players
131 posts
8,977 battles
37 minutes ago, Dinco_SVK said:

Ehm, jak přesně nový letadlovky změnili gameplay za DD? A ... počkat... jasně.... místo 6 letek co měla hakuryu a mohla spotovat na 6 místech má ted jen jednu letku. Takže si vlastně stěžuješ na to, že nejsi tak často spotovanej?
Z mýho úhlu pohledu se nic nezměnilo. Vlastně jo... AA některých DD je fakt šílená a dokáže dát celou letku během 2s. Stále ti přijdou nový letadlovky OP? Jasně, když někdo ví, co si má určit za cíl, tak je to pak jiná hra než u někoho, kdo neví co dělá.

Dle mýho názoru, je tohle zatím jen ta počáteční bublina, kdy všichni nenávidej novinku ve hře. Bylo to tu už několikrát. Já osobně jsem rád, že už nemám buglý letadla na Saipanovi, protože stačilo, aby někdo odstrafoval pryč a moje letadla se totálně kousli a pak pochcípali. Počase bublina splaskne a bude zase dobře :-)

• Cool 2

Players
14 posts
4,550 battles

Dobre, nechce sa mi tu moc spamovať, ale skúsim to ešte raz. Počet letiek sa znížil, ale napr. čas vzletu sa skrátil. Tým pádom je letka skôr a častejšie na mape. Pred tým boli dve CV v hre skôr výnimkou, teraz sú tam dve CV skoro stále. Ich letky lietajú všetkými smermi. Pred tým si CVčkár väčšinou držal letky napr. torpédové pokope, aby mohol vykonať koordinovaný útok a neposielal každú letku do iného kúta mapy. Takže aj keď bolo letiek viac, nelietali samostatne každá inde, ale viac menej pokope - jednom sektore. Alebo sa mýlim? Takže áno, sťažujem sa na to, že som veľmi často spotovaný letkami z CV, keďže sú vo vzduchu rýchlo, čo nadmieru zaťažuje hru s DD vo vyšších tieroch. Snažil som sa vyjadriť svoj názor a logicky ho vysvetliť. Snáď môj názor niekto pochopil. Beriem, že každému vyhovuje niečo iné. Je to prirodzené.

Pozdravujem a prajem veľa zábavy.

• Cool 4

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
221 posts
10,665 battles
28 minutes ago, Chladic8 said:

Ehm, jak přesně nový letadlovky změnili gameplay za DD?

Z mého pohledu na věc, dělají největší problém vracející se letadla.

Předtím jsi měl víc letek, ale útočné letky létaly většinou pohromadě, aby jsi při útoku nepřišel o hodně letadel. Z pohledu hráče DD tě většinou letadla přeletěli, protože šli po jiné lodi. Na pár vteřin tě spotli a letěli dál. Pak bylo okno klidu a maximálně tě znovu po spotli, když se vraceli. Pak byl zase klid, protože trvalo nějakou dobu přezbrojení a doplnění letky.

Dneska tě poprvé spotne stejně, ale pak se přes tebe po několika vteřinách vracejí letadla po dvou, třech a jak skončí útok, hned letí další letka k útoku a zas se vrací po dvou třech letadlech a tak pořad dokola. Díky tomu není ve vzduchu jen jedna letka, ale několik. A nemáš ani šanci se nepozorovaně přemístit z dosahu letadel. Není tam to okno klidu.

Na stíhače, pokud nebyla v blízkosti nějaká AA loď, stačil smouk a většinou nad tebou nevydržel, protože viděl lepší cíl, nebo pomřel při souboji se spojeneckou letadlovkou.

• Cool 4

204 posts
1 hour ago, Dinco_SVK said:

Počet letiek sa znížil, ale napr. čas vzletu sa skrátil. Tým pádom je letka skôr a častejšie na mape. Pred tým boli dve CV v hre skôr výnimkou, teraz sú tam dve CV skoro stále. Ich letky lietajú všetkými smermi. Pred tým si CVčkár väčšinou držal letky napr. torpédové pokope, aby mohol vykonať koordinovaný útok a neposielal každú letku do iného kúta mapy. Takže aj keď bolo letiek viac, nelietali samostatne každá inde, ale viac menej pokope - jednom sektore. Alebo sa mýlim?

Ahaaa tak ty sa teda stazujes vlastne na to ze teraz su lietadlovky viacej hravane? ale to potom nepis ze zly rework ale rovno nam tu napis ze si za to aby lietadlovky odstranili hry, lebo nam tu zacali lietat viac nez 1 z 50 hier, a uz to je teda zle. A tu taktiku cv... pozri mohol si lietat ako sa ti zachcelo ja som si tak lietal, na lode som utocil spolu ale kludne som mal stihace rozostavne po celej mape a dd som spotoval jedna radost. A opet ak boli v hre 2 lietadlovky, kazda si riesila svoje, a aj svoju stranu mapy takze sa svietilo vsade a este viac

1 hour ago, Houbus said:

to ti uznavam je to blbost to vracanie sa po ciastkach, to by mohli fakt zrusit. Ale aj tak vecsinou sa nic nevrati kedze sa to zostreli. Navyse tie vracajuce lietadla sa nevedia ovladat: a) nemozu nad tebou zacat kruzit ked ta spotnu b) ich pohyb je predvidatelny, priamo na svoju lietadlovu lod c) ved este vlastne ty mas vyhodu ze vies ktorym smerom sa ta lietadlovka nachadza :D Ked sa pred reworkom vypustili 4+ letky, tiez sa museli po utoku vratit takze opet 4+ skupinky co ta mohli naspotovat

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,908 posts
13,559 battles
1 hour ago, Houbus said:

Předtím jsi měl víc letek, ale útočné letky létaly většinou pohromadě, aby jsi při útoku nepřišel o hodně letadel. Z pohledu hráče DD tě většinou letadla přeletěli, protože šli po jiné lodi. Na pár vteřin tě spotli a letěli dál. Pak bylo okno klidu a maximálně tě znovu po spotli, když se vraceli. Pak byl zase klid, protože trvalo nějakou dobu přezbrojení a doplnění letky.

Dneska tě poprvé spotne stejně, ale pak se přes tebe po několika vteřinách vracejí letadla po dvou, třech a jak skončí útok, hned letí další letka k útoku a zas se vrací po dvou třech letadlech a tak pořad dokola. Díky tomu není ve vzduchu jen jedna letka, ale několik. A nemáš ani šanci se nepozorovaně přemístit z dosahu letadel. Není tam to okno klidu.

Na stíhače, pokud nebyla v blízkosti nějaká AA loď, stačil smouk a většinou nad tebou nevydržel, protože viděl lepší cíl, nebo pomřel při souboji se spojeneckou letadlovkou.

Ach jo  . . . vracejici se letadla nic nespotuji ani torpeda ani lode. A ani po nich nestrili zadne AA. Proste z pohledu hry ty letadla po utoku jsou naprosto nezajimava (krome CV a jeji zasoby letadel.)

"Aircraft take the shortest route when returning to the carrier, and having reached a certain height, are no longer able to spot, while also being invisible to enemy squadrons and ships. "

• Cool 1

Guest
This topic is now closed to further replies.