Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
szczekan

[E--C] Elite Company

3 comments in this topic

Recommended Posts

[E--C]
[E--C]
Players
93 posts
11,503 battles

EC_cr.jpg.35d8ab390b7eeda9c52c58bf604098de.jpg

Witajcie ! 

Jesteśmy stosunkowo młodym klanem, ale tworzą go w dużej części ludzie ze znacznym doświadczeniem w grze. Gramy dla przyjemności, chętnie uczestniczymy w bitwach klanowych (sezon IV nieźle nam poszedł!) , pływamy w dywizjonach. Liczy się przede wszystkim dobra zabawa i czerpanie przyjemności z gry. Jesteśmy ludźmi pracującymi, mającymi swoje obowiązki dlatego u nas nie ma nacisku na stawianie się na siłę na określone dni czy godziny. Doceniamy kulturę i opanowanie, co nie oznacza, że nie zdarza się nam czasem  soczysty komentarz  

Oferujemy:

- przyjazną atmosferę

- dość dobrze rozbudowaną bazę klanową

- grę w dywizjonach oraz wspólne podnoszenie umiejętności

Oczekujemy:

- Chęci do wspólnej gry

- Korzystania z komunikatora klanowego(Uwaga!!! Klanowicze nie pojawiający się na TS/ nie grający wspólnych dywizjonów  - nie będą brani z oczywistych powodów pod uwagę w wyborze składu na CW)

Jeśli to co przeczytałeś/przeczytałaś brzmi dla Ciebie ok, to zapraszamy do wspólnego pływania. Złóż aplikację, a potem wpadnij na naszego TeeSa :) 78.217.190.6:6440. Do zobaczenia, do usłyszenia :)

• Cool 2

[E--C]
Players
512 posts
4,911 battles

Super, nie dość ze wynik na CW przerósł wszelkie oczekiwania to jeszcze dostałem własny wątek do spamowania nabijania postów prowadzenia agitacji :Smile_glasses:

Mam tylko jedno ale: Wodzu gdzie jest nasze wspaniałe logo/bandera bojowa?  Rozumiem że świętowanie sukcesów Klanu i Klanowiczów mogło dać upust euforii ale już najwyższy czas na profesjonalne podejście do tematu :Smile_trollface:

Edit: Jest git, o to chodzilo :Smile_great:

Pozdrawiam  :Smile_honoring:

• Cool 2

[QTANG]
[QTANG]
Beta Tester
115 posts
8,612 battles

Dodałem was do rankingu CW , graty uzyskanego wyniku w tym sezonie :)

• Cool 2

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.