Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
YabbaCoe

Titulky k videím

4 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,533 posts
3,140 battles

Kapitáni!

 

Jak jste si někteří z vás všimli, tak přibližně od prosince přestali k našim videím chodit české titulky. Tento výpadek se netýkal pouze českých, ale také polských, francouzských, španělských a dalších. Původně tyto problémy byly způsobeny hromadou změn na poslední chvíli a také množstvím textu, které bylo potřeba přeložit. 

Nicméně následně se zjistilo, že ze všech shlédnutí našich videí, pouze v 1,3% případů si někdo aktitoval jiné titulky než anglické či německé. 

Z tohoto důvodu bylo rozhodnuto, že nemá smysl překládat titulky do x dalších jazyků, když si je neaktivuje například ani 0.2% sledujících. 

 

Nicméně české titulky u našich videí nekončí úplně. Od verze 0.8.1 budou poskytnuty titulky ve všech jazycích pro Update videa s Dashou. 

 

V případě, že je nějaká série videí, kterou byste rádi viděli s titulky a doručení těchto titulků by pro československou komunitu měl smysl, prosím napište mi zde, která série by to měla být. Mějte však na paměti, že můžu za komunitu navrhnout pojuze jednu sérii. 

 

Omlouvám se za tyto komplikace a děkuji za pochopení

Share this post


Link to post
Share on other sites
[PPH]
Players
107 posts
8,486 battles

Ok tohle beru... o titulky není mezi sledujícími zájem... Pokud bude přeloženo info o hlavních změnách - updatu s Dášenkou... a Námořní legendy... tak za mě zcela ok.. zbytek ať si žbleptá po anglikánsku :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
[CKVN]
Beta Tester
7 posts
2,800 battles

Kurňa, OK ja to tiež beriem, len príchodom nového systému hrania z lietadlovými loďami, by človek, ktorý tú anglinu vie len ako amatér, potreboval ie tutoriály aj pochopiť počas pozerania videa...

Share this post


Link to post
Share on other sites
[CSP]
Players
5 posts
3,303 battles

Já bych nejraději viděl otitulkované další díly How it works. U videí s Dášou mi stačí koukat na ni :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×