Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
olo_ratuj

Przegięty Stalingrad

36 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1 post
4,245 battles

Witam 

Gram w wowsa prawie od początku, 3550 bitew , piszę bo moim zdaniem WG zdestabilizowało grę wprowadzająca Stalingrada. Oczywiście może być na klanówkach dzięki którym można go zdobyć. Ja nie chcę być w żadnym klanie i potyczka z tym okrętem w zwykłym trybie jest chora, zniechęca do grania. Stalingrad  klanówki tak, randomki NIE. WG powinno coś z tym zrobić. Czekam na wasze opinie.

• Funny 5
  • Bad 1

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,186 posts
13,595 battles

To już było wałkowane na forum - poszukaj w tematach. Nie taki Stalin straszny jak to malują. Przeładowanie nie za szybkie, brak hydro, lubi brać pożary. Weź np. Henri IV z IFHE - dobra kontra na Staliny. Za dwa dni rework cv. Zobaczymy jak Stalin poradzi sobie w nowej mecie. Nagle okaże się że salem i wor jest OP. 

Co nie zmienia faktu że  Stalin ma wygar okropny:)

[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
37 posts
12,437 battles
35 minut temu, olo_ratuj napisał:

Witam 

Gram w wowsa prawie od początku, 3550 bitew , piszę bo moim zdaniem WG zdestabilizowało grę wprowadzająca Stalingrada. Oczywiście może być na klanówkach dzięki którym można go zdobyć. Ja nie chcę być w żadnym klanie i potyczka z tym okrętem w zwykłym trybie jest chora, zniechęca do grania. Stalingrad  klanówki tak, randomki NIE. WG powinno coś z tym zrobić. Czekam na wasze opinie.

Idąc twoim tokiem myślenia, to jak jeździsz  starym golfem, a ktoś ma lambo to co? Tylko na tor gościa, żeby nie drażnił oczu i januszowej duszy. Moim  skromnym zdaniem to zazdrość cie zżera i tyle. Po 2 to mam trochę więcej bitew od ciebie na wysokich tierach i tych stalinów nie jest tak dużo w bitwach, a jak już się trafia to lekko nie ma bo focus fire na te piekielne monstrum jest. Co do destabilizacji gry, jeżeli to stalin jest jej powodem według ciebie to sory koleś, ale z jakiej ty choinki się urwałeś i w co ty grasz? Bo mam wrażenie ,że gramy w inne gry a nie w WOWS.

[SWTP]
Players
446 posts
6,729 battles

Salemem dziobujac spalisz, Hindim to samo plus torpedy, Zao z dystansu spalisz, choć tu jest ryzyko cytek. Nigdy nie pokazuj burty, zawsze ostry kąt i Stalin nie taki straszny. 

[PLO]
Players
661 posts
7,908 battles

Zawsze można płynąć w przeciwną stronę niż ten Stalin. Ale co ja tam wiem... 

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
83 posts
9,784 battles

Olo, DariusJacek i Marshal00 odpowiedzieli na twój post, i chyba tyle w temacie...

[ALKO]
[ALKO]
Players
728 posts
12,623 battles

Ale ma rację, jest przegięty. Przegiętość z niego wypływa. Na przykład, mapa Północ, płyne sobie ja dziarsko w moim op-okręcie, dostałem spota (Bo spota ma jak cholera), robię nawrót, po 1m35 sekund udaje mi się fartem zniknąć. Do tego czasu, przez 1m35s mam na liczniku już 3,5kk potencjalnych obrażeń a HP mi zostało 3k. Drugiego takiego okrętu, który ściąga na siebie taki focus to w tej grze nie ma.

[LUZ]
Players
44 posts
1,189 battles
47 minutes ago, maciek001 said:

Idąc twoim tokiem myślenia, to jak jeździsz  starym golfem, a ktoś ma lambo to co? Tylko na tor gościa, żeby nie drażnił oczu i januszowej duszy. Moim  skromnym zdaniem to zazdrość cie zżera i tyle. Po 2 to mam trochę więcej bitew od ciebie na wysokich tierach i tych stalinów nie jest tak dużo w bitwach, a jak już się trafia to lekko nie ma bo focus fire na te piekielne monstrum jest. Co do destabilizacji gry, jeżeli to stalin jest jej powodem według ciebie to sory koleś, ale z jakiej ty choinki się urwałeś i w co ty grasz? Bo mam wrażenie ,że gramy w inne gry a nie w WOWS.

Ale kolego Macieju spokojnie, bez agresji. Kolega Olo wyraził swoją opinie bo nie może sobie poradzić z tym okrętem, można mu doradzić, poprosił o opinie, po co te dziwne teksty o januszach. Stalina się pali bo ludzie nie są z reguły idiotami by nim burtować (jak go zobaczysz na nawrotce to samobójca, ma promień skrętu na poziomie 1100m zobacz w necie gdzie mu siedzi cytadela, zresztą na ślepo też trafisz :crab:). Jak nie masz argumentów w postaci palenia to go unikasz. Jak go w moskwie podejmuje to wygląda to przekomicznie. Dwóch dzibujących poważnie panów się opluwa benzyną.

• Cool 3

[ZGZ]
Weekend Tester
1,872 posts
8,507 battles
38 minut temu, Ahnkoo napisał:

Ale kolego Macieju spokojnie, bez agresji. Kolega Olo wyraził swoją opinie bo nie może sobie poradzić z tym okrętem, można mu doradzić, poprosił o opinie, po co te dziwne teksty o januszach. Stalina się pali bo ludzie nie są z reguły idiotami by nim burtować (jak go zobaczysz na nawrotce to samobójca, ma promień skrętu na poziomie 1100m zobacz w necie gdzie mu siedzi cytadela, zresztą na ślepo też trafisz :crab:). Jak nie masz argumentów w postaci palenia to go unikasz. Jak go w moskwie podejmuje to wygląda to przekomicznie. Dwóch dzibujących poważnie panów się opluwa benzyną.

Brawo, głos rozsądku. :Smile_medal:

• Cool 1

[QTANG]
Weekend Tester
283 posts
10,282 battles
1 hour ago, Pshemozz said:

Ale ma rację, jest przegięty. Przegiętość z niego wypływa. Na przykład, mapa Północ, płyne sobie ja dziarsko w moim op-okręcie, dostałem spota (Bo spota ma jak cholera), robię nawrót, po 1m35 sekund udaje mi się fartem zniknąć. Do tego czasu, przez 1m35s mam na liczniku już 3,5kk potencjalnych obrażeń a HP mi zostało 3k. Drugiego takiego okrętu, który ściąga na siebie taki focus to w tej grze nie ma.

Tak się kończy robienie nawrotu i pokazywanie burty jak się złapie spota :) Nie okręt jest zły tylko dowódca niedomagał...

Dziękuję i pozdrawiam :)

Players
695 posts
6,280 battles

Stalin nie jest jakos super przegiety.

Trzeba miec tylko swiadomosc ze to nie jest krazownik a pancernik. Cos jak scharnhorst na poziomie 10. Szybkostrzelne dziala malego kalibru. 

To na czym lapie wiekszosc graczy to to ze kaliber jest za duzy na shattery na pasach pancernych na duzym dystansie.

50mm pokladu troluje ap, wiec staliny palimy i po problemie.

Jedyny jego minus to klasyfikacja jako krazownik. Na dobra sprawe pozwala to coponiektorym wziac do cb na dobra sprawe dodatkowe pancerniki. Moze jak wejdzie azuma troche sie to naprostuje zakladajac ze bedzie za wegiel a nie za stal.

[ZGZ]
Beta Tester
433 posts
11,938 battles
3 hours ago, Oderisson said:

Moze jak wejdzie azuma troche sie to naprostuje zakladajac ze bedzie za wegiel a nie za stal.

Azuma będzie na tIX, więc nie dla niej klanówki

[LUZ]
Players
44 posts
1,189 battles
6 minutes ago, squalus77 said:

Azuma będzie na tIX, więc nie dla niej klanówki

Może Alaskę namaszczą na nową super X-tkę skoro jej jeszcze nie będzie...:Smile_bajan2:

EDIT: są już pierwsze screeny

blessed9.jpg

• Funny 1

[PLO]
Players
618 posts
4,258 battles
3 minutes ago, Ahnkoo said:

Może Alaskę namaszczą na nową super X-tkę skoro jej jeszcze nie będzie...:Smile_bajan2:

Alaska też IX

[LUZ]
Players
44 posts
1,189 battles
3 minutes ago, En_Vivo said:

Alaska też IX

zmienili Azume na IX jaki problem zrobić z Alaski Xtke, bo wiem, że była testowana jako IX. Z tego Niemca IV zrobili Vtke... magic happenz

[PLO]
Players
618 posts
4,258 battles
12 minutes ago, Ahnkoo said:

zmienili Azume na IX jaki problem zrobić z Alaski Xtke, bo wiem, że była testowana jako IX. Z tego Niemca IV zrobili Vtke... magic happenz

A czemu nie VIII?

crap happens :cap_book:

[LUZ]
Players
44 posts
1,189 battles
12 minutes ago, En_Vivo said:

A czemu nie VIII?

crap happens :cap_book:

giphy.gif

• Funny 1

[ALKO]
[ALKO]
Players
728 posts
12,623 battles
5 hours ago, eeLCee said:

Tak się kończy robienie nawrotu i pokazywanie burty jak się złapie spota :) Nie okręt jest zły tylko dowódca niedomagał...

Dziękuję i pozdrawiam :)

Tak się kończy czepianie się dla samego czepiania, dziwne posty wyssane z dziwnych miejsc.

Pozdrawiam

[QTANG]
Weekend Tester
283 posts
10,282 battles
1 minute ago, Pshemozz said:

Tak się kończy czepianie się dla samego czepiania, dziwne posty wyssane z dziwnych miejsc.

Pozdrawiam

Merytorycznie wypowiedziałem się w odpowiedzi na Twoje zarzuty co do miękkości burty w przedstawionej przez Ciebie sytuacji... Nie rozumiem tylko tego, że jako doświadczony gracz, dowódca jednego z topowych (na to wychodzi) klanów w PL, nie rozumiesz, że pokazanie burty na każdym krążowniku plus niektórych panckach = zgon. Nie piszę tego bo mam jakąś urazę do Ciebie (to jest oddzielna kwestia) a dlatego, że możesz wprowadzić kogoś w błąd twierdząc, że Stalingrad jest wyjątkowo łatwy do zrejpienia jak pokaże burtę. Popełniłeś błąd, przeciwnik Cię pokarał i koniec tematu... 

Pozdrawiam...

• Boring 1

[ALKO]
[ALKO]
Players
728 posts
12,623 battles
43 minutes ago, eeLCee said:

Merytorycznie wypowiedziałem się w odpowiedzi na Twoje zarzuty co do miękkości burty w przedstawionej przez Ciebie sytuacji... Nie rozumiem tylko tego, że jako doświadczony gracz, dowódca jednego z topowych (na to wychodzi) klanów w PL, nie rozumiesz, że pokazanie burty na każdym krążowniku plus niektórych panckach = zgon. Nie piszę tego bo mam jakąś urazę do Ciebie (to jest oddzielna kwestia) a dlatego, że możesz wprowadzić kogoś w błąd twierdząc, że Stalingrad jest wyjątkowo łatwy do zrejpienia jak pokaże burtę. Popełniłeś błąd, przeciwnik Cię pokarał i koniec tematu... 

Pozdrawiam...

Merytorycznie wypowiedziałeś się zupełnie nie na temat. Podpowiedź: Znajdź w moim poście słowo "burta".

Dziękuję za uwagę i polecam czytać uważniej i z większym zrozumieniem.

Pozdrawiam

[QTANG]
Weekend Tester
283 posts
10,282 battles
20 minutes ago, Pshemozz said:

Merytorycznie wypowiedziałeś się zupełnie nie na temat. Podpowiedź: Znajdź w moim poście słowo "burta".

Dziękuję za uwagę i polecam czytać uważniej i z większym zrozumieniem.

Pozdrawiam

Nie chce mi się bawić w gierki słowne ale jeśli potrafisz w tej grze zrobić cytuję "nawrót" inaczej niż pokazując burtę (może fikołkiem pod wodą albo się teleportujesz) to czynisz większe cuda niż Copperfield z piłą łańcuchową.. I naprawdę powstrzymaj się od dalszej dyskusji bo nie chce mi się kopać z koniem. 

Bez odbioru.

• Cool 1

[ALKO]
[ALKO]
Players
728 posts
12,623 battles
23 minutes ago, eeLCee said:

Nie chce mi się bawić w gierki słowne ale jeśli potrafisz w tej grze zrobić cytuję "nawrót" inaczej niż pokazując burtę (może fikołkiem pod wodą albo się teleportujesz) to czynisz większe cuda niż Copperfield z piłą łańcuchową.. I naprawdę powstrzymaj się od dalszej dyskusji bo nie chce mi się kopać z koniem. 

Bez odbioru.

No przykro mi Elcuś, chciałeś błysnąć i się doczepić tylko Ci nie wyszło bo spudłowałeś mocno srogo.

No ale dobrze, ułatwię Ci to, bo zdecydowanie tego potrzebujesz: Napisałem w swoim poście o focusie, jaki Stalingrad ciągle na siebie ściąga, jak żaden inny okręt, podając przykład. A Ty wyleciałeś z pokazywaniem burty.

Jeszcze prościej: ja o frytkach a Ty o kaloryferze.

I jak następnym razem nie chcesz dyskutować to tej dyskusji z dziwnych miejsc nie wysysaj.

• Cool 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.