Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Hodnocené bitvy: Jedenáctá sezóna - Diskuzní vlákno

57 comments in this topic

Recommended Posts

[THHNL]
Players
7 posts
4,368 battles

''Abychom režim více přiblížili realitě námořních bitev, přidali jsme do něj speciální transportní letadla, která shazují užitečný náklad – posílení. Tato letadla nelze zničit a jejich náklad bude vždy úspěšně shozen.''

:D

Zajímavá představa o realitě:cap_hmm:

• Cool 5

[BL4CK]
[BL4CK]
Players
18 posts
9,101 battles

Slíbili jste, že se od této sezóny již nebudou dostávat Joly Roger vlajky, ale něco jiného. Ale v článku o nějáké "věcné ceně" není nic. Tak jak to bude? 

[CS-NO]
[CS-NO]
Beta Tester
22 posts
1,033 battles

Letadla co budou shazovat posileni... :cap_wander: Tak se budou nepratele strilet pekne u krmitek :cap_cool:

giphy.gif

• Funny 3

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,050 posts
9,381 battles
31 minutes ago, nuteladealer said:

Slíbili jste, že se od této sezóny již nebudou dostávat Joly Roger vlajky, ale něco jiného. Ale v článku o nějáké "věcné ceně" není nic. Tak jak to bude? 

Noo ted muzes ziskat za prvni pozici med :cap_like:

• Funny 3

[IDDQD]
Players
336 posts
11,509 battles

Tedy, pokud je záměr, aby co nejméně lidí hrálo Rankedy i po pár zkušebních bitvách, tak zatím jedenáctá sezóna vítězí - na mapě milion koleček, do kterých letadýlka cosi shazují :Smile_facepalm: , poslední záchyt na R12, v rewardech něco, co mi napadá každý den při hraní z milionu denních pseudo-misí, co je už ani nevnímám - vlastně pardon, za R1 je jedna měď :fish_sleep: , tak to beru všechno samozřejmě zpět  . I když vlastně já jsem rád, protože první rankedy jsem honil, odměny, zábava, expení, unique vlajka, unique loď, co nejde nikde sehnat (tedy alespoň do Vánoc, kdy se pak dá každému, kdo o svátcích logne), ale teď už nemám tolik času, energie a nervů, a tak tedy vítám, že se i na tuhle sezónu můžu vybodnout a přitom vím, že mi NIC neuteklo, děkuju :Smile_medal: ... 

Krása a přehlednost na první pohled :

11ranked.jpg

• Cool 9

[FO3]
Players
25 posts
3,907 battles

Ty body za obsazení zóny pro oba týmy....hmm... při dnešním stavu hry se mnohdy nedá jet yolo rychle do capu, ale tahle mechanika to bude v podstatě přímo "nařizovat".....to hráči DD asi nebudou nadšeni. Vidím to tak, že značně poroste počet potopených DD na začátku hry, příp. poroste číslo reportů pro DD hráče. :D

Tak jako jo...zkusim to, třeba to nakonec bude dobrý. Ale na to odstřelování lodí u krmítek, jak tu psal někdo výše, se fakt "těším".

Players
713 posts
4,606 battles
Před 21 minutami Markethia řekl/a:

tedy alespoň do Vánoc, kdy se pak dá každému, kdo o svátcích logne

Vis co je nejvetsi paradox? Ta odmena 5500 oceli za snahu vs cca 9000 za pousteni bitev coopu a zfouknuti vlocek.

• Cool 3

[IDDQD]
Alpha Tester
2,763 posts
16,794 battles
Před 1 minutou BustyGirlWithPinkPig řekl/a:

Vis co je nejvetsi paradox? Ta odmena 5500 oceli za snahu vs cca 9000 za pousteni bitev coopu a zfouknuti vlocek.

Přesně :cap_like:
Nicméně tyto RB mě nechávají absolutně chladným. Než tohle to si totiž raději dám co-op :Smile_glasses:

• Cool 2

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,050 posts
9,381 battles
6 minutes ago, BustyGirlWithPinkPig said:

Ty jsi vyjel tech 9000 oceli?

[SVK-A]
Beta Tester
82 posts
2,370 battles

tier 9?? to je opet vtip od wg vsak? uz to vidim tie teamy: missouri, musashi, jean bart, kronshtadt, black. Mala by byt tusim uz k dostaniu alaska. myslim ze tuto sezonu komplet vynecham

Players
152 posts
5,576 battles
Před 3 hodinami The_EURL_Guy řekl/a:

31. ledna začnou bitvy s loděmi IX. úrovně v režimu „Závody ve zbrojení“.

Snaha udělat lodě ještě ,,zábavnější,, je opravdu brutální :Smile_trollface:  ale nikdo mě nenutí, takže je to v pohodě. Snad jen někoho nenapadne dát do budoucna na každou loď čaroděje se sadou unikátních kouzel.

• Cool 3

Players
22 posts
5,057 battles
1 hour ago, ElHabanero said:

počkaj na sovietsku bitevku X tieru proti tomu nepomožu ani kuzla :D

Ta lod bude akoze cela z gumy a bude odrazat vsetky strely

[IDDQD]
Beta Tester
2,676 posts
4,579 battles
4 minutes ago, beautifulbutterfly said:

Ta lod bude akoze cela z gumy a bude odrazat vsetky strely

Ale nee , to bude něco jako borgské štíty . Sežere to tvoje granáty , aby je to hodilo zpátky po tobě :Smile_great:

• Funny 5

Alpha Tester
55 posts
5,142 battles

Díky změně tradičního formátu budou hodnocené bitvy dynamičtější a atraktivnější...

Muhehe atraktivnost u mě klesla na 0 posledním záchytným bodem na 12!  a to ještě nebudou dávat  první hvězdu při získání první 2-11 hodností ...

motivacniXplakat.thumb.jpg.b51efc6c3e1ff80d7b8d4373cbf7808b.jpg

• Cool 1
  • Funny 3

[IDDQD]
Weekend Tester
736 posts
6,958 battles

Ja to minimálne skusim dostať na rank 9. Apropo s čím budete hrať? Oplatí sa v týchto RB Black? Ja tam budem asi ťahať aj Seattle. Má kadenciu, radar...

Players
46 posts
8,084 battles
15 hours ago, JakubSla said:

Abychom režim více přiblížili realitě námořních bitev, přidali jsme do něj speciální transportní letadla, která shazují užitečný náklad – posílení. Tato letadla nelze zničit a jejich náklad bude vždy úspěšně shozen.''

Aby lode viac priblizili realite, tak by museli zrusit vsetky bonusy zo signalov a kamuflazii. Nemyslim ekonomicke, ale bojove bonusy, ako + x% k protilietadlovej obrane, +x dotrel sekundarnej baterie a podobne. Potom sa mozeme bavit o realite.

• Cool 1

[IDDQD]
Beta Tester
2,676 posts
4,579 battles

Vyzkoušíme , uvidíme . Vemu na to Zlatokopku , fláknu na ni to bílé kamo Za zásluhy , ověsit vlajkami na kredity a pojď . Teoreticky bych mohl dát 40 bitev ( jedno to kamo si nechám do sbírky ) ale prakticky ? 

jinak vojcek dělal nějaký videjko který lodičky by se hodili , na redditu to už taky trochu rozebrali . A příspěvek z angl. fora:

That will be Premium Ships fiesta

Typical team of 6 ?

Missouri, Musashi, Jean Bart, Krohnstadt, Black ... Kitakaze

[IDDQD]
Players
11 posts
15,184 battles

Vše podstatné už bylo řečeno. Tier 9, takže ještě víc premiových lodí a alespoň pro mě nesmyslný režím závodů ve zbrojení. Po jednoduchých, rychlých a docela zdařilých sprintech přichází klasická drbačka mezi rankem 12 až 1. Bude mě to stát spoustu času, nervů a cca 1600 vlajek za v podstatě směsnou odměnu. Ale musí to tak být, protože si to zákazník takhle přál. :(

• Cool 2

[IDDQD]
Beta Tester
2,676 posts
4,579 battles
15 minutes ago, Gmousex said:

. Bude mě to stát spoustu času, nervů a cca 1600 vlajek za v podstatě směsnou odměnu. Ale musí to tak být, protože si to zákazník takhle přál. :(

Nebude , aspoň mně ne . Koukal jsem se na wows stat a já mám za každou sezonu průměr 50 bitev . V 10 jsem se zbláznil a píše mi to 123 . Kdy ? Kde ? Vždyť jsem nebyl v kuse na plech :Smile_teethhappy: 

A s tím že si to zákazník přál - nebyl tak měsíc/dva zpátky na to dotazník ? Který vyběhnul v přístavu ? Takže na to mají podklad ? Búch ví co jim tam lidi napsali , ale možná to navrhli podle toho průzkumu . 

[BIA]
Beta Tester
365 posts
2,870 battles
53 minutes ago, Stratos_HF said:

Nebude , aspoň mně ne . Koukal jsem se na wows stat a já mám za každou sezonu průměr 50 bitev . V 10 jsem se zbláznil a píše mi to 123 . Kdy ? Kde ? Vždyť jsem nebyl v kuse na plech :Smile_teethhappy: 

A s tím že si to zákazník přál - nebyl tak měsíc/dva zpátky na to dotazník ? Který vyběhnul v přístavu ? Takže na to mají podklad ? Búch ví co jim tam lidi napsali , ale možná to navrhli podle toho průzkumu . 

Ľudia si želali Le Terrible na prenájom a rankedy v deviatkach kde dostanú pravidelný heal ak sa pôjdu v Musashi skryť za ostrov.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.