Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
pigwus_1

oferta specjalna-dublony 5000

6 comments in this topic

Recommended Posts

Players
24 posts
15,568 battles

Trzy dni temu bez problemu zakupiłem w ofercie specjalnej dublony. Wczoraj próbowałem kilkakrotnie dokupić - nic z tego, nie otrzymuję kodu z Orange. Dzisiaj rano jest to samo, pomimo że jest do kupienia ponad 430 paczek nadal brak kodu sms uniemożliwia zakup. Czyżby WG i Orange się pokłócili ? 

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,609 posts

Skoro Orange nie przysyła kodu, to składajcie reklamację w Orange. Nikt wam na forum nie pomoże uzyskać od Orange ten kod.

Players
51 posts
2,979 battles

Tylko jak widać to nie problem jeden osoby.... Również mam problem z oragne z innych sieci przychodzi.

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,609 posts
27 minutes ago, pawelyoy said:

Tylko jak widać to nie problem jeden osoby.... Również mam problem z oragne z innych sieci przychodzi.

I co niby forum ma pomóc na problem techniczny Orange? Zgłoś to w Orange, zgodnie z warunkami świadczenia usług, który przeczytałeś i zaakceptowałeś.

[ZGZ]
Players
4,172 posts
9,281 battles

To nie jest problem Orange tylko operatora płatności.

Też tak swego czasu miałem. 

SMSy z Orange wychodziły normalnie (bo testowałem wysyłkę SMSów na różne numery telefonów w międzyczasie).

Wygląda na to, że u operatora płatności potrafi zawiesić się wysyłania SMSów (inicjacja wysyłki SMSa z kodem nie jest po stronie Orange, ale operatora płatności) i po odblokowaniu SMSy z kolejki są wysyłane, np. po 3 dniach. 

Kiedy mnie ten problem dotknął, to zgłosiłem sprawę do Supportu i już w drugiej iteracji ktoś tam poszedł po rozum do głowy, wysłał chyba info do operatora, bo w ciągu kilku godzin problem został rozwiązany.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.