Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Karath

Oblężenie Leningradu

6 comments in this topic

Recommended Posts

[RID]
Beta Tester
18 posts
6,741 battles

Pytanko. Ile podstawowego expa średnio robicie? Bo zastanawiam się, ile wygranych gier trzeba zrobić, aby zdobyć 1000000[milon] bazowego expa.

[LOBUZ]
[LOBUZ]
Players
3,363 posts
19,207 battles

A wiesz że niektórymi okrętami to trzeba robić na coopach? I to basic eksp. Przy dobrej egzekucji botów to jest jakieś 500 ekspa. Czyli musisz zrobić tylko 2000 bitew i zrobisz misje, gdzie główną wygraną jest? ...1 kredyt. :D

• Cool 1
  • Funny 1

[TF16]
Community Contributor
4,100 posts
9,956 battles
2 hours ago, Karath said:

Pytanko. Ile podstawowego expa średnio robicie? Bo zastanawiam się, ile wygranych gier trzeba zrobić, aby zdobyć 1000000[milon] bazowego expa.

Wybacz, że się głupio spytam, ale po co chcesz robić misję na 1mln bazowego xp?

https://worldofwarships.eu/pl/news/community/lenning-train/

3 misje pojawią się w grze po kliknięciu przycisku "Biorę udział” (Oblężenie Leningradu misja 1, misja 2 i misja3). 1 może być użyta do śledzenia twoich postępów w codziennych pojemnikach i nagrodzi cię natychmiast po zakończeniu. 2 i 3 nie są przeznaczone do wypełnienia, tylko po to, aby potwierdzić swój udział i śledzić swój całkowity bazowy XP uzyskany podczas aktywności.

• Cool 1

[RID]
Beta Tester
18 posts
6,741 battles
12 hours ago, Dark_Havoc said:

Wybacz, że się głupio spytam, ale po co chcesz robić misję na 1mln bazowego xp?

https://worldofwarships.eu/pl/news/community/lenning-train/

Gupia odpowiedź na ,jak to nazwałeś, gupie pytanie. Bo widoczne nie doczytałem, a kto pyta ten wielbłądzi. 😜 A poza tym nigdy nie wiadomo co tam WG wymyśli. I może ktoś, coś wie. 

[TF16]
Community Contributor
4,100 posts
9,956 battles
2 hours ago, Karath said:

Gupia odpowiedź na ,jak to nazwałeś, gupie pytanie. Bo widoczne nie doczytałem, a kto pyta ten wielbłądzi. 😜 A poza tym nigdy nie wiadomo co tam WG wymyśli. I może ktoś, coś wie. 

Nie napisałem, że głupio zapytałeś - to ja głupio zapytałem. To już druga taka oferta, że pojawia się misja, która służy wyłącznie do monitorowania postępów.
Zwykle w artykułach na stronie głównej jest opisane co i jak. 

Zachęcam do zadawania pytań. Forum zwykle pomaga :)

[DV]
Players
74 posts
9,724 battles

przyznam, że ja też nie doczytałem, ale dzięki temu tematowi znalazłem wyjaśnienie.

I teraz pytanie: bitwy mają jakiś ułamek zaokrąglany? bo suma wygranych nie zgadza mi się z licznikiem- zmęczyłem Gnievnego i wg licznika(tego z tematu) mam 10532, według dodawania z wyników z portu o jeden więcej...(sprawdzałem 3 razy...).

I jeszcze jedno- jakie typujecie wyniki?  Ile orientacyjnie trzeba by mieć aby była szansa na nagrodę?

W sumie nie wyobrażam sobie jakim nolifem trzeba być aby pociągnąć więcej niż 3 typy... mi może uda się zrobić dwa.... może...

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.