Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Lotniskowce: Reguły zastępowania okrętów - wątek na forum

26 comments in this topic

Recommended Posts

[GLORY]
[GLORY]
Players
3 posts
7,901 battles

Co z kamuflażami eventowymi w przypadku sprzedania lotniskowca (np. Lexington)? Czy za nie również będzie rekompensata w dublonach? Czy tylko za 'zwykły' stały kamuflaż?

• Cool 1

[PL]
Players
4 posts
1,566 battles

Czy wybadany exp, wystarczający na zakup okrętu wyższego poziomu, bez kupowania go za kredyty zostanie w jakiejś formie zrekompensowany, czy trzeba go zakupić i posiadać w porcie? 

• Cool 1

[_TGA_]
Players
3 posts
638 battles

Czy jeżeli mam lotnisko 5 tieru amerykańskie  to dostanę rekonpensate całego expa i kredek które na niego wydałem?  Czy tylko kredki? Lub czy dostanę lotnisko niższego lub wyższego tieru w ramach rekonpensaty ?

[BTTP]
Players
18 posts
4,038 battles

Czyli te rekompensaty w wolnym doświadczeniu zostaną przyznane gdy dany moduł został opracowany nawet jak nie ma zakupionego okrętu w porcie (ja sprzedałem CV niższego poziomu po opracowaniu jego następcy z wyższego poziomu)?

A co z kredytami za moduły gdy okręt został sprzedany z podstawowymi modułami a pozostałe są w inwentarzu?

• Cool 1

Players
165 posts
867 battles

Mnie interesuje inna sprawa - będzie zmieniana perkownica?

Jeżeli będzie reset perków to:

1. Tylko dowódców CV

a) co znaczy że dany kapitan jest dowódcą CV - jest całkowicie przeszkolony, czy np wrzucenie 15 pkt kapitana i klikniecie na przeszkolenie go (darmowe lub 50% za kredyty) jednak nie ukończenie przeszkalania 

2. Wszystkich dowódców w koszarach/na okrętach

[-FWS-]
Players
81 posts

Reset wszystkich. Poniźej cytat z wcześniejszego artykułu o zmianach:

Aby pomóc Wam w przystosowaniu Waszych dowódców do nowej rozgrywki lotniskowcami w najprzyjemniejszy z możliwych sposobów, od 31 stycznia do 8 lutego otrzymacie możliwość ponownego rozdysponowania punktów umiejętności i ponownego szkolenia swoich dowódców za darmo. Okazja odnosi się do wszystkich dowódców i jest ograniczona określonymi ramami czasowymi

Nie ma natomiast info czy:

-będzie teź promocja na demontaź/zakup ulepszeń,

-zostawią / zabiorą i jak zrekompensują specjalne/eventowe kamo ( np. mam takie do Shokaku, chociaź nie mam tego cv).

• Cool 1

Players
165 posts
867 battles

@up

Dzięki, na starość człowiek ślepnie i pomimo faktu, że wydawało mi się, że wszystko czytałem to mi umknęło.

WG Staff
1,570 posts
3,191 battles
25.01.2019 o 14:22, RaVNMaster napisał:

Co z kamuflażami eventowymi w przypadku sprzedania lotniskowca (np. Lexington)? Czy za nie również będzie rekompensata w dublonach? Czy tylko za 'zwykły' stały kamuflaż?

Camo eventowe jeśli nie zostało zakupione a np. wygrane w lootboxie to nie dostanie się za niego zwrotu.

25.01.2019 o 20:08, pq78 napisał:

Czy wybadany exp, wystarczający na zakup okrętu wyższego poziomu, bez kupowania go za kredyty zostanie w jakiejś formie zrekompensowany, czy trzeba go zakupić i posiadać w porcie? 

Nie do końca rozumiem pytanie.
Co się stanie z lotniskowcami parzystych poziomów?
Zgromadzone PD pozostają przy aktualnym okręcie lub są przenoszone na okręt, który go zastępuje.
Zbadane moduły zastępowane są podobnymi modułami nowych lotniskowców. Jeśli moduł był już kupiony, to nowy również będzie dostępny.
Okręt wyposażony będzie w moduły podobne do tych, jakie posiadał poprzedni okręt. Jeśli nie będzie to możliwe, zamontowany zostanie moduł podstawowy. Szczegółowe zasady wymiany okrętów przedstawione są poniżej.
Jeśli lotniskowiec nie posiada podobnych modułów, PD wydane na zbadanie go zwracane są w postaci wolnych PD. Jeśli moduł był kupiony, to zwracane są również kredyty.
Jeśli poprzedni lotniskowiec posiadał wszystkie moduły zbadane, to nowy lotniskowiec również będzie miał zbadane wszystkie moduły, nawet jeśli posiada ich więcej.

Co się stanie z lotniskowcami nieparzystych poziomów?
Wszystkie uzbierane PD będą przeniesione na lotniskowiec o poziom niżej.
Wszystkie PD wydane na odblokowanie modułów zostaną zwrócone w równej ilości jako wolne PD. Kredyty również zostaną zwrócone, jeśli dany moduł był kupiony.
Różnica pomiędzy kosztem badania nowego lotniskowca o jeden niższego, parzystego poziomu a sumą kosztów badania starego lotniskowca nieparzystego poziomu i starego lotniskowca o jeden poziom niższego będzie zwrócona jako wolne PD.

25.01.2019 o 21:59, westzer napisał:

Czy jeżeli mam lotnisko 5 tieru amerykańskie  to dostanę rekonpensate całego expa i kredek które na niego wydałem?  Czy tylko kredki? Lub czy dostanę lotnisko niższego lub wyższego tieru w ramach rekonpensaty ?

Lotniskowiec zostanie usunięty z drzewa technologicznego, a wszystkie zgromadzone na nim PD zostaną przeniesione na lotniskowiec Langley.
Jeśli lotniskowiec był kupiony, zostanie usunięty z konta, a w ramach rekompensaty wpłynie na nie 1 011 000 kredytów.
Jeśli kupiony jest kadłub Bogue (A), moduł zostanie usunięty z konta, a w ramach rekompensaty wpłynie na nie 105 000 kredytów.
Jeśli zbadany jest kadłub Bogue (B), na konto wpłynie 3800 wolnych PD.
Jeśli kupiony jest kadłub Bogue (B), moduł zostanie usunięty z konta, a w ramach rekompensaty wpłynie na nie 350 000 kredytów.
Jeśli kupiona jest Modyfikacja 1 kontroli lotów Mk5, moduł zostanie usunięty z konta, a w ramach rekompensaty wpłynie na nie 85 000 kredytów.
Jeśli kupione są myśliwce Grumman F4F-3, moduł zostanie usunięty z konta, a w ramach rekompensaty wpłynie na nie 85 000 kredytów.
Jeśli zbadane są myśliwce GM FM-2, na koncie pojawi się 1900 wolnych PD.
Jeśli kupione są myśliwce GM FM-2, moduł zostanie usunięty z konta, a w ramach rekompensaty wpłynie na nie 175 000 kredytów.
Jeśli zbadane są myśliwce Grumman F4F-4, na koncie pojawi się 2500 wolnych PD.
Jeśli kupione są myśliwce Grumman F4F-4, moduł zostanie usunięty z konta, a w ramach rekompensaty wpłynie na nie 230 000 kredytów.
Jeśli kupione są bombowce torpedowe Douglas TBD, moduł zostanie usunięty z konta, a w ramach rekompensaty wpłynie na nie 140 000 kredytów.
Jeśli kupione są bombowce nurkujące Douglas SBD-2, moduł zostanie usunięty z konta, a w ramach rekompensaty wpłynie na nie 128 000 kredytów.
Jeśli kupiony jest napęd o mocy 8500 KM, moduł zostanie usunięty z konta, a w ramach rekompensaty przyznane zostanie 66 000 kredytów.

Jeśli gracze posiadają zbadane lotniskowce Langley oraz Bogue, to zwracana jest im różnica pomiędzy kosztem badania starych lotniskowców oraz nowego Langley, wynosząca 10 100 wolnych PD.

25.01.2019 o 23:39, nomad_f2 napisał:

Czyli te rekompensaty w wolnym doświadczeniu zostaną przyznane gdy dany moduł został opracowany nawet jak nie ma zakupionego okrętu w porcie (ja sprzedałem CV niższego poziomu po opracowaniu jego następcy z wyższego poziomu)?

A co z kredytami za moduły gdy okręt został sprzedany z podstawowymi modułami a pozostałe są w inwentarzu?

Co się stanie z lotniskowcami parzystych poziomów?

Okręt wyposażony będzie w moduły podobne do tych, jakie posiadał poprzedni okręt. Jeśli nie będzie to możliwe, zamontowany zostanie moduł podstawowy. Szczegółowe zasady wymiany okrętów przedstawione są poniżej.

Jeśli lotniskowiec nie posiada podobnych modułów, PD wydane na zbadanie go zwracane są w postaci wolnych PD. Jeśli moduł był kupiony, to zwracane są również kredyty.

Jeśli poprzedni lotniskowiec posiadał wszystkie moduły zbadane, to nowy lotniskowiec również będzie miał zbadane wszystkie moduły, nawet jeśli posiada ich więcej.

Co się stanie z lotniskowcami nieparzystych poziomów?
Wszystkie PD wydane na odblokowanie modułów zostaną zwrócone w równej ilości jako wolne PD. Kredyty również zostaną zwrócone, jeśli dany moduł był kupiony.

1 godzinę temu, dawac_mi_bonusa napisał:

Mnie interesuje inna sprawa - będzie zmieniana perkownica?

Jeżeli będzie reset perków to:

1. Tylko dowódców CV

a) co znaczy że dany kapitan jest dowódcą CV - jest całkowicie przeszkolony, czy np wrzucenie 15 pkt kapitana i klikniecie na przeszkolenie go (darmowe lub 50% za kredyty) jednak nie ukończenie przeszkalania 

2. Wszystkich dowódców w koszarach/na okrętach

Dowódcy bez specjalizacji dla lotniskowców, ale posiadający którąkolwiek z poniższych umiejętności: „Ekspert w walce powietrznej”, „Ekspert w obsłudze samolotów”, „Manewr unikający”, „Biegłość tylnego strzelca”, „Awaryjny start” oraz „Przewaga powietrzna” będą mieli zresetowane wszystkie umiejętności.
Będzie też reset z powodu klanówek oraz planujemy coś dla wszystkich graczy i ich kapitanów ale nie chcę tego jeszcze zapowiadać. 
Moim osobistym zdaniem i z wiedzy, którą mam ale nie zawsze się mogę dzielić, wasze wydatki jeśli chodzi o kapitanów nie ucierpią. 

[-FWS-]
Players
81 posts
21 minut temu, WG_Lumberjack napisał:

Moim osobistym zdaniem i z wiedzy, którą mam ale nie zawsze się mogę dzielić, wasze wydatki jeśli chodzi o kapitanów nie ucierpią. 

A ucierpią wydatki za zmianę/demontaź ulepszeń?

WG Staff
1,570 posts
3,191 battles
8 minut temu, _artjen_ napisał:

A ucierpią wydatki za zmianę/demontaź ulepszeń?

Jest wszystko w artykule...

[-FWS-]
Players
81 posts
11 minut temu, WG_Lumberjack napisał:

Jest wszystko w artykule

W artykule jest mowa tylko o darmowym resecie perków, co zacytowałem juź wcześniej w wątku. 

Nie widzę natomiast info o tym, czy ulepszenia będzie moźna zdemontować za darmo / kupić taniej. To źe będą inne i jak zmieni się ich działanie jest w artykule, to fakt.

WG Staff
1,570 posts
3,191 battles
2 minuty temu, _artjen_ napisał:

W artykule jest mowa tylko o darmowym resecie perków, co zacytowałem juź wcześniej w wątku. 

Nie widzę natomiast info o tym, czy ulepszenia będzie moźna zdemontować za darmo / kupić taniej. To źe będą inne i jak zmieni się ich działanie jest w artykule, to fakt.

A to?
Wszelkie ulepszenia lotniskowców nadające się do wykorzystania na innych typach okrętów zostaną demontowane i umieszczone w Inwentarzu.
Ulepszenia, które zamontować można tylko na lotniskowcach, zostaną usunięte z kont graczy i przyznana zostanie im pełna rekompensata w kredytach.
Wszystkie ulepszenia mające wpływ na działa przeciwlotnicze zostaną zdemontowane i umieszczone w Inwentarz.

[-FWS-]
Players
81 posts
14 minuty temu, WG_Lumberjack napisał:

A to?
Wszelkie ulepszenia lotniskowców nadające się do wykorzystania na innych typach okrętów zostaną demontowane i umieszczone w Inwentarzu.
Ulepszenia, które zamontować można tylko na lotniskowcach, zostaną usunięte z kont graczy i przyznana zostanie im pełna rekompensata w kredytach.
Wszystkie ulepszenia mające wpływ na działa przeciwlotnicze zostaną zdemontowane i umieszczone w Inwentarz.

Hmm, przeoczyłem. Dzięki.

No to trochę będzie mnie kosztować kredek i czasu modernizacja okrętów pod aa, bo wygląda na to źe nie wszystko mi zdemontujecie☺

[WIDMO]
Beta Tester
40 posts
6,685 battles

okej ktoś napiszę mi na chłopski rozum, czy jak zbadałem shokaku (wymaksowany) a jestem pieprzonym januszem i chcem wszystkie expy jakie w włożyłem w jego wybadanie bo mnie oszukali to czy dostanę za niego rekompensatę w wolnym pd i ile dokładnie? i czy muszę posiadać go w porcie? pomocy bo jestem leniwy

• Funny 1

[WIDMO]
Players
4 posts
7,455 battles

I jeszcze czy się dostaje zwrot w postacie free expa za okręty niższych poziomów? Np mam zbadane Essex to czy dostanę za niego oraz za Rangera i Bogue jak nie mam ich w porcie? Czy trzeba je zakupić? Czy zwrot się tyczy najwyższego tiera?

Players
1 post
2,398 battles

Jak się ma sprawa z historycznością tych samolotów z rakietami u Japończyków? Bo nie słyszałem o takich co wcale niczego nie oznacza poza tym że nie słyszałem o takich :Smile_Default: I szkoda ze Japończykowie nie będą mieli opcji skamikadzowania wroga :Smile_izmena: Pozdrawiam.

[C-WAW]
Players
6 posts
3,462 battles

Witam Kapitanów!

PYTANIE:

Mam takie malutkie pytanie do WG, co z złotem wydanym na przeszkolenie kapitana CV, które wydałem przy przejściu z poziomu 8 na 9? Bo jak rozumiem , teraz będę mógł sobie dowolnie rozdawać i resetować punkty doświadczenia do pewnego momentu ale zapewne złoto wydane wcześniej przepadnie, a kapitan wróci w moim przypadku z 9 na 8 czyli tak jakbym nigdy go nie przeszkolił tylko troszkę złota mi wsiąkło?

MOJE ŻALE:

Dla mnie ta zmiana z tymi poziomami to troszkę taki prztyczek w nos, przebolałem lexingtona i znów do niego wracam, a niestety pomimo konta premium, przez moją grę  jak noob i ograniczony czas jaki mogę spędzić grając, plus gra różnymi klasami, narodowościami, przez to nie dotrę do 10 tylko zostanę "ukarany" powrotem do 8. Pozostaje mieć tylko nadzieję że dzięki tej zmianie nie będzie to taka katorga jaką był ten okręt wcześniej. Przepraszam Szanownych Kapitanów za wylewanie swoich żali tutaj na forum ale chciałem wyrazić swoją opinię dla tej zmiany i powiedzieć co mnie w związku z tym boli.

Uprzejmie proszę WG o odpowiedź na zadane pytanie.

Z wyrazami Szacunku i życzeniami wspaniałych bitew!

[_PL_]
Players
2 posts
910 battles
On 1/29/2019 at 8:23 PM, OgolSeJaja said:

Witam Kapitanów!

PYTANIE:

Mam takie malutkie pytanie do WG, co z złotem wydanym na przeszkolenie kapitana CV, które wydałem przy przejściu z poziomu 8 na 9? Bo jak rozumiem , teraz będę mógł sobie dowolnie rozdawać i resetować punkty doświadczenia do pewnego momentu ale zapewne złoto wydane wcześniej przepadnie, a kapitan wróci w moim przypadku z 9 na 8 czyli tak jakbym nigdy go nie przeszkolił tylko troszkę złota mi wsiąkło?

MOJE ŻALE:

... przebolałem lexingtona i znów do niego wracam, a niestety pomimo konta premium, przez moją grę  jak noob i ograniczony czas jaki mogę spędzić grając, plus gra różnymi klasami, narodowościami, przez to nie dotrę do 10 tylko zostanę "ukarany" powrotem do 8. 

Co do złota trudno powiedzieć ale jest napisane że exp zebrany na 9 zostanie przeniesiony jako zwykły exp na 8 czyli będziesz tak samo blisko 10. Pomijając to że odległość między 8 a 10 ma być mniejsza od obecnej 8 -> 9 -> 10. Nie dostaniesz za to free expa. 

Ja natomiast zastanawiam się czy posiadając CV6 Independence muszę odkupić CV4 Langley żeby oddać je oba i zebrać free expa. Chętnie rozpocznę przygodę z nowymi CV od początku a free exp piechotą nie chodzi.

[_F_]
Players
7 posts
15,822 battles

Witam. Właśnie usunąłem lotniskowce za free exp i razem z nimi nieświadomie dowódców. Czy oni zostali usunięci na stałe czy wrócili do puli jako dowódcy okrętów I tieru? Przy tej ilości dowódców co mam nie jestem w stanie tego sprawdzić.

[ETSF]
Players
2 posts
7,421 battles

i ch... dobrze bylo jak było..jak dla mnie dwa lotniska japonczyk i amerykanin od dziś będą rdzewieć...

• Cool 1

[_S-W_]
[_S-W_]
Players
1 post
9,478 battles

Cześć,

W artykule jest informacja, że lotniskowce premium można wymienić za dublony. Sprawdzałem i mogę taki lotniskowiec sprzedać tylko za kredyty. Czy jest jakieś ograniczenie które trzeba przeskoczyć, by móc sprzedać np. Saipana za dublony?

[PLO]
Players
618 posts
4,230 battles
14 minutes ago, Trzciniak85 said:

Cześć,

W artykule jest informacja, że lotniskowce premium można wymienić za dublony. Sprawdzałem i mogę taki lotniskowiec sprzedać tylko za kredyty. Czy jest jakieś ograniczenie które trzeba przeskoczyć, by móc sprzedać np. Saipana za dublony?

Sprzedaje się przez inwentarz

[ZGZ2]
Players
2,071 posts
10,201 battles

A ja chcę zwrócić CV premium za kasę, te które kupiłem za kasę: Kaga i Saipan.

Gdzie to się wymienia?

• Cool 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.