Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
xemena

Nie szukam klanu na siłę.

15 comments in this topic

Recommended Posts

[D-308]
Players
3 posts
7,816 battles

Witam,

mimo szeregu propozycji (za które oczywiście serdecznie dziękuję) i oczywistych korzyści (baza itp.), nie za bardzo uśmiecha mi się grać w klanie. Bo żeby się do klanu dostać to z reguły trzeba mieć spikera, coś tam X tieru na koncie( a najlepiej ze 4 dziesiątki) i ogólnie być w miarę ogarem. A w zmian musowo w niektórych przypadkach grać w dywizjonie z klanowiczami, bo jak nie to sio, logować się często bo jak nie to sio, nie wychylać się bo jak nie to sio....etc.etc. 

Patrząc z takiej perspektywy jak i z perspektywy gracza który już troszkę gra widząc w bitwie kolejne dywizjony klanowiczów które grają tylko ze sobą, realizując jakąś tam taktykę i rozwalając całą bitwę drużynie to po prostu się nie chce. 8 na 10 bitew przegrywam przez takich asów w dywizjonie, a te 2 wygrane to naprawdę coś , bo i tacy się gracze trafiają którzy ogarniają temat nie tylko dywizjonu ale też tego co za horyzontem własnego nosa.:)

Widząc mimo wszystko graczy bez klanowych przedrostków coś mi się wydaje że nie ja jeden mam obiekcje. 

Ale mając rozbudowaną bazę nie lepiej zapraszać młodych początkujących graczy i pomagać im tym w rozwoju? Hmm?  Liderzy? Bo jak za dużo wilków morskich to..... alfa jest jeden :p

• Cool 1

[QRF]
Players
79 posts
8,617 battles

Ale żeby tak wszystkich do jednego wora od razu. Chyba Cię mocno te alfy pogryzły. 

[PLO]
Beta Tester
4,646 posts

Czytam i nie do końca ogarniam... czy to jakiś wpis w stylu mojego zeszłorocznego "Nie szukam klanu!", czy też zawoalowane wołanie o przyjęcie do klanu bez spinki? W tym drugim wypadku, przy spełnieniu warunku pełnoletności, zapraszam do PLO: https://forum.worldofwarships.eu/topic/110002-plo-ortograficzny-klub-introwertyków-zaprasza/

Pozdrawiam

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,613 posts
2 minutes ago, Radeckij said:

Czytam i do końca ogarniam... czy to jakiś wpis w stylu mojego zeszłorocznego "Nie szukam klanu!", czy też zawoalowane wołanie o przyjęcie do klanu bez spinki? W tym drugim wypadku, przy spełnieniu warunku pełnoletności, zapraszam do PLO: https://forum.worldofwarships.eu/topic/110002-plo-ortograficzny-klub-introwertyków-zaprasza/

Pozdrawiam

Nie masz czasem wrażenia... albo nie, spróbuję się wpisać w obowiązującą teraz wśród gimbazy modę co do zadawania pytań (bo dzięki temu chyba będę bardziej cool?), i zapytam tak: czy tylko ja mam wrażenie, że wraz z początkiem nowego roku nastąpił wysyp pewnego rodzaju, hmmmm, specjalnych osobników?

[PLO]
Beta Tester
4,646 posts
1 minute ago, Greyshark said:

zapytam tak: czy tylko ja mam wrażenie, że wraz z początkiem nowego roku nastąpił wysyp pewnego rodzaju, hmmmm, specjalnych osobników? 

Tak, tylko Ty masz takie wrażenie - to pewnie przez te pływanie statkiem po świecie, odwykłeś i tyle :Smile-_tongue:

BTW, dopiero widząc cytat w Twoim poście zauważyłem że zjadłem jeden wyraz... chyba pora na codzienną dawkę geriavitu.

Pozdrawiam

[PLO]
5,613 posts
4 minutes ago, Radeckij said:

Tak, tylko Ty masz takie wrażenie - to pewnie przez te pływanie statkiem po świecie, odwykłeś i tyle :Smile-_tongue:

BTW, dopiero widząc cytat w Twoim poście zauważyłem że zjadłem jeden wyraz... chyba pora na codzienną dawkę geriavitu.

Pozdrawiam

Ja odstawiłem swoje leki, i spowodowało to znaczne zwiększenie alergii na głupotę, więc chyba dzisiaj wracam do swoich pigułek :)

A co do tematu, przyjmujemy autora do klanu?

[PLO]
Beta Tester
4,646 posts
2 minutes ago, Greyshark said:

A co do tematu, przyjmujemy autora do klanu?

Może poczekajmy aż wyrazi chęć?

Jeżeli wyrazi chęć i spełni srogie warunki rekrutacji, to nie mam nic przeciwko.

Pozdrawiam

[PLO]
5,613 posts
3 minutes ago, Radeckij said:

Może poczekajmy aż wyrazi chęć?

Jeżeli wyrazi chęć i spełni srogie warunki rekrutacji, to nie mam nic przeciwko.

Pozdrawiam

Ja uważam, że nie ma co czekać. Jeżeli ktoś przegrywa 8 bitew na 10, to ze swoim 20% WR jest bardzo perspektywicznym materiałem!

[PLO]
Beta Tester
4,646 posts
Just now, Greyshark said:

Ja uważam, że nie ma co czekać. Jeżeli ktoś przegrywa 8 bitew na 10, to ze swoim 20% WR jest bardzo perspektywicznym materiałem!

No właśnie, będzie musiał pokazać staty - jeżeli faktycznie ma 20% WR, to trzeba brać, bo to okaz jakich mało!

[LOBUZ]
[LOBUZ]
Players
62 posts
3,799 battles

Nie rozumiem trochę... Są klany które nic nie wymagają. Mają bazę a dolaczasz tylko po to aby zbierać ropę. :Smile_Default:

• Cool 1

[D-308]
Players
3 posts
7,816 battles

heheh dobre, dobre , ale jako zwykły marynarzyk pojołcze na szanownych oficerów i spoko, zdaję sobie sprawę że nie ma nic za darmo, grać trzeba , klanu się trzymać itp

geriavit mi wyszedł musze starą do sklepu wypuścić po większą dawkę a dzieciaki mi w pigułach namieszały więc może to przez to:)

A co do statów to muszę sprawdzić czy mam udostępnione, 20% tam nie ma :) bo na szczęście nie zawsze jakiś dywizjon się trafi z popapranymi camperami.

Pozdro

[-FWS-]
Players
24 posts
14,899 battles

No cóż … albo się chce grać w grupie i pogadać nie tylko w czasie gry ale i o d.... Maryni albo nie. Po to są komunikatory aby było nam lepiej, aby wymienić uwagi, spostrzeżenia, nauczyć się, dowiedzieć..... jak chcesz to Kolego nazwać to nazywaj ale czytają Ciebie mam nieodparte wrażenie (może mylne) że tylko chcesz zwrócić na siebie uwagę i tak jak Singlom w życiu tak Tobie w grze jest tym dobrze... ale może nie do końca. Powiadasz wymagania. No cóż duża część Klanów gra for fun i nie do końca patrzy na staty. Niewielka część spotyka się co jakiś czas na zlotach a następna po prostu rozmawia z sobą tak po prostu z potrzeby bycia. I na koniec. Bez komunikatora nie pisz szukam Klanu tylko poszukaj sobie podobnych sobie , którzy w danym momencie mają taką potrzebę jak Ty... by z kimś w milczeniu popływać. Stopy wody pod kilem.

Players
1,656 posts
9,422 battles
14 minutes ago, Kocur_GarfieldPL said:

Gdybyś był chętny zapraszamy do nas do BSW-W adres : ts-palarnia.pl (Jesteśmy na samej górze tsa )

Mogłeś poczekać jeszcze z 2 tygodnie to na złotą łopatkę byś się załapał. A tak lipa,  choć niewiele brakowało.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.