Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Lotniskowce: Jak je ulepszać? - wątek na forum

31 comments in this topic

Recommended Posts

Players
498 posts
13,192 battles

Bardzo mnie rozbawił fakt odkrywania lotniskowców z niszczycieli.

Ciekawe na co się nie spodoba co poniektórym graczom w poniższym:

od 31 stycznia do 8 lutego otrzymacie możliwość ponownego rozdysponowania punktów umiejętności i ponownego szkolenia swoich dowódców za darmo. Okazja odnosi się do wszystkich dowódców i jest ograniczona określonymi ramami czasowymi.

Ekhm.....

Zmiany w misjach kampanii

Misja Poprzednie wymagania Nowe wymagania

Zadanie 2

Zestrzel jeden samolot wroga. Wykryj torpedę jako pierwszy.

W poprzednim artykule było napisane że samoloty nie spotują torped....... @The_EURL_Guy - więc o co chodzi z tym zadaniem?

Players
268 posts
5,351 battles

Zmieniona flaga AA ale brak możliwości na zdobycie jej. Fajnie że umiejętności dowódcy wpływają na lotniska ale czemu nacji które ich nie posiadają?

[SLMW]
[SLMW]
Alpha Tester
45 posts
3,476 battles

Czy ktoś może mi powiedzieć co się stanie z lotniskami nieparzystymi które część graczy posiada w portach i zbiera exp na wyższy poziom? Zabierzecie graczom te lotniska i dacie niższy parzysty poziom ale wymaksowany czy jakoś inaczej to będzie wyglądać bo nie mogę tego znaleźć?

[PLO]
Beta Tester
4,646 posts

to jest świetnie:

Bonus umiejętności „Przypływ adrenaliny” dla dowódców Jean-Jacques Honoré i Charles-Henri Honoré zapewnia teraz +0,25% prędkości eskadr zamiast poprzednich +0,2%.

Francuskie lotniskowce mają dodatkowego buffa!

• Cool 1

[TF16]
Beta Tester
52 posts
7,794 battles

A co z lotniskowcami premium???

Jeśli po tej 8.0 zmianie ktoś zamierza odejść od tej gry a ma lotniskowce premium? Nabywając lotniskowce premium zawarto umowę kupna sprzedaży towaru, który teraz WG całkowicie zmienia a co za tym idzie łamie warunki tejże umowy. Czy w takim przypadku WG zamierza oddać pieniądze graczom, którzy wyrażą taką chęć a nie chcą rekompensaty w dublonach bo i tak przestaną grać w tą grę?

A i jeszcze jedno: Piszecie, że będą tylko tiery parzyste a co z KAGA? SAIPAN?

[ISEN]
Players
159 posts
8,484 battles
51 minut temu, Ukijeden napisał:

Jeśli po tej 8.0 zmianie ktoś zamierza odejść od tej gry a ma lotniskowce premium? Nabywając lotniskowce premium zawarto umowę kupna sprzedaży towaru, który teraz WG całkowicie zmienia a co za tym idzie łamie warunki tejże umowy. Czy w takim przypadku WG zamierza oddać pieniądze graczom, którzy wyrażą taką chęć a nie chcą rekompensaty w dublonach bo i tak przestaną grać w tą grę?

Kaga i Saipan zostaną przeniesione na ósmy tier - było już o tym. A jeśli ktoś na serio liczy na rekompensatę w gotówce a nie w dublonach, to jego optymizm jest skrajnie niebezpieczny. Równie dobrze można skakać z parasolką z samolotu i wierzyć, że zadziała jak spadochron.

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,616 posts
1 hour ago, Ukijeden said:

Nie zawarto żadnej umowy kupna sprzedaży towaru. Zawarto umowę korzystania z treści cyfrowych.

Kaga i Saipan też będą tierami parzystymi.

[TF16]
Beta Tester
52 posts
7,794 battles
2 minutes ago, Greyshark said:

Nie zawarto żadnej umowy kupna sprzedaży towaru. Zawarto umowę korzystania z treści cyfrowych.

Kaga i Saipan też będą tierami parzystymi.

Coż to WG będzie miało bardzo złą prase i pewnie sporo spraw w sądzie:))) Ich wybór.

• Funny 2

[PLO]
Players
618 posts
4,267 battles
13 minutes ago, Ukijeden said:

Coż to WG będzie miało bardzo złą prase i pewnie sporo spraw w sądzie:))) Ich wybór.

:cap_haloween:

[PLO]
5,616 posts
39 minutes ago, Ukijeden said:

Ja nawet wiem ile tych spraw w sądzie będzie. Mogę zdradzić - zero.

To jakaś taka nowa moda? „Nie przeczytałem warunków zakupu treści premium więc nic nie wiem w tym temacie, nie przeczytałem nic o rekompensatach, więc w tym temacie też niczego nie wiem, hm, co by tu zrobić? Wiem! Pójdę na forum pomądrzyć się w tych obu tematach!”

Pytam, bo nie śledzę na bieżąco, co tam u gimnazjalistów teraz jesr modne.

• Bad 1

[PLO]
Beta Tester
4,646 posts
7 minutes ago, Greyshark said:

To jakaś taka nowa moda?

To nie tyle moda, co efekt konsekwentnego wychowywania ludzi w postawi "mi się należy, nic nie muszę!" - ostatnio jakiś koleś (ponoć przedsiębiorca!) tłumaczył mi, że prawo zwrotu towaru gwarantuje mu konstytucja.

45 minutes ago, Ukijeden said:

Coż to WG będzie miało bardzo złą prase i pewnie sporo spraw w sądzie:)

Taak, już widzę jak ludzie masowo rezygnują z grania, bo jakiś koleś poszedł do sądu po kasę za Saipana...

Pozdrawiam

[PLO]
5,616 posts
1 minute ago, Radeckij said:

To nie tyle moda, co efekt konsekwentnego wychowywania ludzi w postawi "mi się należy, nic nie muszę!" - ostatnio jakiś koleś (ponoć przedsiębiorca!) tłumaczył mi, że prawo zwrotu towaru gwarantuje mu konstytucja.

Hm, interesujące. A mówił, co to za konstytucja?

[PLO]
Beta Tester
4,646 posts
1 minute ago, Greyshark said:

Hm, interesujące. A mówił, co to za konstytucja?

Nie, natomiast wezwał policję, żeby mnie doprowadziła do porządku. Policja nie raczyła przyjechać do tak dramatycznego przypadku łamania konstytucji, więc zażądał żebym pojechał z nim na komendę policji, złożyć wyjaśnienia. Gdy grzecznie (unikajmy mowy nienawiści) zasugerowałem że doznał ciężkiego, nieodwracalnego uszkodzenia mózgu, oświadczył że zrobi mi taką reklamę, że nikt w 3mieście nic ode mnie nie kupi bo jestem złodziej, a teraz jedzie na policję i żebym się nie zdziwił, jak wyprowadzą mnie w kajdankach. Minęło już troszkę czasu, policjanci przyjechali dwa razy - kupić części do swoich samochodów, nie aresztowali mnie.

Pozdrawiam

Beta Tester
3,131 posts
10,005 battles
2 hours ago, Ukijeden said:

a oddało ci kiedyś pieniądze. Przesuną ci okręty o tir do góry i tyle, według takiego toku rozumowania jeszcze dopłacić powinniście.

• Cool 1

[PLO]
[PLO]
Players
210 posts
4,070 battles
1 hour ago, Radeckij said:

Normalne, przerabiam to średnio co drugi/trzeci dzień. 

Zapraszam ich wtedy z rzecznikiem praw konsumenta - jeszcze się nie zdarzyło, żeby wrócili...

[BTTP]
Players
18 posts
4,038 battles

Szczerze? Jestem coraz badzie pewny, że zrobię sobie przerwę od tej gry, po aktualizacji...

[PLO]
Beta Tester
4,646 posts
9 hours ago, Porezowy said:

Normalne, przerabiam to średnio co drugi/trzeci dzień. 

Tak, ten wypadek był wybitny, bo to był cżłowiek który ponoć prowadzi firmę, więc powinien jakieś minimum przepisów znać....

Pozdrawiam

[PLO]
Players
661 posts
7,921 battles
11 godzin temu, Radeckij napisał:

Nie, natomiast wezwał policję, żeby mnie doprowadziła do porządku. Policja nie raczyła przyjechać do tak dramatycznego przypadku łamania konstytucji, więc zażądał żebym pojechał z nim na komendę policji, złożyć wyjaśnienia. Gdy grzecznie (unikajmy mowy nienawiści) zasugerowałem że doznał ciężkiego, nieodwracalnego uszkodzenia mózgu, oświadczył że zrobi mi taką reklamę, że nikt w 3mieście nic ode mnie nie kupi bo jestem złodziej, a teraz jedzie na policję i żebym się nie zdziwił, jak wyprowadzą mnie w kajdankach. Minęło już troszkę czasu, policjanci przyjechali dwa razy - kupić części do swoich samochodów, nie aresztowali mnie.

Pozdrawiam

Czyli mam rozumieć, że masz dziuplę, a ci policjanci to paserzy bo kupują towar od złodzieja? Hehehehe :Smile_trollface:

Jak to się mówi: nieformalny uczestnik obrotu gospodarczego :Smile_trollface:

[PLO]
Beta Tester
4,646 posts
Just now, genek012 said:

Czyli mam rozumieć, że ci policjanci to paserzy bo kupują towar od złodzieja? Hehehehe :Smile_trollface:

No tak wychodzi, przynajmniej w głowie tego biednego, chorego człowieka... to tylko jeden z przykładów, mógłbym przytoczyć dziesiątki.

Niestety, w takich czasach żyjemy, młodych ludzi wychowuje się w bezpiecznym kokonie przekonania o własnej zajefajności i ważności, więc podchodzą do świata kompletnie bezrefleksyjnie - "moja dupa najpierw, wszystko inne nieważne".  I potem roją się pomysły typu "podam do sądu o Saipana" albo "jest mi drogo, jak o tym napiszę to wszyscy przestaną kupować premki". Takie podejście przyswaja też część starszych osób, od których można by oczekiwać większego rozsądku i doświadczenia. Ale skoro na każdym kroku słyszą "masz prawo, masz prawo" a nikt im nie mówi "myśl!", to jest jak jest.

Pozdrawiam

[PL_CU]
Beta Tester
23 posts
13,076 battles

Witam,

przyznam się nie grałem na serwerach testowych, więc nie powinienem zajmować stanowiska. Niepokoi mnie jeden element:

..."Wraz z wprowadzeniem aktualizacji 0.8.0, do bitew będzie przydzielany jeden bądź dwa lotniskowce w każdej drużynie, lecz jeśli zbyt wiele lotniskowców ugrzęźnie w kolejce na bitwę, w drużynie będą mogły znaleźć się trzy okręty tego typu. Te wartości mogą się zmienić w trakcie kilku nadchodzących aktualizacji."...

Może dojść do masowego opuszczania tej gry przez graczy z powodu nadmiaru lotniskowców w bitwie i z byt dużego ich wpływu na rozgrywkę. Sporo takich komentarzy słyszałem. W dodatku zakładają taki stan rzeczy nie przez 2 tygodnie ale nawet przez kilka aktualizacji, bosko.

Powodzenia  :(

[FATUM]
Players
82 posts
8,012 battles

3 lotniskowce w druzynie ? Czyli teraz w bitwie nie bedziesz sie sie strzelal z innymi statkami tylko myslal jak tu nie zejsc od samolotow. Brawo Wargaming !!! Tak sie zastanawiam po co w ogole inne statki w tej grze ? Czy nie lepiej zostawic tylko lotniskowce ? 

[ARES-]
[ARES-]
Players
365 posts
22,362 battles

Może alternatywne drzewko CV zrobić tak że mają torpedy głębinowe, rakiety i samoloty zasłony dymnej ? Jak ktoś będzie potrzebował wsparcia to lecisz mu pomóc. Ale tak żeby można było robić dmg jakiś. 

[PLO]
Beta Tester
4,646 posts
34 minutes ago, MacArthur92 said:

Może alternatywne drzewko CV zrobić tak że mają torpedy głębinowe, rakiety i samoloty zasłony dymnej ? Jak ktoś będzie potrzebował wsparcia to lecisz mu pomóc. Ale tak żeby można było robić dmg jakiś. 

Taka sugestia już padła ze strony devsów - rozważają samoloty dymiące, leczące, capujące....

Pozdrawiam

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.