Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Letadlové lodě: Jak je nejlépe vyladit? - Diskuzní vlákno

63 comments in this topic

Recommended Posts

Players
713 posts
4,520 battles

Tri letadlovky na bitvu? Jasne vubec nebude v prdeli GP. 

Jen tak jsem zvedavy az v bitve zustanou jenom letadlovky, jak se vubec znici mezi sebou s tim vasim povedenym 5s a 20s

• Cool 1

[CSF]
Players
127 posts
9,877 battles
1 hour ago, BustyGirlWithPinkPig said:

Tri letadlovky na bitvu? Jasne vubec nebude v prdeli GP. 

Jen tak jsem zvedavy az v bitve zustanou jenom letadlovky, jak se vubec znici mezi sebou s tim vasim povedenym 5s a 20s

Pujdou na sekundárky .... :cap_rambo:

• Funny 2

Players
268 posts
4,080 battles

Koukám, že někdo ve WG má buď  dobrý smysl pro humor a nebo absolutní neznalost hry:

• Bonus schopnosti „Nával adrenalinu“ pro velitele Jean-Jacques Honoré a Charles-Henri Honoré poskytuje +0,25 % k rychlosti letky namísto obvyklých +0,2 %.

Už se těším, jak je nahodím na tu francouzskou letadlov.... ups

[SALIS]
Players
249 posts
11,115 battles
19 minutes ago, Thenostheonmk2 said:

Koukám, že někdo ve WG má buď  dobrý smysl pro humor a nebo absolutní neznalost hry:

• Bonus schopnosti „Nával adrenalinu“ pro velitele Jean-Jacques Honoré a Charles-Henri Honoré poskytuje +0,25 % k rychlosti letky namísto obvyklých +0,2 %.

Už se těším, jak je nahodím na tu francouzskou letadlov.... ups

Spoiler

Bonus schopnosti „Odborník na přežití“ pro velitele Dà Róng, Quán Róng a Alexandr Ovečkin (všechny varianty) nyní obsahuje bonus pro letadla a zahrnuje +20 HP za každou úroveň lodě namísto obvyklých +15 HP.

Bonus schopnosti „Demoliční expert“ pro velitele Dà Róng a Quán Róng nyní obsahuje bonus pro letadla a poskytuje dodatečné +1 % ke všem typům výzbroje

A co teprve panasijskou. 

Zrovna francouze, vzhledem ke zkrouhnutí počtu na čtyři tiery, by si mohli klidně vymyslet a přidat :Smile_child:(ale řekl bych, že je to jenom aby ten sklil zůstal univerzálně "vylepšený" pro všechny teoretické třídy lodí...

Players
268 posts
4,080 battles
Před 4 minutami Dave6 řekl/a:

Zrovna francouze, vzhledem ke zkrouhnutí počtu na čtyři tiery, by si mohli klidně vymyslet a přidat 

A to zase jo, WG má co se týče lodí výbornou fantazii, těm stačí plán děla a domyslí s k němu hned celou loď, tak proč by podle plánu letadla nevymysleli letadlovku :Smile_trollface:

• Funny 2

[CKVN]
[CKVN]
Beta Tester
53 posts
7,085 battles

Je možné, že některé typy letadel z alternativních větví dokáží položit malou kouřovou clonu a tím zachránit třeba spojenecký křižník před těžkým ostřelováním. Možná budu mít dokonce možnost pomoci spojenecké bitevní lodi s bojem proti požáru na palubě. Nebo se možná některá letadla naučí přistávat na vodě a obsazovat kontrolní body, ačkoliv jejich zničení bude snadné.

To je už slušné psycho. Stále doufám , že celý rework je příprava na apríla.

• Cool 1

[BIA]
Beta Tester
364 posts
2,858 battles

Pro alternativní větve zamýšlíme vytvoření odlišné hratelnosti: jiné způsoby ovlivnění bitvy; jiný přístup k vítězství a interakci se spojenci i nepřáteli. Za slovem „odlišný“ se skrývá spousta potenciálních možností. Alternativní lodě se mohou více soustředit na pomáhání spojencům, než na udělování poškození – například mohou zajišťovat lepší odhalování. Je možné, že některé typy letadel z alternativních větví dokáží položit malou kouřovou clonu a tím zachránit třeba spojenecký křižník před těžkým ostřelováním. Možná budu mít dokonce možnost pomoci spojenecké bitevní lodi s bojem proti požáru na palubě. Nebo se možná některá letadla naučí přistávat na vodě a obsazovat kontrolní body, ačkoliv jejich zničení bude snadné. Možností je nespočet a vyjmenovali jsme jich pouze malou část. Je ale nutné pochopit, že všechny tyto pomocné akce budou tvořit pouze doprovod udělování poškození a nebudou ho nahrazovat.

Hraní s alternativními letadlovými loděmi bude pravděpodobně obtížnější než hraní s loděmi s údernými letkami. Za několik měsíců se ale můžou stát skvělou volbou pro ty, kteří si do té doby osvojí přepracovanou hratelnost a budou chtít vyzkoušet nové možnosti.

???????? Čo to preboha má byť? Kto toto po Vás žiada? Myslíte si že hráči potrebujú do hry lietadlovku ktorá bude zhadzovať dýmovnicu na križníky? Alebo hasiť Yamato lebo horí? Čo je to za blbosť!!! To už rovno dajte ponorky z halloweenu + vampírov!!!

• Cool 2

[O-S-W]
Players
201 posts
8,991 battles

"S vydáním aktualizace 0.8.0 bude systém tvorby týmů sestavovat bitvy s jednou či dvěma letadlovými loděmi v každém týmu, ale bude-li ve frontě na bitvu velké množství letadlových lodí, mohou být v každém týmu povoleny tři lodě tohoto typu. " 

"Alternativní lodě se mohou více soustředit na pomáhání spojencům, než na udělování poškození – například mohou zajišťovat lepší odhalování. Je možné, že některé typy letadel z alternativních větví dokáží položit malou kouřovou clonu a tím zachránit třeba spojenecký křižník před těžkým ostřelováním. Možná budu mít dokonce možnost pomoci spojenecké bitevní lodi s bojem proti požáru na palubě. Nebo se možná některá letadla naučí přistávat na vodě a obsazovat kontrolní body, ačkoliv jejich zničení bude snadné. Možností je nespočet a vyjmenovali jsme jich pouze malou část. "

V Petrohradě najeli na jinej matroš, než na vodku? Já chci taky, protože tohle je docela prča.

Ale jo, pohřběte to jako jste dovybalancovali letadla, stejně to žere moc času :-D :-D  

• Cool 1

[SALIS]
Players
249 posts
11,115 battles

Přejete si někdo smoke ze vzduchu? :Smile_trollface::Smile_trollface:

TBM Avengers laying smoke 1946

Spoiler

Related image

[PPH]
Players
100 posts
8,433 battles

Konkrétně s kouřovými clonami za pomoci letectva se před druhou válkou dělaly celkem pokusy - pravda se smíšenými či spíš slabšími výsledky... Hydroplán capující je taky celkem reálná ač spíš úsměvná možnost... Ale požární Catalina či nějaký vrtulník s bambi vakem je už prča celkem větší :-)) Ty poznámky o alternativním způsobu hraní plánovaných Cvček beru spíš jako takovou návnadu... aby jsme se zděsili že může být ještě hůř a ten aktuální CV rework příjmali tak trochu smířeněji 8-)

[CSP]
[CSP]
Players
37 posts
23,059 battles

jak to tak odhaduju, změna hry bude asi nejlepší volba ....

• Cool 6

[SALIS]
Players
249 posts
11,115 battles
5 minutes ago, mortas_invader said:

Ty poznámky o alternativním způsobu hraní plánovaných Cvček beru spíš jako takovou návnadu... aby jsme se zděsili že může být ještě hůř a ten aktuální CV rework příjmali tak trochu smířeněji 8-)

Taky mě to napadlo, že to trochu vypadá jako snaha o odvedení pozornosti :cap_haloween::Smile_trollface::Smile_trollface:

[IDDQD]
Alpha Tester
2,746 posts
16,736 battles

Každopádně já už se fakt těším! Takovým tím zvráceným způsobem, jako když se chystáte strhnout strup, ale jste si docela jistí že to jen zhoršíte a budete mít zas otevřenou ránu, jen to bude horší. A asi se to zanítí. A dostanete sněť. A upižlaj vám končetinu. A i přes to chcípnete! Fakt se těším KUAFIX!

• Funny 6

[IDDQD]
Beta Tester
2,661 posts
4,547 battles
8 minutes ago, TheComedian1983 said:

Každopádně já už se fakt těším! Takovým tím zvráceným způsobem, jako když se chystáte strhnout strup, ale jste si docela jistí že to jen zhoršíte a budete mít zas otevřenou ránu, jen to bude horší. A asi se to zanítí. A dostanete sněť. A upižlaj vám končetinu. A i přes to chcípnete! Fakt se těším KUAFIX!

Pyrotechnikovo dilema - červený nebo modrý . 

• Cool 1

[1CSSL]
Players
275 posts
6,242 battles

Co ty soudruzi hulí???? Tenhle matroš chci taky............

máš CV 5 a 7  hodíme je do koše tralalal

3 CV v jedné bitvě k tomu 4 DD a máme tady fakt super torp grupáč

https://tenor.com/view/hyperventilate-nervous-sheldon-bigbangtheory-jimparsons-gif-4524598

• Cool 2

Players
3 posts
763 battles

Jen jsem se nejak nedocetl, mozna jsem to jen prehledl, co se vlastne stane s letadlovou lodi na liche urovni, kterou hrac vlastni? Napr mam ted Rangera, az se to stane, tak se mi u nej jen zmeni cisilka (jako treba uroven) nebo ho ztratim a budu si muset koupit indepedence, ktera uz vlastne bude jmenovat Ranger.....     A co kdyz nekdo indepedence prave ma ?         Jako nejjednodussi moznost pro sebe vidim co nejrycheji se vyexpit na lexington, asi ale spotrebuji vsechna volna XP a hromadu signalu. Kdy ze to presne spusti? A co je dulezite, jestli ted Lexington koupim, neztratim ho pak a nevratim se na na langleye, ze ne? 

Beta Tester
23 posts
1,135 battles
1 hour ago, ADMIRAL_PENKOVER said:

Jen jsem se nejak nedocetl, mozna jsem to jen prehledl, co se vlastne stane s letadlovou lodi na liche urovni, kterou hrac vlastni? Napr mam ted Rangera, az se to stane, tak se mi u nej jen zmeni cisilka (jako treba uroven) nebo ho ztratim a budu si muset koupit indepedence, ktera uz vlastne bude jmenovat Ranger.....     A co kdyz nekdo indepedence prave ma ?         Jako nejjednodussi moznost pro sebe vidim co nejrycheji se vyexpit na lexington, asi ale spotrebuji vsechna volna XP a hromadu signalu. Kdy ze to presne spusti? A co je dulezite, jestli ted Lexington koupim, neztratim ho pak a nevratim se na na langleye, ze ne? 

Mám teď Bogue a za chvíli snad už Independence. Taky by mě docela zajímalo co se s nimi stane. Za Bogue by mohla být kompenzace a Independence by se mohla teda vyměnit za Rangera. :fish_book:

Players
10 posts
7,843 battles

….Vyvážení hry je vždy jedním z nejžhavějších témat.... jo souhlasím akorát by to chtělo zapracovat hlavně na něm. NEJDŘÍV

Tak, když si někdo myslí, že čím víc letadlovek ve hře tím víc adidas, tak aspoň doufám, že se nevyrovnané úrovně nebudou setkávat.

Btw. na "alternativní větve" a přiblblé úkoly s…. I když mám hodně odehráto, stále jsou pro mně klíčové HP, příp. potopené lodě aj. Základny ve standartkách obsazuju jen výjimečně, protože i v nadvládách a s DD to beru jen jako nutné zlo. A pak radši jedu na lov. To pro mně znamená víc než třeba dvacet obsazení apod. Jenže to se tady radši rozvrtají letadlovky, ale jednoduchá možnost výběru typu bitvy (ve WoT to po čase bylo možné nastavit), to furt není na pořadu dne. Takže to znamená účastnit se stupidit typu epicentra

[VR_GA]
Players
9 posts
8,146 battles

Chci se stane, když už mám vyzkoumané některé letadlové lodě a to i prémiové a zaplatil jsem za ně. A co se stane s veliteli, kteří už dosáhli určitého velitelského postu.

Players
268 posts
4,080 battles
Před 4 hodinami ADMIRAL_PENKOVER řekl/a:

Před 2 hodinami jandajanda řekl/a:

Mám teď Bogue a za chvíli snad už Independence. Taky by mě docela zajímalo co se s nimi stane. Za Bogue by mohla být kompenzace a Independence by se mohla teda vyměnit za Rangera. :fish_book:

Příklad 1:

Mám vyzkoumaný a zakoupený T7 Ranger, ale ještě z něj nemám vyzkoumaný T8 Lexington

- stane se tohle:

v přístavu se místo T7 Rangeru objeví T6 Ranger, dostanete kredity ve výši = (cena T7 Rangeru - cena T6 Rangeru) a k tomu dostanete volné zkušenosti ve výši (XP potřebné na vyzkoumání T7 rangeru - XP na vyzkoumání T6 rangeru)

Příklad 2:

Mám vyzkoumanou a koupenou T6 independence a mám vyzkoumaný T7 Ranger, ale nemám ho koupený

- stane se:

v přístavu se místo T6 independence objeví T6 Ranger a dostanete volné expy ve výši XP potřebné na vyzkoumání T7 rangeru

Příklad 3:

Mám vyzkoumaný a koupený T8 Lexington, ale nemám vyzkoumaný T9 Essex

- stane se:

Dostanete velké kulové a to jak v expech tak i v kreditech

Ale to není vše, jako bonus dostanete vztyčený prostředníček od WG:Smile_trollface:

• Cool 1

Players
268 posts
4,080 battles
Před 1 hodinou Vratislav3 řekl/a:

Chci se stane, když už mám vyzkoumané některé letadlové lodě a to i prémiové a zaplatil jsem za ně. A co se stane s veliteli, kteří už dosáhli určitého velitelského postu.

Velitele ti pošlou do zálohy a budeš mít možnost zbavit se získaných lodí

- za prémiáky ti vrátí nákupní cenu v dublonech

- za standardní ti vrátí nákupní cenu v kreditech (pokud je máš zakoupené v přístavu) a vyýzkumný náklady ve formě volných expů, nicméně platí, že "odskoumávání" se provádí od nejvyššího tieru, jinými slovy - můžeš odzkoumat Midway a nechat si Lexington, ale ne odzkoumat Ranger a nechat si Lexington.

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,337 posts
10,216 battles
Před 2 hodinami Vratislav3 řekl/a:

A co tím myslíte? (tvoje/vaše věta)

Nebude po CW reskill kapitánů? Že by?

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,007 posts
9,357 battles
8 hours ago, LucyCZ said:

Nebude po CW reskill kapitánů? Že by?

Nejenom CW respektive reskill budou moct delat uplne vsichni kvuli reworku CV nejenom ti co hrali CW

• Cool 1

[IPSM]
[IPSM]
Players
7 posts
4,422 battles

Opravdu jsem zvědavej jak si po reworku zahreje DDčko který teda asi bude nonstop svítit... páč teda se 3letadlovkama mužeme počítat každou bitvu protože to bude chtit každej alespon zkusit.. Takže ddčko fulltime spotnutý + spotnutý torpeda z ddčka?? Takže navrhuju upravu na 12 vs 12 letadlovek...Well Done WG

• Cool 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.