Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Zawody: Oblężenie Leningradu - wątek na forum

33 comments in this topic

Recommended Posts

Players
37 posts
9,906 battles

No odpaliłem tą misję i Wy ludzie z WG jesteście oderwani od rzeczywistosci jeśli uważacie, że ktoś to będzie chciał robić. Część 1 - wygraj 5 bitew - nagroda 1 kontener - niech będzie, skromnie ...ale WG nas do tego przyzwyczaiło. Część 2 - zdobądź 1 000 000 bazowego doświadczenia  - nagroda 1 kredyt. Część 3 zdobądź 1 000 000 bazowego doświadczenia  - nagroda 1 kredyt. Wszystko z wami w porządku ? 1 000 000 bazowego to ok 1000 bitew - czas 3 dni.

• Cool 1
  • Angry 1

[_S-R_]
Players
90 posts
6,864 battles

Milion PD w 3 dni na kooperacyjnych? Ktoś tu ma mózg?!!!!!!!!!!!!!!!!

• Bad 1

[TF16]
Players
286 posts
12,390 battles
31 minutes ago, jonasz1978 said:

No odpaliłem tą misję i Wy ludzie z WG jesteście oderwani od rzeczywistosci jeśli uważacie, że ktoś to będzie chciał robić. Część 1 - wygraj 5 bitew - nagroda 1 kontener - niech będzie, skromnie ...ale WG nas do tego przyzwyczaiło. Część 2 - zdobądź 1 000 000 bazowego doświadczenia  - nagroda 1 kredyt. Część 3 zdobądź 1 000 000 bazowego doświadczenia  - nagroda 1 kredyt. Wszystko z wami w porządku ? 1 000 000 bazowego to ok 1000 bitew - czas 3 dni.

5 minutes ago, Kolas76 said:

Jak nie chwalę nigdy (prawie) WG, to jednak czytanie ze zrozumieniem w narodzie umiera :cap_wander::cap_fainting:.

Kolejny płacz dzieci, którym się nie chce przeczytać całości a na pewno zrozumieć ..... 

W artykule na stronie jest wyraźnie napisane, że  nagrodą gwarantowaną jest kontener za wygranie 5 bitew  (razy 3 jak się człowiek zepnie)....

Pozostałe misje są tylko do  monitorowania postępu gracza w globalnym zestawieniu konkursowym....

(tak a propos - jest to na pewno drugi event z tak ustawionymi zadaniami - poprzednio WG przygotowało podobny /jeśli chodzi o kryteria czy też widoczne dla gracza "nagrody" w misjach/  w trakcie Halloween).

• Cool 3

Beta Tester
3,131 posts
10,005 battles
27 minutes ago, piterski74 said:

Jak nie chwalę nigdy (prawie) WG, to jednak czytanie ze zrozumieniem w narodzie umiera :cap_wander::cap_fainting:.

Kolejny płacz dzieci, którym się nie chce przeczytać całości a na pewno zrozumieć ..... 

W artykule na stronie jest wyraźnie napisane, że  nagrodą gwarantowaną jest kontener za wygranie 5 bitew  (razy 3 jak się człowiek zepnie)....

Pozostałe misje są tylko do  monitorowania postępu gracza w globalnym zestawieniu konkursowym....

(tak a propos - jest to na pewno drugi event z tak ustawionymi zadaniami - poprzednio WG przygotowało podobny /jeśli chodzi o kryteria czy też widoczne dla gracza "nagrody" w misjach/  w trakcie Halloween).

ty chyba w cuda wierzysz

• Bad 1

[D-308]
Players
3 posts
7,819 battles

i jak to bywa, w standardzie, ci co dotują czyli płacą za konto premium mają więcej, szybciej i lepiej. 

Ale panie i panowie w WoWs, czy ci co dotują nie kupili już sobie tych wymarzonych okrętów? Gdzie tu duch rywalizacji? 

Pozdrawiam.

[TF16]
Players
286 posts
12,390 battles
31 minutes ago, xemena said:

i jak to bywa, w standardzie, ci co dotują czyli płacą za konto premium mają więcej, szybciej i lepiej.

Na czym, wg Ciebie, polega w tym evencie przewaga  z tytułu posiadania konta premium?

Bo wg mnie  w niczym  - bazowy XP, wymagany w tym evencie do postępu NIE UWZGLĘDNIA  korzyści z konta premium (bo chodzi tutaj nie o to, co wyświetla się na pierwszej zakładce [podsumowania bitwy, tylko o ten co "w tabelce" - na drugiej zakładce).      

1 hour ago, AhmedDetonujBoom said:

ty chyba w cuda wierzysz

Wiesz, Dzobo.... czasem jeszcze pojawiają się u mnie ostatki wiary w to, że "młode pokolenie" w dobie postępującego uzależnienia od elektroniki potrafi jednak czytać ze zrozumieniem... 

• Cool 2

[FT-B]
Players
271 posts
2,953 battles

Takie pytanie . Liczy się 5 pierwszych bitew. Czyli drugie 5 bitew w danym dniu, się już nie wlicza? Więc do top 100 ,da się wejść tylko 3 razy (jeśli mamy tylko jeden okręt)

[HOB]
Moderator
1,248 posts
5,641 battles
42 minutes ago, Toyminator said:

Takie pytanie . Liczy się 5 pierwszych bitew. Czyli drugie 5 bitew w danym dniu, się już nie wlicza? Więc do top 100 ,da się wejść tylko 3 razy (jeśli mamy tylko jeden okręt)

image.thumb.png.d3a46554b092044e25d084aceba341f2.png

Jest 18 kategorii, plus ten cyrk z coopami

Możesz się zapisać nawet 18 razy. Zapis następuje poprzez wygranie 5 bitew okrętem danej kategorii.

Czyli jak np. wygrasz trzy bitwy na Yamato i dwie na Montanie, to grając dalej X-pancernikami nic nie ugrasz pod konkurs. Ale możesz spróbować swoich sił np. w krążownikach 6 tieru. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby grać wszystkim po trochu. Ale z myślą o konkursie niech to będzie możliwie najlepiej wybadany i opanowany okręt.

To czy warto się spinać pod konkurs  (odmawiać dywizjonów, wymuszać grę danym okrętem, dorabiać bitwy), zależy od sytuacji ekonomicznej. Np. mnie kiedyś dzień premki mnie cieszył bardziej niż teraz 2 tygodnie.

A do ugrania średnio równowartość ~245 dublonów, z czego wprost ledwie ok. 60. A na pierwszą setkę trzeba się nieźle postarać, o okręcie raczej można zapomnieć (chyba że drogą losowania niezależnego od wyniku)

image.png.29ecad9740ede43616f8a18854938c6b.png

Dodatkowy plus eventu za losowanie łódki wśród uczestników i codzienne pudła, których 1 lub 2 sztuki wlecą przy okazji.

• Cool 1

[_S-R_]
Players
90 posts
6,864 battles

Kolego piterski, ktoś może mieć gorszy dzień, może być chory, gorączka itp. Wnioskuję że 74 w Twoim niku to rocznik, więc dwa lata starszy. Chcesz poziomu, a nazywasz dorosłych dziećmi. Oceniłeś książkę po okładce jak Ja DZIECIAKU

[PLO]
Beta Tester
4,646 posts

A ja chyba spróbuję - walić nagrody, ale czy trafię do TOP100 deskarzy na którymś tierze?

Pozdrawiam

• Cool 2

[E--C]
Players
515 posts
4,936 battles
4 minuty temu, Radeckij napisał:

A ja chyba spróbuję - walić nagrody, ale czy trafię do TOP100 deskarzy na którymś tierze?

Pozdrawiam

I oto Gracz jakiego potrzebujemy: ambitny, z chęcią rywalizacji i sprawdzenia siebie. Człowiek który nie rzuca się na nagrody i nie krzyczy "Wincyj za darmo!!!".

Powodzenia :Smile_great:

Pozdrawiam :Smile_honoring:

• Cool 2

[PLO]
Beta Tester
4,646 posts
2 minutes ago, MexicosBocianos said:

I oto Gracz jakiego potrzebujemy: ambitny, z chęcią rywalizacji i sprawdzenia siebie.

Eee, nie, ale jak trafię do top100, to będę mógł pisać na forum "nie chcę jechać po statach, ale czy byłeś w top100 w evencie leningradzkim?". To warte więcej niż garść dublonów :Smile_teethhappy:

Pozdrawiam

• Funny 4

WG Staff
1,589 posts
3,213 battles

3 misje pojawią się w grze po kliknięciu przycisku "Biorę udział” (Oblężenie Leningradu misja 1, misja 2 i misja3). 1 może być użyta do śledzenia twoich postępów w codziennych pojemnikach i nagrodzi cię natychmiast po zakończeniu. 2 i 3 nie są przeznaczone do wypełnienia, tylko po to, aby potwierdzić swój udział i śledzić swój całkowity bazowy XP uzyskany podczas aktywności.

[TF16]
Players
286 posts
12,390 battles
2 hours ago, Kolas76 said:

Kolego piterski, ktoś może mieć gorszy dzień, może być chory, gorączka itp. Wnioskuję że 74 w Twoim niku to rocznik, więc dwa lata starszy. Chcesz poziomu, a nazywasz dorosłych dziećmi. Oceniłeś książkę po okładce jak Ja DZIECIAKU

No cóż,  może mam wygórowane oczekiwania, ale tak - oczekuję przynajmniej odrobiny myślenia i przeczytania tekstu źródłowego, niż tylko wrzucania posta typu 

4 hours ago, Kolas76 said:

Tym bardziej, że 3 posty wyżej jest link do  bazowego artykułu, który sporo (jeśli nie wszytko) wyjaśnia ......    

• Cool 2

Beta Tester
3,131 posts
10,005 battles
6 hours ago, piterski74 said:

Na czym, wg Ciebie, polega w tym evencie przewaga  z tytułu posiadania konta premium?

Bo wg mnie  w niczym  - bazowy XP, wymagany w tym evencie do postępu NIE UWZGLĘDNIA  korzyści z konta premium (bo chodzi tutaj nie o to, co wyświetla się na pierwszej zakładce [podsumowania bitwy, tylko o ten co "w tabelce" - na drugiej zakładce).      

Wiesz, Dzobo.... czasem jeszcze pojawiają się u mnie ostatki wiary w to, że "młode pokolenie" w dobie postępującego uzależnienia od elektroniki potrafi jednak czytać ze zrozumieniem... 

Szacun, ja pozbyłem się tego dawno.

[ARCY]
[ARCY]
Beta Tester
68 posts
5,135 battles

No nie wiem jak u Was, ale ja ma z bitwy 1500-2000 pd podstawowego...więc wychodzi jakieś 500 bitew w 3 dni :Smile_teethhappy:

Players
165 posts
878 battles
On 1/25/2019 at 11:46 AM, Radeckij said:

Pozdrawiam

Ogólnie fajny pomysł, jednak trza mieć odpowiednie losowania. Będziesz miał zdecydowanie słabszy team to nie zdążysz nabić wyniku, silniejszy - podobnie, DMG się rozłoży i wynik przeciętny. Do tego gry

muszą być wygrane. Wczoraj poniżej 50%.

Z wygranych 1 bitwa zupełnie nie siadła. Mogami na X z imponującym 15,7 km ma nieco pod górkę, pojedynku z Zao czy Worcestershire też średnio wychodzą. Wystartowałem z nadziejami ale 1 słaba wygraną położyła myślenie o sensownym wyniku. Żeby tu myśleć o wyniku to trzeba by mieć gry na poziomie 2k z tabelki w górę, słabsza bitwa to już 1800. 

Ogólnie trochę lotto, ale pomysł fajny. Przydałoby się śledzenie na żywotop 100 i aktualna pozycja.

[PLO]
Beta Tester
4,646 posts
17 minutes ago, dawac_mi_bonusa said:

Ogólnie fajny pomysł, jednak trza mieć odpowiednie losowania. Będziesz miał zdecydowanie słabszy team to nie zdążysz nabić wyniku, silniejszy - podobnie, DMG się rozłoży i wynik przeciętny. Do tego gry

muszą być wygrane. Wczoraj poniżej 50%

Ja swój udział zakończyłem wczoraj, po serii 5 przegranych okraszonych 1 zwycięstwem. :cap_haloween:

Szybko sobie policzyłem że przy takich losowaniach musiałbym klepnąć 60 bitew żeby mieć 10 wygranych w 2 kategoriach... no nie, jednak nie. Szkoda weekendu.

Pozdrawiam

[PC4F]
Players
2 posts
1,887 battles
On 1/25/2019 at 11:46 AM, Radeckij said:

Pozdrawiam

l

[PC4F]
Players
2 posts
1,887 battles
On 1/26/2019 at 1:47 PM, Radeckij said:

Ja swój udział zakończyłem wczoraj, po serii 5 przegranych okraszonych 1 zwycięstwem. :cap_haloween:

Szybko sobie policzyłem że przy takich losowaniach musiałbym klepnąć 60 bitew żeby mieć 10 wygranych w 2 kategoriach... no nie, jednak nie. Szkoda weekendu.

Pozdrawiam

Radeckij ty się od kaszubskiej wsi o....dol .

• Funny 1

[PLO]
Beta Tester
4,646 posts
Just now, waldinio9 said:

Radeckij ty się od kaszubskiej wsi o....dol .

Może jaśniej... jaśnie panie?

• Funny 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.