Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Nové letadlové lodě: jak je nejlépe používat? - Diskuzní vlákno

18 comments in this topic

Recommended Posts

[U333]
Players
43 posts
7,470 battles

Já teda nevim ale je to vůbec reálnej systém?

Ted jsou letadlovky nehratelný protože hráč nemá žádnou šanci něco ovlivnit  na desátý urovní se nedá vůbec hrát protože je toho na ovládání moc navíc jedna nepřátelská letka zničí všechny letadla tím že okolo nich jen jednou proletí !  

Ted navíc k tomu budeme řešit rychlost letadel nějakou forsáž a takový ? 

To bude k ničemu.  tolik se toho ovládat v reálu prostě nedá.

• Cool 1
  • Funny 3

Players
278 posts
4,080 battles
Před 39 minutami The_EURL_Guy řekl/a:

jak aktualizované letadlové lodě používat co nejlépe?

CTRL+A, DELETE

a to celý rework 

Před 40 minutami The_EURL_Guy řekl/a:

Pojďme se tedy pobavit o hlavních změnách a o tom, co znamenají

Katastrofu pro wows, protože rework není ani omylem připraven a neřeší problémy CV, ale naopak přidělává nové.

• Cool 1

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,050 posts
9,391 battles
26 minutes ago, Gremlaja said:

Ted jsou letadlovky nehratelný protože hráč nemá žádnou šanci něco ovlivnit  na desátý urovní se nedá vůbec hrát protože je toho na ovládání moc navíc jedna nepřátelská letka zničí všechny letadla tím že okolo nich jen jednou proletí !  

OK uz chapu proc WG se brani dovolit ovladat letku a lod zaroven respektive prepinat mezi nima :fish_palm:

• Funny 4

[IDDQD]
Alpha Tester
2,763 posts
16,804 battles
Před 42 minutami Gremlaja řekl/a:

giphy.gif

• Cool 1
  • Funny 1

Players
10 posts
3,155 battles
Ahoj vsetkym co tomu rozumeju :)
v tom popise je o.i.  "Za účelem zlepšení vyváženosti mezi letadly a torpédoborci ztratila letka schopnost odhalování torpéd"
otazka pre informovanych - niektore lode co ju doteraz mali budu mat stale 1-2 stihacky aj v 0.8.0 ???
tie budu torpeda vidiet tak ako doteraz, ci uz sa nebude dat ciastocne suplovat hydro stihackou trebars z kriznika po novom???

[IDDQD]
[IDDQD]
Beta Tester
68 posts
8,184 battles
12 minutes ago, zaciatocnikjap said:
Ahoj vsetkym co tomu rozumeju :)
v tom popise je o.i.  "Za účelem zlepšení vyváženosti mezi letadly a torpédoborci ztratila letka schopnost odhalování torpéd"
otazka pre informovanych - niektore lode co ju doteraz mali budu mat stale 1-2 stihacky aj v 0.8.0 ???
tie budu torpeda vidiet tak ako doteraz, ci uz sa nebude dat ciastocne suplovat hydro stihackou trebars z kriznika po novom???

Vždyť na té stránce máš jasně napsané: Tato změna také ovlivní spotřební doplňky „Stíhač“ a „Pozorovací letadlo“

• Funny 1

Players
11 posts
7,843 battles

Z představených změn jsem poněkud rozpačitý. Především to vypadá hodně složitě.

….přepracování původně obtížně hratelného typu lodí ...nemyslím si to. Největší bolístkou je neustálé posilování AA i u silných lodí, navíc ukazatel AA schopností obrany je mnohdy zavádějící. Občas některé útoky mně připomínaly spíš vyslání na sebevražednou misi než normální bojový let

….Letadla si k návratu na letadlovou loď vyberou nejkratší trasu a po dosažení určité výšky už nemohou nadále odhalovat, zatímco jsou sama neviditelná pro nepřátelské letky a lodě. Když jsou v tomto stavu, nedají se poškodit ani sestřelit....Dobrá hovadina

Doufám, že v útočném režimu bude i možnost automatu, alespoň pro začátek se to bude hodit. Nějak jsem to nenašel. Samozřejmě naučení ručního útoku může časem přinášet lepší výsledky

Co vidím jako propadák, jsou "neomezené" počty letadel. Stíhači jako spotřební doplněk u CV???? A ještě neovlivňují přesnost útoku???

Btw počet frajerů, kteří se (mnohdy neúspěšně) pokoušeli zničit nepřátelskou letadlovku byl naštěstí malý. Pokud nebyl díky častokrát TRAGICKÉMU VYVÁŽENÍ HRY jeho tým schopnější, tak to zpravidla znamenalo i prohru

Havarijní tým se z extrémně dlouhé přípravy pro změnu extrémně zkrátil

Btw. pokud jde o "forsáž", ve výjimečných případech jsem měl pocit, že ji někdy útočné letouny měly již v současnosti....

Players
1 post
1,129 battles

každá letka má nyní spotřební doplňky.... a to se obnovují po návratu na CV nebo až další bitvu?

a btw... kdy opravíte wiki?

• Cool 1

Players
10 posts
3,155 battles
12 hours ago, czstraydog said:

Vždyť na té stránce máš jasně napsané: Tato změna také ovlivní spotřební doplňky „Stíhač“ a „Pozorovací letadlo“

toz... to ze "ovplivni" a "funguje podobne" som sice cital (priznavam ze nie moc precizne a az po 2 citani som to snad pochopil), ale neuvedomil som si ze to automaticky znamena ze lode (trebars CH. Martel) pridu o moznost spozorovat pomocou svojho lietadielka torpeda z DD... sory :)

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,050 posts
9,391 battles
1 hour ago, Daniel051004 said:

No... není to TAKOVÁ blbost jak jsem myslel... ale mám otázku: ty stíhače budete moci povolat každej let xkrát a nebo jich máte omezenej počet na bitvu?

Kazda letka (rakety/bomby/torpeda) ma svoji polozku spotrebaku na stihace a kazda ma dve pouziti. tedy dohromady 6-krat stihaci.

Ale dle vseho na tohle funguje superintendant takze s nim celkem 3*3 cili 9-krat stihaci.

Plus v posledni zmene dostala i primo lod tenhle spotrebak takze mas k dobru i stihace primo na obranu lodi

Players
10 posts
2,431 battles

No nevím. Uvidím jak se proti tomu bude hrát na ostro. Letadlovky sice nehraju, ale myslím že by bohatě stačilo hlavně Američanům odebrat AP bomby (aby Midway na nálet vypínala Des Moinese, Worcestera, Zao nebo Tirpitze je postavené na hlavu), snížit DMG na torpédech a HE bombách a zkrátit dobu čas přezbrojení na letadlovce, aby to bylo trochu víc akční.  Můj názor.

Players
278 posts
4,080 battles
Před 3 hodinami jurij96 řekl/a:

ale myslím že by bohatě stačilo hlavně Američanům odebrat AP bomby

Však oni je amíkum vzali akorát je ale rovnou dali japončíkum, T4 nevyjímaje :Smile_trollface:

[CSN]
Beta Tester
22 posts
7,529 battles

Tak to vypadá, že z očekávané hry, na kterou jsem se těšil před x lety, se stane nehratelná [edited]  sra...čka pro debily z ústavu. Díky WG a bye bye.

• Cool 1

Players
11 posts
7,393 battles

No a ja se na to celkem tesim! :-)    Soucasna podoba hry s letadlovou lodi me nikdy nezaujala a tak jsem to proste nehral, na druhou stranu pritomnost letadlove lode v bitve mela mnohdy az "devastujici" ucinek na prubeh bitvy a tym ktery mel horsiho "letadlovkare" byl automaticky v obrovske nevyhode! doufam, ze tento rework povede k vetsi vyvazenosti, podle me je to krok spravnym smerem.

• Cool 3

Players
1 post
5,874 battles

Vážení autoři, proboha!

toto je můj úplně první příspěvek na fóru, ignoroval jsem toho hodně - např. míchání 10.úrovně s ubožáky z osmé apod. (jakkoli technické parametry sedí a v to je celý problém).

Jenže teď? Zkopčili jste algorytmy z WoA a strčili je sem, čímž jste poslali veškerou taktiku CV-éček do kopru. Tohle není námořní válka ale letadýlka. Navíc nelze poslat všechna letadla v letce na jeden cíl najednou, dvě útočí a ostatní se nechávají tupě pobíjet tragicky přesnou a účinnou AA obranou. Co to je???? Kombinovaný útok několika letek na jednu loď je s tímhle taky v pekle, přitom to byl často jediný způsob úspěšného útoku.

Mám rád lodě, letadlové lodě, vás ne.

Osmond

• Boring 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.