Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
YabbaCoe

Odbierz rekompensatę! – Problemy z serwerem EU

94 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,533 posts
3,140 battles

Kapitanowie,

W zeszły weekend mieliśmy poważne przerwy w działaniu serwerów, które uniemożliwiły Wam grę w World of Warships. W tej chwili mamy tymczasową poprawkę, ale by upewnić się, że wszystko działa tak jak powinno, będziemy musieli przeprowadzić dodatkową konserwację jeszcze w tym tygodniu.

1. Ci z was, którzy zagrali przynajmniej jedną bitwę od 5 stycznia do ostatniego 20 stycznia będą mogli uzyskać 2 dni Konto Premium WoWs i 2 kontenery Belle Époque;

2. Każdy klan EU otrzyma 2000 oleju;

Opublikujemy dodatkowe informacje, gdy problem zostanie w pełni rozwiązany, a rekompensata będzie gotowa do odebrania. Sprawdzajcie ten artykuł regularnie!

Serdecznie przepraszamy i dziękujemy za cierpliwość.

Na Stanowiska!

#JeSuisLumberjack

• Cool 1
  • Bad 1

[MS-B]
[MS-B]
Players
673 posts
8,533 battles
Just now, LestatTom said:

jak zwykle WIOCHA brawo WG.......

Bo oczywiście Tobie nigdy się nie zdarzyło mieć awarię i przestoje w firmie i lepiej zwyzywać za problemy SPRZĘTOWE.

Fajnie, że rekompensata jest trochę lepsza niż normalnie by była.

• Cool 10

[LUZ]
[LUZ]
Players
64 posts
6,265 battles

Miło by było przedłużyć z tego powodu Misje np. Stalowe nerwy.

• Cool 4

[DV]
Sailing Hamster
287 posts
6,759 battles

Bez przesady. Problem tragiczny był w piątek i sobotę a dodatkowe 2 dni premium są dla każdego, kto zagrał od 5 do 20 stycznia. Rozrzut jak RNG by WG ale trafiony :cap_cool:

• Cool 2
  • Funny 1

Players
6 posts
5,762 battles

No tak, a ja się wkurzałem ,co mi tak tnie i było miejscami faktycznie tak,  że nie dało się grać. Rekompensata zasłużona , bo straciłem kilka razy misję !

• Cool 3

[BTTP]
Players
18 posts
4,038 battles
4 minuty temu, battleman_steel napisał:

No tak, a ja się wkurzałem ,co mi tak tnie i było miejscami faktycznie tak,  że nie dało się grać. Rekompensata zasłużona , bo straciłem kilka razy misję !

Miałem tak samo, wiec rekompensata jak najbardziej na miejscu. Mam nadzieję że będę mógł wybrać moment odebrania nagrody, bo gram głównie w weekend.

[O-R-P]
Players
33 posts
2,281 battles

Szacun WG za przyznanie do błędu, dzięki za rekompensatę, na pewno się przyda...za nerwy, które straciłem, bo myślałem, że to mój komp się zbiesił...

• Cool 3

[RP-PL]
[RP-PL]
Players
2 posts
879 battles

Jestem przekonany że to atak ddosu byl bo forum też nie działalo, podobną sytuacje widziałem w innej grze mam nadzieje że częto to sie nie bedzie zdarzało.Coś w stylu zapychania serwera milionami logowań ale to tylko moje przypuszczenia:cap_cool:

Players
6 posts
5,762 battles

Taa... Jak ktoś przyznaje się do błędu i wypłaca konkretne odszkodowanie , to zawsze szacun !

A już myślałem że to jakiś hacker , cracker. Albo że na światłowód czysty muszę przejść :) 

No tylko czekamy na te wypłaty i czy się doczekamy ? Właśnie teraz mi jest potrzebna, po kampanii już średnio /:

• Cool 1

[WOB]
Players
30 posts
10,126 battles
40 minut temu, SonnyPsycho napisał:

Bo oczywiście Tobie nigdy się nie zdarzyło mieć awarię i przestoje w firmie i lepiej zwyzywać za problemy SPRZĘTOWE.

Fajnie, że rekompensata jest trochę lepsza niż normalnie by była.

tak ?.... a ile przez ten czas zrobil bys wolnego expa? i nie tylko...... dali to co powinni ODDAC.... 2 premkowe dni za ktore ty zaplaciles ( o ile masz ) czyli co ..... wszystko jest ok bo '' dostales '' 2 dni premki od WG hmmm... masz naprawde super podejscie , ale ciesze sie ze sa tacy jak TY :) ........

• Boring 2
  • Bad 3

[TF-7-]
Players
164 posts
2,338 battles
38 minut temu, skupi20 napisał:

Miło by było przedłużyć z tego powodu Misje np. Stalowe nerwy.

Dokładnie tak, wszystko co mogliśmy utracić przez brak możliwości realizacji założeń wyznaczonych przez WG-EU w danym terminie, powinno być zrekompensowane zmianą terminu końcowej realizacji.

P.S.

W razie potrzeby mogę przetłumaczyć na "nasze".

• Cool 1

[MS-B]
[MS-B]
Players
673 posts
8,533 battles
19 minutes ago, LestatTom said:

tak ?.... a ile przez ten czas zrobil bys wolnego expa? 

Dokładnie tyle ile przy zwykłej normalnej grze w weekend, co w tym dziwnego?

i nie tylko...... dali to co powinni ODDAC....

A ile dokładnie powinni Tobie oddać? Ile dokładnie free expa byś zrobił w te konkretne dni? Ile dokładnie byś zarobił wtedy kredytów?

2 premkowe dni za ktore ty zaplaciles ( o ile masz ) czyli co ..... wszystko jest ok bo '' dostales '' 2 dni premki od WG hmmm... masz naprawde super podejscie , ale ciesze sie ze sa tacy jak TY :) ........

2 dni premkowe, w które była awaria serwerów jako rekompensata jest w tej firmie standardem. I dostają je nawet te osoby, co nie płaca za nie. Poza tym dostaniesz jeszcze 2 kontenery Belle Epoque(które będą przydatne dla osób, które chcą skończyć kolekcję a nie mają czasu) a ponadto dla klanu dali ropę. Moim zdaniem to bardzo dobra rekompensata za te przestoje.

Poza tym WG mogło wcale nie dawać tego wszystkiego, zamiast tego mogli wrzucić tylko lakoniczną wypowiedź o serwerach i koniec. 

Zresztą, po co ja dyskutuję z roszczeniowcem. Przecież dla Ciebie pewnie jestem wyłącznie jednym z tych baranów, co się cieszą na byle głupotkę.

Z mojej strony temat się wyczerpał, nie mam ochoty dalej dyskutować, bo to prowadzi donikąd.

Jedyne, z czym bym się zgodził to wydłużenie dyrektywy oraz misji bojowych, bo to faktycznie mogłoby zaszkodzić osobom, które grają tylko w weekendy wieczorami.

• Cool 6

[CSMW]
Players
18 posts
4,974 battles

Spoko..... tylko ze:

1. Dziekować za 2 dni premki spoko.

2. KOntenery   Belle Epoque ,  mysle ze  70 %  populacji graczy  conajmniej ma zrobiona  juz. Bo byly do kupienia w skelpie, 2 misje  fredricha, 3 misja na te własnie kontenery znacznie lepiej by to wygladało gdyby to były 2 srednie mikołaja(tak mi sie wydaje).  Czyli ze sa praktycznie bezuzyteczne , no prawie ,  ok 60 jakis flag moze, 10 cammo moze  no i napewno 60k kasy :)

3. Niektorzy grajac akurat o tej porze  stracili  mozliwosc otwarcia  zwykłych kontenerów  ( niech 6  zwyklych to masz   znacznie wiecej radochy w otwieraniu mogł byc SK  pomijajac ten fakt :P).

4. Pomimo ze majac replay bitwy wyslałem  go  do WG oleli to dostałem standard regułke.( exp 10k  akurat bardzo potzrebny na Ibuki).Ok nie beda kazdego traktowac z osobna bo by oszaleli:)Dziwna sprawa repleye  zostały  wyczyszczone  sa   tylko te od 20....ciekawe dlaczego..

5. I tak kazdemu nie dogodza.

[ARCY]
[ARCY]
Beta Tester
68 posts
5,135 battles

Pisałem kilka razy, że serwer mula....że mapy z mini mapą się nie zgadzają....i co w dupie to mają. Ani be ani kukuryku. :cap_horn:

Players
6 posts
5,762 battles

Zgadzam się z Dudi.., że lepsze były by kontenery np. mikołaja, bo kolekcję Belle też już mam i oprócz marnego 60k za duplikaty , to pewnie będzie kilka kamuflaży

Przypomniało mi się ze , w ogóle jak się wchodziło na czat - to był  napis awaria, pracujemy nad tym. A wcześniej przycinał . To wyszedłem w ogóle z gry w nerwach i z obawami...

po tym jak w  pewnym momencie - i tu najlepszy numer !!! - zniknęły mi wszystkie okręty, a napis brzmiał,   brak okrętów !:)

Nie to żebym od razu narzekał , ale to stresująca gra, szczególnie jak ci zdmuchną  VII-VIII zaraz po wejściu z X 

Przez te stresy już kilka klawiatur rozwaliłem, proszę o 1000 dublonów na nową! 

:cap_cool::cap_look:

Beta Tester
193 posts
4,634 battles
1 hour ago, SonnyPsycho said:

A ile dokładnie powinni Tobie oddać? Ile dokładnie free expa byś zrobił w te konkretne dni? Ile dokładnie byś zarobił wtedy kredytów?

Jak to ile On powinien dostać? Przecież przez cały weekend by zrobił 750 k free expa. Także od razu powinni mu dodać Musashi do konta!

• Funny 7

Players
3 posts
3,928 battles

2 dni były problemy, tak? Więc uczciwie każdy za te dwa dni, dostał dwa dni premki. Ci co mają konto premium - nie są stratni. Ci co nie mają - dostali bonusa, i fajnie, dlatego dzięki WG. 

A ja swoją drogą trzymam kciuki, że na EU będzie taka samo promocja jak na RU, z mega zniżkami na premki. C'mon WG, chcę Wam dać zarobić, nie dajcie się prosić :cap_money:

• Cool 4

Players
1 post
3,290 battles

Witam.Próbowałem przed chwilą zagrać i niestety po jakichś 5-6 bitwach znów problem się pojawił ,jeszcze nigdy nie widziałem takich cudów w wot jak tutaj w wows.Pierwszy raz spotkałem się z pingiem minus 35 do 7560 co to ma być ?? Identycznie było w weekend do wywalenia z serwera włącznie.

• Cool 1

[GLORY]
Players
4 posts
9,017 battles

Uważam że rekompensata jest ok.
Czy to się jakoś odbiera czy automatycznie się to dostaje?
Jeśli automatycznie to kiedy to ma nastąpić ?

• Cool 1

[33AD]
[33AD]
Players
11 posts
5,105 battles

Czyli rekompensata wskoczy sama no i fajnie , ok ....... a promocja jak na RU  ? 

2.png

• Cool 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.