Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
YabbaCoe

Kompenzace za víkendové problémy EU serveru

70 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,533 posts
3,140 battles

Kapitáni,

Během uplynulého víkendu jsme se potýkali s velkými potížemi, které drtivé většině z vás zabránilo hrát World of Warships. Momentálně sice funguje dočasná záplata, která se zdá být stabilní, ale abychom si byli jisti, že všechno funguje, jak má, tento týden proběhne další odstávka serveru kvůli údržbě.

Abychom vám tedy nahradili potíže, které tyto problémy způsobily, jako kompenzaci nabízíme:

1.       Ti, kteří od 5. do 20. ledna odehráli alespoň jednu bitvu, budou si moci vyzvednout 2 dny WoWS Prémiového účtu a dva kontejnery Belle Époque.

2.       Každý EU klan obdrží 2000 nafty.

Později budeme informovat o instrukcích, jak si kompenzaci vyzvednout, jakmile budou tyto potíže plně opraveny.

Opravdu se omlouváme za způsobené potíže a děkujeme za pochopení.

Action Stations!

• Cool 14

[BIA]
Beta Tester
365 posts
2,870 battles

2 dni premka bol minimum čo som čakal. 2 kontajnery navrch beriem, že WG chápe že hráči stratili aj nejaké vlajky resp. kamufláže. Ďakujem a dúfam, že už budú servery fungovať.

[BIA]
Beta Tester
365 posts
2,870 battles
20 minutes ago, Pink_panhter said:

premium sem dostal , ale kontejnery se někde asi potopily .. zase lži WG 

ešte si nič nedostal... v texte sa píše, že formu ako si vyzdvihneš kompenzáciu bude ešte len oznámený. 

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,344 posts
10,297 battles

Ty kontejnery to zabily :cap_haloween:

Před 23 minutami Pink_panhter řekl/a:

premium sem dostal , ale kontejnery se někde asi potopily .. zase lži WG 

Bylo (obvykle) to pak na portale, kliknutim na odkaz tedy potvrzeni.

[PLPWR]
[PLPWR]
Players
18 posts
2,059 battles

Smekám před tvou vtipností je užásné kolik je na světě lepších lidí

• Funny 2

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,344 posts
10,297 battles
Před 17 minutami Bekstorm řekl/a:

s poslední vlnou bananu je toto trochu úlet, vzhledem k tomu že jsem několikrát posílál v inkriminované době screnshoty obrazovky ( několik super toxických dobráčku v battle chatu kde už jsem to nevydržel a  chtěl je nahlásit )

je totální ... pardon ... blbost. budu mít na obrozovce aim help a budu si to screanshotovat jistě. A nebo OK honem ho vypnu a udělám screany a pak zase zapnu. WG už se proberte. 

A nyní todle? Já dokážu pochopit technické potíže, sám se živím jejích odstar%nováním a někdy je síla co je zařízení schopné provést.

Né vážne, WG nechybuje ... nikdy něco se ji nezdá 7dní ban a pak perma? To měli říct tehdy před třemi lety s radostí bich se nezučástnil. proč to míchám dohromady?

Protože WG nepřizná chybu, servr busy mám dvakrát do tídne, crashnutí a divný ping. Jenže vážení pánové tohle jediná hra co mi takhle blbne ... OK a Subnautica. 

Ve F4, Skyrimu a GTA V ( online nahraji ) má tuny modu pro vylepšení a rozšíření a todle jsem tam nikdy nezažil. 

Prostě tady nevíte zda máte ban za to že u hry koukám na video, běží mi Microsoft Communication protokol ( nevím ani co to je ale odstranili mi to unknov device na mobo ) NZX, ati spitfire, LAv spliter etc etc Voroshenko ENB, wows papiris injection aiming prediction ..... :D  nebo je "serv buzí". ( s těmi posledním žertuji. v papirusu neumím a Voroshenko ENB raději neriskuji )

Na ticket vždy dostanu odpovědi ve stilu automatu O2.

No tak jsem si ulevil kydy na foru, chudák kdo to bude číst. Mějte se hezky a ať vám vše šlape jak má ( ne jen ve hře )

P.S. za kompenzaci samozřejmě děkuji Prince Eutlicha nebo jak se to stejně nestíhám, ale to nemá s hrou nic společného

Spojler

tenor.gif

*joking :cap_haloween:

• Funny 1

[BL4CK]
[BL4CK]
Beta Tester
15 posts
9,374 battles

Tak ty dva dny prémka jsem čekal, že dají. Ale raději bych viděl 10x vlajku od každé, než dva trapné kontajnery s ubohýma odměnama.

• Cool 4

Players
22 posts
5,079 battles

Ja: som cakal aspon Tirpitza, alebo Roma, nech nezerem aspon teda Masachussets. Tak teda dobre bral by som aj Belfa ..... nie nie nie nie radsej by som bral kedy som nemal orangutanov v tyme s wr 45 a s T8 bb ...... chcem ich mat v cervenom tyme bodka

Wg: dostanes 2 dni pu + 2 kontajnery... a orangutani budu v zelenom tyme....bodka

Hraci co hraju o PEF a maju na to hlavny cas vikend (napr kvoli praci) tak to je teda super kompenzacia... za toto by ste mali dat hodnotnejsiu kompenzaciu napr 1000 dubacov

Players
278 posts
4,080 battles
Před 15 hodinami YabbaCoe řekl/a:

Ti, kteří od 5. do 20. ledna odehráli alespoň jednu bitvu, budou si moci vyzvednout 2 dny WoWS Prémiového účtu a dva kontejnery Belle Époque.

2 dny prémka co člověk ztratil... ok, vlajky z těch 2 kontejnerů ke sbírce, kterou má každej už poskládanou... jestli to vynahradí lidem vlajky co ztratili je otázka. Někdo by mohl říct, že je to laciná náplast na hubu aby lidi neřvali, nebo že se WG nepředalo, ale je to kompenzace, kterou jsem čekal.

Nicméně bych podotkl, že všechen ten "brekot" (jak to tu někteří nazvali) byl do značné míry zapříčiněn znemožněním farmit misi na ocel, u které běží čas a která vzhledem k nepřesnoti děl, malé průbojnosti AP a slabé dmgi u HE granátů lodi, se kterou musí být splněna, může být dosti frustrující. Mise se dá sice zvládnout i s tímto "zpožděním", ale né všichni mají tolik času třeba jako já aby to zvládli a kdo měl čas jen o víkendu  bude mít problémy. Tudíž by nebylo špatné o ty 2 dny konec této mise posunout, aby i hráči s limitovanými časovými možnostmi nebyli ochuzeni o šanci splnit to, co by normálně zvládli, nebýt tohoto nešťastného incidentu se stabilitou serveru.

• Cool 2

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
118 posts
13,807 battles

Osobně děkuji za kompenzaci, možná místo kontejnerů mohlo každému přilétnout po pěti vlajkách od každé, ale i tak si myslím, že je to odpovídající.

Před 2 hodinami chareees řekl/a:

nic som nedostal ani premmiak ani kontajner

Zatím nedostal nikdo nic, chce to číst zprávu od Žabáka až do konce.

Před 43 minutami Thenostheonmk2 řekl/a:

2 dny prémka co člověk ztratil... ok, vlajky z těch 2 kontejnerů ke sbírce, kterou má každej už poskládanou... jestli to vynahradí lidem vlajky co ztratili je otázka. Někdo by mohl říct, že je to laciná náplast na hubu aby lidi neřvali, nebo že se WG nepředalo, ale je to kompenzace, kterou jsem čekal.

Nicméně bych podotkl, že všechen ten "brekot" (jak to tu někteří nazvali) byl do značné míry zapříčiněn znemožněním farmit misi na ocel, u které běží čas a která vzhledem k nepřesnoti děl, malé průbojnosti AP a slabé dmgi u HE granátů lodi, se kterou musí být splněna, může být dosti frustrující. Mise se dá sice zvládnout i s tímto "zpožděním", ale né všichni mají tolik času třeba jako já aby to zvládli a kdo měl čas jen o víkendu  bude mít problémy. Tudíž by nebylo špatné o ty 2 dny konec této mise posunout, aby i hráči s limitovanými časovými možnostmi nebyli ochuzeni o šanci splnit to, co by normálně zvládli, nebýt tohoto nešťastného incidentu se stabilitou serveru.

Pořád jsem názoru, že ocel se neměla dostat takhle "lacině" do oběhu. Prince "Křivé Dělo" jsem si vyjezdil cca před týdnem. Pak ho třikrát vytáhl do hry, čímž se mi podařilo splnit první část úkolu a dostat 400 oceli a rozjet druhou část. Tímto to pro mě skončilo a nevidím důvod se dále trápit. Raději si zahraju lodě, které mě baví a oželím pořízení lodí, které mi jakožto těžce průměrnému hráči nebyly určeny.

Ostatní mise jsou prodlouženy díky odložené aktualizaci, takže z mého pohledu (mise na ocel ignoruji) se vůbec nic nestalo, kromě toho, že se člověk těšil na lodě a ostrouhal.

Players
278 posts
4,080 battles
Před 27 minutami cer243 řekl/a:

Osobně děkuji za kompenzaci, možná místo kontejnerů mohlo každému přilétnout po pěti vlajkách od každé, ale i tak si myslím, že je to odpovídající.

Zatím nedostal nikdo nic, chce to číst zprávu od Žabáka až do konce.

Pořád jsem názoru, že ocel se neměla dostat takhle "lacině" do oběhu. Prince "Křivé Dělo" jsem si vyjezdil cca před týdnem. Pak ho třikrát vytáhl do hry, čímž se mi podařilo splnit první část úkolu a dostat 400 oceli a rozjet druhou část. Tímto to pro mě skončilo a nevidím důvod se dále trápit. Raději si zahraju lodě, které mě baví a oželím pořízení lodí, které mi jakožto těžce průměrnému hráči nebyly určeny.

Ostatní mise jsou prodlouženy díky odložené aktualizaci, takže z mého pohledu (mise na ocel ignoruji) se vůbec nic nestalo, kromě toho, že se člověk těšil na lodě a ostrouhal.

Prodloužila se kampaň, né mise, teda pokud se nepletu. To že rozdávání ocele mimo mise je nefér k hráčům CW je pravda,  ale když už to tu jednou je (a draze zaplaceno nervy z křivosti a neprůbojnosti střel lodě, se kterou se to musí splnit) a někdo přišel o šanci to dát kvůli serveru, tak by bylo fér to o ty 2 dny prodloužit.

Co se týče lodí, které nebyly pro průměrné hráče určeny - ty lodě jsou pro každého, kdo se snaží, s tím rozdílem, že někdo bude mít Flinta za jednu sezónu CW, někdo jiný za 3 sezóny plácání se v lize "průvanu" a ještě s kupónem.

Já získal v tankách 907mu, když jsem měl možná ani né zelený staty a další 2 T10 a 2T8 z CW se zelenými staty a to za osobní umístění (ne díky klanovým licencím). O statech nahoněných na publicku to vážně není, ale o tom, jak člověk umí hrát týmově a jak je celej tým sehranej. Tam pak rozhodují věci jako zakrýt spojence na capu i když člověk skape s nulou dmg, ale zajistí to výhru, narozdíl od toho, nastřílet si 5K ale prohrát.

[O-S-W]
Players
201 posts
8,991 battles

Místo toho, abyste prodloužili (nejen) mise na PEF, tak dáte 2 kontejnery o ničem. Ach jo...no nic.

[-BES-]
Players
21 posts
1,292 battles

Kontejnery Belle Epoque? Sbírky, kterou mají 3/4 hráčů kompletní? To je ubohost, ne kompenzace. 2 dny prémia jsou samozřejmost...a ropa za zmršené CW taky...to neberu jako omluvu.

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,344 posts
10,297 battles

Jsem skromna jako Lenin stacila omlouva a vysvetleni a fungovani. 

Players
278 posts
4,080 battles
Před 3 minutami LucyCZ řekl/a:

fungovani

K tomu bych něco napsal, ale dostal bych ban a stejně by to smazali, takže budu radši držet hubu.:Smile_hiding:

• Funny 1

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
118 posts
13,807 battles
Před 8 minutami Thenostheonmk2 řekl/a:

Prodloužila se kampaň, né mise, teda pokud se nepletu. To že rozdávání ocele mimo mise je nefér k hráčům CW je pravda,  ale když už to tu jednou je (a draze zaplaceno nervy z křivosti a neprůbojnosti střel lodě, se kterou se to musí splnit) a někdo přišel o šanci to dát kvůli serveru, tak by bylo fér to o ty 2 dny prodloužit.

Co se týče lodí, které nebyly pro průměrné hráče určeny - ty lodě jsou pro každého, kdo se snaží, s tím rozdílem, že někdo bude mít Flinta za jednu sezónu CW, někdo jiný za 3 sezóny plácání se v lize "průvanu" a ještě s kupónem.

Já získal v tankách 907mu, když jsem měl možná ani né zelený staty a další 2 T10 a 2T8 z CW se zelenými staty a to za osobní umístění (ne díky klanovým licencím). O statech nahoněných na publicku to vážně není, ale o tom, jak člověk umí hrát týmově a jak je celej tým sehranej. Tam pak rozhodují věci jako zakrýt spojence na capu i když člověk skape s nulou dmg, ale zajistí to výhru, narozdíl od toho, nastřílet si 5K ale prohrát.

Kampaň nebo mise pro mě jedno jest ;-)

Jasně, máš pravdu, jenže kdo hraje pouze o víkendu, tak ho dva dny nezachrání, potřebuje zase víkend, aby nahnal ztrátu. Ono je to těžko vyřešit ke spokojenosti všech, vždy se najde někdo, komu to sedět nebude.

[FO3]
[FO3]
Players
7 posts
2,874 battles

Při sobotním výpadku mi padnul z druhého kontíku ze čtyř  Perth a kapitán. Vše nenávratně zmizelo. Z kompenzace je mi smutně.

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,050 posts
9,391 battles
18 minutes ago, morg3n3s said:

Při sobotním výpadku mi padnul z druhého kontíku ze čtyř  Perth a kapitán. Vše nenávratně zmizelo. Z kompenzace je mi smutně.

Zkus se obratit na support

Edit: Idealne pokud by si mel i screenshot s tim superkontikem

• Cool 1

Players
278 posts
4,080 battles
Před 2 hodinami cer243 řekl/a:

Kampaň nebo mise pro mě jedno jest ;-)

Jasně, máš pravdu, jenže kdo hraje pouze o víkendu, tak ho dva dny nezachrání, potřebuje zase víkend, aby nahnal ztrátu. Ono je to těžko vyřešit ke spokojenosti všech, vždy se najde někdo, komu to sedět nebude.

Mise končí 25týho ne?  - to je pátek, kdyby se přidali 2 dny, tak máme víkend a problém vyřešen.

• Cool 1

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
118 posts
13,807 battles
Před 6 minutami Thenostheonmk2 řekl/a:

Mise končí 25týho ne?  - to je pátek, kdyby se přidali 2 dny, tak máme víkend a problém vyřešen.

Tak já žil v přesvědčení, že to má být do aktualizace, která byla plánovaná na čtvrtek ráno, takže takhle mi to vycházelo do sobotního časného rána. Ale jaké je tam přesné datum vypsané fakt nevím.

[FO3]
[FO3]
Players
7 posts
2,874 battles
Před 16 minutami Sigimundus řekl/a:

Zkus se obratit na support

Edit: Idealne pokud by si mel i screenshot s tim superkontikem

Samozřejmě že screen nemám a psal sem na support. 

• Funny 2

[CULMY]
[CULMY]
Beta Tester
836 posts
7,462 battles

Hmm vzpomínám si, že přesně tenhle problém - server overloaded - ve 3 rano s 3.5k hráčů jsem tu postoval nekdy začátkem prosince, kdy se mi nepodařilo splnit nějakou ne az tak dulezitou misi... Odpora wg me poslala tam, kam se ani nepodivas a žabak me ubezpečil, ze 2 hodinovy restart vsech serveru byl planovany a normalni... evidentne stejny problem,jen ted holt pri honu na Friedricha vic viditelny.... kecy,kecy...

• Funny 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.