Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Dark_Havoc

Informacja o problemach z serwerami - oficjalne stanowisko WG.

25 comments in this topic

Recommended Posts

[TF16]
Community Contributor
4,099 posts
9,956 battles

Szanowni Gracze!

Wielu z was mogło doświadczyć problemów z serwerem i zastanawiało się, co poszło nie tak w ostatnich 24 godzinach. Postaramy się wam dać nietechniczne podsumowanie problemu. Początkowo, był poważny problem z oprogramowaniem jednego z serwerów, które powodowało jego wyłączanie się (oprogramowanie jest podobne do BIOSu na płytach głównych - tak dla analogii).
Obecnie prowizorycznie naprawiliśmy problem poprzez wyłączanie niektórych interfejsów sieciowych, ale aby całkowicie pozbyć się problemu musimy w pełni rekonfigurować routing sieciowy i na niektórych routerach musimy pracować bezpośrednio, gdyż nie mają oprogramowania do zdalnego zarządzania i rekonfiguracji. Tak jest, problem był sprzętowy i nie mogliśmy go rozwiązać zdalnymi komendami. Poprawki powiodły się i gra jest obecne stabilna.
Oczywiste jest, że czas przestoju i problemy z nim związane były poniżej naszych standardów dotyczących jakości usług i dotknęły większość graczy. Dlatego planujemy odpowiednie rekompensaty dla graczy serwerów EU. Proszę cierpliwie czekać do poniedziałku, gdy zostaną ogłoszone wiadomości na ten temat. Bardzo przepraszamy za te kłopoty i dziękujemy za zrozumienie i cierpliwość.

Na stanowiska!

Players
2 posts
7,329 battles
1 minute ago, Dark_Havoc said:

Szanowni Gracze!

Wielu z was mogło doświadczyć problemów z serwerem i zastanawiało się, co poszło nie tak w ostatnich 24 godzinach. Postaramy się wam dać nietechniczne podsumowanie problemu. Początkowo, był poważny problem z oprogramowaniem jednego z serwerów, które powodowało jego wyłączanie się (oprogramowanie jest podobne do BIOSu na płytach głównych - tak dla analogii).
Obecnie prowizorycznie naprawiliśmy problem poprzez wyłączanie niektórych interfejsów sieciowych, ale aby całkowicie pozbyć się problemu musimy w pełni rekonfigurować routing sieciowy i na niektórych routerach musimy pracować bezpośrednio, gdyż nie mają oprogramowania do zdalnego zarządzania i rekonfiguracji. Tak jest, problem był sprzętowy i nie mogliśmy go rozwiązać zdalnymi komendami. Poprawki powiodły się i gra jest obecne stabilna.
Oczywiste jest, że czas przestoju i problemy z nim związane były poniżej naszych standardów dotyczących jakości usług i dotknęły większość graczy. Dlatego planujemy odpowiednie rekompensaty dla graczy serwerów EU. Proszę cierpliwie czekać do poniedziałku, gdy zostaną ogłoszone wiadomości na ten temat. Bardzo przepraszamy za te kłopoty i dziękujemy za zrozumienie i cierpliwość.

Na stanowiska!

W tej chwli gra mi nie zaliczyla 3 zadania w 4 misji kampanii Potezny Ksiaze. Miałem to zadanie ponownie w toku gdyż wcześniej zebrałem 2 gwiazdki, przed chwila miałem zdobyc znow 2 gwiazdki ale gra mi tego nie zaliczyla

Beta Tester
193 posts
4,634 battles

Ja tam bym się nie zdziwił jakby przywrócili bazę danych z czwartku :P 

• Funny 1

[R-Y-K]
Alpha Tester
332 posts
7,601 battles

A nie dziwi Was to że problemy z serwerem zbiegły sie z próba odpalenia beta weekendu z Pagan Online?

• Funny 1

[-CC-]
Beta Tester
129 posts
5,950 battles

Czyli za te problemy dostanę 1 dzień z +15% expa :) (bo mam premkę ogólną). Opłacało im się oddzielić normalną premkę od okrętowej.

[PL]
Players
4 posts
1,574 battles

Od kiedy te 2 dni się liczą? Od kliknięcia czy zalogowania? 

[HOB]
Moderator
1,241 posts
5,608 battles
8 hours ago, pq78 said:

Od kiedy te 2 dni się liczą? Od kliknięcia czy zalogowania? 

Wbijają się zaraz po kliknięciu w userbonusa. Najprościej kliknąć tuż przed odpaleniem pierwszej bitwy.

[TF16]
Players
1,238 posts
13,205 battles

dzisiaj to samo, nie można się połączyć, lagi do 2500, cały mój postęp (15 000) w galerii sław (5% graczy) zniknął!. Może się ogarniecie?

Players
596 posts
6,567 battles

Połączyć i grac mogę ale nie mam dostępu do stali, węgla itp.! Czy ktoś ma tez ten problem?

[HOB]
Moderator
1,241 posts
5,608 battles

image.png.55bdd7900c5f964fde7879d89ef3c5d4.png

Na stronie arsenału wieczne ładowanie, widocznie czasowo wyłączyło dostęp do nich.

• Cool 1

Players
596 posts
6,567 battles
11 minutes ago, Silentraz said:

image.png.55bdd7900c5f964fde7879d89ef3c5d4.png

Na stronie arsenału wieczne ładowanie, widocznie czasowo wyłączyło dostęp do nich.

Mam tak samo. Napisałem do WG. Zobaczymy co odpiszą?

[E--C]
[E--C]
Players
97 posts
11,503 battles

Czy tylko mnie nie ładuje gry czy znowu serwery mają grypę?

Players
596 posts
6,567 battles

Znowu. Jest info, ze dzisiaj rano znowu coś w nich grzebią! Musi być niezły misz masz!

[ZGZ]
Players
4,187 posts
9,332 battles
godzinę temu, Sambor1966 napisał:

Znowu. Jest info, ze dzisiaj rano znowu coś w nich grzebią! Musi być niezły misz masz!

A niech grzebią. 

Byleby każde kolejne grzebanie też aktywowało misje na 2000 stali i 6800 dublonów :)

• Cool 1

[ZGZ]
Beta Tester
433 posts
11,938 battles
4 hours ago, PanNickt said:

Byleby każde kolejne grzebanie też aktywowało misje na 2000 stali i 6800 dublonów :)

Jest już info o hot-fixie dzisiaj wprowadzanym ;)

EDIT: okazuje się, że nie umiem czytać :P

[ZGZ]
Players
4,187 posts
9,332 battles
5 minut temu, squalus77 napisał:

Jest już info o hot-fixie dzisiaj wprowadzanym ;)

A gdzie to info? :)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.