Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
Tuccy

Problémy se servery 19.1.2019

16 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff, Community, Alpha Tester
3,408 posts
6,219 battles

Kapitáni,

Během uplynulých 24 hodin se řada z vás setkala s problémy na našich serverech. Zkusíme v rychlosti a netechnicky shrnout, na co jsme přišli.

Jádrem pudla byl kritický problém v základním problému softwaru serverů - ekvivalent BIOSu u normálního PC. Problém vedl k opakovanému pádu serverů. 

Situaci jsme teď dočasně vyřešili vyřazením některých síťových rozhraní. Tato záplata je stabilní a měla by zajistit správný chod serverů do doby, než bude možná plná náprava problému - tu ale není možné udělat dálkově.

Pro kompletní nápravu problémů budeme muset kompletně přenastavit routery, což si vyžádá zákrok přímo na místě - bohužel to nepůjde vyřešit čistě softwarově. Kromě toho bude potřeba přenastavit i síťová rozhraní.

Výpadky serverů samozřejmě nepatří k běžnému chodu hry a ovlivnily většinu hráčů, kteří byli zrovna ve hře. Jsme si toho vědomi a pro hráče na evropském serveru, kterých se výpadky dotkly, připravíme kompenzaci - prosíme jen o chvilku strpení. Konkrétně do pondělí, kdy budeme mít kompletní data a všechny potřebné lidi pohromadě, pak budeme moci oznámit detaily.

Ještě jednou bychom se rádi omluvili za problémy a poděkovali za pochopení - a teď všichni vzhůru na palubu!

• Cool 12

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,344 posts
10,289 battles

Stane se, díky za info.

[T-N-T]
Players
2,074 posts
9,795 battles

No, alespoň jasná zpráva. Nicméně to mohlo přijít už včera. (A jsem tedy zvědav na stabilitu serverů zítra...)

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,344 posts
10,289 battles

Asi nevedeli co je zlobi ci mysleli ze prvni oprava je dobra. Mohli treba hodit pardonek: mame obtíže bacha na to.

Budme radi že nemusime oprasovat ucty na jinem serveru nebo se proste budem věnovat něčemu nebo někomu jinemu. 

Spis je hruza cist otazky pro WG. Uplakanci co nemaji nic jineho na praci a zabavu nez hrat lode. Jako by se jim doma nikdy nepodelala mikrovlnka nebo pracka. :Smile_facepalm:

Lec chapu ze nekdo treba muze hrat jen o víkendu...... 

• Cool 2
  • Funny 1

[AMIR]
Players
76 posts
1,285 battles

Nejsem nějaký uplakánek,stát se to může,technika není neomylná.Ale zrovna se nezapočítavaly úspěchy do kampaní a misí.Takže jsem z jedné bitvy přišel o poslední 4 hvězdy na kampani a měl bych komplet dodělanou tu japonskou kampan a poslední  úkol v 3 týdnu na Fridricha,což mě moc mrzíKompenzace v podobě 1 dne premka mi to nevynahradí,jelikož mám přes 400 dnů premka.

Players
3,788 posts
18,943 battles
Před 9 hodinami LucyCZ řekl/a:

Spis je hruza cist otazky pro WG. Uplakanci co nemaji nic jineho na praci a zabavu nez hrat lode. Jako by se jim doma nikdy nepodelala mikrovlnka nebo pracka. :Smile_facepalm:

Lec chapu ze nekdo treba muze hrat jen o víkendu...... 

Jestlize ohrivam jidlo v mikrovlnkach na kseft, mila Luci, tak mam v zasobe aspon jednu rezervni. A kecy, ze to bylo jednou, at si nechaji.

• Cool 3

[CULMY]
[CULMY]
Beta Tester
232 posts
11,272 battles
13 hours ago, Tuccy said:

Kapitáni,

Během uplynulých 24 hodin se řada z vás setkala s problémy na našich serverech. Zkusíme v rychlosti a netechnicky shrnout, na co jsme přišli.

Jádrem pudla byl kritický problém v základním problému softwaru serverů - ekvivalent BIOSu u normálního PC. Problém vedl k opakovanému pádu serverů. 

Situaci jsme teď dočasně vyřešili vyřazením některých síťových rozhraní. Tato záplata je stabilní a měla by zajistit správný chod serverů do doby, než bude možná plná náprava problému - tu ale není možné udělat dálkově.

Pro kompletní nápravu problémů budeme muset kompletně přenastavit routery, což si vyžádá zákrok přímo na místě - bohužel to nepůjde vyřešit čistě softwarově. Kromě toho bude potřeba přenastavit i síťová rozhraní.

Výpadky serverů samozřejmě nepatří k běžnému chodu hry a ovlivnily většinu hráčů, kteří byli zrovna ve hře. Jsme si toho vědomi a pro hráče na evropském serveru, kterých se výpadky dotkly, připravíme kompenzaci - prosíme jen o chvilku strpení. Konkrétně do pondělí, kdy budeme mít kompletní data a všechny potřebné lidi pohromadě, pak budeme moci oznámit detaily.

Ještě jednou bychom se rádi omluvili za problémy a poděkovali za pochopení - a teď všichni vzhůru na palubu!

Dík za info Tuccy aspon víme co se děje :) tak hlavně aby se to dalo do kupy :cap_like:

[IDDQD]
Players
1,782 posts
16,146 battles
14 hours ago, Tuccy said:

připravíme kompenzaci

5 mega dárků od Ježíška a nic se nestalo :Smile_unsure:

• Funny 5

[CULMY]
[CULMY]
Beta Tester
232 posts
11,272 battles
1 hour ago, Quetak said:

5 mega dárků od Ježíška a nic se nestalo :Smile_unsure:

ja bych dal 5 ´k ocele když už tak už :D (potřebuju to na stalina ) :cap_rambo::Smile_veryhappy:

Players
1 post
2 battles

ZDravím, sem se chtěl zeptat, jestli tuto kompenzaci dostanou všichni hráči na EU serverech a jak zjistíte kdo tam  vtuhle dobu zrovna byl :) protože já jo a nerad bych o to přišel když sem díky tomu zandal bitvy uplně na prd s pingem přes 2000 a akorát sem měl výdaje za údržbu :D

[BIA]
Beta Tester
365 posts
2,870 battles

Chcel by som Vás upozorniť, že nielen o premiový deň sme prišli... ale často aj o vlajky a kamufláž po nedohratej hre...

Players
151 posts
9,046 battles
8 hours ago, Eraser_SK said:

Chcel by som Vás upozorniť, že nielen o premiový deň sme prišli... ale často aj o vlajky a kamufláž po nedohratej hre...

Ten chrabrý kapitán má pravdu … kdo o víkendu hrál,tak se za hlavu popadal a rozhodně smrknout den prémka a sbohem šáteček zde rozhodně nestačí ….  sám sem přišel o dost vlajek a kámošek,tak byste to měli vzít v potaz :cap_horn::cap_old:.

[IDDQD]
Beta Tester
2,678 posts
4,579 battles
1 minute ago, Krisak said:

sám sem přišel o dost kámošek,tak byste to měli vzít v potaz :cap_horn::cap_old:.

Šmarjá , tak si to piš kdy máš zástrčkový den , ať se Ti nesejdou dvě/tři najednou . Dvě se ještě jakž takž dají zvládnout , ale tři ? :Smile_facepalm: To je na týdenní pobyt na ARU . At už fyzické vyčerpání nebo zmlácení .

A hlavně jim to nesmí vadit :Smile_hiding::Smile_teethhappy:

• Funny 1

Players
151 posts
9,046 battles
19 minutes ago, Stratos_HF said:

Dvě se ještě jakž takž dají zvládnout , ale tři ? :Smile_facepalm: To je na týdenní pobyt na ARU .

Když si tak málo výkonný,tak bys měl začít brát viagru nebo si holt podchlap … Každopádně pořádný samec to utáhne levou zadní  :cap_cool:a ta kompenzace od WG by měla být sakra velká ...

• Funny 2

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,533 posts
3,140 battles
On 1/20/2019 at 1:17 AM, Toivia said:

No, alespoň jasná zpráva. Nicméně to mohlo přijít už včera. (A jsem tedy zvědav na stabilitu serverů zítra...)

No ještě, že byl Tuccy poblíž, jelikož já strávil svůj víkend mimo počítač, jen mi chodily zprávy na whatsappu a discordu na mobil, který jsem však se snažil sledovat minimálně. 

Informace o tom kdy, co a jak ohledně komenzací by měly přijít dneska. 

Ovšem i já bych se tedy chtěl omluvit za stabilitu serverů během uplynulého víkendu, jelikož chápu, že víkendy jsou tradičně ten čas, kdy je nejvíce času na to, si zahrát... :Smile_sad:

• Cool 3

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.