Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
RoyalArchOfSalomon

Serwer

11 comments in this topic

Recommended Posts

[FT-B]
Players
271 posts
2,953 battles

Działa już? Dzisiaj do 11 miałem skończyć dyrektywę. Wczoraj straciłem 5 godzin premki, więc do 11 zrobiłem..ale ruskie . Został mi Perth bez premki...teraz znowu grać się nie da. Straciłem nawet zniżkę na flagi, bo jak wymieniałem ,to akurat serwer znowu padł XD

[JHF]
Players
64 posts
3,284 battles

O właśnie, zastanawiałem się kiedy powstanie ten temat bo jeśli nie to sam założę. o Co Chodzi ? Dlaczego EU ( nie wiem jak inne) serwery pada drugi dzień z rzędu. Nie żebym miał coś przeciwko ale akurat mam wolny czas do gry i dostałem 1 dzień konta premium za operacje którego ani wczoraj ani dziś nie mogłem wykorzystać :P bo serwer kaput ale czas premki działa ( i want my money back... tfu... i want my premiumback.)

Beta Tester
345 posts
14,853 battles
9 minut temu, Qall napisał:

Dlaczego EU ( nie wiem jak inne) serwery pada drugi dzień z rzędu.

Chyba inne też,bo nawet teraz na chińskim jest 2169 graczy,a na NA 12917. Chcesz pograć,a tu klapa, info nigdzie niet... forum też klapa, powiązane z tym jest? Nikomu niespieszno...Ładnie to tak?

[ZGZ]
Players
4,187 posts
9,353 battles

Sprawa prosta - jak nie działa serwer, to od razu wyłączają też forum, żeby nie było gdzie zakładać tematów na temat walniętego serwera. 

Dzięki temu mogą w spokoju myśleć jak obejść problem, a nie nabijają się z płacztematów.

• Cool 1

[MS--B]
Alpha Tester
919 posts
16,617 battles

Kumulacja eventu i PTS zmogła chomiki  :etc_swear: ??  Mam nadzieję, że po nakarmieniu chomików pomyślą o rekompensacie :cap_haloween:

[B-EYE]
Beta Tester
400 posts
5,450 battles

Wy się tak śmiejecie a co jeżeli serwer rzeczywiście obsługują chomiki czy inne gryzonie:cap_hmm:

[ISEN]
Players
159 posts
8,484 battles
13 godziny temu, domirex540 napisał:

Wy się tak śmiejecie a co jeżeli serwer rzeczywiście obsługują chomiki czy inne gryzonie:cap_hmm:

Trzeba powiadomić grinpis.

[ARES-]
Players
130 posts
8,879 battles
16 hours ago, PanNickt said:

Sprawa prosta - jak nie działa serwer, to od razu wyłączają też forum, żeby nie było gdzie zakładać tematów na temat walniętego serwera. 

Dzięki temu mogą w spokoju myśleć jak obejść problem, a nie nabijają się z płacztematów. 

A ja się zastanawiałem w jaki sposób jest powiązany serwer gry z forum, że jednocześnie nie działają obydwa. Dzięki za wyjaśnienie :).

A jeśli już dziękuję, to dzięki WG za to, że staraliście się przez dwa dni, żebym nie mógł grać. To "miłe" z Waszej strony.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.